PDA

View Full Version : Човек за милиони?



Junona
08-07-2008, 22:54
Е...? Какво трябва според вас да притежава човекът за милиони ? Характер ? Външност ? Сексуален опит ? Някакъв талант ? Морал ? Скромност ? Пари ? Красота ... отвътре..отвън ? Материални притежания .. ? Какво ? И защо го оценявате така ..? Защото вече имате 1 такъв човек до себе си или защото все още мечтаете за него/нея? Помислете какъв е подсмисъла на всичко това... Вие сте ...

sexy_for_you
08-07-2008, 22:57
Не бих могла да нарека някой човек,който означава много за мен "човек за милиони".За мен е безценен.За да бъде един човек такъв,трябва да ме привлече по необикновен начин.Да има чувство за хумор,да е интелигентен,внимателен,ми л,отзивчив и добър,във всички смисли на думата.Външният вид не е толкова от значение,но важното е да е чистоплътен и да има изразителни очи.Аз съм намерила подходящия човек,който притежава всички тези качества.Единственото качество,което не притежава,е,че не ме обича...Но няма перфектни хора :)

Chaos_Knigh7
08-07-2008, 23:08
За мен няма нищо по ценно в един човек от това да се разбираме и да имаме какво да си кажем! Характера преди всичко!! Признавам си, имал съм сексуални желания към една мадама, ама с нея си разменяме по 5 думи за 10мин. - ето такъв човек не искам до себе си! Никакъв смисъл и никаква реализация. Естествено - левия мигач, крава лява лента и газ...Красотата отвътре винаги е била на първо място, поне за хората, които търсят нещо истинско и дълготрайно. Ако тръгна да изреждам хората, които наистина са успяли да ме впечатлят до такава степен, че да ми е свръх интересна тяхната компания, то тогава ще сведа бройката до такова число, което не изброява пръстите ми на едната ръка :D

Vikitooo
08-07-2008, 23:31
Само едно мога да кажа: Перфектни хора няма!
Човека който е до мен, не е мъж за милиони, но все пак прави ме щастлива дори и с грешките, които понякога допуска....дори и с не чак перфектният си характер :)

Той си остава човекa за милиони, поне за мен :-)

BaiToq
08-08-2008, 04:15
"За милиони,няма закони,
за кокошка няма прошка"
8-)

Saymon90
08-08-2008, 06:07
Човек за милиони би бил такъв, когото бих пуснал изцяло до себе си... но се съмнявам, че скоро ще има такъв (:
Иначе ценя хора, които са интелигентни, отговорни, с реална представа за живота... хора, с които мога да си говоря за всякакви неща - такива, които нямат глуави предразсъдъци и тесногръди убеждения. Хора, с които да си допадаме :)

Sharpay
08-08-2008, 06:11
човек за милиони има само в фантазиите ми и в това грреша - търся перфектни. Харесват ми забавни, откровенни хора, такива които не изтъкват страхотните си качества.. които се държат добре с околните..
Не харесвам хора които пушат и пият.. не харесвам идиотските компании на приятеля ми

Whyniser
08-08-2008, 07:32
An animal like "man for million buck"
exists around my luck

kefish_meee
08-08-2008, 08:09
"За милиони, няма закони,
за кокошка - няма прошка"
8-)
:-D :grin:

BuJlDozeRa
08-08-2008, 09:08
човек за милиони можеш да наречеш човек който прави всичко дори невазможното само за да си щастлива 8-)

Andreev
08-08-2008, 09:11
:razz:

renesanZ
08-08-2008, 10:44
човек за милиони можеш да наречеш човек който прави всичко дори невазможното само за да си щастлива 8-)

+20000 :)

soulja_girl4e
08-08-2008, 11:24
за кво все повтаряте че няма?! направо се изтърквате :?
съгласна съм с булдозера :-)

Amateur
08-08-2008, 12:51
Простак :D :D :D

SabrinaAa
08-08-2008, 13:02
Takiva hora nqma :? :? :?

PerfectStrang3r
08-08-2008, 16:43
Човек за милиони ? Интересни теми. Какво значи такъв човек ? Да е с тебе, да се държи страхотно, някои да му предложи милиони и той да замине ? Ти го наричаш " за милиони ", аз " безценен ". Не е нужно да е перфектен.. достатъчно е да имаш подкрепата и любовта му ;) Пък и ако търсите перфектния.. рицаря на белия кон.. е търсете го.

Baby_b
08-08-2008, 17:24
Не го приемам тва понятие човек за милиони
не мога да си представя да има такъв човек, които да е само с положителни качества, че да го нарека За милиони

258
08-08-2008, 18:25
Както казаха преди мен:
''Безценен'' звучи по-добре от ''за милиони''
Няма перфектни хора.Всеки си има недостатъци.