PDA

View Full Version : анти нещо си...



TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:04
искам да ви попитам какви са тия 'анти едиси кой клуб' по подписите на форумджиите :?: ...тук е място хората да се сприятеляват и да се забавляват а не да се мразят....

Loshotia
08-06-2008, 19:05
Кви са тея клубове?! :-o

Riot
08-06-2008, 19:06
сектанти

Loshotia
08-06-2008, 19:10
Не бе честно, не се сещам...я кажи някой юзър

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:13
абе гледам на няколко човека в подписите....мисля че мементо мори имаше а др не им помня никовете

Loshotia
08-06-2008, 19:14
^ искаш ли с теб да си направим един клуб и да си го лепнем в подписа :P

Riot
08-06-2008, 19:15
може да ми влезнете във фен клуба
Riot Slave's

Riot
08-06-2008, 19:20
въх, за пръв път чувам...

мисля да се самоубия, защото има хора във форумите, които се дразнят и заяждат, а не се сприятеляват... :-o

Присъедини се към мен още сега/още веднага
Riot... е вече култ
всички се кланят на него !!!






8-)

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:22
....е айде да сформираме един приятелски клуб :grin:

Loshotia
08-06-2008, 19:23
....е айде да сформираме един приятелски клуб :grin:

Айде ама първо да измислим име....веселите канарчета викам аз :P

Riot
08-06-2008, 19:24
....е айде да сформираме един приятелски клуб :grin:
никога жив

Loshotia
08-06-2008, 19:28
....е айде да сформираме един приятелски клуб :grin:
никога жив

Ееее ти пък! Сега да не си изпия ракията ли искаш?

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:28
Riot защо ме мразиш :?: :(

Riot
08-06-2008, 19:31
Единствения готин клуб в този форума е на баннатите потребители- все пак СВАСТИКА е там с няколко ника!

Obey!
аз съм на 2ро място 8-)

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 19:36
...аз имам 2 баннати акаунта :lol: ...членувам в този клуб :!:

GetNasty
08-06-2008, 19:55
става въпрос за сексилинка и антисикскилер или нещо такова, те 2мата явно се мразят, и бая хора не траят сексито и те са си го написали във подписите...

SuNsEt
08-06-2008, 20:10
става въпрос за сексилинка и антисикскилер или нещо такова, те 2мата явно се мразят, и бая хора не траят сексито и те са си го написали във подписите... А това пък съвсем за първи път го чувам...Я да се загледам по-добре в подписите... :shock: Ъ?Къде са ми очилата бе?! 8-) :lol: ...

Я кажете някой клуб. :D :razz:

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 20:26
...е как да не сте виждали....загледайте се из подписите

ScionOfStorm
08-06-2008, 20:32
battles I foresee.
:-o

GetNasty
08-06-2008, 20:35
става въпрос за сексилинка и антисикскилер или нещо такова, те 2мата явно се мразят, и бая хора не траят сексито и те са си го написали във подписите... А това пък съвсем за първи път го чувам...Я да се загледам по-добре в подписите... :shock: Ъ?Къде са ми очилата бе?! 8-) :lol: ...

Я кажете някой клуб. :D :razz:

ХА-ХА!

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 20:47
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036639 - скивайте един опт сички :-D

SuNsEt
08-06-2008, 20:59
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036639 - скивайте един опт сички :-D Готово...видях :-D ...Еми аз и преди съм го засичала този,но сега си е сменил аватара...подписа не го погледнах. :-D

letssingit
08-06-2008, 21:08
Е то просто SeXyL[!]Nk@ си е ужасно тъпа. :lol:
Профила й: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036865

Seducti0n
08-06-2008, 21:09
Важно е да сме хейтъри... 8)

tedety
08-06-2008, 21:14
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036639 - скивайте един опт сички :-D

в тая тема има масова омраза :shock: :?

TheGirlNextDoor
08-06-2008, 21:19
Е то просто SeXyL[!]Nk@ си е ужасно тъпа. :lol:
Профила й: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036865

Eeee ето един от членовете да се появи :-D

tedety ....в тая тема ли омраза бе :?: ....исках да разбера защо така не се харесват юзърите :? ....айде без злобни подмятания ;)

TheNewReligion
08-06-2008, 21:20
Не ме интересува .

SuNsEt
08-06-2008, 21:24
Еми нормално е да не се харесват...Тука всеки ден колко комплексари си изливат яда...Нищо лично към никой! :-D

letssingit
08-06-2008, 21:31
Е то просто SeXyL[!]Nk@ си е ужасно тъпа. :lol:
Профила й: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036865

Eeee ето един от членовете да се появи :-D
Ако бяхте прочели няколко нейни мнения, а пък да не говорим да и противоречите по някой въпрос щяхте веднага да се присъедините към клуба. То не беше избиване на зъби, чупене на ръце, голямо чудо... :lol:

08-07-2008, 00:10
Не ме интересува .
Ти си супер невменяема?

Saymon90
08-07-2008, 05:45
Единствения готин клуб в този форума е на баннатите потребители- все пак СВАСТИКА е там с няколко ника!

Obey!
Всички там са с по няколко ника 8-) Но сякаш почетните гости тепърва предстоят... :-D

psychopath
08-07-2008, 05:59
....е айде да сформираме един приятелски клуб :grin:
никога жив+1 8-) 8-)

Loshotia
08-07-2008, 06:35
Е то просто SeXyL[!]Nk@ си е ужасно тъпа. :lol:
Профила й: http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1036865

Eeee ето един от членовете да се появи :-D
Ако бяхте прочели няколко нейни мнения, а пък да не говорим да и противоречите по някой въпрос щяхте веднага да се присъедините към клуба. То не беше избиване на зъби, чупене на ръце, голямо чудо... :lol:

А тая SeXyL[!]Nk@ ква е?

blacksheep
08-07-2008, 07:17
за ко са нинякви тъпи клубове нали знаета ,,не се цепи от колектива ,щото колектива после ще ти го нацепи,,

machoka
08-07-2008, 08:48
Единствения готин клуб в този форума е на баннатите потребители- все пак СВАСТИКА е там с няколко ника!

Obey!
Всички там са с по няколко ника 8-) Но сякаш почетните гости тепърва предстоят... :-D

ааа, я раздуй, да не съм изпуснал нещо )

По темата - винаги е било модерно да си анти-нещо си, в крайна сметка на това се основават всички суб-култури - които чрез 'принадлежността си' към дадени традиции, всъщност на практика са 'анти' всичко останало. Проблемът при тях обаче май е, че не правят разлика между 'отричане на различното' и 'заклеймяване' на същото, но това е тема за размисъл по друго време.

Иначе тук във форума са се формирали интересни 'пост-социални кръгове от хора' ако мога така да се изразя - и същите са се разделили по отбори.
В кофата има определени хора, срещу определени други хора. (Всяко момче си има по няколко момичета, общо се наричат 'семейство', но винаги има спор коя жена е по-на първо място, а и враждата между отделните семейства е неизменна). В темата за модераторска помощ са 'ани СексиЛинка клуб', както и такива които защитават този субект. В СЕКС раздела се карат постоянно коя е по-голяма кучка и развратнца като смятат това за нормално и парадокса става пълен. Във всичко тийн накуп ситуацията е същата, но в по-големи числови стойности - ние срещу вас. Имаме си групичка на расисти, биячи, според музикалните стилови предпочитания - метъли срещу всички останали, групичка на борн-ту-би-флудерите, които действат общовалидно във всички раздели и първостепенната им мисия на тази планета е да пускат теми със съдържание 'пръц'. Тези групички постоянно враждуват помежду си, естествено се топят един-друг, пълнят форума с помия, която аз трябва да профилактирам редовно, а най-ужасното е че всички конкретни единици се оплакват на мен на ЛС, поради което размера на личната ми кутия достига 100% в някои дни от зори до здрач.
Така че, добре дошли в едно мини социално общество със своите лидери, 'партии', шлака и всичко останало както си му е реда )

Seducti0n
08-07-2008, 09:15
Ох, искрено се забавлявам :lol:

machoka
08-07-2008, 10:22
Еми така де, важно е във всеки един момент да имаш ясен и обективен поглед над нещата ) Това не важи само за форума.

GetNasty
08-07-2008, 10:31
аз съм пасс :D баси забавните :-)

b0Nb0n
08-07-2008, 11:08
Единствения готин клуб в този форума е на баннатите потребители- все пак СВАСТИКА е там с няколко ника!

Obey!
Всички там са с по няколко ника 8-) Но сякаш почетните гости тепърва предстоят... :-D

ааа, я раздуй, да не съм изпуснал нещо )

По темата - винаги е било модерно да си анти-нещо си, в крайна сметка на това се основават всички суб-култури - които чрез 'принадлежността си' към дадени традиции, всъщност на практика са 'анти' всичко останало. Проблемът при тях обаче май е, че не правят разлика между 'отричане на различното' и 'заклеймяване' на същото, но това е тема за размисъл по друго време.

Иначе тук във форума са се формирали интересни 'пост-социални кръгове от хора' ако мога така да се изразя - и същите са се разделили по отбори.
В кофата има определени хора, срещу определени други хора. (Всяко момче си има по няколко момичета, общо се наричат 'семейство', но винаги има спор коя жена е по-на първо място, а и враждата между отделните семейства е неизменна). В темата за модераторска помощ са 'ани СексиЛинка клуб', както и такива които защитават този субект. В СЕКС раздела се карат постоянно коя е по-голяма кучка и развратнца като смятат това за нормално и парадокса става пълен. Във всичко тийн накуп ситуацията е същата, но в по-големи числови стойности - ние срещу вас. Имаме си групичка на расисти, биячи, според музикалните стилови предпочитания - метъли срещу всички останали, групичка на борн-ту-би-флудерите, които действат общовалидно във всички раздели и първостепенната им мисия на тази планета е да пускат теми със съдържание 'пръц'. Тези групички постоянно враждуват помежду си, естествено се топят един-друг, пълнят форума с помия, която аз трябва да профилактирам редовно, а най-ужасното е че всички конкретни единици се оплакват на мен на ЛС, поради което размера на личната ми кутия достига 100% в някои дни от зори до здрач.
Така че, добре дошли в едно мини социално общество със своите лидери, 'партии', шлака и всичко останало както си му е реда )
smqh smqh smqh :D

ЕPu
08-07-2008, 12:19
става дума за това явно
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=188093

ScionOfStorm
08-07-2008, 12:46
анти-светло лилави пластмасови пластинки в клечките за уши :x :x :x

и катаджийско-зелените са гадни!

Loshotia
08-07-2008, 15:37
става дума за това явно
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=188093

Мне, това е по- ново от тая тема.

TheGirlNextDoor
08-07-2008, 15:40
..ее тва за токио хотел е друго...

Loshotia
08-07-2008, 15:42
..ее тва за токио хотел е друго...

Пфф, аз дори не си направих труда да го прочета. Видях само че е нещо за тея ТХ

TheGirlNextDoor
08-07-2008, 15:57
..не не е за ТХ..става въпрос за няколко съфорумки,които не се харесват ....и си пишат разни неща по подписите :)

Doppelganger
08-07-2008, 19:46
Уоу, и какво ви интересува какво правят останалите,че чак до тема се е стигнало.Нека са анти..то си е тяхен проблем.Да се избиват,да се избождат,да се псуват.К'во от това?Нали не засяга лично вас?

yuyuto
08-07-2008, 20:51
Единствения готин клуб в този форума е на баннатите потребители- все пак СВАСТИКА е там с няколко ника!

Obey!
Всички там са с по няколко ника 8-) Но сякаш почетните гости тепърва предстоят... :-D

ааа, я раздуй, да не съм изпуснал нещо )

По темата - винаги е било модерно да си анти-нещо си, в крайна сметка на това се основават всички суб-култури - които чрез 'принадлежността си' към дадени традиции, всъщност на практика са 'анти' всичко останало. Проблемът при тях обаче май е, че не правят разлика между 'отричане на различното' и 'заклеймяване' на същото, но това е тема за размисъл по друго време.

Иначе тук във форума са се формирали интересни 'пост-социални кръгове от хора' ако мога така да се изразя - и същите са се разделили по отбори.
В кофата има определени хора, срещу определени други хора. (Всяко момче си има по няколко момичета, общо се наричат 'семейство', но винаги има спор коя жена е по-на първо място, а и враждата между отделните семейства е неизменна). В темата за модераторска помощ са 'ани СексиЛинка клуб', както и такива които защитават този субект. В СЕКС раздела се карат постоянно коя е по-голяма кучка и развратнца като смятат това за нормално и парадокса става пълен. Във всичко тийн накуп ситуацията е същата, но в по-големи числови стойности - ние срещу вас. Имаме си групичка на расисти, биячи, според музикалните стилови предпочитания - метъли срещу всички останали, групичка на борн-ту-би-флудерите, които действат общовалидно във всички раздели и първостепенната им мисия на тази планета е да пускат теми със съдържание 'пръц'. Тези групички постоянно враждуват помежду си, естествено се топят един-друг, пълнят форума с помия, която аз трябва да профилактирам редовно, а най-ужасното е че всички конкретни единици се оплакват на мен на ЛС, поради което размера на личната ми кутия достига 100% в някои дни от зори до здрач.
Така че, добре дошли в едно мини социално общество със своите лидери, 'партии', шлака и всичко останало както си му е реда )
Абе не е лесно да си администратор... Всеки случай, нагърбвайки се с тази задача, трябва да си готов да се срещнеш с всякакви неща, и хубави, и лоши...

Pliok0019
08-08-2008, 10:13
Аз не харесвам Секси Линка.

Briseis
08-08-2008, 11:29
О, боже :shock:
Преди години имаше "ОПА" /организация против Айа/. Тя беше гадже на Цоки май и беше модератор. И всички я маразехме. Даже някой беше направил картинка и си я слагахме по подписите. И после почти всички имахме бан. Аз имах по IP :D

Големи панаири бяха и не мислех, че някога пак ще се повтори историята.

Но е яко тъпо. Не харесвам всички съфорумци, но не съм тръгнала да си пиша по профила глупости.