PDA

View Full Version : Проблем при стартиране



skiipar
08-07-2008, 22:30
Значи проблемът е следния: преди няколко дни имах малък проблем с вируси (незнам дали има значение), след като ги изчистих и мислех, че всичко вече е наред, днес се прибирам вкъщи и майка ми казва, че не може да се оправи с пц-то, нещо му станало.. Незнам какво точно е натискала но го включвам и се появи синият екран, да проверява за грешки.. Зарежда 20-тина минути и накрая ме пуска да влизам и внасям аз името и паролата ..logging on.. и няма и една минута и то ..logging off.. И аз log on и то log off.. Не мога да вляза, пробвах през Safe Mode - същата работа. Моля ви, помогнете, че не знам какво да правя... :(

Благодаря предварително!

Loshev
08-07-2008, 22:43
формат :?

MaRiYa_86
08-09-2008, 12:11
Ами да...формат и на чисто

Maskata
08-09-2008, 12:16
Да и аз съм за формат!Но твоя проблем е с лесно решение...аз от няколко дни се намирам на Бермудския триъгълник :grin:
Когато чата в скайп от време на време почвам да пиша в средата на писаното...страно ама е така....Пускам ПЦ-то и преди да ми е заредил скайпа и сичко др ми пуска WC3 :D
Аваста ми засичаше една програма за вирус от където и да я изтегля...абе направо незнам...са е що годе добре...ама...ддз :D

MaRiYa_86
08-09-2008, 12:18
Да и аз съм за формат!Но твоя проблем е с лесно решение...аз от няколко дни се намирам на Бермудския триъгълник :grin:
Когато чата в скайп от време на време почвам да пиша в средата на писаното...страно ама е така....Пускам ПЦ-то и преди да ми е заредил скайпа и сичко др ми пуска WC3 :D
Аваста ми засичаше една програма за вирус от където и да я изтегля...абе направо незнам...са е що годе добре...ама...ддз :D

Това е защото трябва да си смениш часът и датата.Направи си ги,както са на БГ в момента или ги актуализирай с техните.
Случвало ми е е и това объркване идва само от датата и часа.

Maskata
08-09-2008, 12:20
Е кво общо има часа със играта?! :-o

А или ти за скайп говореше!?

mullated
08-09-2008, 12:59
Аз да кажа, че ако си ъпдейтвате виндовсите се инсталира едно wsa, което се засича като вирус.Сканиращата програма я изтрива, но регистрите и са още там.Затова става и така.
Решение на проблема:
1.Бутваш един ВинXP диск;
2.Влизаш в риковъри конзолата (recovery console);
3.В конзолата пишеш C:/windows/system32;
4.После пишеш Dir *.exe ;
5.Ако намери нещо, пишеш copy userinit.exe wsaupdater.exe ;
6.След това рестартираш и би трябвало да си влизаш нормално в системата;
7.Отваряш Старт->Run->regedit;
8.Навигираш до HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\
9.Би трябвало да има: C:\WINDOWS\System32\wsaupdater.exe и го променяш на C:\WINDOWS\System32\userinit.exe

Това би трябвало да реши проблема без формат, рестарт, подрит и т.н.
Успех! 8)