PDA

View Full Version : Изложих се с гаджето ми с първия "НИ" път



twink
08-06-2008, 22:33
Такам първия път беше провал и за тва съм виновен аз !Първо бяхме на море с една група,исках да го направим там за да е още по запомнящи се за нея и то бтв тоя ден ми беше и рожденден и сичко перф.Но изобщо не трябваше да почваме ,защото беше късно вечерта и в съседната стая имаше човек който отговаря за нас тъй кат не бяхме точно сами.Трябваше и да сме малко по бързи защоти нейните ФР трябваше да се приберат по някое време и така при всички тия условия аз не се спрях а трябваше.Нямах време за предварителната игра буквално нищо напрао опитах- тя така настоя.И естестжено не стана и после опитахме с пръс -заболя я малко после пръстчето си влизаше нормално.И така сега ще опитаме пак вече у нас и ще отделя поне 40-50 минути преди същинската част и също така искам и нещо обезболяващо за нея и искам да ми препоръчате нещо, защото не искам пак да правя подобен фал.А и не мога да понасям да я боли... :oops:

ПС:плс пишете само свестни работи които ще ми помогнат плс...

Daft
08-06-2008, 22:36
Не ти трябва обезболяващо,ако я възбудиш достатъчно,ще се отпусне :wink:

Sofff
08-06-2008, 22:37
Обезболяващо мисля че няма а може да вземеш лубрикант по-лесно да влиза и мисля че по-малко ще я боли :)

twink
08-06-2008, 22:41
значи знам че трябва да я възбъдя но искам и да знам че ще боли нищожно малко а и отделно знам че тряя да съм уверен а не само да я гледам мило и при първата болка да спра щото... засеа ми препоръчаха "5%-ен лидокаинов мехлем.По съвместителство и за смазка. Като се намажеш отвътре, ще започне да ти щипе за 20-30 секунди. После намазаното място ще се анестезира поне за половин час и няма да усетиш почти никаква болка при дефлорирането."

Pliok0019
08-06-2008, 22:44
Ех...много мило и загрижено се държиш към приятелката си. Поздравления.

Може да пие Аулин, мисля че няма да усети болка.

Daft
08-06-2008, 22:45
Толкова ли не търпи на болка приятелката ти,или ти като усетиш,че я боли спираш?

Bubuu
08-06-2008, 22:50
Като я възбудиш достатъчно няма да я боли кой знае колко...съвсем без болка незнам как може да мине освен ако не пие обезболяващо ама не препоръчвам :-D

twink
08-06-2008, 22:50
ами предвид условията на първия ни опит мисля че е съвсем нормално да я боли толкова.АКо я боли след като съм направил всичко както трябва изобщо няма да я мъча майната му на секса - мн треперя за нея щот мн си я обичам и сме заедно то цяла вечност и тва няма да се промени с или без секс.Разбира се не искам както и тя да се лишаваме от тва но ако се наложи ще го направим.Та най вече някой ако е използвал някакво обезболяващо или горе посочения мехлем ще съм радостен да изкаже някакво мнение . :)

psihiran
08-06-2008, 22:55
Както казаха другите.. предразположи я добре накарай я да се отпусне бъди много внимателен и предпазлив не бързай.. нека отнеме толкова време, колкото и е необходимо. Е стига да нямаш някви пръсти като кебапчета :P И да лубрикант ще помогне донякъде. Но ако я предразположиш достатачно добре.. така да се каже може и да не е нужен. УСПЕХ!

Pliok0019
08-06-2008, 22:58
ами предвид условията на първия ни опит мисля че е съвсем нормално да я боли толкова.АКо я боли след като съм направил всичко както трябва изобщо няма да я мъча майната му на секса - мн треперя за нея щот мн си я обичам и сме заедно то цяла вечност и тва няма да се промени с или без секс.Разбира се не искам както и тя да се лишаваме от тва но ако се наложи ще го направим.Та най вече някой ако е използвал някакво обезболяващо или горе посочения мехлем ще съм радостен да изкаже някакво мнение . :)
И да я заболи няма да умре, спокойно. Почти всички сме минали през това. Някои късметлийки се е разминало.

Мен лично много ме боля и много кръв имаше, но съм жива. :D

Daft
08-06-2008, 23:01
ами предвид условията на първия ни опит мисля че е съвсем нормално да я боли толкова.АКо я боли след като съм направил всичко както трябва изобщо няма да я мъча майната му на секса - мн треперя за нея щот мн си я обичам и сме заедно то цяла вечност и тва няма да се промени с или без секс.Разбира се не искам както и тя да се лишаваме от тва но ако се наложи ще го направим.Та най вече някой ако е използвал някакво обезболяващо или горе посочения мехлем ще съм радостен да изкаже някакво мнение . :)

Трогателно.Но "5%-ен лидокаинов мехлем" не е нещо кой знае какво и не зная до колко ще намали болката.Просто веднъж изтърпи ли,няма да има проблеми после.А в краен случай,може и да не е готова и да не го иска особено много и затова да не се предразполага добре..

eveto_xx
08-06-2008, 23:02
Ама с това обезболяващо ме убихте...Ами като толкова иска секс, да си понася болката...Не е нито първата , нито последната с такива болки :-o :-o

Daft
08-06-2008, 23:03
Ама с това обезболяващо ме убихте...Ами като толкова иска секс, да си понася болката...Не е нито първата , нито последната с такива болки :-o :-o

Мхм :)

Maskata
08-06-2008, 23:06
Не ти трябва обезболяващо,ако я възбудиш достатъчно,ще се отпусне :wink:
:smt023

Junona
08-06-2008, 23:09
Докато отделяш нужното време..и докато си 'играйкате' я погали нежничко после много много много вниматено и бавничко си сложи едното пръстче.. ако усетиш че не я боли толкова лекичко го раздвижи ако я заболи по-добре недей да продължаваш защото това ще е болка от 1 пръстче.. да не говорим какво ще изпита когато се опиташ да й го.. Ако си внимателен и не я заболи толкова се опитай да вкараш още 1 пръстче.. трябва да е наистина възбудена преди това за да не я заболи много.. след това примерно (ако няма кръв) може да я цункаш както ти си знаеш но така че да й стане наистина приятно и да забрави за болката която е изпитала преди минутка.. след това прецени дали наистина е време да опитате или е нужно да си поиграйкато още няколко дни докато наистина не я предразположиш и не е напълно сигурна че го иска независимо колко ще я заболи ( а повярвай ми ако си наистина внимателен - няма да я боли ама грам, да не говорим,че изобщо няма да се нуждае от някакви видове глупави болкоуспокоителни)..Всичко е в твоите ръце като гледам..Отдай й се и я обгърни с нежност любов и всеотдайност :) Успех от мен и дано се получат нещата...Пиши на ЛС да разкажеш как е минало..дано съм ти помогнала :oops:

tmpl
08-07-2008, 06:31
Не ти трябва обезболяващо,ако я възбудиш достатъчно,ще се отпусне :wink:


=D> +1

Love0nlyMyself
08-07-2008, 07:40
Ама с това обезболяващо ме убихте...Ами като толкова иска секс, да си понася болката...Не е нито първата , нито последната с такива болки :-o :-o


:wink:

zaiobaio
08-07-2008, 08:04
аз доколкото схващам момчето се притеснява за болката на приятелката си, а не тя. жените сме издръжливи на болка така че не я мисли толкова ! по-добре ти пийни едно за кураж и действай смело- щом за един секс искаш обезболяващи, представи си живи здрави като тръгне да ражда някога девойката какво ще е . 8-)
не мисля че каквито и да било медикаменти са необходими. просто я отпусни и възбуди много и готово. успех ! :)

purple__love
08-07-2008, 08:32
takiva mom4eta rqdko se sre6tat....vuzhi6tavam ti se naistina...bez bolka nqma kak da mine...prosto budi nejen...trqbva da e vuzbudena i ... vsi4ko 6te e ok! :-D

eveto_xx
08-07-2008, 08:53
takiva mom4eta rqdko se sre6tat....vuzhi6tavam ti se naistina...bez bolka nqma kak da mine...prosto budi nejen...trqbva da e vuzbudena i ... vsi4ko 6te e ok! :-D
Не се срещат рядко, просто рядко някое момиче може да им влезе така под кожата.Направи ли го, всеки един мъж може да и лази в краката...

twink
08-07-2008, 09:20
hey благодаря на всички за отговорите ще пиша какво е станало после :)

AnzaRe
08-07-2008, 09:23
Случва се такова нещо.

soul1199
08-07-2008, 09:26
Не ти трябва обезболяващо,ако я възбудиш достатъчно,ще се отпусне :wink:
:smt023taka si e

didi_baby
08-07-2008, 09:46
Не ти трябва обезболяващо,ако я възбудиш достатъчно,ще се отпусне :wink:
Точно така

Hilary_
08-07-2008, 10:27
"Junona" много мило си описала всичко :smt003
а за автора...много рядко се срещат такива момчета...евалата за тва дето правиш за нея...дано има повече момчета като теб :wink:

SabrinaAa
08-09-2008, 12:38
parviq pat vinagi e proval :-P :-P :-P :-P

Amateur
08-09-2008, 13:12
ха-Ха-ха

PollyPoi
08-09-2008, 15:34
takiva mom4eta rqdko se sre6tat....vuzhi6tavam ti se naistina...vsi4ko 6te e ok! :-D
+1 :)

Junona
08-10-2008, 23:47
Е... няма ли да разкажеш какво стана :oops: ? :P

Amateur
08-10-2008, 23:57
Възбуди я достатъчно да се отпусне и си точен!

Sofff
08-10-2008, 23:59
напий я :-D

Pep1no
08-11-2008, 00:04
намажи я с рибен сос...така няма да усеща болка при половият контакт :grin:

Slain
08-11-2008, 07:06
Свинска мас и компот от ягоди!!! :smt021
Малоумна работа

twink
08-11-2008, 20:26
благодаря на всички за отговорите.Плс някои МОД да изтрие темата .10Х на всички... :(

hforce
08-11-2008, 20:58
:P

NaNa_SladuRana
08-11-2008, 21:02
гледай и втория път да не се излижиш :lol:

SMoKe_BoY
08-11-2008, 21:07
ima takiva momcheta mene me e strah da dokosna moita .. za prav pat hodq s destveno momiche .. i mn si q obichkam i naprao me e strah da q dokosna :S ..