PDA

View Full Version : Бъдете честни. Моля



Raderfort
08-06-2008, 20:15
Някога да сте късали с гадже и да го правите на лайно без той да го е заслужил?
Защо постъпихте по този начин? Съжелявате ли за това ? Извинихте ли се?

woshata
08-06-2008, 20:18
правила съм го..но съм имала причина 8-) не съжелявам ..заслужаваше го...мноо обичам да поставям хората на мястото им 8) 8-)

Cookie_
08-06-2008, 20:18
аз лично не съм ... но в това няма лошо ... :razz: ако е гаден изрод няма смисъл да му се извиняваш , но ако е било просто спонтанно избухване , ще е добре да му се извиниш ... :neutral: i think

Raderfort
08-06-2008, 20:21
правила съм го..но съм имала причина 8-) не съжелявам ..заслужаваше го...мноо обичам да поставям хората на мястото им 8) 8-)
е да щом е бил изрод няма за какво да се извиняваш.

Raderfort
08-06-2008, 20:22
аз лично не съм ... но в това няма лошо ... :razz: ако е гаден изрод няма смисъл да му се извиняваш , но ако е било просто спонтанно избухване , ще е добре да му се извиниш ... :neutral: i think
аз питам за човек, който безкрайно мн ви обича и вие дали сте го направили на идиот без той самия да го е заслужил това.

Erica
08-06-2008, 20:24
аз лично не съм ... но в това няма лошо ... :razz: ако е гаден изрод няма смисъл да му се извиняваш , но ако е било просто спонтанно избухване , ще е добре да му се извиниш ... :neutral: i think
аз питам за човек, който безкрайно мн ви обича и вие дали сте го направили на идиот без той самия да го е заслужил това.

Аз не съм късала така с никого,но с мен са...Да след време ми се извини...,но файда нямаше - само идеята,че не ми повярва...ме беше разочаровала тотално...

BaiToq
08-06-2008, 20:34
Пише се съжАлявам.
И не мога да асимилирам въпроса.

OpenedSky
08-06-2008, 20:46
Am mai ne sum go pravila ... noako si go e zaslujil - bih :-P

SabrinaAa
08-06-2008, 20:48
Ne bih go napravila ako nqma pri4ina.... i ako slu4aino prevartq nqkoi den i go napravq 6te se izvinq! :razz: :razz: :razz: :razz:

WondeR TeddY
08-06-2008, 21:14
Ами да правила съм го с човек,който мн ме обича,казвам обича защото още е така,но вече и аз него. :oops: Той не го заслужаваше,а аз се държах като шматка и сега мн съжелявам,но най-важното е че ми прости и сега сме заедно :grin:

asasfdf
08-06-2008, 21:50
аз не съм, но една го направи с мен в 5-6ти клас и за отмъщение я унижих много жестоко и докрая аз и приятелите ми се гаврехме с нея.. :oops:

tedy_hi91
08-06-2008, 22:05
Чесно да си кажа...ДА. Момчето ме обичаше, но аз постъпих доста гадно с него.Той определено не го заслужаваше, ама пък и аз не се извиних.После обаче така се случи, че тръгнахме и сега вече сме си заедно. :)

Pliok0019
08-06-2008, 22:05
Правила съм нещо подобно. Давах надежди и ги разбивах...а човекът отсреща наистина си струваше. Непрекъснато ми даваше подъраци, който не приемах, беше до мен в ужасно тежки ситуации и след ден-два започвах да му казвам как трябва да си намеринякоя друга, как местата на които ходим са скучни...

Не съжалявам, определено. Не го заслужаваше, но го осъзнах късно. Извиних се и сега сме приятели. Той още е влюбен в мен.

zaraaa
08-06-2008, 22:08
Да правила съм го, след това се чувствах нов човек, все едно се преродих, защото казах нещата, които са ме мъчили от които е боляло, защото един път бях гордо момиче, а не кученцето което бяга след него :) Не съжалявам за тази моя постъпка и НИКОГА няма да съжалявам, той си го заслужаваше, един път и аз го унижих, както той Унижаваше мен през всичките 8 месеца през, които бяхме заедно! :grin: :grin: :grin:

Junona
08-06-2008, 22:10
Късала съм с момче, което ме е обичало.На лайно не съм го правила опитах се всичко да е цивилизовано.Той не го беше заслужил и ми беше много трудно, но всъщност вс това стана заради момчето,което обичам и с което съм от достатъчно дълго време за да разбера,че си е заслужавало наистина,незавимо колко силно съм съжалявала за развалените отношения с човек, на когото истински държах-както и той на мен...Извиних му се,че нещата се получиха така, но съжалението още не ме е напуснало и всъщност тази тема ми отваря очетата,че може би ще си заслужава макар и след толкова дълго време да го потърся и да му кажа "Извинявай..."? :(
Дълга история ... Болезнена тема ми е.... БЛАГОДАРЯ!

Vikitooo
08-06-2008, 22:12
С бившият май стана така... 8-)
Просто накрая си казах всичко какво ми е тежало, всичко което ме е дразнило..накрая всичко се изсипа върху него. Даже и го напсувах 8-) ..хаха беше в шок, "не очаквах това от теб" :(

Raderfort
08-07-2008, 07:31
Късала съм с момче, което ме е обичало.На лайно не съм го правила опитах се всичко да е цивилизовано.Той не го беше заслужил и ми беше много трудно, но всъщност вс това стана заради момчето,което обичам и с което съм от достатъчно дълго време за да разбера,че си е заслужавало наистина,незавимо колко силно съм съжалявала за развалените отношения с човек, на когото истински държах-както и той на мен...Извиних му се,че нещата се получиха така, но съжалението още не ме е напуснало и всъщност тази тема ми отваря очетата,че може би ще си заслужава макар и след толкова дълго време да го потърся и да му кажа "Извинявай..."? :(
Дълга история ... Болезнена тема ми е.... БЛАГОДАРЯ!
радвам се, че сме ти помогнали :).

AnzaRe
08-07-2008, 07:35
Отмъщението,не връща изгубеното.

prettyIdeath
08-07-2008, 07:53
Веднъж направих нещо такова... но не съм го искала. Просто скъсах с него и когато той ме попита защо му казах че не го обичам и през цялото време съм го чуствала като най-добрия си приятел (при положение че ходихме 7-8 месеца ) и че плюс това се върнах при бившия си приятел... Оставих го по много гаден начин ...

Andreev
08-07-2008, 09:06
Отмъщението,не връща изгубеното.
ама изпитваш удовлетворение....

Love0nlyMyself
08-07-2008, 09:10
м да обаче си го заслужаваше :(

UNrealPoWeR
08-07-2008, 09:25
правила съм го..но съм имала причина 8-) не съжелявам ..заслужаваше го...мноо обичам да поставям хората на мястото им 8) 8-)

Мястото ти е НА ИНСТРУМЕНТА :> (сещаш се да го яхнеш... :>)

last_kiss^^^
08-07-2008, 09:31
Все още не съм го правила има мисля най-късно до 48часа да го направя и така ще го закопая,че ще го помни до края на живота си и ще съжалява,че ме е познавал.

windyar
08-07-2008, 09:39
И аз съм постъпвала гадно....момчето беше добро, но малко....завеяно. Ядосах му се защото беше по голям от мен ама.....пълна шматка. Както и да е извиних се, прости ми и сега почти не го виждам :)

jghgh
08-07-2008, 18:35
Някога да сте късали с гадже и да го правите на лайно без той да го е заслужил?
Защо постъпихте по този начин? Съжелявате ли за това ? Извинихте ли се?

Не знам... Не знам защо, но съжалявам доста. Извиних се, много ясно. Даже понякога още го правя.
И мен са ме правили на лайно без заслуга, още си чакам извиненията.
А не мога да се обоснова аз защо го правих.. не бях наранена, защото това бивше, с което се ебавах, не го харесвах, ами се утешавах с него.. може би ми се зароди жлъч че той по принцип беше жалко момченце, но сегамного го уважавам, за приятелче го имам.. и все още му се извинявам, но той казва че няма никакъв проблем.. ит ака де ;]
а момчето което много обичах ме правише на идиот след като скъсахме.. маса унижения и лайна, аз седя и гледам с респект. аахг : )

yuyuto
08-07-2008, 18:58
Правила съм го веднъж, защото първо още бях малко тъпо недорасло лапе, второ защото ходехме прекалено дълго време и на мен просто ми писна... Не съм постянен човек и такам... Пък и той ме държеше из късо и тва ме влудяваше... Ама въпреки всичко съжелявам, че го направих, защото много го обидих и до ден днешен не ми говори... Повече няма да постъпвам така...

gangstata
08-07-2008, 19:14
Правила съм го..
Обаче се издразних от някои негови реплики,отнасящи се до бившата му и почнах да се чудя как говори за мен..
И накрая ми казаха..
Заслужи си го..

MartyParty
08-07-2008, 19:27
На мен не ми се е случвало.Нито някой на мен,нито аз на друг.

.JuSt.SunShiNe.
08-07-2008, 19:51
Да, правила съм го и все още се чувствам ужасно.Историята е много дълга, но накратко: той много ме обичаше /поне тогава така казваше и го доказваше/, а на мен ми стана нещо...пък и бях още малко глупаво хлапе.Не разбирах още от такива неща.Зарязах го по отвратителен начин и още не мога да си го простя, защото въпреки, че го зарязах и тогава, и сега...още съм влюбена в него.Не се извиних.Не, че нямам смелост, просто не намирам подходящ момент.От тогава не си говорим и предполагам, че ако не стане чудо - няма и да си проговорим повече.Наистина се почувствах като чудовище...искрено съжалявам и когато се разминавам с него по улицата едва си сдържам думите "Извинявай! Извинявай! Извинявай!"... И всъщност казвам на всички в това положение - Извинете се в първия удобен миг, защото дори секунда и вече може да няма връщане назад...вече може да е късно.

Темата е много хубава и ме връща към хубави спомени, последвани от лоши... Никога не правете такова нещо. :o

didi_baby
08-07-2008, 20:10
Правила съм го,защото е било заслужено

eveto_xx
08-07-2008, 21:14
Някога да сте късали с гадже и да го правите на лайно без той да го е заслужил?
Защо постъпихте по този начин? Съжелявате ли за това ? Извинихте ли се?
Да,но му бяха набрала много...Замина за Унгария на състезание, и като замина, си смених номера- нито се чухме, нито си писахме повече.Без караница.Дойде му като гръм от ясно небе...А бяхме заедно 3 месеца.Издразни ме, защото непрекъснато правеше неуспешни опити да ме надговори...

sexy_for_you
08-07-2008, 22:58
Не съм имала сериозно гадже и не съм късала.Но са се държали много лошо с мен(момчето,което харесвам).

MoHuTo
08-07-2008, 23:00
Е случвало ми се е, ама ако не бях гадна с момчето, просто то нямаше да престане да ми досажда, аз какво да направя :)

Saymon90
08-08-2008, 06:08
За съжаление много по-често ми се случва да наранявам, от колкото да бъда нараняван... наистина е по-гадно.
Рядко го правя нарочно, но просто хората често очакват от мен неща, които не съм готов да им дам.

LadySunshine
08-08-2008, 06:49
Да, и аз съм го правила.. беше много кофти, но наистина си го заслужи след като ни досаждаше с месеци!!! :x Опита се уж да оправи цялата бъркотия, но стана още по-зле и аз буквално му теглих една майна... И.. НЕ, НЕ съжалявам!

BuJlDozeRa
08-08-2008, 09:05
ха баш без причина не... имаше си причина нормално ли е да пращаш СМС сутрин в 9 4аса тцтц...вдигнах тела набрах и номера и тя се зарадва да ме чуе аз и изкрещях колко пати да ти казвам ку4ко откачена и така нататак... както и да е сиг 2 седмици по касно и се извиних но не пожелах отново да съм с нея

racep_ivedik
08-08-2008, 09:08
никога не съм го правил и не бих го направил просто не съм такъв

Amateur
08-08-2008, 12:32
Веднъж,щото тя се заяждаше и я направих на пълен боклук!Не съм се извинявал и не съжалявам!

SabrinaAa
08-08-2008, 13:08
Bez da go e zaslyjil ne sam go pravila...i nikoga ne se izvinqvam! :? :?

**Naley*
08-08-2008, 16:07
Правила съм го и то без да го заслужава :cry: и сега ужасно много съжалявам :( и го направих,защото бях много глупава, а тои беше последния човек,които би заслужил такова отношение :cry: не съм му се извинила,а много искам,ама гордостта ми е прекалено голяма за да го направя :cry: :cry: :cry: а адски много искам да му кажа,че съжалявам,но не знам той как ще реагира :(

slun4ice_90
08-08-2008, 16:12
Правила съм го по доста гаден начин... :( Съжалявам сега,но е късно. :-P А той хич не заслужаваше да постъпя така....,но така реших,защото вече се бях се уморила от нашата връзка... 8) :?