PDA

View Full Version : lenti veet



she_bangs_the_drums
08-06-2008, 17:37
Zna4i dnes si vzehi lenti veet no vatre nqma6e ypatvane kak da se izpolzva ima6e samo na dr ezici i az po kartinkite opitax oba4e ni6to ne stana sega imam samo p1pki po krakata i ne maxna nikakvi kosam4eta :o Ako ima nqkoi koito gi e probval i zn podrobno kak trqbva da stanane molq da mi obqsni :)

P.S. sorry za latinicata
:(

Isabelle
08-06-2008, 17:44
изобщо нищо не махат големи боклуци са вийт

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-06-2008, 18:14
Veet като цяло са боклуци, нищо че са скъпи! Някои казват, че за да си махнеш космите с такива ленти трябва преди самото дърпане да загрееш добре лентата, да я поставиш на крака примермо и после пак да затъркаш, за да се нагрее и чак тогава дърпаш! Аз си взимах само един път-миналата година като излязаха! Бяха още нови и се подлъгах! Дадох си парите на вятъра! Като отидох в парфюмерията и и казах на продавачката, че нищо не става от тях тя ми вика: "Еми ти нещо не си направила както трябва"! Всеки гледа само как да си продаде стоката! От продуктите на Veet по принцип не очаквай много! По-добре пробвай накакви други!

sladku_bebzi
08-06-2008, 18:46
Еми лепиш на крака и
дърпаш бързо
в посока с/у косъма.
Нз кое му е сложното,
та повечето хора
не могат да се оправят :)

mobsita
08-06-2008, 18:52
Ами залепваш си ги на мястото,което искаш,хубаво залепваш лентата и с пръсти я разтъркваш,за да залепне хубаво.Когато мислиш,че мн добре е залепнала,дръпни я в посока,обратна на растежа на косъма,т.е. срещу косъма.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-06-2008, 18:53
моите пък се накъсват косъмчетата и стават много къси :? :x 8-)

Izzy_
08-06-2008, 19:57
Аз доколкото знам,трябва лентичките нито да са на топло(да се разгреят съвсем),нито да са много студени(в хладилник например),защото нищо няма да стане.Иначе не ти препоръчвам Veet-големи боклуци са им продуктите..

radito94
08-07-2008, 19:54
emi nema kfo da ti obqsnqvam ...pri mene ni6ty ne stava...samo det posle me boqt krakata... :D :D :D