PDA

View Full Version : Не разбирам .. ;[[



SmiLee .. ))
08-06-2008, 16:20
Ами благодаря на всички за мненията :) .. Мисля да се оправя сама ако стане нещо ще напиша пак темата и новите подробности :D .. Засега мисля че няма нужда да ви занимавам , щом мисллите , че не е толкова сериозно :( ;(

asasfdf
08-06-2008, 16:26
и аз имам снимки на бивши в джиесема си, това не е от чак такова значение..ако мислиш, че те харесва, навярно е така..а това за заместителя се сещам няколко значения, но сигурно по-добре да питаш приятелката си какво е имала в предвид, щом толкова те човърка..

Erica
08-06-2008, 16:28
Ами нормално е да има снимка на бившата си...Това че са скъсали не значи,че неможе да запази някакъв спомен от нея...все пак тя е част от миналото му...

SmiLee .. ))
08-06-2008, 16:32
Благодаря ви за мненията .. и не само , че ме харесва , а и ходим. Мненията ви ми помогнаха много ще се радвам и на още .. и благодаря предварително :lol:

dreaml1nd_
08-06-2008, 16:38
попринцип не трябва да ти пука...важното в случая е колко са ходили...кой кого е зарязал и дали е имал силни чувства към нея ... ако не му дреме 1 снимка не е кой знае какво ...

tedy_hi91
08-06-2008, 22:23
Според мен една снимка нищо не значи или поне не е нещо заради, което да се притесниш . :)