PDA

View Full Version : Тазово-възпалителна болест ???



julie_g
08-08-2008, 02:02
Purvo iskam da se izvinq,che ne pisha na kirilica,no nqmam,zashtoto sum v druga strana.

Ot okolo 20 dni sum v druga strana,v USA po-tochno.Doidoh pri rodnini i shte ostana za dulgo,oshte pone nqkolko meseca.E,da, obache se poqvi problem - ot vchera zabelqzah,che urinata mi mirishe po stranen nachin i imam nqkakvo mnogo slabo kafenikavo techenie,koeto napomnq za idvane na menstruaciq.Izjivqvam egati stresa tuka,nikak ne mi e konfortno kato znam,che shte sedq oshte dulgo.Strah me e i ne znam kakvo da pravq.Tuk lekarite sa bezumno skupi i oshte ne sum naqsno s nishto.Dosega ne mi se e sluchvalo da imam problemi s urinata.Cikulut mi e neredoven-v nqkoi meseci si idva na vreme,v drugi po dva puti,samo ne mi se e sluchvalo da me propuska dosega.Ima i chasova razlika koqto e 8chasa, narushih si hranitelniq rejim,pochti nikakvi technosti ne piq....uffff ne znam veche,pomagaite,che se chuvstvam mn ama mn pritesnena.Mersi mn! :( :-o

TheNewReligion
08-08-2008, 02:34
Независимо колко са скъпи лекарите , посети специалист , защото не ми звучи никак добре . Успех .

LoReTo
08-08-2008, 05:45
Пии повече вода,защото бъбреците за да функционират добре им е нужна вода...т.е. ако не пиеш вода за какво са ти бъбреци? Когато не преминава поне литър и половина вода през бъбреците на ден те започват да се разболяват и от това може да се е получил този проблем с урината. И говорим за чист вода,а не за вода приета чрез кафета газирани напитки и т.н. :) Айде успех,надявам се да съм помогнала :)