PDA

View Full Version : Любопитно ми е



Erica
08-06-2008, 21:08
Забелязвам някаква тенденция в последните теми...и затова реших да пусна и аз една тема...и да попитам...
Абе вие как разбирате преди да започнете една връзка,че тя ще е сериозна... :-o Тука само гледам разни постове..."Иска само секс,зарежи го","ако мислиш,че нещата са сериозни - бъди с него"...
Та стана ми интересно как се разбират тези неща,без да опознаеш човека отсреща,без да си имал възможността да бъдеш с него...Защото до колкото ми е известно,има доста случаи,когато си мислим за даден човек,че е перфектният и той/тя е мечтата,а след като прекараме известно време с него/нея,просто виждаме че нещата не се получават и няма смисъл...Както и обратното,мислим си че с някой е абсурд да си допаднем и да се получи нещо,а всъщност се оказва,че действителността е съвсем различна...и се получава една страхотна връзка...
И така каква е тайната?

w0sh
08-06-2008, 21:26
използвам божествената си телепатична способност.

twink
08-06-2008, 21:28
няма начин да опознаеш даден човек напълно според мен.Тъй като ти си момиче ще ти кажа че не съществута момче или мъж който да не иска секс .Другото кето не си пожелавай нищо перфектно,защото няма такова нещо всеки си има поне едно "но" и всеки прави грешки. Айде успех отпусни си се опознаването си идва от само себе си . :P

Erica
08-06-2008, 21:36
няма начин да опознаеш даден човек напълно според мен.Тъй като ти си момиче ще ти кажа че не съществута момче или мъж който да не иска секс .Другото кето не си пожелавай нищо перфектно,защото няма такова нещо всеки си има поне едно "но" и всеки прави грешки. Айде успех отпусни си се опознаването си идва от само себе си . :P

Аз това дето ми го казваш,го знам :-D
Ама ми стана интересно,че доста хора употребяват тези заучени фрази...,отдавна съм разбрала,че морето не е до колене и че свтът не е розов...От собствен опит знам,че няма такова правило - той иска само секс...,той иска нещо сериозно...Това се разбира с времето,в зависимост дали си пасвате,дали имате еднакви интереси и т.н. и т.н. Но ми прави впечетление,че тук във форума - се заявява в прав текст..."Той е плейбой,не ти трябва...,ще те ... и ще те остави,мъжете над 20 искат само секс..."
И въпреки че съм момиче искам да ти кажа,че и ние понякога искаме само секс,от даден човек...Та кой си купува кола в днешно време без да я пробва :-D

Erica
08-06-2008, 21:40
използвам божествената си телепатична способност.

Е да за теб е ясно,ти си Бог :wink:
На мен ми е интересно откъде имат толкова голям опит 14/15/16 годишните,от къде имат такъв голям опит,че да осъзнаят...такива сериозни неща,още от първата среща :oops:

beautiful~kiss
08-06-2008, 21:55
Никой от нас не може да бъде сигурен.До някаква степен как разбираме...ами всеки очаква различно нещо от всяко начало.Когато и двамата искат едно и също и нещата си вървят и се получават сме наясно какво иска другия,но когато се въртят едни такива номера уж случайно,а то се оказва,че било за да си отмъсти човекът срещу нас и ние започваме да се чудим какво ли всъщност иска?Обича ли ни или иска само секс...Чудим се дали имаме достатучно доверие на другия,за да преспим с него и да сме сигурни,че сутринта няма да ни каже:Беше ми мн приятно! Чао!Това са такива въпроси,които терзаят хората понякога,защото нещо не е точно,както им се иска.Различни хора,различни интереси,променливи мнения...Ако един човек държи много на партнъора си,а не получава това което смята,че дава и иска в замяна то тогава се започват тези въпроси... :)

asasfdf
08-06-2008, 21:55
по описанията, които пишат създателите на темите..казваме си мнението по дадена ситуация, никой не може да гарантира със сигурност, че е прав..
освен w0sh, който е бог..

tedy_hi91
08-06-2008, 21:59
Чесно да ти кажа тва от къде 14/15/16 годи6ните имат такъв опит...Ами истината е, че нямат.Просто когато се почувстваме влюбени и си казваме: "Ито го/я и /него/нея - перфектния човек за мен.Моята половинка.! "

Pliok0019
08-06-2008, 22:01
Аз лично чета дадена тема, опитвам се да се представя като част от ситуацията или да я свържа с нещо, което ми се е случило. Естествено не винаги моите решения са правилни, в повечето случаи дори не са разумни.

hahavteen
08-06-2008, 22:06
"Той е плейбой,не ти трябва...,ще те ... и ще те остави,мъжете над 20 искат само секс..."


Не мислех да отговарям защото всъщност нямам голям опит с мъжете и връзките обаче точно този цитат ми направи впечатление.
Последните седмици опознавам едно момче на 20 за което всички ми казваха че е плейбой, той самия ми каза че е сваляч ... абе с две думи че не е сериозен по принцип..
Пишем си и се чуваме всеки ден вече 1 месец и мога да кажа че всъщност е голяма душичка и единственото което иска е едно сериозно момиче (той е в Кипър аз в Германия но имаме общи приятели).
Убедила съм се че никога не можеш да знаеш намеренията на един човек преди да го опознаеш и че да вярваш на това което другите казват за него е глупаво. Аз винаги си давам време да опозная някой човек преди да реша дали го искам в живота си или не.
Не може още от първия момент да кажеш какъв е дадения мъж и какви са намеренията му. Има такива които ти се правят на мн интересн, специални, романтични бла бла и ти създават представата че са перфектни и сериозни с единствената цел да се възползват от теб... Има и такива които на пръв поглед изглеждат безотговорни и несериозни а всъщност са готови да ти дадат всичко от което имаш нужда..

П.П.: С гореспоменатото момче не се сваляме а просто си общуваме. Не съм от тези които имат връзки по скайп :-D

Erica
08-06-2008, 22:08
Никой от нас не може да бъде сигурен.До някаква степен как разбираме...ами всеки очаква различно нещо от всяко начало.Когато и двамата искат едно и също и нещата си вървят и се получават сме наясно какво иска другия,но когато се въртят едни такива номера уж случайно,а то се оказва,че било за да си отмъсти човекът срещу нас и ние започваме да се чудим какво ли всъщност иска?Обича ли ни или иска само секс...Чудим се дали имаме достатучно доверие на другия,за да преспим с него и да сме сигурни,че сутринта няма да ни каже:Беше ми мн приятно! Чао!Това са такива въпроси,които терзаят хората понякога,защото нещо не е точно,както им се иска.Различни хора,различни интереси,променливи мнения...Ако един човек държи много на партнъора си,а не получава това което смята,че дава и иска в замяна то тогава се започват тези въпроси... :)

Точно това ми е идеята...,че да прецениш в каква посока ще тръгне всичко,ти трябва да опознаеш половинката си...Няма как от първата среща да знаеш,това дали ще е Той или Не...,или поне в тийн възрастта,това е рядко явление...
Аз например,на времето много,ама много си паднах по един пич...,бях обедена,че няма да се получи нищо...,но се поддадох на изкушението - и какво,казах си една нощ,една нощ - искам го,резултатът беше 2 години и половина близо 3 години,бяхме заедно...
След време,другият в който започнах да се влюбвам по-стабилно...изглеждаше страхотно,държеше се перфектно,на думи го докарваше добре - просто идеалният партньор и какво,след няколко месечна връзка,малко по-малко разбирах...,че това за което се е представял,няма нищо общо с това,което е всъщност...А точно за него аз си мислех - "Намерих го,май май най-накрая попаднах,на точният за мен човек"...в крайна сметка,само съм си мислела :?

Vikitooo
08-06-2008, 22:09
Когато започна една връзка не се надявам на нищо, нито дали ще е сериозна или не. То времето си показва каква ще е. :)

Erica
08-06-2008, 22:16
Викито,слънчице и бютифъл кис май ме разбрааха най-добре,какво искам да кажа.

Е точно това имам предвит,значи все пак не съм единствената,която мисли...,че от тези заучени фрази няма смисъл... :grin:

hahavteen
08-06-2008, 22:21
Викито,слънчице и бютифъл кис май ме разбрааха най-добре,какво искам да кажа.

Е точно това имам предвит,значи все пак не съм единствената,която мисли...,че от тези заучени фрази няма смисъл... :grin:

Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Vikitooo
08-06-2008, 22:24
Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Нито пък аз 8-)

Erica
08-06-2008, 22:27
Викито,слънчице и бютифъл кис май ме разбрааха най-добре,какво искам да кажа.

Е точно това имам предвит,значи все пак не съм единствената,която мисли...,че от тези заучени фрази няма смисъл... :grin:

Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Сигурно е така :P
Но наистина е адски изнервящо да отвориш някоя тема,и да видиш 8342948 коментара - "зарежи го тъп е","няма смисъл иска само секс","не си струва,той е плейбой" или незнам си още какво.Е верно то има и изключително тъпи теми,на които просто човек наистина се чуди как да отговори.."погледна ме два пъти,дали ме обича" ,"разминахме се и той се бутна в мен,каква всъщност е целта му,дали ме харесва" :razz:...,но все пак :-P

Erica
08-06-2008, 22:35
Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Нито пък аз 8-)

Аз пък хич :grin: ,и все пак смея да твърдя,че на 14 не се изявявах,като такъв професор,като сегашните тийнове...В интерес на истината , те си мислят,че знаят всичко,могат всичко и държат да опитат от всичко...За къде бързат само незнам...,ама като дойдат на нашите години,ще разберат,че е няма смисъл от толкова бързане...,ама времето назад не се връща....Упс отплеснах се малко... :oops: Май е време да си лягам :P

Vikitooo
08-06-2008, 22:57
Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Нито пък аз 8-)

ама като дойдат на нашите години

Това звучи все едно ние сме ебати бабите вече станали.. 8-)

P.С Аз съм на 16

hahavteen
08-06-2008, 23:02
P.С Аз съм на 16

:shock:

Мислех че си на доста повече като ти гледах снимките (не че искам да те обидя или нещо просто мислех че си на 18-20... може и заради грима да е а може просто да имаш такова излъчване.. при всички случаи не го казвам за лошо :-) )

Аз съм на 19 :oops:

Erica
08-07-2008, 07:35
Може би защото ние не сме на 14-15 :P 8-)

Нито пък аз 8-)

ама като дойдат на нашите години

Това звучи все едно ние сме ебати бабите вече станали.. 8-)

P.С Аз съм на 16

Междудругото,аз вече навлизам в пенсионна възраст 22
:-P

didi_baby
08-07-2008, 08:37
То си проличава дали ще е сериозна,няма как преди да я започнеш да знаеш че тя ще е или няма да е такава

UNrealPoWeR
08-07-2008, 08:39
Забелязвам някаква тенденция в последните теми...и затова реших да пусна и аз една тема...и да попитам...
Абе вие как разбирате преди да започнете една връзка,че тя ще е сериозна... :-o Тука само гледам разни постове..."Иска само секс,зарежи го","ако мислиш,че нещата са сериозни - бъди с него"...
Та стана ми интересно как се разбират тези неща,без да опознаеш човека отсреща,без да си имал възможността да бъдеш с него...Защото до колкото ми е известно,има доста случаи,когато си мислим за даден човек,че е перфектният и той/тя е мечтата,а след като прекараме известно време с него/нея,просто виждаме че нещата не се получават и няма смисъл...Както и обратното,мислим си че с някой е абсурд да си допаднем и да се получи нещо,а всъщност се оказва,че действителността е съвсем различна...и се получава една страхотна връзка...
И така каква е тайната?

Ми почти винаги преебаваме някой... тука има само заучени фрази и според темата с еповтарят. ОТ ТУК СЪВЕТ НЕ ИСКАЙ и да искат няма да ти помогнат най-много да те преебат... :lol: Аз само флудвам :razz:

nqkfa_malka
08-07-2008, 09:25
Добре де, каква е толкова голямата разлика от 15 до 16 :-o сигутрно като стана ще разбера :D А по темата .. ами ако цяла вечер ти приказва за секс, няма ли да си помислиш, че това иска? :D

sasha_90
08-07-2008, 09:27
Няма формула.Нито съм гадателка,за да знам дали въпросната връзка ще е сериозна,когато едва скоро е започнала.Просто се наслаждавам на момента...

hahavteen
08-07-2008, 10:06
А по темата .. ами ако цяла вечер ти приказва за секс, няма ли да си помислиш, че това иска? :D

Ми може и да не иска това. На мен не ми пречи да си говоря за секс с някой с който не искам да си легна... Пък и ок може да почне тая тема с надеждата да те вкара в леглото но постепенно да се заговорите за други неща, да се харесате, да си уговорите втора среща, да тръгнете и да сте заедно 5 години... Тва че говори за секс не винаги е показателно.

Erica
08-07-2008, 10:18
А по темата .. ами ако цяла вечер ти приказва за секс, няма ли да си помислиш, че това иска? :D

Междудругото,една от любимите ми теми е секса...И?Това значи ли,че искам само секс от всички,с които си говоря за това?

GetNasty
08-07-2008, 10:20
използвам божествената си телепатична способност.

Е да за теб е ясно,ти си Бог :wink:
На мен ми е интересно откъде имат толкова голям опит 14/15/16 годишните,от къде имат такъв голям опит,че да осъзнаят...такива сериозни неща,още от първата среща :oops:

ти на колко си ? 35+? :)

hahavteen
08-07-2008, 10:21
А по темата .. ами ако цяла вечер ти приказва за секс, няма ли да си помислиш, че това иска? :D

Междудругото,една от любимите ми теми е секса...И?Това значи ли,че искам само секс от всички,с които си говоря за това?

И аз мн обичам за това да си говоря 8-)

Eas!eR_To_Run тя си каза че е на 22 :)

Vikitooo
08-07-2008, 10:26
Wow 22! Мисля, че ти си ни кака на всички тука. :-)
Ей аз на 6 Септември имам ден ден..На Национален Празник ей, остарявам и аз 8-)

Erica
08-07-2008, 10:27
използвам божествената си телепатична способност.

Е да за теб е ясно,ти си Бог :wink:
На мен ми е интересно откъде имат толкова голям опит 14/15/16 годишните,от къде имат такъв голям опит,че да осъзнаят...такива сериозни неща,още от първата среща :oops:

ти на колко си ? 35+? :)

Вече съм казала на колко съм ;)

И нещо по темата...Значи до момента всички са на мнение,че с времето се осъзнава дали една връзка ще е сериозна или не...Ами тогава защо давате такива съвети (Зарежи го,той иска само да преспи с теб,- за Убиец_На_Мечти е ясно :P ) ;)

Erica
08-07-2008, 10:31
И аз мн обичам за това да си говоря 8-)



Абе незнам,ама...като сме в компания въртим,съчим и все до тая тема стигаме ;) Разгонена работа,кво да ти говоря :oops: :razz:

hahavteen
08-07-2008, 10:34
Wow 22! Мисля, че ти си ни кака на всички тука. :-)
Ей аз на 6 Септември имам ден ден..На Национален Празник ей, остарявам и аз 8-)

Кремчето и кака Хоти са на по 23 :P

Erica дават такива мнения защото виждат нещата само през погледа на едната страна. Ако някоя мома почне да ми се оплаква от гаджето си и да ми разказва колко тъпо се държи с нея и аз ще и кажа че той сигурно не я обича... Чувам само как тя вижда нещата и не мога да преценя дали наистина е така. Ако гаджето на девойката напише тема и каже каква е лигла и как не може да и се угоди сигурно ще кажа че тя не го обича и трябва да я зареже. В повечето случаи хората тук търсят някой който да ги съжали и да им каже че са прави... :)

Erica
08-07-2008, 10:43
Wow 22! Мисля, че ти си ни кака на всички тука. :-)
Ей аз на 6 Септември имам ден ден..На Национален Празник ей, остарявам и аз 8-)

Кремчето и кака Хоти са на по 23 :P

Erica дават такива мнения защото виждат нещата само през погледа на едната страна. Ако някоя мома почне да ми се оплаква от гаджето си и да ми разказва колко тъпо се държи с нея и аз ще и кажа че той сигурно не я обича... Чувам само как тя вижда нещата и не мога да преценя дали наистина е така. Ако гаджето на девойката напише тема и каже каква е лигла и как не може да и се угоди сигурно ще кажа че тя не го обича и трябва да я зареже. В повечето случаи хората тук търсят някой който да ги съжали и да им каже че са прави... :)

В интерес на истината,за мен форум е място където да се дискутират теми и така нататък...Тук е малко изкривена представата май...Всеки пуска тема,очаква да бъде,както ти казваш съжален - да му се каже,че по-прав от него/нея няма и айде - весел/а и щастлив/а...
Може и аз да бъркам...,но от година и нещо във форума,моите наблюдения са такива...и понякога наистина се смея много,на някои от "сърцераздирателните" теми...

P.P. Нищо лично,просто изразявам мнение ;)

Josefinne
08-07-2008, 10:48
Според мен човек просто постъпва глупаво, когато твърде много се хваща за идеята, че иска връзка. Би трябвало връзката първо да се получи и след това да осъзнаеш, че я искаш. В повече случаи с тийнейджъри обаче ства обратното - те решават, че искат връзка и всеки, който им се изпречи ( и евентуално отговаря на някакви външни критерии), го вкарваме в калъпа и искаме да е точно такъв, какъвто си го представяме.
Не бива да подхождаме към хората с намерение, че ще се женим. Напротив, не би би трябвало изобщо да подхождаме с някакви намерения за бъдещето. Просто настояще. Харесва ти този човек-прави каквото ти харесва с него. АКо искаш да спиш с него - направи го, защото ти се иска, а не защото искаш да постигнеш нещо чрез това.
Всичките ми хубави връзки са се получавали непринудено, защото и двамата сме чувствали, че сме един за друг и ни е било хубаво заедно. А това е същността на хубавата връзка - да ви е хубаво заедно. :)

hahavteen
08-07-2008, 10:49
В интерес на истината,за мен форум е място където да се дискутират теми и така нататък...Тук е малко изкривена представата май...Всеки пуска тема,очаква да бъде,както ти казваш съжален - да му се каже,че по-прав от него/нея няма и айде - весел/а и щастлив/а...
Може и аз да бъркам...,но от година и нещо във форума,моите наблюдения са такива...и понякога наистина се смея много,на някои от "сърцераздирателните" теми...

Ми аз за това в този раздел избягвам да давам съвети.. То е ясно какво иска да чуе авторът на темата и ако кажеш нещо различно мнението ти изобщо няма да бъде прочетено (говорила съм си и с Crafter защото той пускаше доста смислени мнения в стил "Стига сте се самосъжалявали" ама като че ли никой не ги забелязваше)..
Аз съм във форума от 2003 и съм останала със същите впечатления така че...
Ако има някакъв въпрос или интересна тема за дискусия отговарям ако е просто някоя 14 годишна пикла да се оплаче как е изгубила любовта на живота си изобщо не си правя труда да чета 8-)

cherinka
08-07-2008, 10:56
Ами, според мен, някак си незъзнателно възприемаме жестовете, мимиките, държанието на човека срещу нас и така усещаме дали желае само секс, дали иска единствено да си играе с нас. А и по-често те го правят супер очевидно.
Наистина, и аз съм на мнение, че никога нищо не се знае нито в началото (нито преди началото) и така...
Относно това, че някои тук са писали "Зарежи го, иска само секс".. просто са си извадили изводи от държанието му, което автора на темата е описал....аз поне така си го обеснявам.
И даже от друга страна мисля, че е много по-лесно да разбереш кога някой иска да те използва, отколкото дали има сериозни намерения към тб и т.н, но в повечето случаи всички започват връзките си ей така от килишфлък, и след 7-8 месеца се осъзнават, че едва ли е било това, което са си мислили, че ще стане.

И да ме извинявате, може да повтарям някого, ама тва е щото не прочетох другите постове.
Даже докато пиша този пост, ме заинтригува този въпрос и сега ще хвърля по едно око и на другите. 8-)

TehPro
08-07-2008, 11:27
няма начин да опознаеш даден човек напълно според мен.Тъй като ти си момиче ще ти кажа че не съществута момче или мъж който да не иска секс.

Тука може да поспориме..не е вярно.Ако момчето наистина обича тва момиче може да не му минава през акъла че може да се възползва или нещо подобно.
А иначе по темата-с времето се опознавате и се разбира какви са намеренията на другия ;) Така от пръв поглед също може ДО НЯКЪДЕ да се разбере но не изцяло.

soulja_girl4e
08-07-2008, 11:34
ако те обарва по всички тайни местенца значи иска сериозна връзка

TehPro
08-07-2008, 11:57
WTF?! :shock: :shock: :shock: посред мен тва ме е изобщо така лол :shock: :razz: :razz: :razz: точно обратното според мен..тва си е лично мое мнение де но... :)

yuyuto
08-07-2008, 19:15
Ако чувстваш нещо силно към него, повече отколкото към всеки друг, много е ясно, че ще вземаш нещата насериозно...
А ако чувстваш просто увлечение и вътре в себе си знаеш, че няма да стане нещо повече от влечение, как да се надяваш на нещо по-сериозно, кажи ми? :D Затва и по форумите често се пише така - "ако мислиш, че нещата са сериозни", демек "ако намеренията ти към него са сериозни", "ако си сигурна в това, което чувстваш..." ...
Загряваш ли вече?

bqsna_teenagerka
08-07-2008, 19:44
Ами..просто трябва да мине време наистина да опознаеш човека и така само можеш да се увериш има ли връзката бъдеще или не ;)