PDA

View Full Version : Искам да споделя (очаквайте романче)



jotitu
08-07-2008, 22:26
Преди около 2 години се влюбих в едно момче.. Дълго време си писахме по скайп и мирка, но той продължаваше да настоява, че не ме харесва.. Както и да е след доста време все пак тръгнахме - на моя рожден ден преди малко повече от година. От начало всичко беше наред.. Аз бях влюбена - за мен той беше невероятен.. мил, сладък, човек с когото мога да говоря... С времето обаче се оказа, че е по-чувствителен отколкото предполагам.. Стана така, че ролите ни се обърнаха и аз вече бях човекът, който диктува правилата и на чието рамо се плаче.. В крайна сметка за 1 година аз проплаках само веднъж заради него и то преди около 6 месеца, а преди да тръгнеме.. т.е. преди да го опозная така си проплаквах бая честичко. Сега тази размяна на ролите ме побърква.. Искам и аз емоции, искам мъж до себе.. човек с когото мога да проведя нормален разговор.. спор бяз да се чудя дали ще се разплаче.. Не издържам.. Може би съм прекалено голяма егоистка и той е прекалено влюбен, за да е по-различно, но точно тази прекалена ппривързаност ме отблъсква... Днес се скарахме... Утре ще говориме за това дали да продължим да излизаме... Не знам как след всичко се стигна до тук.. С времето хората излизат различни...
Пожелавам успех на вас.. на мен май не ми провървя.. Дори и сега да се съберем, по натам вероятно пак ще съм в подобна ситуация..

Аз съм на 17, а той на 18

sexy_for_you
08-07-2008, 22:42
Моят съвет е да преосмислиш добре какво искаш от вашата връзка и дали все още искаш да си заедно с това момче.Може би с времето чувствата ти са отслабнали и затова чувстваш тази празнота в себе си.Това,че момчето до теб е по-емоционално,не е проблем.Ако все пак теб те притеснява неговата свръх чувствителност,поговори с него и се разяснете.Обясни му,че имаш нужда да почувстваш,че имаш мъж до себе си,а не просто пораснало дете.Бъди искрена със себе си.Успех!

Escarina
08-07-2008, 22:44
О аз преди известно време бях в същата ситуация. Грозно звучи, но.. ще ти олекне ако се разделитер. Ти си преценяваш де. Но поне аз като знам, че диктувам бързо губя интерес. Обичам...хм.. да съм подчинена във връзката :D

jotitu
08-07-2008, 22:45
Това е проблема.. преди около седмица когато му кзах, че искам да се държи като мъж.. той се разплака и каза, че го мисля за женчо.. И аз какво да му отговоря? Чак е смешно.. Все пак не съм толков гадна.. усокоих го.. но не искам аз него да успокоявам, а да е обратното :? Не трябва аз да съм мъжът във връзката ни.. И затова се колебая.. Искам по-силен човек до себе си.. Но сме от толкова време заедно и не мога да се престраша, а и дава толкова много от себе си само и само да ми угоди..

sexy_for_you
08-07-2008, 22:54
Съжалявам,че пиша отново в темата ти,но ти сама казваш,че си с него,защото отдавна сте заедно и ти е жал да се разделите,пък и той дава много от себе си,за да ти угоди.Само заради това ли сте заедно?Ако наистина искаш връзката ви да продължи,дръж се малко по-твърдо с него и не му позволявай да се размеква.Ако не-намери си някого,с когото да се чувстваш истински щастлива. :)

jotitu
08-07-2008, 22:56
smqtam da si napravime po4ivka 4-5 dni.. otivame na more zaedno.. na lager de s priqteli.. da porazpusneme pyk i shte imam vreme da pomislq

hahavteen
08-07-2008, 23:04
Била съм в подобна ситуация....
Какво да ти кажа..Тогава не прекратих връзката а водих хиляди разговри, обяснявах до побъркване че не искам да се съгласява нерекъснато с мене, че искам да е твърд и да ми казва какво мисли и какво иска..
Разделяхме се, събирахме се.. 2 години и половина и накрая сложих окончателно край. Ок това не беше единствената причина но И тази него чувствителност изигра роля..
Мисли и решавай. Ако имаш чувства се опитай да спасиш каквото е останало от връзката ви но ако усещаш че няма смисъл по-добре се разделете и ще ти олекне. Недей да се тормозиш само защото ти е жал за него.
Ако искаш сега само го предупреди и се опитай да го стреснеш. Кажи му че не издържаш повече и напоследък все повече мислиш за раздяла. Обясни му че се е променил и че на теб това не ти харесва. В случай че обещае да се промени му дай някакъвпробен период в който да го докаже и ако не видиш промяна го режи. Аз така бих постъпила.

Vikitooo
08-07-2008, 23:42
Абе аз такива срамежливи, та прекалено емоционални мъже( ако така мога да ги нарека) не ги понасям! Немам нерви за един такъв ревльо до себе си.
По темата...okay да кажем, че не всички мислят като мен. Теб например такъв "вид" мъж не те дразни. Ако имаш нерви и търпение, трай го. Ако не, знаеш какво следва... :)

BaiToq
08-08-2008, 04:14
Явно е гей,сорка...

jotitu
08-08-2008, 04:50
Малко с изхвърляте с това гей, но той постоянно повтаря, че се държи така защото много ме обича

Колкото до мъжете които харесвам.. По небрежен вид с малко по-сложен характер, който винаги да ме държи в напрежение, но все пак момчето да е сериозно..
На него от начало не му липсваше нито характера, нито външния вид, но в последните месеци започна да се отпуска

krem4et0
08-08-2008, 15:08
Е.приятелят ми е адски срамежлив, но пък не плаче.......нали все пак е мъж.
А по темата-кажи му, че прилича на стара мома, която се оплаква, че е мъж, че ти трябва мъжко рамо, а не хленчо.

trayana
08-08-2008, 16:29
Може би трябва да пробваш как ще се държи в ''напечена'' ситуация!Разплачи се за нещо-ако те успокои и прави всичко,за да си добре-ок,но ако се разплаче заедно с теб в знак на ''обич'' значи е женчо и не ти трябва!