PDA

View Full Version : очите...



vanPersieFan11
08-07-2008, 17:36
Здравейте.На някой от вас случвало ли ви се е докато плачете очите ви да ви болят?Защото съм забелязала от около месец когато плача,а това се случи 2 пъти,,очите почват да ме болят или по-скоро почват да сълзят и парят...Да потърся ли очен или това е временен проблем... :-o

SeXyL[!]Nk@
08-07-2008, 17:58
И при мен го има това :D ,но се получава,когато си 'надувал ' 'гайдата' :D поне половин час ,иначе можеш да си вземеш някакви капки за очи. :)

BaBy_bS
08-07-2008, 18:01
визин :-D

beautiful~kiss
08-07-2008, 19:25
Ако плачеш с грим...Нормално

mumiikataa
08-07-2008, 20:15
Аз вчера плаках и до днес сутринта ме боляха очите. Ако продължи повече - тогава може да не е толкова нормално.

Arista
08-08-2008, 12:09
Няма да те плаша но това са едни от първите симптоми на това че имаш нужда от очила ( не е задължително да е това )
Те са най-често:чести мигрени,болка и парене докато плачеш,след 3Д кино да се чувсташ замаян,да се усетиш че леко присвиваш очи за да фокусираш.
Също може да се дължи на изушаване на окото, запушени каналчета и какво ли още не.....
Знам че най-баналния отговор е да отидеш на лекар, но в случея ако си притеснена истински това е моят съвет и не е нуноп да се стресираш в болнична обстановка, във всяка една добра оптика имат лекари не са скъпи много лесни и за твое успокоение е добре да направиш един като обясниш на лекаря проблема си :)
Надявам се да бях полезна

fifinkathefreak
08-09-2008, 00:34
Може да е от преумора.

d3mia
08-09-2008, 08:41
Здравей, ``bitch``! Очите те ти са много важен орган и трябва да се грижиш добре за тях. Паренето в очите може да означа много неща, а може и нищо да ти няма, но не съм лекар и да пиша само предположения не мисля, че би било удачно. Обърни внимание за известен период дали паренето продължава, замъглява ли ти се погледа, дали те боли глава често и други симптоми, които не са характерни по принцип за здрасвословното ти състояние. Ако забележиш, че проявата им започва да става постоянна, отивай веднага при офталмолог (очен лекар).
Даже е по-добре и без да чакаш отново да се повтори паренето да отидеш на лекар - само той може да установи дали имаш или нямаш реално някакви очни проблеми! Хубаво е всеки, дори и тези, които нямат по-принцип проблеми с очите, да посещават офталмолог за профилактичен преглед поне веднъж в годината! Това може да ви предпази от много бъдещи проблеми свързани със зрителните органи! :)

Vancho_Vanchoviq
08-10-2008, 20:19
Ако си плакала по- продължително време и си се напъвала е нормално след това да те болят очите. А пък ако толква се притесняваш говори си личния си лекар.

fenkatakrisi952
08-11-2008, 05:30
И а съм така.Моя съвет е като те дразнят така,да си измиеш очите със студена вода 8-)
Успех :-)

insanerrr
08-23-2008, 12:17
Не плачи повече ;).

xxxSnowflakexxx
08-23-2008, 19:07
Според мен това е алергия но отиди на очен