PDA

View Full Version : Дали ви помага да се възбудите повече...?



Junona
08-06-2008, 22:55
Имам въпрос към всички, но главно към момчетата? Всички ли по време на секс мълчите без дори "гъг" да се чуе, независимо колко ви е готино(дори когато свършите) ? Само приятелките ви ли стенат или и вие не си мълчите много много ? Въпроса е личен, но все пак...
ПП. Как според вас ще е най-уместно да подхвърлите на партньора си,че примерно от зачестеното свободно дишане, тихите трепети, леките 'ммм'-кания на ушенце с дрезгав глас и още видове нежни стенания, се възбуждате повече от обикновено?Не искам никой да обидя с темата, просто търся съвет как бихте намекнали, че всичко това ви е наистина приятно...
:oops: Не ми се смейкайте много :oops: :)

eveto_xx
08-06-2008, 22:58
Имам въпрос към всички, но главно към момчетата? Всички ли по време на секс мълчите без дори "гъг" да се чуе, независимо колко ви е готино(дори когато свършите) ? Само приятелките ви ли стенат или и вие не си мълчите много много ? Въпроса е личен, но все пак...
ПП. Как според вас ще е най-уместно да подхвърлите на партньора си,че примерно от зачестеното свободно дишане, тихите трепети, леките 'ммм'-кания на ушенце с дрезгав глас и още видове нежни стенания, се възбуждате повече от обикновено?Не искам никой да обидя с темата, просто търся съвет как бихте намекнали, че всичко това ви е наистина приятно...
:oops: Не ми се смейкайте много :oops: :)
С приятеля ми какво ли не си говорим по време на секс-родители, приятели,глупости...и това не пречи на нито един от двама ни.Иначе тези работи ,които си описал горе, да , въбуждат ме мен лично...

CuteBaby
08-06-2008, 23:00
Моя приятел не мълчи.. 8)

psihiran
08-06-2008, 23:00
Аз лично не съм много шумен. Само, когато е необходимо и то дискретно и да ми идва от вътре, не мога да се преправям. За разлика от нея.. като сме в нас постоянно се притеснявам да не я чуят съседите.
Ама си е индивидуално..
"леките 'ммм'-кания на ушенце" звучи добре.. и достатачно.
Защо се интересуваш?

Love0nlyMyself
08-07-2008, 07:19
ами моя рядко стене и т.н. по време на акта :-D инече като свърши винаги пъшка

SINDEL
08-07-2008, 07:20
Аз оби4ам да ми говори.

Bellatrix
08-07-2008, 08:07
Moq si pa6ka i to dosta. Lele obojavam go tva, kato zapo4na na nego da mu pravq ne6to i az se vazbujdam samo ot stonovete mu... :D :D :D

Junona
08-07-2008, 10:42
Е да де, това е супер, и точно понеже и аС съм като част от вас ми е интересно как бихте накарали приятелите си да ви доставят това удоволствие,освен чрез директен разговор.. :(

Escarina
08-07-2008, 14:02
Индивидуално е. Аз лично полудявам като чуя мъжки стон :D

Slun4evko
08-07-2008, 14:41
Стенанията,ммм-кането,тежкото дишане....Подлудява ме като го прави докато се старая да го възбудя/което не е особено трудно/,иначе като свършва направо ми се моли,ако му забавя оргазма,стене,но не вика. Докато аз например не мога да пъшкам,ммм-кам докато трае самия акт,понякога се случва само ако той е особено развихрен,иначе по пвреме на оргазъм така викам,че аз се притеснявам да не са ме чули съседите.

didi_baby
08-07-2008, 14:42
Моя приятел не мълчи.. 8)
И моя също

Monina
08-07-2008, 16:22
Ами по време на секс с приятеля ми няма тишина хич. Наричаме се с нарицателни имена, пъшкаме си, стенеме ама и двамата. Хаха Тва допринася за хубавото изкарване определено. Ам според мене тишината означава липса на удоволствие, може и да не съм права де. УСПЕХ !!! А как да му кажеж ами мисля, че директен разговор е най - доброто решение. :) :-)

FeelMyPain
08-07-2008, 16:28
Говори ми говори ми, никак даже не ми пречиш.. :-D

DevilWish
08-07-2008, 18:10
о и на мен това ми харесва. . . но всъщност авторката попита как да му намекне ,че трябва да е шумен. . .
Еми мила кажи му примерно - покажи ми колко ти харесва ,чрез звуци и тн и. . . . : )
Успех!

Giva
08-07-2008, 19:11
Ми не се сещам друго освен ти да му кажеш.Пък и какво срамно има :wink:

rozova_lady
08-07-2008, 19:55
Имам въпрос към всички, но главно към момчетата? Всички ли по време на секс мълчите без дори "гъг" да се чуе, независимо колко ви е готино(дори когато свършите) ? Само приятелките ви ли стенат или и вие не си мълчите много много ? Въпроса е личен, но все пак...
ПП. Как според вас ще е най-уместно да подхвърлите на партньора си,че примерно от зачестеното свободно дишане, тихите трепети, леките 'ммм'-кания на ушенце с дрезгав глас и още видове нежни стенания, се възбуждате повече от обикновено?Не искам никой да обидя с темата, просто търся съвет как бихте намекнали, че всичко това ви е наистина приятно...
:oops: Не ми се смейкайте много :oops: :)
ами няма как да не се смея :-D

mycka
08-07-2008, 19:58
мда съгласна съм, нали се мъчите да си доставите удоволствие... кажи му, че ще ти е по-приятно (без да му го кажеш директно не става) :) успех!

Amateur
08-07-2008, 20:21
Еми аз не мълча :oops: :oops: :oops:

SabrinaAa
08-11-2008, 21:39
Az li4no pove4e se vazbujdam kogato slu6am gadjeto mi nad men kak prahti..mmm...dosta sexy e!!!! :oops: :oops: :oops:

VinDiesel
08-11-2008, 21:44
Ем аз не съм от най-щумните ма не съм и от най-малчаливите

iulka
08-11-2008, 21:46
Моя винаги ми шепне нещо.. мм много е възбуждащо

x3eme
08-11-2008, 22:25
priqtelkata mi bukvalno me kara da pu6kam kato za posledno.stra6no mnogo mi haresva i na men i na neq.zvucite koito izdavame po vreme na sex sa adski vuzbujda6ti i po tozi na4in akta stava po eroti4en.samoto di6ane,tihite stenaniq koito postepenno stavat po silni i po silni....mmm krasota

viktorious
08-12-2008, 22:33
абе дами кой му скасват шутката от секс:
на вас или на момчето ви? #-o

middle_of_noWhere
08-12-2008, 22:36
залепватве си устите с тиксо и мучите ммммммм мъъъъъ мууууу ... е тва е :D :D :D :D

Candyy
08-12-2008, 22:45
О да ...да седи и да клати само и да малчи... трябва да е бахти тъпака.. говорим си понякога... понякога ми мърка.. или просто прави страшни физиономи :lol: :-)

mirchetu
08-13-2008, 01:11
-----

Natalia
08-13-2008, 01:43
аз викам кат уфца

Vikitooo
08-13-2008, 02:01
Моя винаги ми шепне нещо.. мм много е възбуждащо

Oh yeahhh :oops:

Mr.VeryFast
08-13-2008, 17:15
1.Когато съм пиян завалвам думите и затова не говоря и нестена
2.КОгато сам пил 1 час тек не ми стига да сварша
3.Аз винаги съм пиян когато правя секс :-D :-D :-D

FreeSpirit
08-13-2008, 17:20
Ами говорете на тази тема...."какво те възбужда" и просто му го кажи ;)
Или пък когато правите секс тихичко му го кажи на ушенце...."знаеш ли че ускореното ти дишане и тихите стонове страшно ме възбуждат" и преди да ти каже нещо го целуни страстно ;)
Успех :)

ELFIQ
08-13-2008, 17:23
Moq si pa6ka i to dosta. Lele obojavam go tva, kato zapo4na na nego da mu pravq ne6to i az se vazbujdam samo ot stonovete mu... :D :D :D

и аз така :grin: обожавам когато ми пъшка :-)

literbebe
08-13-2008, 17:29
Moq ne si mul4i,iii kak mi deistva....da re4em 4e e mn vuzbujda6to,za6toto kato go slu6am i znam,4e si4ko koeto pravq mu haresva i mi e hubavo ,napravo otka4am ot kef ,a kato mul4i po4vam da si mislq 4e ne pravq ne6to kato horata i se sduhvammmmm,za tva murrrrkaite mom4eta,nqma da zagubite ni6to,samo pomaga za o6te pove4e udovolstvie :grin: :D 8)

BuKTopuq
08-13-2008, 18:16
li4no az si izdavam zvuci po vreme na sex,i naistina se vazbujdam mnogo kogato priqtelkata mi izdava tezi nejni zvuci po vreme na poloviq akt kogato mi di6a nejno na u6enceto i mi kazva da ne spiram tagava ot kef potrapvam celiq,sqka6 poludqvam i prodaljavam da q ljubq o6te po-strastno i tq go use6ta tova i prodaljava da mi 6epne nejno :) :)

SlYn4iCe
08-13-2008, 21:18
аз викам кат уфца

beee-e-e-e-e-e ? :lol:

donkihot
08-13-2008, 22:38
моя мъл4и..опитах се да му измъкна нещо от устата,като пъшках аз,ама той май не си пада по приказките. :D и като свърши първия път и му викам кво стана бе и той ми свърших... :-D :-D :-D :-D

partychild
08-13-2008, 22:45
не мълчим ..обичам да ми говори :-D най-често си говорим мръсотийки :oops:

animal4e
08-13-2008, 22:50
обичам и най-много ми харесва когато и на двамата ни личи че ни е готино... мисля че тези стенания на удоволствие са задължителни... без тях се едно няма секс ... :-P определено е много по-възбуждащо ако са на лице :grin:

Mr.VeryFast
08-13-2008, 23:04
Абе викам да отговора сериозно... Аз лично не издавам много звуци когато правя секс, обаче невиждам проблем в това, ако едно момче си варши добре работата под юргана за какво да издава звуци (в случей ако испалнява активна сексуална роля). Имал съм една приятелка която докато го правихме нито гък-нито мък... все едно правя секс с труп :)