PDA

View Full Version : как да си исправя косата трайно



kkrissityy
08-07-2008, 11:03
смисла как да си исправя косата и веднага след като излезна някаде след 1-2 часа тя вече се начупва има ли някви продукти за исправяне на косата по трайно някой ако може д ами помогне

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-07-2008, 11:10
Най-важното е да имаш хубава преса! Ако пресата ти е гадна нищо няма да направиш! Също си трябват и различни стилизиращи продукти! Аз ползвам серията на NIVEA за изправяне и един лосион на LOREAL! Горе долу съм доволна от тях! Но за наистина трайно изправена коса единственото спасение е професионалната козметика за коса!
А да не забравя и вакса-задължително си слагаи след като си изправиш косата!

http://prikachi.com/files/279426Z.jpg
http://prikachi.com/files/279427a.jpg

kkrissityy
08-07-2008, 11:14
мерси ама аз с преси не си играя с ютията ми е най бързо и най лесно но иначе ще вида как става.мерси много се пак

sladku_bebzi
08-07-2008, 11:17
Първо се научи да пишеш правилно!
Четох ти и предишните постове
и от някои нищо не се разбира :-D
Иначе както има трайно къдрене,
така има и трайно изправяне,
но е мн вредно за косата!

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-07-2008, 11:18
мерси ама аз с преси не си играя с ютията ми е най бързо и най лесно но иначе ще вида как става.мерси много се пак

Една моя фр също си я изправя с ютия, но аз мисля че с преса е по-лесно, не знам не съм пробвала с ютия! Може да си вземеш преса на пара, те са на същия принцип като ютията, и се предполага, че предпазват косата от изгаряне!

kkrissityy
08-07-2008, 11:20
Първо се научи да пишеш правилно!
Четох ти и предишните постове
и от някои нищо не се разбира :-D
Иначе както има трайно къдрене,
така има и трайно изправяне,
но е мн вредно за косата!
само недей ми казваи как да пиша пръдло като не ти харесва недей чети

cherinka
08-07-2008, 11:25
мерси ама аз с преси не си играя с ютията ми е най бързо и най лесно но иначе ще вида как става.мерси много се пак

Една моя фр също си я изправя с ютия, но аз мисля че с преса е по-лесно, не знам не съм пробвала с ютия! Може да си вземеш преса на пара, те са на същия принцип като ютията, и се предполага, че предпазват косата от изгаряне!
За коса под раменете е много изнервящо да се изправяш с преса... отнема ти по 30мин. и кусур.... а с ютията става за 7-8 минутки.
Нали kkrissityy. 8-)

За да ти е по-трайно изправеното, след като го минеш веднъж с ютията, мини го още 2-3 пъти... демек 2х8мин = 16 мин.
Така веднъж изправих една позната, и след кат я изправих ме помоли още веднъж да я мина, и каза, че мн добре съм се справила (минути за реклама 8-) ).
А някъв продукт за да не ти се начупва косата след час два след изправяне ... може би ти трябват кристали за коса.
ма не се притеснявай, аз ше зема за морето. 8-) 8-) :-)

kkrissityy
08-07-2008, 11:27
да ама пак са исправя ма нищо не и действа на тая перушинаисправям си хоп тамън да излезна и вече е къдравоо пак не ми е къдрава косата... става ми по начупена от преди да е исправа

shugi
08-07-2008, 11:40
Аз също използвам на L'OREAL това розовото като `*`MaLkA SlAdUrKa`*`и съм доволна ,искам само да те попитам ползваш ли кристали след преса.. :)

o0ps
08-07-2008, 11:46
Аз за такова животно като иСправяне не съм чувала... :-o :?

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-07-2008, 11:52
Аз също използвам на L'OREAL това розовото като `*`MaLkA SlAdUrKa`*`и съм доволна ,искам само да те попитам ползваш ли кристали след преса.. :)

Ами не, но от доста време искам и утре ще ходя да си взема!

cherinka
08-07-2008, 11:55
Аз за такова животно като иСправяне не съм чувала... :-o :?
Така е.. като не можете да кажете нещо смислено по темата и се хващате за правописните грешки...
А колкото до теб, затваряй си устата, защото не е в твой интерес да ни ядосваш. :x

shugi
08-07-2008, 11:56
Aз преди няколко дена си взех преса REMINGTON, и сега тепърва започвам да пробвам и да събирам мнения :)
За фиксацията използвам лак,но незнам дали е по ефективен от ваксата?

sladku_bebzi
08-07-2008, 12:14
Ако беше по-умна,
щеше да си оправиш грешките
вместо да се заяждаш.

cherinka
08-07-2008, 12:26
Ако беше по-умна,
щеше да си оправиш грешките
вместо да се заяждаш.
След "грешките" има запетайка.
Така, че недей да знаеш много, мацко ;)

kkrissityy
08-07-2008, 12:43
Ако беше по-умна,
щеше да си оправиш грешките
вместо да се заяждаш.
ти не си човека който д ами поправя грешките пак и тва е интернет се пак ако толкова държиш да поправяш грешки стани Очителка.Ама явно си решила д аизбиваш комплекси като търсиш грешките на хората

Punk_Princess9412
08-07-2008, 17:01
Ако беше по-умна,
щеше да си оправиш грешките
вместо да се заяждаш.
ти не си човека който д ами поправя грешките пак и тва е интернет се пак ако толкова държиш да поправяш грешки стани Очителка.Ама явно си решила д аизбиваш комплекси като търсиш грешките на хората

Какво като е Интернет?!Старай се да пишеш поне малко по-правилно,за да се разбира какво пишеш.Айде,запетайките може да се пропуснат,но да допускаш елемантарни грешки,просто..А и има хиляда такива теми.Използвай търсачката.

По темата:
Както казаха в по-предните коментари-хубава преса,стилизиращи продукти и т.н.

П.С. Пише се Учителка,не Очителка..

cherinka
08-07-2008, 17:53
П.С. Пише се Учителка,не Очителка..[/b]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

paola_Rey
08-07-2008, 18:58
adski vredno za kosata,6te ti ukape i 6te sajalqva6,az sa6to mnogo iskax no kato razgovarqx s frizior i se otkazax ama uspex vse pak

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-07-2008, 19:01
мерси ама аз с преси не си играя с ютията ми е най бързо и най лесно но иначе ще вида как става.мерси много се пак

Една моя фр също си я изправя с ютия, но аз мисля че с преса е по-лесно, не знам не съм пробвала с ютия! Може да си вземеш преса на пара, те са на същия принцип като ютията, и се предполага, че предпазват косата от изгаряне!

Мда...ама пък с ютия е супер супер супер вредно и много се гори косата... :?

o0ps
08-07-2008, 19:53
Аз за такова животно като иСправяне не съм чувала... :-o :?
Така е.. като не можете да кажете нещо смислено по темата и се хващате за правописните грешки...
А колкото до теб, затваряй си устата, защото не е в твой интерес да ни ядосваш. :x
Черинке много се палиш, по-спокойно го давай. То човек да не ви оправи една грешка, жив ще го одерете... :D