PDA

View Full Version : анти фен4ета ;]]



Inncho
08-07-2008, 11:10
ОБРЪЩАМ СИ КЪМ ВСИЧКИ АНТИ ФЕНОВЕ-ДОКАТО ГНИЕТЕ ПРЕД КОМПОВЕТЕ СИ И СЕЕТЕ ЗЛОБАТА СИ В НЕТА, ТОКИО ХОТЕЛ ПРЕВЗЕМАТ СВЕТА,ФЕНОВЕТЕ ИМ СТАВАТ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ.КАК МОЖЕ ДА МРАЗИТЕ НЯКОЙ КОЙТО НЕ ПОЗНАВАТЕ.ЖИВ ПРИМЕР ЗА ТОВА Е http://www.impulse.bg/user/TH_SUX_DIE целия и профил е посветен за ТОКИО ХОТЕЛ макар по тоя начин те пак са и в главата :lol: ... послушайте ме глупаво е... Никой не е казал ,че са най великите.Пък и всеки си има мнение.На мен не ми пречи тропайте ги колкото си искате 8) просто давам съвет....

http://www.vbox7.com/play:f7b9208c пзз :-({|=

chester_love
08-07-2008, 11:36
тая е адски тъпа...както и всички антита като нея...абе като не слушате нещо защо трябва да сте против него...адски е глупаво !!!

b0Nb0n
08-07-2008, 11:48
emi da si protiv ne6to ozna4ava da ne go haresva6 nemoje da haresva6 ne6to i da si protiv nego

SiNiStEr
08-07-2008, 11:51
смешна работа ... 8-)

LINKNOT
08-07-2008, 11:57
http://www.vbox7.com/play:a83c7719

Много умен клип ... ама и темата еднааа ... кво ви пука бе?
Мен ме изкараха чалгарка във форума,задето слушам LINKIN PARK , ама през оная работа ми е за мнението на останалите. :lol: 8)

FakePlasticTree
08-07-2008, 12:03
Всеки да слуша каквото си иска. И аз не харесвам ТХ, ама всеки си избира...

chocoleptic
08-07-2008, 12:07
http://www.vbox7.com/play:3f6c78b6

Pz [= . .

lsd43
08-07-2008, 12:07
Оф стига с тая тоалетна хартия! :x

FakePlasticTree
08-07-2008, 12:13
http://www.vbox7.com/play:3f6c78b6

Pz [= . .

За тебе: http://www.youtube.com/watch?v=ipW0JX3qQbM (:

chocoleptic
08-07-2008, 12:16
http://www.vbox7.com/play:3f6c78b6

Pz [= . .

За тебе: http://www.youtube.com/watch?v=ipW0JX3qQbM (:
Мерси :) .
Преди малко я слушах.
Ето една велика група,за която няма тема,а групи като ТХ се коментират нон-стоп.
:x

GbSy
08-07-2008, 12:19
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

antifreeze
08-07-2008, 12:47
тая е адски тъпа...както и всички антита като нея...абе като не слушате нещо защо трябва да сте против него...адски е глупаво !!!
ауууу....ти пък щото си много остра нали.... :lol:

Inncho
08-07-2008, 12:56
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

МОМИЧЕ :-x АЗ СЪМА НТИ ФЕШАН ЗНАЕШ ЛИ КВА МОДА ЩИ ДАМ.И ВСЕ ПАК ТХ ПАК СА НАЙ-ОБСЪЖДАНИ НАЛИИИИ.КАЗАХ ВИ ДАЛИ ЗА ЛОШО ИЛИ ДОБРО ПАК СА НАВЪРХА НА ЕЗИЦИТЕ ВИ 8)

Black Tears
08-07-2008, 12:59
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

МОМИЧЕ :-x АЗ СЪМА НТИ ФЕШАН ЗНАЕШ ЛИ КВА МОДА ЩИ ДАМ.И ВСЕ ПАК ТХ ПАК СА НАЙ-ОБСЪЖДАНИ НАЛИИИИ.КАЗАХ ВИ ДАЛИ ЗА ЛОШО ИЛИ ДОБРО ПАК СА НАВЪРХА НА ЕЗИЦИТЕ ВИ 8)

:razz: Да да! Мечтай си ...

antifreeze
08-07-2008, 13:01
айде бе :lol: по цял ден за бил си мисля... :lol:

b0Nb0n
08-07-2008, 13:03
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

МОМИЧЕ :-x АЗ СЪМА НТИ ФЕШАН ЗНАЕШ ЛИ КВА МОДА ЩИ ДАМ.И ВСЕ ПАК ТХ ПАК СА НАЙ-ОБСЪЖДАНИ НАЛИИИИ.КАЗАХ ВИ ДАЛИ ЗА ЛОШО ИЛИ ДОБРО ПАК СА НАВЪРХА НА ЕЗИЦИТЕ ВИ 8)
az daje ne znam koi sa :oops:

Puky
08-07-2008, 13:07
Пфф ставали повече .. Еся ше ги обахтем и ше намалеят.. :x :? :?

ScionOfStorm
08-07-2008, 13:19
yo, proz:

http://www.youtube.com/watch?v=LTR-tePa0Bg

Иначе принципно винаги ми е било яко смешно като някой се пали и обяснява на друг колко шитава е музиката, дето я слуша въпросния - все едно той ще се засрами и веднага ще поправи "грешката" си, хаха..

chester_love
08-07-2008, 15:32
antifreeze ае да мълчиш !!! като не ги слушаш поне си мълчи там щото нервиш !!! и да ги обиждате няма смисъл !!! те имам адски много фенове които са с тях плюс тва са доста известни поне като завиждате не го показвайте !!! смешни сте :-D

TheGirlNextDoor
08-07-2008, 15:36
още ли се мъчат да пеят тия малки гейчета бе...ужас :-o

chester_love
08-07-2008, 15:56
офф ае престанете не са педали !!!! и праят яка музика ..какъв е смисъла да обиждате хора които не познавате :?

TheGirlNextDoor
08-07-2008, 15:59
..живеем в свободна държава...всеки може да хересва и нехаресва който си иска :!::!::!:

TellMeYourName
08-07-2008, 15:59
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.

chester_love
08-07-2008, 17:18
офф сега и Слипнот ..те пък кво са ви напрайли...

Nefarian
08-07-2008, 17:24
ТХ кампат кенефааа.. ще серем върху тях

Inncho
08-07-2008, 20:37
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.


:smt067 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt084 :smt093 :smt076 :smt075 ТОЧНО ПЪК СЛИПНОТ НЕ СА ПЕДЕРАСИ ВЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ВНИМАВАЙ КВО ГОВОРИШ ДЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МРАЗЕТЕ КВОТ ИСКАТЕ ВЕЕ ПРОСТО СИ МН ЖАЛЪК ДА КАЖЕШ ТВА ЗА СЛИПНОТ!

BlackaTBW
08-07-2008, 21:55
Ей дечица, не ви ли омръзна да пускате теми 'мразите ли ги?', 'защо ги мразите', 'не ги мразете' и т.н. и т.н. и т.н.? Защото на мен ми омръзна да ви гледам тъпите еднакви теми. Преживейте го, не всички харесват групата, която слушате. И аз не я харесвам, ама няма да тръгна да си правя профил в инсулт.бг (импулс де, се тая) за да показвам че обичам или мразя някой. Детски му работи. Такива 'аз мразя това което обичаш' си ги правихме до 3ти клас...
Не ми пука, че харесваш Токио Хотел, не ми пука че харесваш Слипнот, не ми пука, ако искаш върла фенка на Папата бъди. На хората не им харесва музика/визията/музика и визията, НЯМА ДА ГИ НАКАРАШ ДА ГИ ХАРЕСАТ, както и някой да те накара да престанеш да си слушаш групичките.
Сега върви да разправяш в импулса как 'мН сИ ЛофФкЪш ТХъто' и стига пълни форума с глупости. Друга работа нямаш ли си?

SweetDead
08-07-2008, 23:15
Браво, Сестра! <3333

Orono
08-07-2008, 23:38
Добре, толкова много ли ви пука за анти-феновете, толкова ли не можете да преживеете, че някой нарежда дадена група?!
Толкова ли ви интересува чуждото НЕГАТИВНО мнение?!

Оревахте орталъка.

LINKNOT
08-08-2008, 02:08
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.


:smt067 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt084 :smt093 :smt076 :smt075 ТОЧНО ПЪК СЛИПНОТ НЕ СА ПЕДЕРАСИ ВЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ВНИМАВАЙ КВО ГОВОРИШ ДЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МРАЗЕТЕ КВОТ ИСКАТЕ ВЕЕ ПРОСТО СИ МН ЖАЛЪК ДА КАЖЕШ ТВА ЗА СЛИПНОТ!

Обидата "педераст" е толкова клиширана,че няма накъде повече .. Ясно е,че Slipknot не са обратни ... :razz: Кво се палиш? Да не ти пука.

Понякога си мисля,че тези,които най-много се ядосват като обиждат любимите им групи,изпитват вътрешна несигурност,че ги харесват достатъчно и го показват по този начин ...

Може да звучи странно,но за какво ви е да се ядосвате за нечие чуждо мнение? Не е ли за вас най-важното,че искрено харесвате дадената музика,че тя ви прави друг човек,изпълва ви и без нея не можете? Защо трябва да ви пука какво мислят останалите? Бъдете такива,каквито сте и не се страхувайте да го покажете. ;)

Deliverance
08-08-2008, 03:42
Хахах тая я познавам, приятелка е на една съученичка : )))
Иначе да, тъпо е да се издраскаш целия в надписи 'мразя туй, мразя онуй, смърт за чалгата/тх/картофената супа/нз си още кво', ебаси, не може ли просто да кажеш 'не понасям тва и тва', да стане ясно веднъж завинаги и да се свършва. Що тряя се тръби така не знам, малко на 'гузен негонен бяга' ми заприличва тая ситуация в дадени моменти : )


Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.

Хаха, донякъде вярно :smt045

TellMeYourName
08-08-2008, 08:05
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.


:smt067 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt084 :smt093 :smt076 :smt075 ТОЧНО ПЪК СЛИПНОТ НЕ СА ПЕДЕРАСИ ВЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ВНИМАВАЙ КВО ГОВОРИШ ДЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МРАЗЕТЕ КВОТ ИСКАТЕ ВЕЕ ПРОСТО СИ МН ЖАЛЪК ДА КАЖЕШ ТВА ЗА СЛИПНОТ!лично мнение си имам :P

Слипнот са педали,ляляля,ела ме набий :P

buffalo88
08-08-2008, 08:09
Тука засмърдя на тоалетна хартия с билки...

Sofff
08-08-2008, 13:24
тоалетна хартияяяяяяяяяяяяяяяяяяя пфффффффффф :grin:

k0kster
08-08-2008, 20:33
Токио Хотел след 2 години,ловя бас,никой няма да ги помни!А тази илюзуя за много фенове идва от загорелите момичета,които харесват педераси като шибаната певица...ъъ..певец....или певица?!?! :o

Tokio Hotel CAN LICK MY BALLZ!

Inncho
08-08-2008, 21:22
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.


:smt067 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt084 :smt093 :smt076 :smt075 ТОЧНО ПЪК СЛИПНОТ НЕ СА ПЕДЕРАСИ ВЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ВНИМАВАЙ КВО ГОВОРИШ ДЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МРАЗЕТЕ КВОТ ИСКАТЕ ВЕЕ ПРОСТО СИ МН ЖАЛЪК ДА КАЖЕШ ТВА ЗА СЛИПНОТ!

Обидата "педераст" е толкова клиширана,че няма накъде повече .. Ясно е,че Slipknot не са обратни ... :razz: Кво се палиш? Да не ти пука.

Понякога си мисля,че тези,които най-много се ядосват като обиждат любимите им групи,изпитват вътрешна несигурност,че ги харесват достатъчно и го показват по този начин ...

Може да звучи странно,но за какво ви е да се ядосвате за нечие чуждо мнение? Не е ли за вас най-важното,че искрено харесвате дадената музика,че тя ви прави друг човек,изпълва ви и без нея не можете? Защо трябва да ви пука какво мислят останалите? Бъдете такива,каквито сте и не се страхувайте да го покажете. ;)


:razz: :razz: :razz: АЗ СЪМ ГОРДА И НЕ СЕ СРАМУВАМ ДА СИ ПРИЗНАЯ КВО СЛУШАМ В НЯКВА ГРЕШКА СИ ;) ЯДОСАХ СА ЩОТО ТВА ЗА СЛИПНОТ БЕШЕ ГОЛЯМА ГЛУПОСТ....

Inncho
08-08-2008, 21:24
Слипнот са същите педали, ама Токио хотел са по-големи.


:smt067 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt084 :smt093 :smt076 :smt075 ТОЧНО ПЪК СЛИПНОТ НЕ СА ПЕДЕРАСИ ВЕЕЕЕЕЕЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x ВНИМАВАЙ КВО ГОВОРИШ ДЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МРАЗЕТЕ КВОТ ИСКАТЕ ВЕЕ ПРОСТО СИ МН ЖАЛЪК ДА КАЖЕШ ТВА ЗА СЛИПНОТ!лично мнение си имам :P

Слипнот са педали,ляляля,ела ме набий :P


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ей ся тръгнах :razz: .... твое мнение вски си има право на такова тва ,че ти незнаеш значениеот на някой думички ;) е др въпрос!!!

Inncho
08-08-2008, 21:27
Токио Хотел след 2 години,ловя бас,никой няма да ги помни!А тази илюзуя за много фенове идва от загорелите момичета,които харесват педераси като шибаната певица...ъъ..певец....или певица?!?! :o

Tokio Hotel CAN LICK MY BALLZ!

:shock: мислиш ли ,че ще слушам някоя група само заради външния вид :shock: тва е много глупаво....

sexy_for_you
08-08-2008, 21:44
Вече ставате смешни с милионите теми за Токио Хотел-дали ги обичате или мразите,никой не го вълнува.Който ги слуша,да ги слуша,който не-да си слуша нещо,което харесва.Писна ми от тези музикални конфликти.Живеем в свободна държава и всеки може да си харесва,който иска,без да го натрапва на другите.

slavenceto_94
08-08-2008, 22:15
Вече ставате смешни с милионите теми за Токио Хотел-дали ги обичате или мразите,никой не го вълнува.Който ги слуша,да ги слуша,който не-да си слуша нещо,което харесва.Писна ми от тези музикални конфликти.Живеем в свободна държава и всеки може да си харесва,който иска,без да го натрапва на другите.

А така все пак тва е верно свободна държава, всеки си слуша квот му изнася.А колкото до Токио Хотел аз не мисла че е нужно всичко тва.Който ги харесва да ги харесва, който ги мрази да ги мрази ма тва да си правиш профил само за тва че ги мразиш е бахти идиотската работа.Аз лично смятам че са си добре момчетата да си свират там и да не ги закачат па кви са никой не го вълнува.Всеки си харесва музиката нали, а не външния вид.А тея измислици от рода "тоалетна хартия" са супер тъпи и да не ги чувам повече.

Inncho
08-08-2008, 22:20
за тва напраих темата зада разберете ,че няма нужда от тъпотии!!!

k0kster
08-08-2008, 22:24
Токио Хотел след 2 години,ловя бас,никой няма да ги помни!А тази илюзуя за много фенове идва от загорелите момичета,които харесват педераси като шибаната певица...ъъ..певец....или певица?!?! :o

Tokio Hotel CAN LICK MY BALLZ!

:shock: мислиш ли ,че ще слушам някоя група само заради външния вид :shock: тва е много глупаво....

Замисли се защо главно глупави момичета слушат тая боза....никое самоуважаващо се момче не би слушало такива педали.. / ся остава някое момче да ми каже,че греша.../

Qnchety
08-08-2008, 22:33
Оф стига с тая тоалетна хартия! :x

+1

kalinapet
08-08-2008, 22:38
Mortisha`Adams - мило момиче, не беше нужно да правиш цяла нова тема за това - само им отваряш повече място да си пишат обидите. Ясно се разбра вече, че има хора, които ги харесват и такива, които не. Аз предлагам да се спре вече да се пише за тях, защото е винаги едно и също.
Преди да започнеш да ми викаш нека ти кажа, че и аз ги слушам и също не обичам да се пише против тях, но няма какво да направя.
Всеки има право да слуша каквото иска.

Inncho
08-09-2008, 02:27
Токио Хотел след 2 години,ловя бас,никой няма да ги помни!А тази илюзуя за много фенове идва от загорелите момичета,които харесват педераси като шибаната певица...ъъ..певец....или певица?!?! :o

Tokio Hotel CAN LICK MY BALLZ!

:shock: мислиш ли ,че ще слушам някоя група само заради външния вид :shock: тва е много глупаво....

Замисли се защо главно глупави момичета слушат тая боза....никое самоуважаващо се момче не би слушало такива педали.. / ся остава някое момче да ми каже,че греша.../

Доста приятели момчета имам които ги слушат ;) Пък и на къв език да ти обясня ,че не са педали 8-) Аз немоа да разбери вие бавни ли сте ? Казват ви нещо неможе да го схванете...

Inncho
08-09-2008, 02:29
Mortisha`Adams - мило момиче, не беше нужно да правиш цяла нова тема за това - само им отваряш повече място да си пишат обидите. Ясно се разбра вече, че има хора, които ги харесват и такива, които не. Аз предлагам да се спре вече да се пише за тях, защото е винаги едно и също.
Преди да започнеш да ми викаш нека ти кажа, че и аз ги слушам и също не обичам да се пише против тях, но няма какво да направя.
Всеки има право да слуша каквото иска.

Ще утрепя някой накрая :D Дразнят ме щото не схващат :o ... отворих темата с мисълта да са хванат в ръце Щото само повтарят как 15 годишни момиченца ги слушат ,а те се дуржат като пълни деца...

Hansi
08-09-2008, 08:40
Абе кат не са ви интересни...заебавате ги и тва е.
Пп:а да само ми кажи,че фенчетата на Slipknot се припокриват с тез на тх и незнам...

ScionOfStorm
08-09-2008, 08:46
Мортишка е един разярен тийн, тръгнал на поход на честта и доблестта срещу света.

All hail! :o :-o

metala666
08-09-2008, 09:01
Стига сте мрънкали.Вокала на ТХ прилича малко на жена и лекоприлича на мека китка.Не може да го отречете :? .АНТИ ФЕНОВЕ ВИНАГИ ЩЕ ИМА. Аз ТХ не харесвм защото ми са много леки прекалено леки

Rowdy
08-09-2008, 10:20
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи

TheGirlNextDoor
08-09-2008, 11:18
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи

..омг....ей такива кат теб са най-смешни ;)

Hansi
08-09-2008, 11:51
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи
Кво общо имат метъла и TH?

GLeZoRanA
08-09-2008, 11:56
До автора на темата - бате ти си малоумен

TheGirlNextDoor
08-09-2008, 11:57
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи
Кво общо имат метъла и TH?

да де и аз това се питам :lol:

Rowdy
08-09-2008, 11:59
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи
Кво общо имат метъла и TH?

да де и аз това се питам :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz:
честно ще ме разбиете..























Ама ТХ не са ли метАлчиИи :-o

mariiche
08-09-2008, 12:00
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи

+1 :-) метал форевар :smt002
мноо ясну ,че са метал пФфФ :x

Rowdy
08-09-2008, 12:02
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи

+1 :-) метал форевар :smt002
мноо ясну ,че са метал пФфФ :x
суит суит хот марийчи :-) Бил и ТХ чеверЧи!И

GLeZoRanA
08-09-2008, 12:05
Tokio Hotel 4everchIi!i мн са ШлядкИи и са метАлчи!и, гадни мазни чалгари такива :x Саму метАл, жилязо, фосфор и токио Хутелчи

+1 :-) метал форевар :smt002
мноо ясну ,че са метал пФфФ :x Ау чИ ШЛяДкУУУуУУуУу метЪлчИиИииiIiIIiIiiI

Идва ми да им дам една Зилена ЛапиЧкЪ

kalinapet
08-09-2008, 14:05
До автора на темата - бате ти си малоумен

Ъъъъ, не е ли момиче?

Inncho
08-09-2008, 19:39
До автора на темата - бате ти си малоумен

Ъъъъ, не е ли момиче?

:lol: нали знаеш ,че има бавни хора ;)

Inncho
08-09-2008, 19:42
Мортишка е един разярен тийн, тръгнал на поход на честта и доблестта срещу света.

All hail! :o :-o

аха :o

blader
08-10-2008, 00:17
Мен ме изкараха чалгарка във форума,задето слушам LINKIN PARK
WHAT THE FUCKIN' HELL
LP bqha liubimata mi grupa dokato ne proslu6ah aktivno KoЯn ama ni6to lo6o ne moga da kaja za tqh bahti...
linkin park sa doprinesli mnoooooooooooooogo za razvitieto na new/neo/numetal-a...
...i vse pak takava PULNA BEZOBRAZNA PREDATELSKA NE6TASTNA I 6IBANA POMIQ KATO 'MINUTES TO MIDNIGHT' ne sum slu6al predadoha mi o4akvaniqta napulno napravo mi se priplaka kato go 4uh...
po temata-mi nai-prosto kazano tokyo hotel ne stavat i TO4NO TEHNITE FENOVE NQMAT NIKAKVO PRAVO DA SE NAREKAT MEALISTI(obrazno kazano de vse pak jiveem v demokrati4na durjava i mogat i maesiqnvi da se nari4at ako iskat)

ScionOfStorm
08-10-2008, 09:48
Тука винаги е забавно обаче 8-)
И хората не усещат когато някой се ебава.. ;р

TheGirlNextDoor
08-10-2008, 15:52
ТХ 4евар..Том и Бил 4евър...

th_sux_dieCHRIS
08-19-2008, 11:50
благодаря ви че ме правите така известна... :/ клипове...теми...още нещо да излислите? но не ми пука :-P

mim4ety_sara
08-19-2008, 19:38
Th 4ever :grin:

soulja_girl4e
08-19-2008, 21:19
малки гейчета :-)

water loo
08-19-2008, 22:38
фенове, антифенове - всички са един дол дренки 8-)
мен лично адски ме мързи да антифенствам, било то и някфа таква чалгия 8)

death_wish_
08-20-2008, 15:19
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

И на теб кво ти правят?? Не ги слушай никой не те и кара!

SiegHeil
08-20-2008, 16:04
Принципно си свирят готино пичовете...само дето Бил е адската жена...трябваха ми точно 2 месеца за да разбера че не е момиче.. 8-)

BePoHuKa
08-22-2008, 22:16
mi ko..ina mene ne mi haresvat tokio hotel.. :-P :-P :-P :-P

SuNsEt
08-22-2008, 22:23
Пф...Тоалетната хартия не е за моите уши! :lol:

Inncho
08-23-2008, 01:26
Мен ме изкараха чалгарка във форума,задето слушам LINKIN PARK
WHAT THE FUCKIN' HELL
LP bqha liubimata mi grupa dokato ne proslu6ah aktivno KoЯn ama ni6to lo6o ne moga da kaja za tqh bahti...
linkin park sa doprinesli mnoooooooooooooogo za razvitieto na new/neo/numetal-a...
...i vse pak takava PULNA BEZOBRAZNA PREDATELSKA NE6TASTNA I 6IBANA POMIQ KATO 'MINUTES TO MIDNIGHT' ne sum slu6al predadoha mi o4akvaniqta napulno napravo mi se priplaka kato go 4uh...
po temata-mi nai-prosto kazano tokyo hotel ne stavat i TO4NO TEHNITE FENOVE NQMAT NIKAKVO PRAVO DA SE NAREKAT MEALISTI(obrazno kazano de vse pak jiveem v demokrati4na durjava i mogat i maesiqnvi da se nari4at ako iskat)



:lol: :lol: :lol: ОМФГ ,чее аз поприницп слушам главно метал,но токио хотел имат само тъжни песни когато мие кфоти си пускам тях.Кво ше ми кажеш ,че не съм металка ли :razz:

Inncho
08-23-2008, 01:28
Пф...Тоалетната хартия не е за моите уши! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ГНИЙЙ И ПСУВАЙ ПРЕД КОМПА :D :D :D АЗ ЩЕ ТИ СЕ СМЕЯ :razz: :razz: :razz:

ElinoOor
08-23-2008, 02:25
хей авторката така ли се пишеш в импулс? май съм те засичала ..

SuNsEt
08-23-2008, 13:03
Пф...Тоалетната хартия не е за моите уши! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ГНИЙЙ И ПСУВАЙ ПРЕД КОМПА :D :D :D АЗ ЩЕ ТИ СЕ СМЕЯ :razz: :razz: :razz: :lol: ...Ти си много зле,нали знаеш?!Смей се на себе си,че пускаш тъпи теми. :wink:

nik4ooo
08-23-2008, 15:45
Съгласна съм с всички... Писна ми от тая тъпа група. Дано й мине модата скоро, че...

http://www.youtube.com/watch?v=zKkaLM9NcSo pZz =]

МОМИЧЕ :-x АЗ СЪМА НТИ ФЕШАН ЗНАЕШ ЛИ КВА МОДА ЩИ ДАМ.И ВСЕ ПАК ТХ ПАК СА НАЙ-ОБСЪЖДАНИ НАЛИИИИ.КАЗАХ ВИ ДАЛИ ЗА ЛОШО ИЛИ ДОБРО ПАК СА НАВЪРХА НА ЕЗИЦИТЕ ВИ 8)


da be nali mnogo pa me ebe za tiq tokio hotel li sa kvi sa tam ........... ako 6tat da stanat i tokio motel pak nema da mi puka

MirCa1
09-08-2008, 14:57
Знаете ли всъшност , защо имаме такава агресия върху анти феновете ??? Защото анти феновете го изкарват на нас , че ги слушаме.... или поне при мен е така .... заплашват и така нататъка .... и то наживо .... не по нета .... така че как може да не дигаме такива теми като ние искаме да си ги слушаме и все пак те ни пречат...заплашват , че као не спрем да ги слупаме незнам си кво щяло да ни се случи..... Има си основанив за тия теми ....

DYNAMIC
09-08-2008, 14:59
emi da si protiv ne6to ozna4ava da ne go haresva6 nemoje da haresva6 ne6to i da si protiv nego
именно :lol: ..токио хотел са все така тъпи 8-) ,който иска да си ги слуша ,мене не ме грее

b0Nb0n
09-08-2008, 15:04
nqkoi hora trqbva da im se obesnqva kato na malo umni :D

z1n4i7y
09-08-2008, 17:56
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x

ArcticMonkey
09-08-2008, 18:13
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :D

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-08-2008, 18:23
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)

ArcticMonkey
09-08-2008, 18:40
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)
а защо сами вие си правите кефа а другите се съобразяват?по тази логика нека всички почнем да пускаме 5-6 теми за любимите си групи..да виждаш случайно 20 теми Металика или Пласибо примерно?

z1n4i7y
09-08-2008, 19:23
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)

Вие си правите кефа ама като почнем и ние да си правим кефа и вие почвате да зеете :-x Колко сме тъпи и тн. :x Просто не виждам никакъв смисъл в подобни теми :shock:

chocoleptic
09-08-2008, 19:36
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)
Не се занимавайте с индивиди като Tokio_Hotel_Fanka_forever.
Само от начина,по който пише можеш да разбереш колко и е умствения капацитет.

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-08-2008, 20:50
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)
Не се занимавайте с индивиди като Tokio_Hotel_Fanka_forever.
Само от начина,по който пише можеш да разбереш колко и е умствения капацитет.Ti zashto produljavash da se zaqjdash da sum ti kazala neshto na teb? :? Misleh 4e shte me ostavish namira no ti qvno nikoga nqma da spresh! :? :? :?

pOiSoN_kIsS_94
09-08-2008, 20:52
Май отнова антита са превзели темата :D :D
По темата-Тх не ми влияят в живота и нека да си пеят и да получават награди :) каква е тази злоба към една група..момчета,които не познавате..вие сте луди :D :D

chocoleptic
09-09-2008, 09:20
Aз само едно не разбирам като не искате да ви обиждаме и вас и групата,ЗАЩО продължавате да пускате тъпи теми за Токио Хотел???Не разбрахте ли че не на всички им се слуша за тези фешанчета или емота или квито са!!! :-x
точно!..има много по-стойностни групи за които няма трилиарди теми..няма да ни убедите че ТХ са добра група! :Dnie ne obejdavame nikoi a si pravim kefa 8)
Не се занимавайте с индивиди като Tokio_Hotel_Fanka_forever.
Само от начина,по който пише можеш да разбереш колко и е умствения капацитет.Ti zashto produljavash da se zaqjdash da sum ti kazala neshto na teb? :? Misleh 4e shte me ostavish namira no ti qvno nikoga nqma da spresh! :? :? :?
Не си спомням да съм се заяждала преди с теб,но уотевър.


Да орисана си до живот!
:evil:




8-)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-09-2008, 09:29
OK.Nqma problem. :D

MirCa1
09-11-2008, 10:42
темата ТРЯБВА , ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРОСТО да се заключи !!!

RiseGirl
09-11-2008, 10:55
Не ви ли писна с тези теми за Токио Хотел, всяка една нова тема се превръща в безсмислени спорове!