PDA

View Full Version : скапана любов..



GossipGirl89
08-07-2008, 20:24
На кратко: имам чувства към бившият си приятел, с когото сме разделени вече повече от 6 месеца. Той си имаше нова приятелка, но постоянно се караха. Днес ми каза, че са скъсали, но не пожела да каже причината. Беше адски сдухан и аз естествено му помогнах с каквото мога. Винаги съм до него и винаги правя и невъзможното, за да се чувства добре.. Той също има чувства към мене, сам ми го е споделял, дори ми е казвал, че ако не се е появила ТЯ е щял да се върне при мен. Въпроса ми е следният - има едно нещо (като подаръче за него), става дума за едно клипче, което направих неотдавна. Та във въпросното клипче съм написала 30 причини, поради които го обичам, защото преди време той ме попита защо го обичам все още и аз му казах, че не знам защо.. Да му го покажа ли ? Дали моментът сега е подходящ ? Страх ме е да не се изплаши, че се сближаваме, защото вече 1 път стана така.. Но от друга страна - новата му приятелка го наранява постоянно, все се карат, все се нервира заради нея.. Не искам да страда. Изобщо не става дума само за клипчето - да му кажа ли, че все още го обичам (напоследък не съм го показвала), как смятате ще реагира той.. :(

MartyParty
08-07-2008, 20:28
А той обича ли другата?

Xrisenceto
08-07-2008, 20:31
Kaji mu,pokaji mu i klipcheto.Taka toi shte razbere che ti si nai dobroto za nego.Ti go obichash toi teb sashto nqma nikakav problem prosto vi trqbva vreme.Yspex :-)

unicorn_f
08-07-2008, 20:34
само не мога да разбере щом все се карат и тя го наранява постоянно,защо са още заедно и щом той още има чувства към теб,а доколкото разбрах и ти към него...защо не се съберете и тогава да му покажеш клипчето...а може ако му го покажеш сега пък той да реши че ще е по-добре с теб и се съберете ако това искаш..

vesinka91
08-07-2008, 20:36
Pokajimu go pri men e pochti syshtoto samo deto toi skysa s negovata kaza che nes1m mu bezrazlichna no ne se sabrahme zashtoto mi kaza che vse pak q nqmalo trypkata...

NeLLy_BaBy
08-07-2008, 20:41
Значи познато ми е това защото и аз бях това положение и понякога все още се сащам за бившия защото се разделихме преди около месец, но първи сигурна ли си че той няма чувства към бившата си. Ако е в период на забрава не е подходящ момента сега да му се разкриваш, по-добре изчакай малко. Окажи му морална подкрепа за сега,но не бързай. Успех! :)

GossipGirl89
08-07-2008, 20:42
Ами твърди, че я обича, но не знам. Някак нереално ми изглежда - познават се от 4 месеца, ходят едва от 3 и за това време толкова пъти си кераха, късаха 2 пъти.. Някак си не му вярвам, че я обича. Пък и в крайна сметка не можеш да обичаш двама човека едновременно нали? След като казва, че има чувства към мен следователно към нея няма.. Не знам вече толкова объркано стана.. Не му вярвам, че я обича, защото ходехме 2 години и раздялата беше адски тежка и за двамата. Месеци наред не спря да ми повтаря, че ме обича и изведнъж се появи тя и едва ли не я обикна от пръв поглед.. Мен ме е страх да не се отдръпне, защото предишният път ей така без нищо от самосебе си се сближихме и той изведнъж се дръпна и каза, че го е страх, защото ставаме прекалено близки. Предполагам го е страх да не я нарани нея, знам ли..

Erica
08-07-2008, 20:42
Той също има чувства към мене, сам ми го е споделял, дори ми е казвал, че ако не се е появила ТЯ е щял да се върне при мен.

:?

Vikitooo
08-07-2008, 20:49
Пак не разбирам аз.. :?
Той вече те е одрязал, използва те само като "изтривалка", на която да си излее мъката и емоционалните проблеми, а ти ми казваш, че той още имал чуства към теб? :shock:
Според мен този човек няма чуства към теб! Ако имаше, щеше да зареже другата, и да не чака за "НЕЯ", а да се върне при теб!
Не виждам смисъл да му подаряваш/показваш каквото и да било с цел да му кажеш колко го обичаш :)

zaraaa
08-07-2008, 20:53
Покажи му клипчето :)

Love0nlyMyself
08-07-2008, 20:59
само не мога да разбере щом все се карат и тя го наранява постоянно,защо са още заедно и щом той още има чувства към теб,а доколкото разбрах и ти към него...защо не се съберете и тогава да му покажеш клипчето...а може ако му го покажеш сега пък той да реши че ще е по-добре с теб и се съберете ако това искаш..


+1

N0_feAR
08-08-2008, 05:38
Абе поизчакай няколко дена да му мине ядът от предната му връзка. Малко или него той е преживял раздяла. А за клипчето - да покажи му го. Щом се обичате 2мата кво си усложнявате живота бе, не ви разбирам. Ай успех

MartyParty
08-08-2008, 08:51
Важно е дали той има чувства към другото момиче.След трудната раздяла,вероятно е решил,че е време да продължи напред с нея.Трябвало е и ти да направиш същото ,защото виж сега какво става...Само се постави на негово място.И той едвали е по-малко объркан от теб.Да се върнеш при бившия/бившата е много рисковано решение.Най-добре е и двамата да разберете какво искате и с кого го искате.

BuJlDozeRa
08-08-2008, 08:56
мамооооо ква си наивнаа...повярвай ми 6 месеца по късно няма чуства кам теб просто е бил свикнал с теб и тва е друго нещо кат искаш му покажи клипа но из4акай да се раздели напално с оная и да е изцяло с теб

racep_ivedik
08-08-2008, 08:59
В никъв случай не му показвай клипчето.Почни да излизаш с него като приятели да сте да се сближите по тоя начин и кат вече той усети че му е хубаво с тебе той ще те потърси и тогава му покажи клипчето :)

UNrealPoWeR
08-08-2008, 08:59
Kaji mu,pokaji mu i klipcheto.Taka toi shte razbere che ti si nai dobroto za nego.Ti go obichash toi teb sashto nqma nikakav problem prosto vi trqbva vreme.Yspex :-)


каката с големи цици е права ;)

GossipGirl89
08-08-2008, 09:10
Усложняваме си живота, защото той тръгна с нея и се опитва да ме убеди, че я обича, но всичко сочи към обратното - постоянно се карат, късаха вече 2 пъти, а и тя се е опитала да му забрани да общува с мене, но той и е казал, че това, че съм му бивша не значи, че трябва да ме изхвърля от живота си.. На мен ми каза, че все още имал чувства и когато го попитах тя знае ли, каза че знае и й ставало кофти..

GossipGirl89
08-08-2008, 09:17
Важно е дали той има чувства към другото момиче.След трудната раздяла,вероятно е решил,че е време да продължи напред с нея.Трябвало е и ти да направиш същото ,защото виж сега какво става...Само се постави на негово място.И той едвали е по-малко объркан от теб.Да се върнеш при бившия/бившата е много рисковано решение.Най-добре е и двамата да разберете какво искате и с кого го искате.

Аз продължих напред - през тия 6 месеца бях с друг човек, но просто не се получи.. Плюс това той като разбра, че съм с друг и почнаха едни сцени на ревност.. Момчето беше много добро, но проблема е в мен-все още имам чувства към бившият и не мога да се отпусна, не мога да бъда с друг.. А и нали ви казвам - като съм с друг и бившият почва със сцените, с физиономиите, само натяква.. и тва ме обърква още повече :(

MartyParty
08-08-2008, 09:20
:shock: Ъъъм...Тогава какво прави тоя човек?Нещо има проблеми,раздвоение на личността,склероза или?Така мъчи и двете ви.Казвай му да решава по-бързо и да спре да усложнява нещата.Аз ако съм на нейно място до сега да съм го оставила.Излиза,че е просто най-обикновено момче,който не знае какво иска.Казваш му най-старата фраза на земята: "Избирай-тя или аз." и това е.

MartyParty
08-08-2008, 09:24
Да сцените са ми познати.И моя бившия не спира да ревнува,обаче твоя все пак си има приятелка.Не е честно нито спрямо теб,нито спрямо нея да се държи така..Все повече започвам да се убеждавам,че той още те обича,но е несигурен и нещо го спира.

renesanZ
08-08-2008, 09:49
Пак не разбирам аз.. :?
Той вече те е одрязал, използва те само като "изтривалка", на която да си излее мъката и емоционалните проблеми, а ти ми казваш, че той още имал чуства към теб? :shock:
Според мен този човек няма чуства към теб! Ако имаше, щеше да зареже другата, и да не чака за "НЕЯ", а да се върне при теб!
Не виждам смисъл да му подаряваш/показваш каквото и да било с цел да му кажеш колко го обичаш :)

+20000

GossipGirl89
08-08-2008, 10:30
Аз му казах да решава още преди месец, защото така не можем да продължаваме - аз ту тръгна напред, ту се връщам назад..Вече повече от 6 месеца не зная какво да правя с живота си. И му казах, че просто искам цялата истина за това как се чувства, какво и към кой изпитва.. и той само ми казва, че е объркан, че самият той не знае какво да мисли..Противоречи си - казва, че я обича и не иска да се връща към миналото и в същото време нон-стоп ме търси, говори ми мило, споделя ми, че има чувства към мене... И сцените дето прави - попитах го "не искаш ли да съм щастлива" и той ми отговори "става ми гадно като знам, че си с друг".. а на мен все едно ми е много приятно да знам, че е с нея :( Пък и.. негов близък човек ми е казвал, че той все още има чувства към мен, но е адски объркан и не знае какво да прави..

moonlight77
08-08-2008, 11:04
Otidi da go spasi6 ot zlata mu priqtelka i go ka4i na beliq si kon priedi da se otkaje ot 4uvstvata si kum teb :D

Andreev
08-08-2008, 11:08
i go ka4i na beliq si kon
или му кажи той да те повози малко :razz:

SabrinaAa
08-08-2008, 13:13
NE gledai na zad biv6i ne ti trqbvat ima tolkova mnogo drygi mom4eta! :? :? :?

GossipGirl89
08-08-2008, 15:40
NE gledai na zad biv6i ne ti trqbvat ima tolkova mnogo drygi mom4eta! :? :? :?

Да, много е лесно да се каже нали.. Ама в реалността нещата са други. Как да не гледам назад като все още го обичам ? Ставам и лягам с мисълта за него.. От 4 години сме неразделни и тази човек е влязъл в живота ми няма как просто ей така да обърна страницата...