PDA

View Full Version : защо изневерявате...?



Gold_Angel
08-07-2008, 09:20
По повод темата "Изневерявали ли сте"... а сега кажете защо...

UNrealPoWeR
08-07-2008, 09:21
АААааа аз няма да отговарям това е подлъгващ въпрос :>

Gold_Angel
08-07-2008, 09:31
АААааа аз няма да отговарям това е подлъгващ въпрос :>

не - въпроса няма нищо подлъгващо... :twisted:

UNrealPoWeR
08-07-2008, 09:31
АААааа аз няма да отговарям това е подлъгващ въпрос :>

не - въпроса няма нищо подлъгващо... :twisted:

така каза и шеиха на Индиана Джоун ама после го прееба :>

Andreev
08-07-2008, 09:32
а защо не? :-o

Gold_Angel
08-07-2008, 09:34
а защо не? :-o

защо не ли? няма лощо, но кажи причината...

Andreev
08-07-2008, 09:36
а защо не? :-o

защо не ли? няма лощо, но кажи причината...
разнообразие сигурно

cherinka
08-07-2008, 10:37
Ами.. така се случва. Не го планирам.
Просто явно съм голяма простачка и не мога да си седя мирно на гъза.. и така. Не е да кажеш понеже нещо ми липсва във връзката, а защото доста лесно се изкушавам.... деанам, друго като причина не мога да ти дам.

asasfdf
08-07-2008, 11:04
изневеряваме, щото ни хваща яд, щото сме слаби, щото сме безразлични, ддз..

Josefinne
08-07-2008, 11:05
Ами обикновено по две причини : От скука или от Яд :oops:

cherinka
08-07-2008, 11:07
Ами обикновено по две причини : От скука или от Яд :oops:
А желанието къде го забрави ?!
Относително е, но кой нормален човек ще преспи с друг без да го желае дори и ей толковка |----| ...

asi_basi
08-07-2008, 11:37
Vednaj izneverih prosto napuk na togava6niq mi priqtel. Ina4e neobi4am izneverqvaniqta, ne vijdam smisal za6toto ako iska6 da si s drug/a prosto skasai s gadjeto i badi s drugiq 4ovek, za6to da lajem? Az li4no ako zaglejdam nastrani zna4i nqmam 4uvstva kam 4oveka do men i ne e seriozno. No kogato vrazkata e seriozna togava ne zaglejdam nastrani a kamoli da izneverq.

Junona
08-07-2008, 11:46
Защото е прекалено относително ... сериозните ти приятели сигурно са за по 3-4 месеца.. друго е да си с някой човек години наред.. задай въпроса към някой женен да видим как ще отговори той...
Колкото до мен - не съм изневерявала, но предполагам,че ако някога го направя ще бъде заради привличане, ярост (поради изневярата на приятеля ми , макар че почти никога не си отмъщавам като стане нещо) , нужното разнообразие на всеки човек или някаква друга причина .. нинам по-скоро не бих го направила,защото ако съм с 1 човек то това е защото му имам доверие.. защо трябва да го карам да губи неговото в мен.. И пак казвам .. доста е според зависи според мен и е ужасно относителен отговора :) Да казват тези, които са го направили... аС май много си отворих устата по тема дето .. не ми се е случвало.. но все пак за да съм го казала - значи от някъде ми е ясно това нещо :) :oops: Ужас изложих се :razz: :razz:

Gold_Angel
08-07-2008, 12:19
Защото е прекалено относително ... сериозните ти приятели сигурно са за по 3-4 месеца.. друго е да си с някой човек години наред.. задай въпроса към някой женен да видим как ще отговори той...


Не позна - с приятеля ми сам от година и 6 месеца

sasha_90
08-07-2008, 14:18
Аз не изневерявам!Тези,които го правят е защото им липсват ласки.

ThunderGoddess
08-07-2008, 14:22
Аз не изневерявам, в мен има някакъв шибан механизъм, хахах. Спирам да изпитвам влечение към когото и да е било, когато се влюбя ... смисъл харесвам само възлюбения си. Бих предпочела да съм на сухо, отколкото с друг и така. Затова не изневерявам. И едвва ли бих го направила :)

MayKyTy
08-07-2008, 14:22
Ами.. така се случва. Не го планирам.
Просто явно съм голяма простачка и не мога да си седя мирно на гъза.. и така. Не е да кажеш понеже нещо ми липсва във връзката, а защото доста лесно се изкушавам.... деанам, друго като причина не мога да ти дам.
+1 Ама най-важната причина си остава : Щото можеееем :grin:

BuJlDozeRa
08-07-2008, 15:59
аве... не сте ф ред изцяло изневярата се получава заради липса на нещо от твоя партниор ако тои ти даа сичко ти няя му изневериш

Andreev
08-07-2008, 16:04
аве... не сте ф ред изцяло изневярата се получава заради липса на нещо от твоя партниор ако тои ти даа сичко ти няя му изневериш
пич, ти май си пропуснал да отидеш на училище след 1ви клас

trayana
08-07-2008, 16:51
Изневярата е за слабите умове!Ако толкова те привлича някой друг,значи просто не обичаш човека до теб.Защо тогава само да се измъчваш и да измъчваш партньора ти?Обясняваш му как стоят нещата,разделяте се мирно и тихо и отиваш при другия!А колкото до изневярата,за да отмъстиш на някого-е това вече е жалка работа!Хората са казали--->''Накажи идиота с безразличие!''Но явно някой хора просто не разбират,че когато някой те нарани (в случая ти изневери),най-вярната тактика е да се отдалечиш от него,а не да му правиш мръсно! :?

MayKyTy
08-07-2008, 16:53
Изневярата е за слабите умове!Ако толкова те привлича някой друг,значи просто не обичаш човека до теб.Защо тогава само да се измъчваш и да измъчваш партньора ти?Обясняваш му как стоят нещата,разделяте се мирно и тихо и отиваш при другия!А колкото до изневярата,за да отмъстиш на някого-е това вече е жалка работа!Хората са казали--->''Накажи идиота с безразличие!''Но явно някой хора просто не разбират,че когато някой те нарани (в случая ти изневери),най-вярната тактика е да се отдалечиш от него,а не да му правиш мръсно! :?
не мога да повярвам, че съществуват токова пасивни хора ... честно казано ако аз бях такава до сега да съм умряла от скука :shock:

Erica
08-07-2008, 17:08
Ами.. така се случва. Не го планирам.
Просто явно съм голяма простачка и не мога да си седя мирно на гъза.. и така. Не е да кажеш понеже нещо ми липсва във връзката, а защото доста лесно се изкушавам.... деанам, друго като причина не мога да ти дам.

Поне си признаваш :grin:



аве... не сте ф ред изцяло изневярата се получава заради липса на нещо от твоя партниор ако тои ти даа сичко ти няя му изневериш

Айде още един разбирач...,ама как ги разбирате само нещата не е истина...


Защо изневерих - незнам,така се стекоха обстоятелствата...,така се случи...Не се гордея с постъпката си...,но се случи...



Изневярата е за слабите умове!Ако толкова те привлича някой друг,значи просто не обичаш човека до теб.Защо тогава само да се измъчваш и да измъчваш партньора ти?Обясняваш му как стоят нещата,разделяте се мирно и тихо и отиваш при другия!А колкото до изневярата,за да отмъстиш на някого-е това вече е жалка работа!Хората са казали--->''Накажи идиота с безразличие!''Но явно някой хора просто не разбират,че когато някой те нарани (в случая ти изневери),най-вярната тактика е да се отдалечиш от него,а не да му правиш мръсно!

Някога и аз си мислех така..."изневерят ли ми - няма прошка,аз да изневеря - никога".Но когато ти се случи,нещата изглеждат по друг начин...и ми изневериха и изневерих...Понякога не е нужно да имаш чувства,за да се отдадеш на изкушението...,понякога само няколко думи,жестове могат да те провокират и да сгрешиш...И ако преди това си имал проблеми с половинката си,макар и да са минало...можеш без да се усетиш да попаднеш в клопката...
Дано не ти се случва никога...усещането определено не е приятно след това,и в двата случая - на рогоносец и на изневеряващ...

BaiToq
08-07-2008, 17:17
Щото ми е густо,така,
кеф ми става 8)

Sissy90
08-07-2008, 17:23
Първият път - защото се почувствах наистина харесвана и желана, нещо, което ми липсваше с тогавашния ми приятел. Втория път - защото бях хлътнала по него, а на гаджето си не държах особено. Третия път - тръпката беше невероятно силна, а и гаджето ми нямаше как да разбере. И трите пъти изневерявах на различни момчета, но все с един и същ :-D

Sissy90
08-07-2008, 17:28
аве... не сте ф ред изцяло изневярата се получава заради липса на нещо от твоя партниор ако тои ти даа сичко ти няя му изневериш
Напълно съм съгласна. Ако имам добра връзка, която наистина ме прави щастлива, не бих изневерила. Няма смисъл заради няколко часа кеф да съсипеш такава връзка.

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2008, 19:22
На който каквото му липсва, това си намира.

Думата 'изневяра' ми е много размито понятие. Това, което аз не приемам като такова, други пък точно така го класифицират. За мен си е частен случай, а какво може да го докара... липсата на любов, разбирателство и премълчаните неща.

bqsna_teenagerka
08-07-2008, 19:45
НЕ ИЗНЕВЕРЯВАМ :)

moonlight77
08-07-2008, 20:24
Az nikoga ne sum izneverqvala i si mislq,4e vsi4ki,koito sa go storili,sa go napravili samo za da se napravqt na interesni :?

SINDEL
08-08-2008, 08:02
Защото нямах 4увства към този, с когото ходех. Връзката ни беше адски измъ4ена последните няколко месеца и намерих това, което ми трябваше със сегашния ми мъж. Но известно време изневерявах на бившия, просто защото заплашваше, 4е ако го оставя, ще направи какви ли не глупости и колкото и тъпо да зву4и, беше ме хванало шубето.

Amateur
08-08-2008, 12:32
Не съм изневерявал и няма да го направя,това е най-гадното нещо което може да се случи на човек!!!!!! :-x :-x :-x

SabrinaAa
08-08-2008, 13:04
dA i sega sajelqvam..no nemoga da varna vremeto! Mi izneveri za6toto misleh 4e e smen samo zaradi sexa i 4e nqma da sme dalgo zaedno! :-o :-o :-o

trayana
08-08-2008, 13:08
Ами.. така се случва. Не го планирам.
Просто явно съм голяма простачка и не мога да си седя мирно на гъза.. и така. Не е да кажеш понеже нещо ми липсва във връзката, а защото доста лесно се изкушавам.... деанам, друго като причина не мога да ти дам.

Поне си признаваш :grin:



аве... не сте ф ред изцяло изневярата се получава заради липса на нещо от твоя партниор ако тои ти даа сичко ти няя му изневериш

Айде още един разбирач...,ама как ги разбирате само нещата не е истина...


Защо изневерих - незнам,така се стекоха обстоятелствата...,така се случи...Не се гордея с постъпката си...,но се случи...



Изневярата е за слабите умове!Ако толкова те привлича някой друг,значи просто не обичаш човека до теб.Защо тогава само да се измъчваш и да измъчваш партньора ти?Обясняваш му как стоят нещата,разделяте се мирно и тихо и отиваш при другия!А колкото до изневярата,за да отмъстиш на някого-е това вече е жалка работа!Хората са казали--->''Накажи идиота с безразличие!''Но явно някой хора просто не разбират,че когато някой те нарани (в случая ти изневери),най-вярната тактика е да се отдалечиш от него,а не да му правиш мръсно!

Някога и аз си мислех така..."изневерят ли ми - няма прошка,аз да изневеря - никога".Но когато ти се случи,нещата изглеждат по друг начин...и ми изневериха и изневерих...Понякога не е нужно да имаш чувства,за да се отдадеш на изкушението...,понякога само няколко думи,жестове могат да те провокират и да сгрешиш...И ако преди това си имал проблеми с половинката си,макар и да са минало...можеш без да се усетиш да попаднеш в клопката...
Дано не ти се случва никога...усещането определено не е приятно след това,и в двата случая - на рогоносец и на изневеряващ...
Мерси за пожеланието и съжалявам,че ти се е случило нещо,което толкова да те нарани!

PerfectStrang3r
08-08-2008, 16:39
Защо изневерявам ли ? Защото не се чувствам сигурен, чувствам се разколебан. Когато работите с гаджето не вървят, всеки тръси нещо ново - едни под формата на скъсване, други под формата на изневяра.. Различни хора. Не съм намерил човека, на когото да не изневеря..

sexy_dizzy
08-08-2008, 17:12
Определено аз бих изневерила само в случаи, че нещо във връзката ми липсва...но да кажем обичам човека и не мога да се разделя просто така с него...другата причина е за отмъщение..Не споменавам желанието-защото според мен то е задължително за една изневяра!
8)

Но..по принцип не си падам по тези изпълнения!

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:27
Не съм и Няма !! :wink: