PDA

View Full Version : Ще се свърши ли с приятелството ни?



b3mine
08-07-2008, 11:12
mm.. imam edin problem i se nadqvam nqkoi da mi pomogne .. ili pone da si izkaje mnenieto po vuprosa! Ta.. imam edna priatelka (za sea prosto priatelka ) koqto mnoooo haresvam ! Kazvali sa mi che i tq me haresva?! No , ako opitam da i predloja i ako veche mejdu nas vidimo da ima neshto poveche ot priatelstvo??? .. ta ako sled tova skusame ima li nqkakva veroqtnost da zapazim priatelstvoto si zashtoto tq e strahoten chovek i ne iskam da gubq takuv dobur priatel, koito mnogo trudno se namira :( kakvo da pravq?! da ostanem priateli ili neshto poveche?! :( :(

Andreev
08-07-2008, 11:13
it depends on the man

Josefinne
08-07-2008, 11:25
Това е никакъв случай не може да се прецени сега.
За това дали ще сте приятели, след като ходите, от значение са много фактори и събития, които обаче още не са се случили, затова няма как да се направи прогноза.
Много зависи какво ви се случи, докато ходите, колко време сте заедно, но най-вече как и защо ще се разделите. Кой може да каже това?
Да не говорим, че дори и да не ходите, пак няма гаранция, че ще останете приятели. Някой от вас може да реши, че привличането между вас е непоносимо и да се отдръпне, което да сложи край на приятелството ви.
Накратко - ако искаш да разбереш - ходи на врачка :razz:

Junona
08-07-2008, 11:29
Много относително е това което ни питаш ..Зависи много от това как ще се развие връзката ви .. и още наистина много много други фактори...

asasfdf
08-07-2008, 11:42
ако ти се рискува, действай..

dimars_309
08-07-2008, 11:46
emi ako tolko q iskash zimaite sa i ne mu misli kvo 6e stava 8)

didi_baby
08-07-2008, 12:25
Ако тръгнете и стане нещо,щом както казваш ти е страхотен човек,мисля че ще си запазите отношенията,но няма да бъде същото,а ако си останете приятели предполагам че постоянно ще те мъчи въпроса "Какво щеше да бъде ако бяхме нещо повече от приятели"...не знам,ти решаваш,аз нищо не мога да кажа

UNrealPoWeR
08-07-2008, 12:25
it depends on the man


хареса ми :>

Denchoy
08-07-2008, 12:38
Най-здравите връзки са изградените върху приятелство, ако тя наистина е толкова страхотен човек, поне ще се опита да ти бъде приятелка след като скъсате, може обаче просто да не се получава и тогава няма какво да се направи :)

sasha_90
08-07-2008, 13:13
Ако и тя те харесва,защо да не опитате?А що се отнася за приятелството-не мога да кажа.Зависи от това как ще се развие връзката ви(ако имате такава).Чувала съм,че след любовта не оставало приятелство или поне много рядко.

Love0nlyMyself
08-07-2008, 13:59
Ако и тя те харесва,защо да не опитате?А що се отнася за приятелството-не мога да кажа.Зависи от това как ще се развие връзката ви(ако имате такава).Чувала съм,че след любовта не оставало приятелство или поне много рядко.


:wink:

Whyniser
08-07-2008, 14:04
mm.. imam edin problem i se nadqvam nqkoi da mi pomogne .. ili pone da si izkaje mnenieto po vuprosa! Ta.. imam edna priatelka (za sea prosto priatelka ) koqto mnoooo haresvam ! Kazvali sa mi che i tq me haresva?! No , ako opitam da i predloja i ako veche mejdu nas vidimo da ima neshto poveche ot priatelstvo??? .. ta ako sled tova skusame ima li nqkakva veroqtnost da zapazim priatelstvoto si zashtoto tq e strahoten chovek i ne iskam da gubq takuv dobur priatel, koito mnogo trudno se namira :( kakvo da pravq?! da ostanem priateli ili neshto poveche?! :( :(
The best thing you should is very simple:"TALK"

MayKyTy
08-07-2008, 14:35
Да, ще се свърши с приятелството и после ще ти се наложи да идеш да си купиш малко или в краен случай да си набереш 8-)
По темата: НАУЧЕТЕ СЕ ДА ГОВОРИТЕ БЕ ХОРА !!!

BaiToq
08-07-2008, 18:15
Miss Sunshine i Плинцеска-готини аватари 8)

По темата-ние откъде да знаем
дали ще си останете приятели???
Аааа,чакай да включа 3-тото око
и втория гъз и ще ти кажа утре.

yuyuto
08-07-2008, 18:45
Не е задължително приятелството да свърши след скъсване... Напротив, познавам много такива, които продължават да са приятели след раздяла и си споделят... Нали след като сте ходили познаваш човека и от другата му страна, не само от приятелска гледна точка, т.е. познаваш го по-добре, знаеш как ще реагира, можеш да му дадеш по-ценни съвети... Така поне си мисля...
Ама вие още не сте тръгнали, а ти вече говориш за скъсване... Хайде недей така...

sulley
08-07-2008, 19:24
заради мен едно мом4е имаше същата дилема :D той ми предложи, аз му казах,4е може да сме само приятели и такива си останахме,той е готин 4овек и се радвам,4е не станахме непознати :) дано и вие да се оправите. :)

b3mine
08-07-2008, 19:57
Да, ще се свърши с приятелството и после ще ти се наложи да идеш да си купиш малко или в краен случай да си набереш 8-)
По темата: НАУЧЕТЕ СЕ ДА ГОВОРИТЕ БЕ ХОРА !!!

nz kvo ne si razbral/a , ama prosto pitam?! ako ne ti iznasa temata 4ezni

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2008, 19:58
Вие още не сте тръгнали, ти вече мислиш какво ще се случи след като скъсате. Твойта работа като приказката за неродения Петко.

И не, няма да си останете приятели. За това бъдете си такива каквито сте в момента и не си оплитайте отношенията, ако не искате после да стоите капо. Какво му е на приятелството? Много по ценно е от единия гаджалък. Е, няма да се целувате и да правите секс, но т'ва ли е най-важното в крайна сметка. Струва ли си едно приятелство за тези ти екстри?

VilleBaby
08-07-2008, 20:00
отношенията ви 1000% ще се променят! или ще се сближите повече , или ще се отдалечите един от друг ако някой е наранен от връзката ви...не се знае какво ще стане , но няма да е като преди...успехчета :)

MayKyTy
08-07-2008, 20:07
Да, ще се свърши с приятелството и после ще ти се наложи да идеш да си купиш малко или в краен случай да си набереш 8-)
По темата: НАУЧЕТЕ СЕ ДА ГОВОРИТЕ БЕ ХОРА !!!

nz kvo ne si razbral/a , ama prosto pitam?! ako ne ti iznasa temata 4ezni
а ти да си паднеш на врата мойш ли :? Що за тъпо, недоразвито същество си и коя част от "научете се да говорите" не разбра? Просто трябва да говориш с нея кретен такъв ... и като пускаш теми кво си мислиш, че всички постове ще бъдат от рода на "ооо миличкия напълно те разбирам ...." грр лигава история ...

Bubles
08-07-2008, 20:12
Чувала съм,че след любовта не оставало приятелство или поне много рядко.

е аз да кажа че не е вярно тва! с всичките ми бивши съм в супер добри отношения въпреки че след края съм се карала с всички и после се сдобрявахме единия даже ми е най-добър приятел и му казвам може би повече от колкото на най-добрата ми приятелка. така че тва е пълна простотия!
а по темата... абе човек отиди на врачка да ти каже може да познае повече от нас...

NeLLy_BaBy
08-07-2008, 20:14
ами зависи какви ще ви бъдат отношенията, как ще скъсате. Ама като цяло малка е вероятността да останете същите приятели, нои завизи от много неща-от чувствата ви , от близостта ви и т.н Но не се притеснявай ако наистина я харесваш да и предложиш, може да се получи нещо хубаво м/у вас, не пропускай шанса си. ;)

vesinka91
08-07-2008, 21:05
Emi takova priqtelstvo e nevazmojno da se zapazi...

Chaos_Knigh7
08-07-2008, 22:20
50% - да.
50% - не.

Изборът е твой :lol: