PDA

View Full Version : Проклетите хлебарки могат ли да летят?!



BornFromPain
08-06-2008, 22:38
Та. Не ме интересува естеството на хлебарките, както и хората, както и какви са тези, които се интересуват от тях. Изобщо всички глупави спорове ги оставете за другаде.
Искам да знам дали могат да летят понеже в стаята от 2 дена имам нещо с което се дебнем преди дълга и кървава война. На няколко пъти си мислех, че съм го убил но се оказа, че убивам всякакви други неща като черно тиксо или боклуче на пода.

Та това нещо може да лети и е направено от нещо много твърдо съдейки по това как се блъска насам натам и още е живо. А да - никакъв брутален метъл не му прави впечатление.

Ако се сетите какво е и с какво да го подмамя под чехъла си пишете.

Freeminded
08-06-2008, 22:41
Ми пич, ако си наистина толкова кьорав, че се биеш с тиксо или боклуци си сложи очила. :-o

Christ
08-06-2008, 22:41
Да, има видове хлебарки, които летят... :)

Иначе примамка - хляб. :-D

Vikitooo
08-06-2008, 22:43
Продължавай да го гониш...Ше свалиш някое друго кило 8-)

BornFromPain
08-06-2008, 22:48
Ми пич, ако си наистина толкова кьорав, че се биеш с тиксо или боклуци си сложи очила. :-o

Сложих си и ми ги откраднаха. Ама това е друга история :]


Та значи летят. Добре.. тая проклетия значи си няма идея колко голям опит имам с нейноподобните й.

Айде може да спрете да флудите темата. Ще изгоря още малко суха тревна маса и ще издиря малката гад.

Freeminded
08-06-2008, 22:50
Ми пич, ако си наистина толкова кьорав, че се биеш с тиксо или боклуци си сложи очила. :-o

Сложих си и ми ги откраднаха. Ама това е друга история :]


Та значи летят. Добре.. тая проклетия значи си няма идея колко голям опит имам с нейноподобните й.

Айде може да спрете да флудите темата. Ще изгоря още малко суха тревна маса и ще издиря малката гад.

Успех пич, дано ти дойде музата след още малко суха тревна маса, че тази специално сигурно е някакъв шит. В един оригинален филм не може да те вкара. 8-)

BornFromPain
08-06-2008, 22:52
Във филм ме вкарва гадината която през някакво време ми вършее из стаята. Както и тъпите мнения по форумите, така че продължавай.

Always
08-06-2008, 22:55
Едва ли е хлебарка. И тука няколко пъти влиза няк'во бръмбароподобно. До колкото разбрах е някаква твар, която в горещите дни се появява.

beautiful~kiss
08-06-2008, 22:55
Ми пич, ако си наистина толкова кьорав, че се биеш с тиксо или боклуци си сложи очила. :-o

:razz: :razz: :razz: :razz: биеш се с тиксо вика :razz: :razz: :razz: :razz:

RAWRRR
08-06-2008, 23:17
напръскай с Райд?

Jeuelle
08-06-2008, 23:34
Остава и да летят.....

haterkata
08-06-2008, 23:54
летят да,ама в бг мисля че неаме летящи.нз

08-07-2008, 00:05
В Б-я май няма летящи, освен ако някой идиот не ги внесе (умишлено или не).
Иначе, бързо ли е?
Има сега едни големи, черни бръмбъри дето хитина им е много твърд, споко не нападат хора? :) :lol:

Forester
08-07-2008, 00:15
Да не би да е миризливка?

BornFromPain
08-07-2008, 00:30
Не ме интересува дали напада хора. Просто не искам всяко едно заблудено същество, което някакси е успяло да долети до четвъртия да умира и да се разлага,смърди,оставя кашкави остатъци от тяло някъде из стаята ми.

Rawrrr, аз нямам пепелник ти за Райд говориш..

haterkata
08-07-2008, 01:17
имало ги е още по времето на динозаврите,надживяли са ги... може би ще надживеят и нас,мамицата им мръсна...

хаха подкрепям 8-)

Dreammy
08-07-2008, 02:19
:)

Tova moje da e nai-obiknovena polska jutvarka. Cherna bybolechka,letqshta,naistina tvurda,netolkova golqma,kolkoto hlebarkite?Nqma kakvo drygo da e i e napulno bezobidno suzdanie.

P.S. Letqshti hlebarki ima,no mislq,che tezi vidove ne se sreshtat v Bulgariq(ne sum sigyrna).

Saymon90
08-07-2008, 02:52
Какво общо има пепелникът с Райд?
Продават се в големи флакони и други препарати, с които да си опръскаш стаята, наслагай отрова за хлебарки... :)

dan4ety
08-07-2008, 03:14
:)

Tova moje da e nai-obiknovena polska jutvarka. Cherna bybolechka,letqshta,naistina tvurda,netolkova golqma,kolkoto hlebarkite?Nqma kakvo drygo da e i e napulno bezobidno suzdanie.

Мдам. Сигурно е жътварка. Всяко лято (от 3 години насам) се измъчвам с тях. Светлината ги примамва. Не могат да се задържат по тавани или гладки стени. И не мрат от отрова за хлебарки, гадинките им с гадинки.
Ако не стоиш на светната лампа - няма да дойдат. Убиват се като ги треснеш с чехъла (или ги треснеш веднъж малко по-леко и после ги залееш с горещ восък, докато са живи :D ). Ама трябва много здраво да го треснеш съществото, за да стане от първия път (удряй я докато спре да си движи краката ;) ). При мене излизат от скривалището си като изгася лампата. Тогава се въртят в кръг като побеснели и падат на земята в опита си да застанат на тавана (много са забавни :D ).

Стой на тъмно и всичко, що е в стаята би трябвало да се покаже. Ако не-пускаш всичко що свети в стаята, затваряш прозорците и гадната твар ще се покаже сигурно и няма да дойдат други :D

Успех с убиването на жътварката :-D

bulgarche
08-07-2008, 04:41
Ако е прукълната може и да лети. И все пак хлебарка ли е или жетварка?

Продават се различни препарати. За хлебарки тебешира си е от полза.

machoka
08-07-2008, 05:13
Спокойно, като си легнеш някоя вечер... нещо ще те погъделичка по крака и това няма да е просто обикновен гъдел ))

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2008, 05:33
Напръскай с препарати, какво им се каниш само. Иначе има да си играете на криеница сума време.. :)

Loshotia
08-07-2008, 06:42
Жътварките летят, за летящи хлебарки не съм чувала.

Послепис: сетих се за рекламата на Golden Pages :D

Disrespect
08-07-2008, 07:05
мен едно такова щеше да ме захапе за дупарата на бачкане...
то щеше да я отхапе по-точно, ама имах достатъчно стикове за голф под ръка и...

Forest_girl
08-07-2008, 07:14
Ти за райд не си ли чувал???

Romance
08-07-2008, 08:11
Ох, същите твари ги имам и аз..не мисля че са хлебарки щом са твърди..ама приличат на хлебарки.Аз им казвам мелничарки (понеже има мелница до нас и брата каза,че е от там..та от там или не - мелчираки са вече ) .
При мен единствено помага яко дебнене и чехла.Дори и райт и всякакви подобни са безсилни :)

Sashakiss
08-07-2008, 08:44
Хлебарките имат крила, но с тях могат само леко да пъркат. Виждал съм такава да ги използва у нас, за да се добере по бързо от тавана до пода. Но чак да лети с тях... А и плюс това ги разтваря съвсем леко и не се чува никакъв звук.
Имат крилца, но те им служат за да омекотяват падането им или като падат, да не падат по гръб...защото ако го направят, ще се срещнат лице в лице с чехъла ми.

Forest_girl
08-07-2008, 10:30
Еее тия гадове се тряя да умират от нещо освен чехъл :D :D :D

BornFromPain
08-07-2008, 10:40
Ти за райд не си ли чувал???'

Стига с тоя райд. Това, че съм чувал някакси не го материализира насред стаята ми. И освен това не мога да си купя защото последната почти 1 седмица оцелявам с 5 лева. Връщам заеми та си е ебало родословието.

А тъпата гад вече сигурно се разлага някъде из стаята ми и чака момента в който ще разместя някой мебел, за да ми омаже босия крак с кашичката която е оставила.. Мразя ги..

Boot
08-07-2008, 10:49
сто процента е снесла яйчица, така че няма да ти е самотно :evil: :D

BornFromPain
08-07-2008, 10:56
Яйцата не са проблем. Още ще са слаби и Грайндкора ще ги убие :Д

А на теб кога ще ти върна книжката? Пора я повиших в ранк отговориник по виждането, ама тя явно преди това пък се е повишила в "несериозна". :Д

08-07-2008, 11:03
Абе, ти момче или момиче си?

BornFromPain
08-07-2008, 11:06
Ами до сега не ми се е случвало да съм момиче. А и дано да не - не си го представям яко.

Boot
08-07-2008, 11:11
неска в 7 имаме среща аз, пор и Ерик, евентуално и други хора, идвай :)

Christ
08-07-2008, 11:13
среща със Създателя си ще имате вие... :-x :lol: :lol: :lol: :lol:

BornFromPain
08-07-2008, 11:15
Тц тая седмица не става. С това финансово положение не мога и в квартала да изляза.
А и без това имам прекалено много познати, че да се запонзнавам и със още :Д

Boot
08-07-2008, 11:18
ебати хората

Swinkenhoffer
08-07-2008, 11:18
Тц тая седмица не става. С това финансово положение не мога и в квартала да изляза.
А и без това имам прекалено много познати, че да се запонзнавам и със още :Д
признай си, че просто предпочиташ компанията на летящите хлебарки..

08-07-2008, 11:20
Ами до сега не ми се е случвало да съм момиче. А и дано да не - не си го представям яко.
Ревеш като някоя мацка
"О не, влезе нещо летящо в стаята ми, хелп"

BornFromPain
08-07-2008, 11:25
Ами до сега не ми се е случвало да съм момиче. А и дано да не - не си го представям яко.
Ревеш като някоя мацка
"О не, влезе нещо летящо в стаята ми, хелп"

Хаха най-интересното явление на тоя форум е че можеш и 10 пъти да кажеш каква ти е идеята, но въпреки това след малко пак ще има някой който да е разбрал всичко по някакъв свой си начин.

Пор, е тоя път ще предпочета хлебарките, другия път вас. Трябва да има равнопоставеност :Д

Dreammy
08-07-2008, 11:42
Kaji kato otrepesh haivancheto i zanapred si durpai mrejite na prozorcite. :wink:

DJEB
08-07-2008, 11:44
MN qka tema :) az sym chuvala za takiva letqshti hlebarki obache moga da kaja che i pylzqshtite ne sa mnogo simpatichni :-D
USPEH S GADNATA GADINKA :)

evi_vd
08-07-2008, 12:02
тва не са хлебарки, тва са жътварки .. черни са като хлебарки и летят и докато летят издават отвратителен звук и жилят.. гадовете му с гадове проклети :(

BornFromPain
08-07-2008, 12:05
Остава тоя гаден животновъд от другата страна на улицата освен крави, патици, овце и кучета да е завъдил и популация от жътварки.. Никой човек няма право да е толкова краен..

Riot
08-07-2008, 12:08
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/365352/2/istockphoto_365352_trap.jpg

ЕPu
08-07-2008, 12:12
Извинявай много, ама се съдрах от смях докато четях темата. 8-) 8-)
Предполагам прозореца във вас е постоянно отворен, или поне докато спиш. Ако да, през това време шибаните гадини не излитат ли навън!?

Riot
08-07-2008, 12:13
Извинявай много, ама се съдрах от смях докато четях темата. 8-) 8-)
Предполагам прозореца във вас е постоянно отворен, или поне докато спиш. Ако да, през това време шибаните гадини не излитат ли навън!?
може да са на смени
нощна/дневна

ЕPu
08-07-2008, 12:16
хаха може, верно :D
при мене като се стъмни и светна лампата, през прозореца мигновенно долита тумба черни гадни простотии. Не са хлебарки, определено, ама могат да летят. Интересното е, че щом се блъснат 1-2-3-4-28946594286 пъти в стената направо умират. Баси якото. :Д

ЕPu
08-07-2008, 12:20
А моето куче какъв безбожен шум вдига докато се опитва да ухапе мухите аггггггрррррррррх :o
определено не си струва, предпочитам да зяпам мухата.

BornFromPain
08-07-2008, 12:21
Прозореца ми е нон-стоп отворен ама има нещо което преди известен брой години е било перде. То би трябвало да им пречи да влизат и да излизат.
Ама то тука от всякъде могат да влязат. В панела има такива цепнатини, че още малко и някое кенийче(момченце от Кения(пояснявам само защото аз нямаше да се сетя какво е това)) ще може да влезе.

Ери моите същества явно са по-спешъл от твоите щото по-скоро ще пробие дупка в стената ама няма да умре от удряне.

ЕPu
08-07-2008, 12:25
оо горкия.. панелка

Иначе ако бяха хлебарки щях да ти предложа сума ти варианти за изтребване на генномодифицирани такива, ама явно тва дето се е заселило в стаята ти не са хлебарки.
Мухотрепачка нямаш ли?

BornFromPain
08-07-2008, 12:32
Ами половината предмети в стаята ми ги повиших в мухотрепачки. Ама нищо - ако довечера пак се появят такива същества ще използвам прахосмукачката. Току виж пък съм изсмукал и прахта и остатъците от същества долетяли до нас. Стаята ми определено ще стане по-широка :Д

_showy_
08-07-2008, 12:35
Ujas. Moje da e nqkakuv zul brumbar. :?
Opitai da si napravi6 gorelka s dezodorant i zapalka, ama vnimavai da ne naprawi6 pojar!

ScionOfStorm
08-07-2008, 12:49
Аз като малък си ловях мухи за костенурките примерно и действах така:

Подгонвам мухите и те си летят в някакъв замислен от мен маршрут към пердетата (задължително е да са нагънати някак, щото ако са прави не става), и като кацне в някоя "пролука" между гънките я шатвам, просто защото съм я хванал така, че няма как да излети. Ако имаш такива пердета пробвай и ти 8-)

Иначе жътварките са гадна работа, по морето имаше доста една година и не ми дадоха мира, ебаси.

machoka
08-07-2008, 13:08
аз пък ловя кацналите мухи... живи

.. a после ги вербуваш за българското разузнаване и ги изнасяш за Иран като биологично оръжие.. познавам аз твоето дело!

RottenFlesh
08-07-2008, 13:12
Оле тия гадни твари всяка вечер ме тормозят :o Вчера убих само 5 8-)

DJEB
08-07-2008, 13:36
EI luv_me _or_hate_me tva na snimkata da ne e vokalistkata na PARAMORE ili mai ne e :-o
kato stana vypros za hlebarki kak gi obivate tezi''dobri chovechentsa'',zashtoto men mn me strah ot nasekmi i kogato za 1 pyt edna mi se izprechi na pytq az izbqgah vednaga ne mi stigna smelosr da q ubiq,posle si vikam da q zasmucha s prahosmokachkata ama vikam tq shte izp1lzi.Be izobshto psihotrilyr :shock: .Ama sq veche gi machkam na kaima :grin:

RottenFlesh
08-07-2008, 13:43
EI luv_me _or_hate_me tva na snimkata da ne e vokalistkata na PARAMORE ili mai ne e :-o
kato stana vypros za hlebarki kak gi obivate tezi''dobri chovechentsa'',zashtoto men mn me strah ot nasekmi i kogato za 1 pyt edna mi se izprechi na pytq az izbqgah vednaga ne mi stigna smelosr da q ubiq,posle si vikam da q zasmucha s prahosmokachkata ama vikam tq shte izp1lzi.Be izobshto psihotrilyr :shock: .Ama sq veche gi machkam na kaima :grin:

Тя е :wink:
А иначе , заради тези гадинки заспивам към 2-3 часа .Лягам към 12 но до 2-3 трепя :razz: :razz:

DJEB
08-07-2008, 13:59
GRUPICHKATA E MN QKA :)

acdcfenka
08-07-2008, 14:28
преди години бях за 2 седмици в Разград с баща ми по неква работа... и в квартирата,която бяхме наели там имаше летящи хлебарки...

така че - да,могат да летят.


иначе е доказано,че при ядрена атака и хипотетичното унищожение на човечеството,хлебарките ще оцелеят... имало ги е още по времето на динозаврите,надживяли са ги... може би ще надживеят и нас,мамицата им мръсна...

Що не се родихме хлебарки. Деба. 8-)

acdcfenka
08-07-2008, 14:30
Ако е прукълната може и да лети. И все пак хлебарка ли е или жетварка?

Продават се различни препарати. За хлебарки тебешира си е от полза.

Какво е жетварка? :-o

mmrammstein
08-07-2008, 14:39
Да бе, вчера и аз видях една от тия, германските (демек кафявите), като че ли в София вече има от тях, докато преди бяха само американските (демек черните). Та към 2 през нощта, тъкмо си лягам, и гледам - на една плюшка, дет ми стои на бюрото, тва чудо се лепнало, и като се приближих литна. О.о
Тебишира сме го пробвали, черните ги убива по-лесно, само че след няколко месеца посвикват и умират по-трудно, така че сменяйте препаратите, с които се опитвате да ги умъртвите. Имах случай, в който микровълнова не им повлия... :shock:
Ужасни са тия същества...

Loshotia
08-07-2008, 15:39
А хлебарки у нас не съм виждала сигурно от 6 години.

miminia
08-07-2008, 15:43
Тези летящите хлебарки големшките
ги има по мазетата ,но в апартаменту няма :D
добре че няма де =/

stealthyGirl
08-07-2008, 19:45
Оф, мани се.. снощи такова беше влезло (от отворената врата на терасата влизат у нас) в моята стая и направо ме побърка, по едно време съдейки по странните звуци си помислих, че говори (wth) .... Изкарах си акъла (а то има много за изкарване :lol: )!
Майка ми ми каза, че т'ва не са хлебарки (ами наистина не са, като се загледаш и видиш някоя снимка на хлебарка от Гугъл..), ами няк'ви летни буби... :-o

BezNick
08-07-2008, 19:54
Ми мойта тактика е малко брутална :-D понеже много ме е гнус от такива буби обаче и ме е жал да ги убия затова ги дебна затварям ги с капачката от кутията за дискове слагам ги във фризера да замръзнат докато не могат да се движат и после ги пускам на свобода 8-) 8-) 8-) като поседят около половин час само се парализират после пак могат да се движат :)

yuyuto
08-07-2008, 20:57
Е не бях чувала до ся за летящи хлебарки... :shock:

bulgarche
08-07-2008, 21:37
тва не са хлебарки, тва са жътварки .. черни са като хлебарки и летят и докато летят издават отвратителен звук и жилят.. гадовете му с гадове проклети :(
Това е, но не издават звуци и не жилят. Утрят се в стени и предмети и падат, а понеже са твърди се чува доста, особено вечер, когато ти е тихо докато спиш. Понякога намиристват, а името им идва от там, че излизат по жътва.