PDA

View Full Version : Искам си момчето :( !!!!!!!



Sladuranka :)
08-07-2008, 11:22
Имам проблем..скарах се с приятеля си ..мн гадно :( :( плаче ми се..пиша му по скайп а той не..опитах какво ли не и се отчаях напълно ..аз не искам да го загубя така :cry: :-# а и му се разсърдих аз първо щото вместо да си стои до мене като се разхождаме..той си стои при 2 момичета..ааа и как няма да се ядосам :lol: :lol: някаква идейка да имате :( и ви моля без упреци към мене :) мс предварително :)

koalka
08-07-2008, 11:23
Изчакай да му мине и чак тогава говори с него, явно сега няма никакъв резултат...

soulja_girl4e
08-07-2008, 11:27
ммм нищо не зацепих...
но ще отговоря както се отговаря тук, нали без спам.


оххх милата! напълно те разбирам! бори се за него! успехчета мацка!

ПП. и аз искам да ми подарят LEXUS за рождения ден и някой секси шофьор да го кара АМА НЯМА НАЛИ?! Fuck you cruel world!

Junona
08-07-2008, 11:31
Изчакай да му мине и чак тогава говори с него, явно сега няма никакъв резултат...

+10 Явно момчето не желае контакти точно сега...или поне не и с теб ... Изчакай той да те потърси ..

Erica
08-07-2008, 11:37
Имам проблем..скарах се с приятеля си ..мн гадно :( :( плаче ми се..пиша му по скайп а той не..опитах какво ли не и се отчаях напълно ..аз не искам да го загубя така :cry: :-# а и му се разсърдих аз първо щото вместо да си стои до мене като се разхождаме..той си стои при 2 момичета..ааа и как няма да се ядосам :lol: :lol: някаква идейка да имате :( и ви моля без упреци към мене :) мс предварително :)

Дай ми номера му!Да му се обадя и да му кажа ;)

renesanZ
08-07-2008, 11:53
Същата случка имахме с бившето ми....Няколко дни след това скъсахме...Послушай ме и недей да му се сърдиш за глупости.Поговори с него и се изяснете.А щом е избрал теб няма нужда да се ядосваш..Той не може да стои неотлъчно при теб.Остави човека да си има и приятели/ки

didi_baby
08-07-2008, 12:29
Абе те пък тея като се ядосат и вече не може да се говори с тях,няма какво да се спичаш,като му мине сам ще дойде

UNrealPoWeR
08-07-2008, 12:30
Абе те пък тея като се ядосат и вече не може да се говори с тях,няма какво да се спичаш,като му мине сам ще дойде

като те слушам сигурно нямаш гадже... :razz: личи че си мн тъпа. ДА ТИ НЕ Е КУЧЕ ДА ТИ ИВА ВЕ ИЛИ ТИ Е МЕНЗИСА НА ВСЕКИ 28 ДНИ ???

w0sh
08-07-2008, 12:33
Глупостта ти е пословична.

sasha_90
08-07-2008, 13:07
Изчакай малко и тогава го потърси отново.В случай,че не отговори,спри да го търсиш.Ако иска сам ще те потърси.

Love0nlyMyself
08-07-2008, 14:01
искчакай малко да му мине и после поговори с него и му кажи че не би искала да го изгубиш ... още по малко по този начин

vesinka91
08-07-2008, 14:48
Po dobre iz4akai da se uspokoi i togava :)

_Iskam_te_
08-07-2008, 15:32
zasto ne izcakash malko

Andreev
08-07-2008, 15:32
само с искане не става

BuJlDozeRa
08-07-2008, 15:37
кфо може да ти се каже момиче момчетата не са кат вас и имат нужда понякога от ранообразие а ти няяш право да му се сардиш за тва нооо кво можеш да напраиш покажи му че го обичаш и че сажеляваш///Пример : отиди до у тях с насалзени очи и като излезе го гушни///изглежда смешно но опрая дребни проблеми 8-)

woshata
08-07-2008, 15:39
а бе и аз искам много неща ама няма 8-)

Erica
08-07-2008, 15:49
кфо може да ти се каже момиче момчетата не са кат вас и имат нужда понякога от ранообразие а ти няяш право да му се сардиш за тва нооо кво можеш да напраиш покажи му че го обичаш и че сажеляваш///Пример : отиди до у тях с насалзени очи и като излезе го гушни///изглежда смешно но опрая дребни проблеми 8-)

Това не действа при всички... :? Имам познат,които в такава ситуация,ще реагира по следният начин...Ще я погледне с леденото си изражение и ще и каже "И да ми ревеш и да не ми ревеш,все ми е тая...да беше мислила предварително...,айде като се наревеш се прибери...и като започнеш да мислиш ме потърси - може и да поговорим..." или " И сега за какво ревеш,какво си мислиш,че ще промениш със сълзите си?"

BaiToq
08-07-2008, 17:52
Иди у тях гола с
бутилка домашарка подарък
и карти за белот.
Да си викне и приятели :lol:

MayKyTy
08-07-2008, 17:58
Иди у тях гола с
бутилка домашарка подарък
и карти за белот.
Да си викне и приятели :lol:
ама само 2-ма, че да станат тъкмо за 4-ка :D

yuyuto
08-07-2008, 18:51
Ами не бъди толкова мнителна де, ако досега не ти е давал по-сериозен повод да се притесняваш, може пък просто да харесва компанията на момичетата повече от мъжката... Има такива индивиди... Не го нападай предварително, преди да е направил нещо, ако изобщо е имал намерение да го прави... Просто той може би ще ти прости като разбере, че си осъзнала грешката си... Т.е като му се извиняваш засегни точно и ясно темата, поради която той ти се сърди... А и може би ще се наложи да почакаш, може пък да му трябва време докато му мине, щом сте се скарали толкова сериозно... И дръг път не критикувай без да имаш наистина оспорващо доказателство...

sulley
08-07-2008, 19:36
според мен грешката е в него,той си е правил кефа с тия моми4ета,докато на теб ти е било гадно :x не си заслужава усилията,сълзите и униженията,той трябва да те потърси пръв и да ти се извини. :-o

Sladuranka :)
08-07-2008, 20:14
олеее...толкова му се извинявах и накрая ми писа..добре че бе6е 1 фр и го насмете..ии накрая ми каза че няма ко да опраяме щото не сме се били карали...лелееее..толкова съм щастливааааа :grin: :grin: :grin: :grin: и все пак мн ви благодаря ..оле не знаете как ми олекна .. :-)

Sladuranka :)
08-08-2008, 00:23
бтв yuyuto послушах те и ето го резултата :P лелеее..само утре да го видяяяя :D така ще го нацелувам :lol: :lol: иии няма мърдане от мене..не го пускам на никоя :-D :P

Vikitooo
08-08-2008, 01:25
[/color]

Ще я погледне с леденото си изражение и ще и каже "И да ми ревеш и да не ми ревеш,все ми е тая...да беше мислила предварително...,айде като се наревеш се прибери...и като започнеш да мислиш ме потърси - може и да поговорим..." или " И сега за какво ревеш,какво си мислиш,че ще промениш със сълзите си?"

Това са ми го казвали, точно тогава когато най много ме е боляло! Направо...да го чуеш това от човека който обичаш, удар получаваш! :(

TheNewReligion
08-08-2008, 01:45
Изчакай да му мине сръднята и говори с него . :-| Логично !