PDA

View Full Version : Родителите му не ме одобряват



sladky_bonbonche
08-07-2008, 20:27
Zdraveite :) Imam priqtel s koito hodim ot 6 meseca.Vrazkata ni e seriozna az go obicham mnogo toi mene sashto i mi go e dokazval po mnogo nachini i prodaljava da mi go dokazva.Roditelite mi znaqt za nego vsichko.Obache negovite roditeli znaqt samo che toi si ima priqtelka i nishto poveche...Kogato go pitat za men toi kazva "nqma znachenie" i nishto ne im otgovarq.Neska pak stana duma za tova che sa go pitali za men i toi im otgovoril po sashtiq nachin.Predi bqhme v edin klas a klasnata ni me mrazeshe i na roditelskite sreshti dobra duma za men ne se e chuvala ot neq.Tq me iskarvashe neshto kato kurva zashtoto sam malko po otvorena ot drugite momicheta v klasa.V smisal takav zashtoto hodq po diskoteki i predi da tragna s priqtelqt mi sam hodila s malko po golemi momcheta ot men.I kogato neska popitah priqtelqt mi zashto ne kazva na tqhnite nishto za men i toi mi otgovori che bifshata ni klasna e prichinata i che roditelite mu ne gledat s dobro oko na men.Popitah go dali shte mu zabranqt da izliza s men.Toi kaza che nqma no sigorno shte sa protiv vrazkata ni...Togava mi stana mnogo gadno no toi ne zabelqza :cry: Chuvstvam se kofti kato znam kakva e prichinata poradikoqto toi ne govori za men s roditelite si.Az go obicham mnogo,toi e vsichko za men imame i planove za v badeshte da jiveeme zaedno i da se ojenim no...Shtom roditelite mu ne me odobrqvat neznam kakvo da pravq,ne iskam da go ostavqm zashtoto toi e edinstveniq chovek kogoto sam obichala nqkoga i shte obicham.Molq vi za savet.Kakvo mislite kajete si mnenieto zashtoto s tazi misal v glavata imam chuvstvoto che shte otkacha.Pomognete mi molq vi ot vse sarce :cry:

т.7
krem4et0

gab3nc370
08-07-2008, 20:34
На колко сте години? Вярно кофти е ситуацията но щом той те обича няма за какво да се притесняваш.Пък като е решил да не им казва значи за него ще е по-добре,не го насилвай да каже най много да се скарате и вие двамата. Друго нз какво да ти кажа ... Успех :grin:

kris37o
08-07-2008, 20:37
ami spored men trqabva da pogovorish s1s roditelite mu i da im pokajesh che ne si takava za kakvato te mislqt ... za drugu ne se seshtam

unicorn_f
08-07-2008, 20:37
ами защо не поговорите двамата и той да ви запознае,може би ако те опознаят ще разберат че не си лошо момиче и че наистина обичаш сина им както и той теб

sladky_bonbonche
08-07-2008, 20:45
На колко сте години? Вярно кофти е ситуацията но щом той те обича няма за какво да се притесняваш.Пък като е решил да не им казва значи за него ще е по-добре,не го насилвай да каже най много да се скарате и вие двамата. Друго нз какво да ти кажа ... Успех :grin:

Ami na 16 pochti 17.Az ne go nasilvam ne sam i otvarqla temata prosto kazah ok shtom taka si reshil no na men mi e kofti...

SabrinaAa
08-07-2008, 20:46
Em..napalno te razbiram! Az jiveq samo s ba6ta si...a toi ne haresva gadjeto mi,no s nego sme ot 6 meseca i naistina sam 6tastliva s nego.!Sednah i my obqsnih kak stoqt ne6tata no ne mislq 4e si e promenil mneniteto za nego,no az go obi4am i sam si s nego!!!Za tova mislq 4e trqbva da pogovori6 s negovite roditeli..tova 4e klasnata ne te e haresvala i te e opredelila kato "k***a...ne zna4i 4e si takava pak i te trqbva sami da precenqt ne da sly6at nqkakva tupa daskalka !!! :? :? :? :? :?

sladky_bonbonche
08-07-2008, 20:48
Ami az s roditelite mu ne sam govorila nikoga.Vijdali sa ni zaedno no nito duma...I neznam kak shte reagirat sashto taka neznam kak i priqtelqt mi shte reagira.Prosto v mnogo kofti situaciq sam i sam mnogo obarkana :(

Love0nlyMyself
08-07-2008, 20:49
говори с родителите му ...

GetNasty
08-07-2008, 21:03
той е прекалено зависим от родителите си, само гледай един ден като се вземете ква свекърва ще имаш. :D :-)

sladky_bonbonche
08-07-2008, 21:08
той е прекалено зависим от родителите си, само гледай един ден като се вземете ква свекърва ще имаш. :D :-)


Zaradi nego sam gotova na vsichko daje i da imam losha svekarva ne mi puka vajnoto e da sme zaedno :-)

GetNasty
08-07-2008, 21:10
еми не знам в такъв случай, го накрай да спре да се срамува от теб, докажи му, на него и на родителите му, че не си такава за каквато те мислят, и съм сигурна, че повече няма да имаш проблеми ;) просто промени предтсвата им за теб :)

sladky_bonbonche
08-07-2008, 21:19
Blagodarq vi mnogo che mi vlizate v polojenieto :)Sega sam po dobre.Blagodarq :-)

GetNasty
08-07-2008, 21:23
Blagodarq vi mnogo che mi vlizate v polojenieto :)Sega sam po dobre.Blagodarq :-) ее ти пък кво толкова е станало ;) ти да не мислиш, че родителите му те мразят толкова много, въобще даже, просто имат грешно впечатление за теб, създадено от 3ти човек ;) Айде лека :-)

sladky_bonbonche
08-08-2008, 00:11
Blagodarq vi mnogo che mi vlizate v polojenieto :)Sega sam po dobre.Blagodarq :-) ее ти пък кво толкова е станало ;) ти да не мислиш, че родителите му те мразят толкова много, въобще даже, просто имат грешно впечатление за теб, създадено от 3ти човек ;) Айде лека :-)

Mi neznam prosto mi e kofti.No veche mislq che neshtata po edin ili drug nachin shte se opravqt :)