PDA

View Full Version : Проблем :(



Ellie_
08-07-2008, 10:52
Здравейте :) !
Имам нужда от помощ и реших да се обърна към вас. Ето и какъв е проблемът ми мисля,че все още имам чувства към бившият си приятел.С него поддържаме връзка постоянно. Той наскоро се раздели с приятелката си и един вид аз съм му опора. :oops: . Когато си пишем той прави разни намеци в смисъл имам чувството че иска да ми каже че и той има още чувства (познавам го от 3 години и съм го опознала до някаква степен) много съм объркана и всичките ми приятели имат различни мнения едната бори се за него не се отказвай , другата ми казва че няма смисъл ииии направо се побърквам! ПОМОГНЕТЕ МИ :( :-o

Josefinne
08-07-2008, 10:57
Амии просто престани да мислиш толкова задълбочено върху въпроса. Ако нещо се получи отново между вас и ви е приятно да излизате заедно - тогава чудесно. Но възлагайки надежди, по-скоро има шанс да го нападнеш и да го отблъснеш. А той сега сигурно е доста чувствителен след раздялата с приятелката си.
Възможно е да ти прави такива " намеци ", защото се чувства самотен , а не защото отново има чувства към теб. А може би и ти не си достатъчно обективна, за да прецениш и просто ги интерпретираш грешно ( замисли се и над това, колкото можеш по-обективно).
Във всеки случай, не бих казала " Бори се за него". Не... По-скоро, ако си убедена в това, което искаш и то е да си с него, тогава бъди до него, така че наистина той да си спомни, че ти си момичето за него.
Успех!

scoobydors
08-07-2008, 11:13
Амии просто престани да мислиш толкова задълбочено върху въпроса. Ако нещо се получи отново между вас и ви е приятно да излизате заедно - тогава чудесно. Но възлагайки надежди, по-скоро има шанс да го нападнеш и да го отблъснеш. А той сега сигурно е доста чувствителен след раздялата с приятелката си.
Възможно е да ти прави такива " намеци ", защото се чувства самотен , а не защото отново има чувства към теб. А може би и ти не си достатъчно обективна, за да прецениш и просто ги интерпретираш грешно ( замисли се и над това, колкото можеш по-обективно).
Във всеки случай, не бих казала " Бори се за него". Не... По-скоро, ако си убедена в това, което искаш и то е да си с него, тогава бъди до него, така че наистина той да си спомни, че ти си момичето за него.
Успех!

Много дълго и прекалено задълбочено :) Но съм съгласна с теб :-)

soulja_girl4e
08-07-2008, 11:48
дееба за кво трябва да пишеш като първия идиот?! ...червено и ОГРОМНО! майната ти, няма да ти отговоря, изтекоха ми очите. мн дебили се навъдиха разбираш ли!

Junona
08-07-2008, 12:01
аС също съм 'За' за мнението на Josefinne ! А пък и ти го познаваш най-добре би трябвало сама да се опиташ да си решиш проблема вместо да поволяваш на другите да то се мешат и да те объркват още повече... Изчакай времето да покаже какво ще излезне м/у вас.. :)

didi_baby
08-07-2008, 12:27
Първо си изясни дали искаш отново да си с него и тогава действай

UNrealPoWeR
08-07-2008, 12:28
Здравейте :) !
Имам нужда от помощ и реших да се обърна към вас. Ето и какъв е проблемът ми мисля,че все още имам чувства към бившият си приятел.С него поддържаме връзка постоянно. Той наскоро се раздели с приятелката си и един вид аз съм му опора. :oops: . Когато си пишем той прави разни намеци в смисъл имам чувството че иска да ми каже че и той има още чувства (познавам го от 3 години и съм го опознала до някаква степен) много съм объркана и всичките ми приятели имат различни мнения едната бори се за него не се отказвай , другата ми казва че няма смисъл ииии направо се побърквам! ПОМОГНЕТЕ МИ :( :-o


няма смисъл... побъркаи сееее :razz: :lol: :lol: :lol:

SunShinePearl
08-07-2008, 12:46
Амии просто престани да мислиш толкова задълбочено върху въпроса. Ако нещо се получи отново между вас и ви е приятно да излизате заедно - тогава чудесно. Но възлагайки надежди, по-скоро има шанс да го нападнеш и да го отблъснеш. А той сега сигурно е доста чувствителен след раздялата с приятелката си.
Възможно е да ти прави такива " намеци ", защото се чувства самотен , а не защото отново има чувства към теб. А може би и ти не си достатъчно обективна, за да прецениш и просто ги интерпретираш грешно ( замисли се и над това, колкото можеш по-обективно).
Във всеки случай, не бих казала " Бори се за него". Не... По-скоро, ако си убедена в това, което искаш и то е да си с него, тогава бъди до него, така че наистина той да си спомни, че ти си момичето за него.
Успех!
ето това е най-точния отговор

sasha_90
08-07-2008, 12:58
А ти искаш ли да си отново с него?

trayana
08-07-2008, 13:05
Не мисля,че след като скоро се е разделил с приятелката си трябва да го притискаш!Бъди му опора!Но изчакай месец-два преди да помислиш за възобновяване на връзката ви!

Ellie_
08-07-2008, 14:02
А ти искаш ли да си отново с него?
аз искам да съм с него и то много! а доколто това да не го притискам аз не го правя за никъде не бързам имам много време :)

Love0nlyMyself
08-07-2008, 14:03
ем поговори с него щом ти е толкова близък :?