PDA

View Full Version : Груб секс - BDSM ?



theworldleader
08-06-2008, 17:10
Допада ли Ви идеята да робувате в кавички няколко часа на любимия си/любимата си ? Да доминира над Вас или Вие над него ?

Да се връзвате, да осъществявате мечтите си или задните мисли, които не сте посмяли да издадете, че Ви се въртят в главата ?

Само да пусна какво НЕ Е BDSM

- Не е жестокост, нито насилие.
- Не е нещо, относно хора без самоуважение, обичащи да ги третират като изтривалка.
- Не е съвременно робство или принуда или насилие над жена да прави неща против волята си и
против желанията си.
- Не е анимационно филмче, с облечени в кожа героини, размахващи камшик.
- Не е едно и също за всички жени - то е нещо много индивидуално, както е индивидуална Любовта.

Е, Вие сте ?

Личното ми мнение е, че ми харесва, възбуждам се бързо от това и обичам да го практикувам.

Bellatrix
08-06-2008, 17:16
Da, hubavo e, taka se osvobojdava6 ot zadrajkite i ne se pita6 dali izglejda6 leka v o4ite na gadjeto kato mu dava6 vs... prosto izpalnqva6 zapovedi :lol: :lol: :lol:

FeelMyPain
08-06-2008, 17:18
Лично мен не ме кефи да си вържа партньорката.По ме радва ако взима участие в половия акт. :neutral:

theworldleader
08-06-2008, 17:18
Не съм бил от страната на пасивен, но като активен супер много съм се възбуждал и съм се освобождавал напълно от всякакви задръжки, за това е важно и то много важно от среща кой е, дали ти е човек, близък с който можеш да направиш всичко което ти се върти в главата, а той няма да каже нищичко, а ще ти се радва и че е с теб и че прави точно това с теб.

amazonkata90
08-06-2008, 17:22
На мен ми харесва. С приятеля ми го практикуваме доволно често. Странно, но въпреки че в живота съм по-агресивна, в повечето случаи аз съм в пасивната роля. В леглото категорично искам да ми покажат кой е мъжът и кой командва.

Само искам да допълня, че ние още в началото си поставихме някакви граници, които не преминаваме - както ти каза - няма унижение, няма насилие (в истинския смисъл на думата), съобразяваме се един друг със своите желания. И за мен БДСМ е напълно нормално и даже необходимо за разнообразието във връзката ни. За щастие, приятелят ми е интелигентен човек, на когото имам доверие, както и той на мен, иначе не бих го пробвала с напълно непознат. А когато го комбинираме с някоя ролева игра, просто става перфектно...

theworldleader
08-06-2008, 17:25
Амазонката90, аплодисменти.
Радвам се, че си намерила интелигентен човек до теб и ти е приятно да практикуваш всякакъв вид секс и то най-вече БДСМ-то.

Хвала на такива хора :)

hahavteen
08-06-2008, 17:35
Мисля че един от малкото хора в тоя форум които го практикуват така както аз го разбирам е СИНДЕЛ... Повечето само си мислите че правите нещо по-така и няколко пошляпвания и едни белезници вече са върха...

theworldleader
08-06-2008, 17:36
Мисля че един от малкото хора в тоя форум които го практикуват така както аз го разбирам е СИНДЕЛ... Повечето само си мислите че правите нещо по-така и няколко пошляпвания и едни белезници вече са върха...

Защо нападаш така ?

Bellatrix
08-06-2008, 17:37
Мисля че един от малкото хора в тоя форум които го практикуват така както аз го разбирам е СИНДЕЛ... Повечето само си мислите че правите нещо по-така и няколко пошляпвания и едни белезници вече са върха...
a kak go razbira6 ti? v smisal kvo pove4e pravite ot po6lqpvane i beleznici? :o :o :)

theworldleader
08-06-2008, 17:41
Ами синини, ток, рани, хапене, болка.

Нека все пак момичето каже и тя как го разбира.
То е доста обширно де, с няколко думи няма как да се обесни.

hahavteen
08-06-2008, 17:50
Мисля че един от малкото хора в тоя форум които го практикуват така както аз го разбирам е СИНДЕЛ... Повечето само си мислите че правите нещо по-така и няколко пошляпвания и едни белезници вече са върха...

Защо нападаш така ?

Не съм нападала :) Просто аз не смятам че има нещо кой знае какво в това някой да те нашляпа и да ти сложи едни белезници... Разгледайте коментарите на Синделчето, на bebe_zaiche (преди се пишеше Памучно коте но не помня дали на кирилица или латиница), на quench... Аз не практикувам макар че определено ме влекат по-груби неща...

theworldleader
08-06-2008, 17:57
Добре де, аз за това я пускам темата, за да пишат ВСИЧКИ, които практикуват БДСМ. Къде е проблема, че пускам темата, че някой друг освен изброените от теб пише или какво ? Не мисля, че само те са тези които го практикуват, само факта, че примерно мен не ме споменаваш ( въпреки че няма как, тъй като не ме познаваш ) говори, че има и други, които го практикуват.

hahavteen
08-06-2008, 18:01
Добре де, аз за това я пускам темата, за да пишат ВСИЧКИ, които практикуват БДСМ. Къде е проблема, че пускам темата, че някой друг освен изброените от теб пише или какво ? Не мисля, че само те са тези които го практикуват, само факта, че примерно мен не ме споменаваш ( въпреки че няма как, тъй като не ме познаваш ) говори, че има и други, които го практикуват.

Е защо го приемаш толкова навътре... Не съм казала че ти не го практикуваш. Все пак ти дори не си казал какво точно правиш...
Имало е и преди такива теми в които всички пишат "О да аз съм голяма мазохистка! Когато сме на задна гаджето ме дърпа за косата (ама не мн силно все пак)" и някакви такива глупости. Аз към тях се обърнах не към теб. И на мен ще ми е интересна темата :)

theworldleader
08-06-2008, 18:03
Добре, извинявам се.

Интересно ми е да чуя, както предполагам и на теб, мнението на повечето КОИТО ГО практикуват, а не които си фантазират.

MetalL
08-06-2008, 18:03
Ми..не е като за мене...аз съм си по нежен :oops:btw има ли нещо общо с садо-мазо xD

amazonkata90
08-06-2008, 18:05
Амазонката90, аплодисменти.
Радвам се, че си намерила интелигентен човек до теб и ти е приятно да практикуваш всякакъв вид секс и то най-вече БДСМ-то.

Хвала на такива хора :)

Мерси :) . На мен също ще ми е интересно да следя отговорите. Браво за темата!

hahavteen
08-06-2008, 18:08
Ми..не е като за мене...аз съм си по нежен :oops:btw има ли нещо общо с садо-мазо xD

The term BDSM itself is a complex acronym derived from the terms bondage and discipline (B&D), dominance and submission (D&S, D/S, or Ds), sadism and masochism (S&M or SM).

http://en.wikipedia.org/wiki/BDSM

theworldleader
08-06-2008, 18:13
И на Български.

Връзване и Доминиране (BD)
Владение и Подчинение (DS)
Садизъм и Мазохизъм (SM)

FeelMyPain
08-06-2008, 18:18
В поста си по-горе бях писал същото, каквото каза слънчице, но го редактирах, за да избегна тоя разговор. :-D
Като чуя бдсм и се сещам за Синдел, от тоя форум, както като чуя български футбол се сещам за Левски.Другите са самозванци. :wink:

hahavteen
08-06-2008, 18:22
И на Български.

Връзване и Доминиране (BD)
Владение и Подчинение (DS)
Садизъм и Мазохизъм (SM)

Не точно


БДСМ (на английски: BDSM) е абревиатура, състояща се от имената на следните три съставляващи: BD (Bondage & Discipline — Връзване и Дисциплина (Възпитание) ), DS (Domination & Submission — Доминиране и Подчинение) и SM (Sadism & Masochism — Садизъм и Мазохизъм).

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%94%D0%A1%D0%9C

theworldleader
08-06-2008, 18:23
Душичке и от къде знаеш, че извадката която ти вадиш от интернет е по вярно от това, което аз вадя от интернет ? :)

Love0nlyMyself
08-06-2008, 18:28
мм да тва е мн яко :)

hahavteen
08-06-2008, 18:28
Душичке и от къде знаеш, че извадката която ти вадиш от интернет е по вярно от това, което аз вадя от интернет ? :)

Защото знам какво значи Discipline :)

theworldleader
08-06-2008, 18:32
Хаха :) Нямах предвид това :) И аз знам какво е дисциплина, но дали е дисциплина или доминация ? :)

hahavteen
08-06-2008, 18:38
Хаха :) Нямах предвид това :) И аз знам какво е дисциплина, но дали е дисциплина или доминация ? :)

Какво имаш предвид... Доминацията си я написал. Просто вместо Дисциплина каза Владеене или нещо такова. Препрочети си поста че май не мога да го обясня.. Аз нарочно само Дисциплината направих червена... другото си е така :-o

FeelMyPain
08-06-2008, 18:48
Да ви имам проблемите.. :-D

amatorium
08-06-2008, 18:52
Обикновено тези неща са най-сладки с подходящи партьорки, които обикновено не са постоянните.

theworldleader
08-06-2008, 18:57
Хаха :) Нямах предвид това :) И аз знам какво е дисциплина, но дали е дисциплина или доминация ? :)

Какво имаш предвид... Доминацията си я написал. Просто вместо Дисциплина каза Владеене или нещо такова. Препрочети си поста че май не мога да го обясня.. Аз нарочно само Дисциплината направих червена... другото си е така :-o

Слагам си члена :grin:

Bondage & Domination (BD) Връзване и Доминиране (BD)
Dominance & Submission (DS) или на български Владение и Подчинение (DS)
Sadism & Masochism (SM) Садизъм и Мазохизъм (SM)

stefsi
08-06-2008, 19:03
Допада ли Ви идеята да робувате в кавички няколко часа на любимия си/любимата си ? Да доминира над Вас или Вие над него ?

Да се връзвате, да осъществявате мечтите си или задните мисли, които не сте посмяли да издадете, че Ви се въртят в главата ?

Само да пусна какво НЕ Е BDSM

- Не е жестокост, нито насилие.
- Не е нещо, относно хора без самоуважение, обичащи да ги третират като изтривалка.
- Не е съвременно робство или принуда или насилие над жена да прави неща против волята си и
против желанията си.
- Не е анимационно филмче, с облечени в кожа героини, размахващи камшик.
- Не е едно и също за всички жени - то е нещо много индивидуално, както е индивидуална Любовта.

Е, Вие сте ?

Личното ми мнение е, че ми харесва, възбуждам се бързо от това и обичам да го практикувам.

moita me4ta e da sam robinq

theworldleader
08-06-2008, 19:07
Бих те посъветвал да си намериш първо момче на което му имаш доверие и тогава я осъществи твоята мечта.

MN_DIV_P
08-06-2008, 19:44
vajnoto e da topne6 pipero :D

Pliok0019
08-06-2008, 20:32
Това сега е на мода. Дерзайте народе...

GetNasty
08-06-2008, 20:37
хубаво е да има разнообразие, направо понякога толкова много ми се иска да бъда роб и да ме мъчат..

SabrinaAa
08-06-2008, 22:16
OO rAzbira se 4e obi4am...mNogoo obi4am da me boli ama mnoo da boli...bolkata mi dostavq ydovolstvoe...e hora da ne me pomsilite za nqkakva izvratena..prosto predpo4iatm grybiq sex! Da me vrazvat..da em biqt s kam6ik ihaaa :razz: :razz: :razz: :razz: A we obi4am vsi4ko stiga da e gryboooooo :D :D :D :grin: :grin: :-D :-D

SINDEL
08-07-2008, 07:03
Много искам хората, които казват "Да, аз практикувам такива неща", да разкажат то4но какво са правили или са им правили. Ама то4но. И то не какво са гледали по филм4етата, ами техният си ли4ен опит с БДСМ.

Конкретно въпрос към Цеци Пенев - каза ток.... Да се хванем ли на бас, 4е ток не си пускал на мацка никога? Или окей, разкажи ми тогава то4но какво се слу4и, ако искаш да имаш някакъв шанс да се вържа..

По темата - БДСМ не са 4 букви4ки, всяка от която зна4и еди какво си. Половината се 4увствате адски горди от това, 4е сте нау4или какво се крие зад въпросните букви и си мислите, 4е това ви прави такива.
БДСМ не е и някаква игри4ка. И грешно си мислите, 4е НЕ вклю4ва насилие и унижение - напротив. Вси4ко всъщност опира до това. Под4иненият в слу4ая не е само вързан и напляскан, а ми се струва, 4е го разбирате то4но така - закоп4ават ви белезниците, нашляпват ви дупето и ви карат да свършите едно хубаво и ве4е сте големи мазохистки вси4ките... Или хващате мацката за косата, докато духа или докато я 4укате на задна, и сте ултимът господарите..
Да, ама не. Идеята в БДСМ е под4иненият наистина да прави ВСИ4КО, което доминиращият би поискал от него, независимо дали и колко е неприятно, болезнено, унизително. Възможно е дори да го лишат от правото да изпитва всякакво физи4еско удоволствие, ако това ще зарадва доминиращия.
Около това се върти вси4ко - както доминиращият изпитва удоволствие от контрола, който може да упражнява, така под4иненият изпитва същото удоволствие от това да изпълнява заповеди.
Не съм сигурна, 4е разбирате тънкия момент - да, бият ме лошо, после с дни имам синини и белези, по4ти съм припадала при душене, горили са ме, рязали са ме, завирали са ми какво ли не къде ли не, карали са ме сама да се наранявам. Да, боли ме много, но то4но това ми носи необходимото психи4еско удоволствие, което от своя страна превръща болката и вси4ки неприятни усещания във възбуда и в крайна сметка кара да свърша. С унижението нещата са същите. Принципно не вярвам някоя мацка да се навие да облизва не4ии крака или задник примерно. Или да я използват за табуретка, върху която мъжът да си слага краката, докато си пие бирата. Или да я водят на 4етири крака като ку4е – колкото мнения по подобни теми съм 4ела, вси4ки девойки пищят колко е гнусно и унизително и никога ама никога не биха позволили на мом4етата си да се отнасят с тях така.. И това са само няколко най-прости примера. Но нещо такова - нещо, което ме поставя в позицията на сма4кана и използвана – може да ме доведе до оргазъм, без изобщо да ме докосват (да, знам колко абсурдно зву4и и да, аз самата също си мислех, 4е такива работи в действителност не се слу4ват).

Пхах, пак се отплеснах да пиша романи, но няма зна4ение. Вси4ко опира до разбиране. За мен ли4но БДСМ не е само игри4ки в леглото. Аз абсолютно имам нуждата да ме боли, да имат контрол над мен и да се отнасят с мен като с вещ през цялото време. Харесва ми да знам кой командва и някой да има властта да ме накара да направя каквото пожелае, когато пожелае. Харесва ми да бъда натискана и ма4кана, да се 4увствам мръсна и употребена, да ми се показва къде ми е мястото. Може би една жена, която се 4увства равна с мъжете, никога няма да може да го разбере, но за мен не е така. За мен мъжът като силният пол има правото да изисква от жена си пълно послушание и под4инение. Също така и да разполага с нея както му е удобно. Което не пре4и да се оби4ате и да се разбирате прекрасно. Въпреки 4е отстрани може да изглежда сякаш съм с някакъв изрод, който ме тормози и измъ4ва постоянно (да, имало е слу4аи, когато са ни гледали то4но така – мен със съжаление, него като някакво 4удовище), хората изобщо не могат да си представят, 4е ни е хубаво и колко интимност и доверие всъщност се крият зад такива отношения.
:) Само трябва да се намерите.

CucuTy
08-07-2008, 13:48
Евала SINDEL ! :smt038

Monina
08-07-2008, 13:56
MM .. Харесва ми и го практикувам. Приятно ми е за няколко часа приятелят ми да доминира, много ми харесва, сексът няма да е същия без тази подробност. :-) :) Някой друг ?

Maskata
08-07-2008, 13:58
MM .. Харесва ми и го практикувам. Приятно ми е за няколко часа приятелят ми да доминира, много ми харесва, сексът няма да е същия без тази подробност. :-) :) Някой друг ?
:-o Damn

Не го практикувам...ама ми харесва 8-)

sweet_s
08-07-2008, 20:39
мдааам 8-)

SpOrTs_GiRl
08-07-2008, 22:21
Мне .. Влече ме, но не го практикувам .. Не мисля, че мъжо ще е съгласен ..
Иначе винаги ми е било странно, че хората се чудят, когато разберат, че ме влекат не пухкави и лигави белезници, а такива, с които да си разраня ръцете до кръв .. Всъщност хора всякакви ..
Искало ми се е да го практикувам, влече ме, но едва и ще му допадне идеята на моя. А и не мисля, че всичко свързано с БДСМ ще ми допадне .. Изобщо .. не се чувствам достойна да го практикувам, честно .. :? .. Не съм за такива работи, знам се.

Wrathchild
08-07-2008, 22:43
Единствено ми харесва да бъда връзвана и командвана. Но до степен, в която да не е чак унижение. И харесвам умерената болка. Това е. БДСМ така, както аз го разбирам, не е за мен. А под това разбирам това, което описа Синдел, не всичко, но едно 90%. Общо взето при мен трябва да има от всичко по малко. Хапане, дране и душене - да. Връзване - да. Но бой с камшик... не.
Впрочем какво стана модерно това БДСМ... и то точно тези, които са ги вързали 1 път и вече са големи садистки и мазохистки. Ако беше така, аз трябваше да съм свръх мазохист, а пък за Синдел да не говорим...

theworldleader
08-11-2008, 17:32
SINDEL

Здравей.

Доста рядко влизам тук, но всеки път като се случи това, срещам един или повече, които да знаят или поне да се опитват да знаят повече от някой, да гледат да изглеждат по умни от останалите.

Това, че ти си понапред с БДСМ, прави ли те нещо нещо повече? Аз ще ти отговоря - не.

Ако искаш да подхванем някоя тема, която знам повече от теб със сигурност, да видим дали аз ще се държа така надменно с теб?

Това, че си практикувала доста повече БДСМ от мен - евала, сигурно е факт, но това не значи, че не мога да ми доставя удоволствие и да го практикувам.

Този синдром, който ти показваш го има не само в тема секса, ами във всичко в тази наша държава. От футбола, политиката и т.н., всеки, който знае малко повече от друг и вече започва едва ли не да показва, какви мишки са и как нищо не знаят. Е сори, но при мен не минава номера.

Попита ме дали съм пускал ток на момиче - ток не съм пускал на момиче и няма за какво и да лъжа, по горе в темата изброих, някои работи от бдсм, които съм правил и някои които ми се въртят в главата и реша ли, ще ги направя, нямам пречки.

На мен са ми пуска ли ток, не знам как се казва точно от това, което го правят, но определено в началото не ми е много приятно, след като се свикне, даже става малко по приятно. Представлява ( това от което са ми пускали ток ) стъклено ( ако мога така да го нарека ) което го прокарват по кожата ми и усещам лек ток.

SINDEL
08-12-2008, 06:17
^

И на теб здрасти :)
Извинявам се, ако това, което бях писала, ти се струва надменно. Нищо ли4но против теб нямам, не съм целяла да те нападам наро4но. Единствено за тока се хванах, просто защото го беше споменал като нещо, което си правил.

Виж, единственото, за което претендирам е, 4е разбирам доста по-добре от пове4ето хора тук за какво става въпрос. И съответно безкрайно много се дразня на мнения, с които някой се опитва да се изкара по-запознат, отколкото действително е. Против съм всеки да се прави на велик за неща, които не са му особено ясни, просто защото в някакъв момент се оказва ужасно модерно да си навътре то4но с тях. Издразних се колко комерсиализирано се полу4ава, затова бях бая по-груба от необходимото.

krem4et0
08-12-2008, 06:31
Не е за мен...да не говорим, че изобщо не е за приятеля ми, който ако проникне малко по-грубо ми се извинява 5 минути....

gergana_sweet
08-12-2008, 07:08
Обичам грубия секс ,както и да съм подчинена в леглото и унижавана в извстна степен.Говорим за по грубо чукане в устата,по грубо проникване и с по-яки тласъци както вагинално,така и анално.

amatorium
08-12-2008, 08:59
:razz:

Ice_Queen_
08-12-2008, 14:56
:-# аз съм едно мило същество..

TheBlackStranger
08-12-2008, 17:39
**sarcasm on**

Аз си махам космите на задника с пинсета. Ай ем дъ ултимейт мазохист.

**sarcasm off**

По Темата: Не съм почитател на БДСМ. I am нежен.

Bixel
08-12-2008, 17:51
"BDSM" метода си имал име :shock:

theworldleader
08-12-2008, 22:06
^

И на теб здрасти :)
Извинявам се, ако това, което бях писала, ти се струва надменно. Нищо ли4но против теб нямам, не съм целяла да те нападам наро4но. Единствено за тока се хванах, просто защото го беше споменал като нещо, което си правил.

Виж, единственото, за което претендирам е, 4е разбирам доста по-добре от пове4ето хора тук за какво става въпрос. И съответно безкрайно много се дразня на мнения, с които някой се опитва да се изкара по-запознат, отколкото действително е. Против съм всеки да се прави на велик за неща, които не са му особено ясни, просто защото в някакъв момент се оказва ужасно модерно да си навътре то4но с тях. Издразних се колко комерсиализирано се полу4ава, затова бях бая по-груба от необходимото.

Ок, разбрахме се.

И аз съм много против, когато някой се опитва да се описва такъв, какъвто не е, особено на пубертети, които си мислят, че всичко знаят или им се иска и правят така, че повечето да си мислят, че е факт, че са царе във всичко области. Това и мен дразни, не се притеснявай.