PDA

View Full Version : Баяне или леене на куршум



ReZoN
08-07-2008, 12:55
Здравейте , искам да ви попитам на някой ляли ли са му куршум или нещо подобно ако искате споделете и заради какво ! На мен 2 пъти .. 1-ния път бях видял като по малак един убит човек увит в найлон и имаше много кръв и това го сънувах много време и накрая ме заведоха наще да ми леят куршум и помогна наистина ! А 2-рия път беше от стрес и пак ми помогна ! Но ви съветвам да не ходите при някви от града дето се представят за такива... Аз ходих в Катуница при една много добра и имаше доста опашка пред къщата и .. :) Та ако някой незнае това представлява избавяне от страх или от стрес с нещо като магия ..

c0rey
08-07-2008, 13:02
Ами на мен са ми леели 1 път това беше като бях малък там 6-7 годишен защото бях паднал от една пързалка отгоре а не от надолнището върху цимента иииии много болеше :D обаче след като ми го ля куршума придоби форма на пързалката... нз как стана :shock: :shock: :shock:

haterkata
08-07-2008, 13:06
ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:

ReZoN
08-07-2008, 13:07
да ами моят куршум първия път предоби форма на човек и тя каза някой те е стреснал ? А после преди да и отговоря се вгледа в коршума и каза " Ооо видял си .. " и аз останах много учуден и после ми показа фигурката и каза , че това е човек , който е починал и ми показа по какво се познава :(

ReZoN
08-07-2008, 13:08
ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:

Не е восък а ОЛОВО , а може и да има и някой които леят с восък

haterkata
08-07-2008, 13:26
ако не се лъжа,восъка от който леят коршума придобива формата на предмета който те е уплшил.на мене 1 път са ми ляли коршум (по добре да не пояснявам по каква причина) и наистина странно как восъка придоби форамата на предмета от който се бях уплашила (:

Не е восък а ОЛОВО , а може и да има и някой които леят с восък

хмм няма да споря за восъка или оловото,но на мен да ми го правили с восък :)

ReZoN
08-07-2008, 13:39
Няма проблем ;)

Scouse
08-07-2008, 13:58
на мен са ми лели снаряд !... :P
и санувах по ено време странни неща...ама са оправих без чужда намеса...
сунувах как цъкам футбол ... топката отива нанякаде, аз отивам да я гона и некви хора ма отвличат и ма мучат там ..накрая ма убиват :( 8-) ... и така 10 -15 пъти се ено и също и квото и да права не моя да им избягам...
ена нощ пак го сънувах...обаче тоя пат аз ги избих и от тогава не сам го санувал тфа повече :booooomb: :P

unicorn_f
08-07-2008, 15:33
и на мен 1 път защото като бях на 4-5год всяка нощ се събуждах ама не от кошмари нз просто се събуждах и ходех при наще щото ме беше страх и като ми ляха коршум ми казаха че просто ме било страх от тъмното и формата му беше :-o абе то беше едно петно нямаше точна форма -абе като тъмно :D е мина ми де

nailana
08-07-2008, 17:12
Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят' ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

Kman
08-07-2008, 18:00
5-6 пъти са ми ляли....ко да направя като бях мн ненормален като малък,не че сега не си падам по всичко дето лети,скача или се движи със голяма скорост :D 8-)

Веднъж ,ме беше блъснала кола(от където е и единственното мозъчно сътресение),докато карах колело,веднъж бях запалил тивито,щото бях голям маниак на детско като малък и още три четири като още по малък,при които са ми лели куршум,които немога да си ги помня,но много точно си спомням че са ми ляли 5-6 пъти общо,преди около година един баварец се надъни в нашата кола,изодзадзе на едно кръстовище и за малко да ми прецака врата,едно падане от череша,на един път съм щял да се удавя като малък в морето и то е било първия път когато съм привикнал със морето(разказвали са ми го,бил съм на 2-3 годинки),веднъж преди 3-4 години в един басеин едвам се спасих,добре че се хванах за банския на едно момиче,е после й се извиних де хахах,от колело имам МНОГО белези,три шева от едно пребиване в един фургон,много комбалки на тиквата,веднъж си бях извадил едни костички на десния глезен,защото съм спал на криво и не се уросявал крака,неможех да го движа изобщо и със всичкия си акъл ставам да вървя,преди месец бяха на косъм да си скъсам бицепса от пренатоварване и още много но в момента немога да се сетя за всичките :D

ReZoN
08-07-2008, 21:38
Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят' ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata

Christ
08-07-2008, 21:51
Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят' ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata Съдба... окей.

valkanovb
08-07-2008, 21:56
Kak moje da predizwikash sydbata?

nailana
08-07-2008, 22:11
Нищо не са ми 'ляли',няма и да ми 'леят' ](*,) ](*,) ](*,) :lol:

ne budi siguren .. samo predizvikvash sudbata

За каква съдба става дума тук?Казвам,че никога не са ми баяли или ляли,и че няма и да го позволя.

Christ
08-07-2008, 22:31
Kak moje da predizwikash sydbata?

Съдбата може да ми...

да..


Съдба няма.

Kman
08-08-2008, 11:14
Няма нищо предначертано,човек сам си кове съдбата...

Christ
08-08-2008, 11:55
Няма нищо предначертано,човек сам си кове съдбата...

Един атеист ми излезна с добър аргумент, че свободна воля няма.


Имаш А Б Ц Д да напарвиш в една ситуация. Ти избираш Б.


Ако абсолютно същата ситуация се повтори, ти пак ще избереш Б.

ReZoN
08-08-2008, 12:20
Ами не просто го казвам образно .. :-o Преди казвах , че не съм си чупил нещо още и няма и да си чупа и си чупих ръката .. казвах , че няма да ми леят куршум никога , защото е глупост за мен ама ми ляха ... този израз също се казва и така " Не дърпай дявола за опашката " или пък
" Не дърпай бика за рогата " !!!! Не го приемайте всичко буквално .. :smt023 :smt006 :smt119