PDA

View Full Version : Имам чувства към друго момче



bonbonka90
08-07-2008, 23:03
Зна4и моята история е малко сложна..На 17 години съм и имам приятел с когото сме заедно от 4 години..дълга връзка ,сериозна и т.н.Искам съвет тук ,защото ве4е и приятелите ми немогат да ме разберат.През времето прекарано заедно,той ми е изневерявал много пъти..намирал си е оправдания какво ли не,винаги съм му прощавала,може би от силната любов ,която съм изпитвала.Казвам изпитвала ,защото последната година нещата м/у нас се промениха..запо4на да ми омръзва неговото поведение,реших ,4е и аз искам да съм щастлива..бях с др мом4ета - 2,той ми прости.И така до скоро вси4ко беше г/д добре.Него го нямаше за известно време и аз бях с негов добър приятел и лошото е ,4е немога да го забравя постоянно мисля за него и т.н,моя приятел разбра за това и нз как,но ми прости,на въпросният му приятел не,но на мен да,незнам как да му обясня ,4е неискам да съм с него,4е немога пове4е боли ме от вси4ки негови постъпки към мен,имам 4уства към другото мом4е,но може би се страхувам да му призная ,4е ве4е не го оби4ам,в смисъл незнам как да му го кажа.. бтв той е на 18,а неговия приятел на 19

т.7
krem4et0

BaiToq
08-08-2008, 04:17
Кажи му го,какво толкова,
4 години заедно стигат.

N0_feAR
08-08-2008, 05:35
Вий вече май го карате на игра. Звучи все едно "Той ми е изневерявал, дай и аз да му изневеря за да сме квит, ама нали обичаме се де" Според мен тая връзка едва ли ще има още бъдеще. То си личи, просто фактите го показват. Не се затормозявай с такива неща. Всеки да си фаща пътя. Ши намериш някой друг, дет да та уважава и да мисли само за теб,а не да ти кръшка с всяка фуста.

didi_baby
08-08-2008, 08:04
Просто му го кажи,без да овърташ

kefish_meee
08-08-2008, 08:05
Еми кажи му го директно... така или иначе си личи, че и двамата не се обичате... просто 4 години пропиляни напразно :(

Saymon90
08-08-2008, 08:07
Щом не искаш да бъдете заедно, просто не бъдете :) Не е толкова сложно ;)

BuJlDozeRa
08-08-2008, 09:13
хах той ти е изневерявал с повод ти си му изневерявала от яд и то се хвалиш с това как да ти го кажа ?!нати един савет стани си нормална курва еби се с секи срещнат и не си намирай приятел на ти го решението ///ПС.ти и сега си си курва само че с приятел не ти трябва голяма промяна за да си нормална /// :-P

tedy_hi91
08-08-2008, 09:35
Той ти е изнаверявал и ти си му изневерявала,и все сте си прощавалиии...Според мен ти е простил, защото е гузен, затова и не е простил на пиятеля си.Аз съм в подобно на твоето положение и също се чудя.Но смятам, че щом вече не искаш да си с него, а другото момче => трябва да се разделиш с приятеля си и да кажеш на другия за чувствата си.На никой за нищо не си задължена!Не се самоизмъчвай... Успех :)

Bubles
08-08-2008, 09:40
хах той ти е изневерявал с повод ти си му изневерявала от яд и то се хвалиш с това как да ти го кажа ?!нати един савет стани си нормална курва еби се с секи срещнат и не си намирай приятел на ти го решението ///ПС.ти и сега си си курва само че с приятел не ти трябва голяма промяна за да си нормална /// :-P

изобщо не си прав тва че момичето е и изневрило не я прави курва! просто е нямала чувства към него и според мен и той няма... така че не е наранила никой... и според мен 3 изневери в сравнение с него са нищо... тази връзка се крепи по-скоро на това че и двамата нямате сили да си признаете че чувствата ви са изчезнали от страх че ще нараните другия... а според мен и двамата го искате... така че според мен той няма да направи много голям проблем за тва че искаш да се разделите а ако направи просто преиграва.... :? :?

otka4ena
08-08-2008, 09:53
Аз ще се изкажа от различна гледна точка,от гледната точка на преживяла сериозна връзка.В момента си объркана,ясно ми е това.Но за мен това,че другото момче постоянно ти е в ума е само някакво увлечение.От това,което написа разбрах,че ти липсва тръпката със сегашния ти приятел-нормално след толкова време.Моят съвет е да се разделите за малко,да не се виждаш със сегашния си приятел известно време,примерно седмица и така най-добре ще видиш дали още го обичаш или без него ти е по-добре.Ако се случи второто знаеш какво да правиш.Според мен,ако не го обичаш няма смисъл да го лъжеш и двамата да живеете в илюзия.Още си прекалено млада за да се чувстваш задължена на някого,нито сте женени нито нищо.Гледай си живота и успех!

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 11:18
Няма смисъл повече да сте заедно...и двамата сте си изневерявали и сте си прощавали и то не веднъж...Направо не знам как се издържали така цели 4 години.Кажи му го направо, в очите и бъди напълно сигурна и уверена в думите си.

h0t_lipS~anD_kisSes
08-08-2008, 11:22
Аз ще се изкажа от различна гледна точка,от гледната точка на преживяла сериозна връзка.В момента си объркана,ясно ми е това.Но за мен това,че другото момче постоянно ти е в ума е само някакво увлечение.От това,което написа разбрах,че ти липсва тръпката със сегашния ти приятел-нормално след толкова време.Моят съвет е да се разделите за малко,да не се виждаш със сегашния си приятел известно време,примерно седмица и така най-добре ще видиш дали още го обичаш или без него ти е по-добре.Ако се случи второто знаеш какво да правиш.Според мен,ако не го обичаш няма смисъл да го лъжеш и двамата да живеете в илюзия.Още си прекалено млада за да се чувстваш задължена на някого,нито сте женени нито нищо.Гледай си живота и успех!

+100

lindetu
08-08-2008, 13:27
Momiche po hubavo ne krii ot nego a sedni i mu kaji vsi4ko kakvoto 4uvstvash kaji mu kak ti e bilo kofti kato ti e izneverqval,che veche ne izpitvash nishto kum nego taka shte e po dobre i za dvamata! Budi 4estna! Uspeh ;)

trayana
08-08-2008, 13:30
Вий вече май го карате на игра. Звучи все едно "Той ми е изневерявал, дай и аз да му изневеря за да сме квит, ама нали обичаме се де" Според мен тая връзка едва ли ще има още бъдеще. То си личи, просто фактите го показват. Не се затормозявай с такива неща. Всеки да си фаща пътя. Ши намериш някой друг, дет да та уважава и да мисли само за теб,а не да ти кръшка с всяка фуста.
По-добре не мога да го кажа!

bonbonka90
08-08-2008, 13:36
Така зна4и първо искам да кажа,4е не съм курва ,не съм спала с тия мом4ета,бях с тях защото се 4уствах наранена и от една страна ги харесвах.Блягодаря на вси4ки за съветите,мисля да си призная наистина какво 4уствам,защото ми писна ве4е :) и пак благодаря

SabrinaAa
08-08-2008, 15:52
Кажи му го,какво толкова,
4 години заедно стигат.
Badi s 4oveka kogoto obi4a6! :-o 8)

zaraaa
08-08-2008, 20:30
Кажи му, няма смисъл да го лъжеш относно чувствата си, ти заслужаваш да си щастлива, той също :)