PDA

View Full Version : Левски срещу БАТЕ Борисов в Шапионската Лига



gigi_00
08-06-2008, 18:16
Левски ще играе срещу БАТЕ Борисов в третия предвaрителен кръг на Шампионската лига. Беларуският отбор завърши 2:2 като домакин на Андерлехт и отстрани белгийците. "Сините" посрещат БАТЕ Борисов на 13-и август на стадион "Георги Аспарухов", докато все още не се знае дали двубоят-реванш ще се играе на 27-и или 26-и август. Вицешампионът на България изявява желание мачът да е на 27-и, но фактът, че противникът няма стадион и най-вероятно ще посрещне "сините" в Минск може да се окажа проблем и срещата да се играе на 26-и август.

Очаквайте подробности!!!
БАТЕ БОРИСОВ - АНДЕРЛЕХТ 2:2 (общ резултат 4:3)

1:0 Близнюк (18)
1:1 Биглиа (23-д)
2:1 Родионов (83)
2:2 Полак (86)


БАТЕ: Веремко, Ликтарович, Нехайчик, Сосновски, Близнюк, Кривец, Кагуш, Жавнерчук, Родионов, Ржевски, Юриевич

АНДЕРЛЕХТ: Житка, Дешахт, Билия, Вълчек, Полак, Кану, Бусуфа, Гоор, Юхас, Жилет, Ранич

SPORTAL.BG

lo0s3r
08-06-2008, 18:44
Кога пускат билетите ?

Andreev
08-06-2008, 19:42
кур за уефски кур за цеца
БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ!

Scouse
08-06-2008, 19:48
ша ги биим :)

SeXyL[!]Nk@
08-07-2008, 06:31
кур за уефски кур за цеца
БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ!
По добре ЦСКА от колкото Ботев,вие сте боклуци. 8)

krisscho
08-07-2008, 08:35
Кога пускат билетите ?
Хубав въпрос, но аз искам да знам какво става с билетите?

windstopper
08-07-2008, 11:27
аре дано мине без излагации разни тамперета и тулузи по разбирам ама беларуси хайде де тия българите трябва да ги бием под път и над път ! цскар съм но въпреки тфа се опитвам да бъда толерантен 8-) айде 1:0 за тях там и тука едно 3:0 за "лавината" :D да не остава място за съмения :P

lamzzzercho
08-07-2008, 12:25
Двубоят ще се играе на 13 август (сряда) от 20.00 часа на "Герена". Най-скъпите билети за сектор "А" за двубоя с беларуския първенец струват 10 лева. Пропуските за сектор "В" са по 7 лева, а за сектор "Б" - по 3 лева. http://www.sportal.bg/news.php?id=124475 и от 11-ти ги пускат! АЙДЕЕЕЕ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ :smt002

kristo
08-09-2008, 09:46
Ако и срещу този отбор Лефски се издъните, това ще бъде върха на еврорезилите за българският футбол изобщо!

lo0s3r
08-09-2008, 10:00
Да отбор, който смачка Андерлехт !!! Голяма издънка ще е 8)

но поне ще играеме :-)

GLeZoRanA
08-09-2008, 11:01
Гаврааааааааааааааааааааа аааааааа :grin:

krisscho
08-09-2008, 11:44
Да отбор, който смачка Андерлехт !!! Голяма издънка ще е 8)

но поне ще играеме :-)
А бе те ония с кой щЕха да играят, няк'ви много силни бяха, ама им забравих името. :D

gsh
08-09-2008, 11:59
шегаджия...

Смешно ми е как вили се опитва да изкара бате некъв извънземен отбор, че после, ако загубят, да не стане резил, па ако победят, да стане фурор !
Нищо особено не са бате, ако си повервате, ще ги биете, макар и да не ми се иска

PeopleAlwaysLeave
08-09-2008, 13:21
Чорбарите пак се изказват неподготвени 8) Айде коментарите след мача ако обичате :D

В Понеделник рано сутринта заминавам за билети, че нямам търпение вече 8-)

kristo
08-09-2008, 17:17
Чорбарите пак се изказват неподготвени 8) Айде коментарите след мача ако обичате :D

В Понеделник рано сутринта заминавам за билети, че нямам търпение вече 8-)
Пиленце, айде сега искам едно коментарче от теб и останалите надъхани левскари и левкарки след загубата ви днеска от Вихрен с 0:1 и как според теб ще се класирате в ШЛ с подобна игра и след като един Вихрен не можете да биете?!
Не, просто с този тренер- малката Вуца сте за никъде, ама ви се чудя на президента дали можеше още по-некадърен и селски треньор от него да ви намери :oops:...
И относно написаното, че БАТЕ отстранил Андерлехт и това едва ли не означавало, че са някакъв едва ли не отбор от класата на Манчестър Юнайтед, Арсенал или нещо от рода, ще му кажа, че сензации и изненади в съвременния футбол стават, ама това нищо не означава мой човек. Едно отсраняване на отбор, като Андерлехт, който така или иначе не е нищо особено не означава, че въпросното БАТЕ е силен отбор като цяло. А ако наистина не успеете да ги остраните, то определено няма да има по-голям провал за българския футбол от това. Да не можеш да отсраниш някакъв белоруски отборец си е направо свръхрезил...

i'm so excited!
08-13-2008, 10:29
ще си ебеме майките днеска

lo0s3r
08-13-2008, 10:46
Свиньо !!! Тихо там! Злобните ви чорбарски коментарчета след мача 8)

"Не, просто с този тренер- малката Вуца сте за никъде, ама ви се чудя на президента дали можеше още по-некадърен и селски треньор от него да ви намери Embarassed... " добре, че президента ви е по читав от нашия, че ... :lol:

lautaboy
08-13-2008, 10:57
chorbar4eta vie ste jiv ta6ak jiveite si s minaloto nie 6te jiveim s bade6teto .. marlqci qd li vie che levski 6te igraqt na va6to mqsto qd vie nqma smisal vie da igraite na tqhno mqsto i da ne bqha bate borisov i koito i da be6e 6te6e da vi se smei uj ste ot sf a nqmate .. 1 fen club ot sf ne6tasni plyhove ! apak i na sve6teniq sektor gei ne se dopuskat maiki i lelki i 4i4ki ..she zemi i oniq skiori ot belarus da vi celqt s bombi i s kamani i da iskate zatvor pak ! jalki praseta !

lautaboy
08-13-2008, 11:09
zemi si udari glavata v stenata be udodji .. naprai si edna 4ikiq i za men i se uspokoi poserko malak ! ili pone ako ne go napravi6 idi da bara6 na du4eto potnite cici ! skoro 6te se vidim !

lautaboy
08-13-2008, 11:13
to si li4i koi e impuls lad az ne stoq po 20 4asa po forumite i se prava na ustroumen poserko malak ako ima ne6to moje na li4na da se razberem . a da ne zanimavame horata i da usirame temata

lautaboy
08-13-2008, 11:21
v slu4eq az ne sam hlapeto ti usra temata i pochna da se zaqjda6 6tot si edin tup punkar kadeto po cql den veii kosite i dran4i kitarite ... FUCK OFF PUNK !

tubito
08-13-2008, 12:43
levski v grupite na champion league :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :booooomb:

Alco
08-13-2008, 13:15
а ти даже не пишеш на родния си език, неграмотно цигане...

Явно в Столипиново освен безплатен ток, вече има и безплатен интернет... деба този ЕС :lol:

спокойно, те 10 вечерта им дърпат шалтерО. 8-)

Rowdy
08-13-2008, 13:50
levski v grupite na champion league :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :booooomb:
ш' си гледам, проблем :-)

Canis_Dirus
08-13-2008, 18:51
Баси. Излагация.

Гонзо не е това, което беше. Само в мачовете срещу ЦСКА да го пускат.

gsh
08-13-2008, 18:57
:grin:
СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ ! 9та поредна загуба :? БАТЕ са умрели, лефски още по-умрели !
И пак пееха наши песни ! И колко упорито се твърди обратното !

Canis_Dirus
08-13-2008, 19:02
Хайде сега жалките пъпчиви дечица да си излеят злобата.
Нали знаете, че освен клубен коефицент има и коефицент на държавата.

Да ви го обясня като за вас:
освен зелени и червени ръчички има и СМС-вот!

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 19:22
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола...

windstopper
08-13-2008, 19:25
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола...
че щяхме да ги смачкаме се съмнявам ама понеже е пената сигурно щяхме да вкараме някой гол първото полувреме и да държим 2рото ако падне 2ри гол пак добре не за тфа са виновни само триото батков,вуцов,иванов като нашите томов,гарибов,костадинов(у ажение когато беше футболист сега не е по добър от стоичков) същия дол дренки са само дърпат бг футбола назад

kolanass
08-13-2008, 19:39
Тодор Колев -Трактора ме гази,





Камион ме блъсна, трактора ме гази,
багер ме товари в една лека кола.
Камион ме блъсна, трактора ме гази,
багер ме товари в една лека кола.

Карай, шофьоре, карай по-нагоре -
там на баира става панаира,
карай, шофьоре, карай си колата -
само гледай да си не счупиш главата.

За стари баби - гумите са слаби,
за млади другарки се вземат други мерки.
За стари баби - гумите са слаби,
за млади другарки се вземат други мерки.

Карай, шофьоре, карай по-нагоре -
там на баира става панаира,
карай, шофьоре, карай по във десно -
да не ти се види шосето тесно.

Ако пиеш бира - хич недей шофира,
Ха си пийнал вино - направо си на кино.
Долу алкохола - пийте Кока-Кола,
Швепс, боза и сода - само гола вода.

Карай, шофьоре, карай по-нагоре -
защото зад баира ще стане панаира,
карай, шофьоре, затягай си колана -
да не си счупиш главата във волана.

Камион ме блъсна, трактора ме гази,
багер ме товари в една лека кола.
Камион ме блъсна, трактора ме гази,
багер ме товари в една лека кола.

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 19:39
Да се маха, нещастник скапан..

cHaLGa KiLLeR
08-13-2008, 19:40
Бааа такава игра такъв финес просто няма как да не бъдат възнаградени с бесплатен лиценз за "Б" група.Браво само Луевски говеда напрееееед! :grin: :grin: :grin:

Diam0nD
08-13-2008, 20:03
Чорбарите пак се изказват неподготвени 8) Айде коментарите след мача ако обичате :D

Искаш да коментирам :) нямаш проблем :) Смешна игра ,смешен капитан , играете срещу смешен отбор и най-накрая вие оставате НАЙ-СМЕШНИТЕ НА ТЕРЕНА И В ЕВРОПА !!!! САМО ИЗЛАГАТЕ БЪЛГАРИЯ !!! НЕ БИВА ДА ПУСКАТ ЛЕВСКИ ПОВЕЧЕ ДА ИГРАЕ В ЕВРОПА !! ЗА БОГА ТОВА ВИ Е 9 ПОРЕДНА ЗАГУБА И РЕЗУЛТАТ 1-20 О.о

psychopath
08-13-2008, 20:20
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола... щеше да е хубаво и да разбираш от футбол
:)


diamond, засрами се...ти си по-зле и от нея 8-)

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 20:30
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола... щеше да е хубаво и да разбираш от футбол
:)


diamond, засрами се...ти си по-зле и от нея 8-)

Разбирам достатъчно, за да видя как се изложиха нашите.. Толкова много положения, и дузпа, и кво ли не и всичко да изпуснат.. По-добри бяхме в играта, да, но това не променя фактите..Можехме да ги бием най-малко с 3:1.. Са единствения шанс е реванша, но ако продължават по същия начин не виждам какви възможвости за осъществяване на победа има..

BlueGirl
08-13-2008, 20:44
Че сме слаби,не сме,проблемът се появява в момента,в който стигнем до вратата на противника и край!дотам.През първото полувреме владеехме повече топката,бяхме по-добрият отбор на терена,дори играхме със самочувствие,но за да победиш,трябва да вкараш гол,а ние явно това не го можем.Самият факт,че Гонзо във втори пореден мач изпуска дузпа съвсем ясно показва,че има нещо,което му пречи,знам ли,да се концентрира,а и не само на него,просто защото футболистите не бяха подредени на местата си и ми се струва,че някои от тях не се чувстваха комфортно на терена.
Склонна съм да кажа,че и Вили не е най-виновен за случилото се.Дори да е най-голямата откачалка,дори да се вживя много още преди да е показал нещо,Батков си носи главната вина.Този човек изобщо не мисли за отбора,а за собствените си интереси и неведнъж го е доказвал.Докато го има Батков в Левски и докато си върши задкулисните игри,проблемите ни няма да свършат.

psychopath
08-13-2008, 20:56
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола... щеше да е хубаво и да разбираш от футбол
:)


diamond, засрами се...ти си по-зле и от нея 8-)

Разбирам достатъчно, за да видя как се изложиха нашите.. Толкова много положения, и дузпа, и кво ли не и всичко да изпуснат.. По-добри бяхме в играта, да, но това не променя фактите..Можехме да ги бием най-малко с 3:1.. Са единствения шанс е реванша, но ако продължават по същия начин не виждам какви възможвости за осъществяване на победа има.. замълчи моля те :D

gsh
08-13-2008, 21:04
права е бе !

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 21:15
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола... щеше да е хубаво и да разбираш от футбол
:)


diamond, засрами се...ти си по-зле и от нея 8-)

Разбирам достатъчно, за да видя как се изложиха нашите.. Толкова много положения, и дузпа, и кво ли не и всичко да изпуснат.. По-добри бяхме в играта, да, но това не променя фактите..Можехме да ги бием най-малко с 3:1.. Са единствения шанс е реванша, но ако продължават по същия начин не виждам какви възможвости за осъществяване на победа има.. замълчи моля те :D

Много ми е интересно с кое по-точно не си съгласен ? Че ни биха на късмет? Че играехме по-добре от тях, а се оставихме да ни направят за резил ? Или може би си съгласен, че Гонзо си беше на точното място като халф, вместо да е нападател ? :-o Нищо чудно да си и против уволнението на Вуцан - та той беше просто "прекрасен" треньор.. и понеже много си "разбира" от работата та паднахме от Вихрен, сега и от тия смешници дето са дошли с надеждата да не загубят сигурно, пък взеха та ни вкараха и гол..

Ае като си толкова компетентен изкажи твоето мнение за мача :)

Rowdy
08-13-2008, 21:18
с разликата, че тия смешници ще игарят в групите, а лефскарите ще изядат тревата на стадиона, както се изрази гусин Савов :grin: Наистина доста свеж лаф вкара 8-)

PeopleAlwaysLeave
08-13-2008, 21:22
Не е ясно кой ще играе в групите, все пак предстои реванш.. С нов треньор нищо не се знае..

gsh
08-13-2008, 21:30
да кокала :D
сега нема да го има татко вуцов ... нема помощи за лефски ... остава само перуката, който им играе по свирката. Но и ако той спре, нема да ги има съдииските протекции за лефски и първата петорка ще е постижение :D:D

Diam0nD
08-13-2008, 21:41
psyhopata pylen bot si ... kvo ne razbiram ot futbol ... to golemi razbira4i se navydiha navsqkyde i zatova sme na tova deredje ... az nikoga ne sym otri4al kogato otborat mi igrae slabo ... ili teb oshte te dyrji "sinqta prikazka" ?? Kakto go kazaha fenovete na liteks - prikazkata svyrshi ,ostavate si myrshi !! Ne moje otbor koito pada ot vihren i ot bate borisov da ima pretencii za shampionska liga ... az ne razbiram ot futbol taka li ? No razbiram ot cifri 0-1 *2 tampere 0-1 Vihren , 0-1 Bate borisov , 0-5 Barsa , 0-3 Verder , 0-2 Verder , 1-3 4elsi ... i to tova vi e posledniq gol v evropeiski turnir be ... kak ne vi e sram se 4udq ... sme6kovci !

Rowdy
08-13-2008, 21:47
отбор с 16 точки пасив, по служебен начин, играещ в ШЛ... некак си е смешно да тръгвате и да се пените.

kolanass
08-13-2008, 22:12
Предлагам всеки като пише коментар да се обръща първо с "БАТЕ" :D :D
Овчата глава завинаги един от "НАС"!!!
Гонзоглу форевър ин ауър хъртс :D

Alco
08-13-2008, 22:26
виуи е увоунен. :(

kristo
08-13-2008, 22:30
psyhopata pylen bot si ... kvo ne razbiram ot futbol ... to golemi razbira4i se navydiha navsqkyde i zatova sme na tova deredje ... az nikoga ne sym otri4al kogato otborat mi igrae slabo ... ili teb oshte te dyrji "sinqta prikazka" ?? Kakto go kazaha fenovete na liteks - prikazkata svyrshi ,ostavate si myrshi !! Ne moje otbor koito pada ot vihren i ot bate borisov da ima pretencii za shampionska liga ... az ne razbiram ot futbol taka li ? No razbiram ot cifri 0-1 *2 tampere 0-1 Vihren , 0-1 Bate borisov , 0-5 Barsa , 0-3 Verder , 0-2 Verder , 1-3 4elsi ... i to tova vi e posledniq gol v evropeiski turnir be ... kak ne vi e sram se 4udq ... sme6kovci !
То резултатите не са важни... Според логиката на леускарчетата, те дори когато падат, пак побеждават, понежи винаги са морални победители и шампиони :D.
А относно Психопата, ами психопат бате, какво се чудиш :D.

kristo
08-13-2008, 22:47
на реванша 1-2 и се класираме. спокойно,синия октопод е предвидил всичко 8)
Оххх, леле... Те пред собствена публика и на собствен терен не можаха да ги бият, а като гости си мечтаят да ги бият :lol: :lol: :lol:.
Нямате потенциала да ги биете най-малкото. С този състав сте за никъде, погледни реално на нещата. Октопода на Патков-евреина не може вечно да ви помага колкото и да ти се ще. Достатъчно е, че по изкуствен път ви класира да играете квалификации за ШЛ, за където се вижда, че тая година ама грам не ставате...

Rowdy
08-13-2008, 23:08
Гонзоглу нема ли и той да хваща за някой елитен еврейки отбор вече.. баси мамата толкова да не го искат никъде, че да дойде в Лефски :lol:


Още никой не е казал, че сме повече анти -уефски от колото про ЦСКА.. нема заспя спокойно майна 8-)


Уволнението на Овчата глава ни лишава от доста интересни моменти, свързани с отборо на малцинствата :(

Alco
08-13-2008, 23:11
от както стана гол-майстор на френското първенство с рен никой не го иска. :( :-o

psychopath
08-13-2008, 23:11
Добре играха ли ?! ПО-СЛАБ ЛЕВСКИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА !! :-x Разплаках се на стадиона от яд и мъка.. Просто нямам думи - Бате Борисов са нещастници, които първото полувреме нямаха атака в нашата врата.. Толкова са умрели милите, ама ние сме по-умрели от тях.. Направо нямам думи да опиша какво разочарование изпитах тази вечер :? Цесекарите с право да ни еб*ват, заслужаваме си го.. Ако ЦСКА бяха щяха да ги смачкат тия.. Ние сме евроидиотите на футбола... щеше да е хубаво и да разбираш от футбол
:)


diamond, засрами се...ти си по-зле и от нея 8-)

Разбирам достатъчно, за да видя как се изложиха нашите.. Толкова много положения, и дузпа, и кво ли не и всичко да изпуснат.. По-добри бяхме в играта, да, но това не променя фактите..Можехме да ги бием най-малко с 3:1.. Са единствения шанс е реванша, но ако продължават по същия начин не виждам какви възможвости за осъществяване на победа има.. замълчи моля те :D

Много ми е интересно с кое по-точно не си съгласен ? Че ни биха на късмет? Че играехме по-добре от тях, а се оставихме да ни направят за резил ? Или може би си съгласен, че Гонзо си беше на точното място като халф, вместо да е нападател ? :-o Нищо чудно да си и против уволнението на Вуцан - та той беше просто "прекрасен" треньор.. и понеже много си "разбира" от работата та паднахме от Вихрен, сега и от тия смешници дето са дошли с надеждата да не загубят сигурно, пък взеха та ни вкараха и гол..

Ае като си толкова компетентен изкажи твоето мнение за мача :) в момента казваш съвсем различно нещо :wink:
я пак прочети какво си писала преди това

Rowdy
08-13-2008, 23:14
от както стана гол-майстор на френското първенство с рен никой не го иска. :( :-o
даже от рийека сметнаха, че изкуствено поддържат такъв талант и го спъват в развитието му... :(

psychopath
08-13-2008, 23:16
psyhopata pylen bot si ... kvo ne razbiram ot futbol ... to golemi razbira4i se navydiha navsqkyde i zatova sme na tova deredje ... az nikoga ne sym otri4al kogato otborat mi igrae slabo ... ili teb oshte te dyrji "sinqta prikazka" ?? Kakto go kazaha fenovete na liteks - prikazkata svyrshi ,ostavate si myrshi !! Ne moje otbor koito pada ot vihren i ot bate borisov da ima pretencii za shampionska liga ... az ne razbiram ot futbol taka li ? No razbiram ot cifri 0-1 *2 tampere 0-1 Vihren , 0-1 Bate borisov , 0-5 Barsa , 0-3 Verder , 0-2 Verder , 1-3 4elsi ... i to tova vi e posledniq gol v evropeiski turnir be ... kak ne vi e sram se 4udq ... sme6kovci !Можеш ли да ми кажеш докато ние падахме от Барса, Челси и Вердер...вие с кой играхте?

за Вихрен и бате борисов какво да ти кажа...не е фатално
сезона току-що започна
а пък с бате имаме реванш...

Rowdy
08-13-2008, 23:17
ами какво ви донесоха теа мачове.. освен пари в еврейските джобове и срам :lol: винаги ше си останете насрани деба

psychopath
08-13-2008, 23:20
ами какво ви донесоха теа мачове.. освен пари в еврейските джобове и срам :lol: винаги ше си останете насрани дебаи кое е срамното да загубиш от челси барса или вердер?

Rowdy
08-13-2008, 23:21
ми не, хич не е срамнод а те бият като тупан.. и единственият гол за о'боро ти да бъде вкаран от циганин 8-)

gsh
08-13-2008, 23:25
Хаха един от феновете на лефски вика : Е гонзо сега ставаше за онези мачове с ЦСКА лактите, ама за големия футбол не става :D

psychopath
08-13-2008, 23:35
абе какво е гсх? :oops:

пс- 14 :)

gsh
08-13-2008, 23:35
АБСОЛЮТНО ! :D те и във франция и турция хората не могат да спят

Rowdy
08-13-2008, 23:35
да, освен това го сънуваме в Манчестър Ю, Ливърпул.. голям играч безспорно. Не знам как талантът му остана неоценен в Турция :(

gsh
08-13-2008, 23:37
абе какво е гсх? :oops:

пс- 14 :)
GONZO SUPER HERO ?

Rowdy
08-13-2008, 23:39
Gundi SHofior

psychopath
08-13-2008, 23:39
^ок..
трябваше да бъде gsh14
но ти си предвидил, че тоя сезон пак ще ви надупи и няма да е 14 :)


разумно! издигна ми се в очите.

gsh
08-13-2008, 23:40
:)

kristo
08-13-2008, 23:54
Гонзо от едно 5-6 години не е това, което беше, а в мометна е уникално посредствен футболист. А как вкарваше голове на ЦСКА- ами след като си разчисти пътя през защитниците на ЦСКА с лакти, от засади и дузпи най-вече. Иначе имаше и голове и от честна игра безспорно, но една част бяха по втория начин без съмнение :wink:.
А при сегашното положение, няма никакъв шанс. Той на Вихрен не може да вкара даже от дузпа. Изобщо много е зле горкия, даже и да се бъзикаме с него няма смисъл вече :wink:.

psychopath
08-13-2008, 23:58
Гонзо от едно 5-6 години не е това, което беше, а в мометна е уникално посредствен футболист. А как вкарваше голове на ЦСКА- ами след като си разчисти пътя през защитниците на ЦСКА с лакти, от засади и дузпи най-вече. Иначе имаше и голове и от честна игра безспорно, но една част бяха по втория начин без съмнение :wink:.
А при сегашното положение, няма никакъв шанс. Той на Вихрен не може да вкара даже от дузпа. Изобщо много е зле горкия, даже и да се бъзикаме с него няма смисъл вече :wink:.но е факт, че ви е набутал 14 нали? :D

kristo
08-14-2008, 00:03
на реванша 1-2 и се класираме. спокойно,синия октопод е предвидил всичко 8)
Оххх, леле... Те пред собствена публика и на собствен терен не можаха да ги бият, а като гости си мечтаят да ги бият :lol: :lol: :lol:.
Нямате потенциала да ги биете най-малкото. С този състав сте за никъде, погледни реално на нещата. Октопода на Патков-евреина не може вечно да ви помага колкото и да ти се ще. Достатъчно е, че по изкуствен път ви класира да играете квалификации за ШЛ, за където се вижда, че тая година ама грам не ставате...

по естествен път играем за ШЛ,защото вие сами се преебахте и заслужено УЕФА ви изхвърлиха. логично - 2ия играе в ШЛ,щом 1ия е санкциониран.

Левски в Европа последните години е по-силен като гост,а ако следиш резултатите на БАТЕ - те са по-слаб домакин,отколкото гост.
днес ги надиграхме по всички параметри,просто не можахме да вкараме гол,заради тия балонни центрирания,с които играехме,вместо да свалим топката по земята,където на високите им защитници щеше да им е далеч по-трудно. на реванша може да е друго...

и да отпаднем,голема работа. продължаваме за УЕФА.
а вие,гнусни хейтъри,НИКЪДЕ няма да играете :)
Както винаги "надигравате" по всички показатели съперниците си, пък накрая падате от тях. Как пък все при вас става така....
Ако наистина бяхте по-силни от тях, щяхте да ги биете, а не да падате от тях.
И по какво съдиш, че БАТЕ са слаб домакин?! От това, че направиха равен с Андерлехт на реванша ли? То естествено, след като първия мач са си свършили работата на реванша ще гледат да пазят резултата и победата няма да е от такова значение. Само че както са окопани в защита, втория мач може и още повече да са, а вие нямате(освен Тиберканин) достатъчно добри халфове и ще ви е още по-непосилно. Просто имате слаб отбор, това е истината, колкото и да не ви се иска да я видите и да си мислите, че Гонзо като се е върнал, сте взели Тиери Анри. Гошо Христов пък определено не е такава звезда, за каквато го описват. Общо взето ЦСКА с юношите си в момента има по-боеспособен състав в доста отношения от вас и то се видя и за Суперкупата, и в първия кръг, когато смачкахме Бела.

kristo
08-14-2008, 00:07
Гонзо от едно 5-6 години не е това, което беше, а в мометна е уникално посредствен футболист. А как вкарваше голове на ЦСКА- ами след като си разчисти пътя през защитниците на ЦСКА с лакти, от засади и дузпи най-вече. Иначе имаше и голове и от честна игра безспорно, но една част бяха по втория начин без съмнение :wink:.
А при сегашното положение, няма никакъв шанс. Той на Вихрен не може да вкара даже от дузпа. Изобщо много е зле горкия, даже и да се бъзикаме с него няма смисъл вече :wink:.но е факт, че ви е набутал 14 нали? :D
Е, ако се върнем назад във времето, Петьо Жеков общо с фланелката на Берое и ЦСКА има 23 гола срещу Лефски, така че не се хвали толкова :D.

psychopath
08-14-2008, 00:20
пак ли ще се връщаме назад?
аз няма да си губя времето повече с теб...
имаш се за българин пък пишеш Левски с Ф


пс- 11ти кръг не е толкова далеч ;)

gsh
08-14-2008, 00:20
Гошо Христов наистина може да излезе от нео нещо. но при говедата само ще се преебе

gsh
08-14-2008, 00:22
Когато стане дума за Васил Иванов Кунчев - ЛеВски, ще се пише с В ;) но ако говорим за ФК лефски, ще се пише с ф

kristo
08-14-2008, 00:30
Когато стане дума за Васил Иванов Кунчев - ЛеВски, ще се пише с В ;) но ако говорим за ФК лефски, ще се пише с ф
Много точно казано, аз един път в друг раздел на форума му го написах, ама то горкото "малко" трудно загрява, че мижавото му отборче няма нищо общо с Апостола.
Поклон пред Апостола, България над всичко и Само ЦСКА!!!

windstopper
08-14-2008, 00:36
8-) айде да не напомняме за гонзо дето цял сезон контузен иде дава 2 три лакатя вкара некой гол айде още 1 година контузен отива в рен пада 1 път за измислена дузпа и не става от скамейката мда и на мен щеше да ми се реве ако "гонзо" ми е идола
че ви видим вас след 4-5 години бербо и марто като се върнат у цскато за прощална година та ше видим дали 16 точки са много 8-)

windstopper
08-14-2008, 00:37
8-) айде да не напомняме за гонзо дето цял сезон контузен иде дава 2 три лакатя вкара некой гол айде още 1 година контузен отива в рен пада 1 път за измислена дузпа и не става от скамейката мда и на мен щеше да ми се реве ако "гонзо" ми е идола
че ви видим вас след 4-5 години бербо и марто като се върнат у цскато за прощална година та ше видим дали 16 точки са много 8-)

windstopper
08-14-2008, 00:37
8-) айде да не напомняме за гонзо дето цял сезон контузен иде дава 2 три лакатя вкара некой гол айде още 1 година контузен отива в рен пада 1 път за измислена дузпа и не става от скамейката мда и на мен щеше да ми се реве ако "гонзо" ми е идола
че ви видим вас след 4-5 години бербо и марто като се върнат у цскато за прощална година та ше видим дали 16 точки са много 8-)

psychopath
08-14-2008, 00:51
лупи ли ше им плаща на бербо и марто?
абе камата нема ли да се върне и той? да станат 26 точки?
м? а пената нема ли да влезе и той в отбора?

Rowdy
08-14-2008, 08:59
Когато стане дума за Васил Иванов Кунчев - ЛеВски, ще се пише с В ;) но ако говорим за ФК лефски, ще се пише с ф
Много точно казано, аз един път в друг раздел на форума му го написах, ама то горкото "малко" трудно загрява, че мижавото му отборче няма нищо общо с Апостола.
Поклон пред Апостола, България над всичко и Само ЦСКА!!!
как те гледа малкото с двете големи влажни очи, едно спокойно.. и прижиля 8-)

windstopper
08-14-2008, 10:26
лупи ли ше им плаща на бербо и марто?
абе камата нема ли да се върне и той? да станат 26 точки?
м? а пената нема ли да влезе и той в отбора?:D aко трябва и без пари ше играят нали са цскари по душа достатъчно милиони направиха в премиършипа аз прогнозирам 36 точки особено ако батков още е на поста , а за лупи имам само 1 коментар ! глей с кфо некадърно ръководство и умряла селекция ви напраихме 16 представи си като дойдат кадърните кфо ше стане пък ти трепери говедо!

psychopath
08-14-2008, 10:38
лупи ли ше им плаща на бербо и марто?
абе камата нема ли да се върне и той? да станат 26 точки?
м? а пената нема ли да влезе и той в отбора?:D aко трябва и без пари ше играят нали са цскари по душа достатъчно милиони направиха в премиършипа аз прогнозирам 36 точки особено ако батков още е на поста , а за лупи имам само 1 коментар ! глей с кфо некадърно ръководство и умряла селекция ви напраихме 16 представи си като дойдат кадърните кфо ше стане пък ти трепери говедо!все са дошли 8-)

krisscho
08-14-2008, 14:19
aко трябва и без пари ше играят нали са цскари по душа Точно за тва го разрева сектор Гей преди години, щото и тогава беше чорбар по душа. :smt042

windstopper
08-14-2008, 14:33
ъ защо да го е разревал? :-D ти в някой измислен свят живееш дето уефски са шампиони и печелят милиони

krisscho
08-14-2008, 14:54
Ти си от най-болните прасета, спирам да ти отговарям за да не ми лепнеш нещо.

windstopper
08-14-2008, 15:16
мда верен до гроб в цска ! най много да ти лепна малко акъл че вие говедата трябваше вече да сте се научили . НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕ,ТРЯБВА И АКЪЛ! :D