PDA

View Full Version : Объркана съм..



GetNasty
08-07-2008, 09:57
Ох...ами не пиша много често теми, особено в любов, но ето, че трябва да споделя..На скоро се запознах с едно момче, много свястно, направо адски много ме учуди - държи се много мило към момичетата, не пусва, не пуши...и на всичкото отгоре на външност е много красив :shock: единственият му проблем е, че е малко срамежлив...т.е. той не смее да направи 1вата крачка. Не ме разбирайте погрешно, не е задръстен, просто срамежлив..Та знам,че той ме харесва, но аз не знам дали изпитвам нещо към него..дори не мога да преценя дали имам приятелски чуства към него..Той постоянно иска да излизаме, но като излезем той все едно умира - въобще не показва какво чуства, както прави в скайп..
Та чудя се дали да го разигравам още, докато разбера какво изпитвам, или аз да направя 1вата крачка... ? Мерси предварително :)

Andreev
08-07-2008, 09:59
ех и аз да се чудех за такива незначителни неща :shock:

Whyniser
08-07-2008, 10:02
Ох...ами не пиша много често теми, особено в любов, но ето, че трябва да споделя..На скоро се запознах с едно момче, много свястно, направо адски много ме учуди - държи се много мило към момичетата, не пусва, не пуши...и на всичкото отгоре на външност е много красив :shock: единственият му проблем е, че е малко срамежлив...т.е. той не смее да направи 1вата крачка. Не ме разбирайте погрешно, не е задръстен, просто срамежлив..Та знам,че той ме харесва, но аз не знам дали изпитвам нещо към него..дори не мога да преценя дали имам приятелски чуства към него..Той постоянно иска да излизаме, но като излезем той все едно умира - въобще не показва какво чуства, както прави в скайп..
Та чудя се дали да го разигравам още, докато разбера какво изпитвам, или аз да направя 1вата крачка... ? Мерси предварително :)
Ако направиш 1-та крачка ще направиш революция в любовта 8-)

GetNasty
08-07-2008, 10:02
не е незначително, за мен поне..

w0sh
08-07-2008, 10:04
Това нещото бжената винаги чака.... ако ще отрсреща си да има амеба... тя пак ще чака.

GetNasty
08-07-2008, 10:07
Това нещото бжената винаги чака.... ако ще отрсреща си да има амеба... тя пак ще чака.

:D

sheilsis
08-07-2008, 10:28
ми направи ти първата крачка ;) иначе той може да не с епрестраши никога и става гадно и за двамата :(

Vikitooo
08-07-2008, 10:29
Аз незнам за тебе, но нямам нерви да търпа такива хора..Срамежливии са те бее ай мамини златни 8-)
И то момче?! Баси майката :shock:

GetNasty
08-07-2008, 10:35
Аз незнам за тебе, но нямам нерви да търпа такива хора..Срамежливии са те бее ай мамини златни 8-)
И то момче?! Баси майката :shock:

еми може и аз да прибързвам..все пак 1 сед не е много голям период :D

zaraaa
08-07-2008, 11:02
Познавате се от 1-на седмица, така ли?

GetNasty
08-07-2008, 11:03
Познавате се от 1-на седмица, така ли?

da :o :D

Josefinne
08-07-2008, 11:08
Еее, ама ти веднага искаш да му се хвърлиш на врата на момчето :D . Ама , ако те кефи, направи го, няма лошо. Най-много да реши, че си дзвер и да се омете :grin: Но ти така или иначе, не си сигурна в чувствата си, така че най-лошият вариант за него и след това ти да се ометеш :-P

asasfdf
08-07-2008, 11:11
свестни и срамежливи в едно, лал..сигурно ще се отрака в близките години, щом е толкова хубав, ама сега е мъчителен случай..прави си първите крачки, не по скайп

Junona
08-07-2008, 12:05
Първо разбери какво имаш към момчето - тогава започни да крачиш към него...

UNrealPoWeR
08-07-2008, 12:12
Ох...ами не пиша много често теми, особено в любов, но ето, че трябва да споделя..На скоро се запознах с едно момче, много свястно, направо адски много ме учуди - държи се много мило към момичетата, не пусва, не пуши...и на всичкото отгоре на външност е много красив :shock: единственият му проблем е, че е малко срамежлив...т.е. той не смее да направи 1вата крачка. Не ме разбирайте погрешно, не е задръстен, просто срамежлив..Та знам,че той ме харесва, но аз не знам дали изпитвам нещо към него..дори не мога да преценя дали имам приятелски чуства към него..Той постоянно иска да излизаме, но като излезем той все едно умира - въобще не показва какво чуства, както прави в скайп..
Та чудя се дали да го разигравам още, докато разбера какво изпитвам, или аз да направя 1вата крачка... ? Мерси предварително :)
Ако направиш 1-та крачка ще направиш революция в любовта 8-)

:razz: :razz: :razz:

didi_baby
08-07-2008, 12:16
Ами опитай,нищо не губиш,поне ще разбереш дали си струва да продължаваш