PDA

View Full Version : Постоянно ми е в ума



rai4etyyy
08-08-2008, 08:30
ЗНАЧИ НА морето се запознах с едно момче ,с което се забихме докато бях с гаджето ми :shock: и аз и той знаехме ,че след като единия от нас си тръгне ще трябва да се разделим,а ни беше толкова хубаво заедно!Въпреки и той да беше поляк ... просто беше прекрасно!Мислех си ,че ще го забравя за 2/3 седмици ... хаха абе аз кого съм лъгала?Вече 1 месец не мога да го забравя :cry: !Колкото и да е странно с него се разбирахме някак си ... аз научих покрай някой хора,който знаят полски леко този език ,а той българския :-P !И се разбирахме чудесно! ;-) Вече не знам за кой път го сънувам ... постоянно ми е в ума ... даже толкова ме е обсебил,че искам да отида в Полша :shock: !Аз все пак го попитах за скайп ала бала и той ме разбра ... каза ми нещо за абв и след това каза нещо на полски ,което аз не разбрах :-k !Аз обичам гаджето ми адски много ,но и той постоянно ми е в ума ... кажете ми какво да правя? :-#


т.7
krem4et0
Благодаря предварително :)

racep_ivedik
08-08-2008, 08:49
Щом си обичаш гаджето си острани с него.А и с оня там се разбирате щото винаги е отначалото така.Сега ако се видите примерно и тръгнете ще видиш колко зле ще стане всичко ;)

FeelMe
08-08-2008, 09:02
Щом си обичаш гаджето си острани с него.А и с оня там се разбирате щото винаги е отначалото така.Сега ако се видите примерно и тръгнете ще видиш колко зле ще стане всичко ;)
+1

UNrealPoWeR
08-08-2008, 09:05
Щом си обичаш гаджето си острани с него.А и с оня там се разбирате щото винаги е отначалото така.Сега ако се видите примерно и тръгнете ще видиш колко зле ще стане всичко ;)

Колко суров е бил живота за да стигнеш до тази същина...

lovey_dovey
08-08-2008, 09:37
най-добре да си останеш с гаджето ти и да се опиташ да забравиш поляка щот според мен нямате никакво бъдеще заедно.Замисли се колко км ви делят,по-добре е да не разваляш настоящата си връзка заради някаква лятна забивка .. ;)

tedy_hi91
08-08-2008, 09:44
Ами като за начало може да спреш да мислиш за този поляк.Опитвай се да се контролираш.Пренасочвай всичко амо към един-приятеля си.

Bubles
08-08-2008, 10:03
и аз тва лято имах подобна ситуация... като бях в париж в съседната стая имаше един мн як французин... нищо че беше 4 години по-голям... запознахме се ала бала и ни беше мн яко заедно нищо че и на двамата английския ни беше мн развален но се разбирахме някак ... при мене проблема беше че даскалите с които бях постоянно ми бучаха да не говоря с него... даже по-едновреме стоях по-цяла нощ в коридорите и се редуваха а ние пак се виждахме :D :D и всичко идеално супер и накрая трябваше да си ходя ... питах за скайп и ми вика кво е тва? :lol: после разбрах че те били на някво си месинджър :-D и така ся си остана спомена за него и толкова :oops: искам да ти кажа че тоя даже и да беше от бг от друг град не се заслужава да заменяш питомното с дивото... тогава всичко е било идеално ама откъде знаеш че не го е правил за едната забивка а и може да си има приятелка в полша :? :?

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 10:41
Тия летни флиртове и закачки бързо минават.Има значение само човека, които стои до теб и в добри и в лоши моменти, така, че не пропилявай всичките си хубави мигове с гаджето ти, в замяна на един летен флирт.Ще го забравиш.

rai4etyyy
08-08-2008, 12:47
Благодаря на всички :-) и ще се опитам да го забравя :) :cry:

trayana
08-08-2008, 12:52
най-добре да си останеш с гаджето ти и да се опиташ да забравиш поляка щот според мен нямате никакво бъдеще заедно.Замисли се колко км ви делят,по-добре е да не разваляш настоящата си връзка заради някаква лятна забивка .. ;)
+1

Lord_Of_The_Night
08-08-2008, 13:02
Обичам гаджето си,но се забивах с един поляк на морето,докато гаджето ми беше с мен.Да ти имам обичта,не бъркай харесването с обич.#-o По-добре го забрави и направи услуга на гаджето си и го зарежи,аман от такива глупости.Отиваш с гаджето си на море,пък се забиваш с други и накрая обичаш и дватама. #-o :D

unicorn_f
08-08-2008, 13:06
ми няма лошо запази си хубавите спомени с онова момче,но не бива да оставяш гаджето си заради някаква яка забивка...ходи си с момчето,а поляка го приеми просто като яка случка на морето или нещо такова,би трябвало още тогава да си знаела добре че щом е от Полша няма как да сте заедно :?

SabrinaAa
08-08-2008, 15:53
Ostani pri gadjeto si 6tom go obi4a6,toi rano ili kasno 6te ti izleze ot yma! :grin:

BaiToq
08-08-2008, 16:42
Удави се :grin:

rai4etyyy
08-08-2008, 17:38
Отиваш с гаджето си на море,пък се забиваш с други и накрая обичаш и дватама. #-o :D


Тц,Тц,Тц не съм била с гаджето ми на море :D !Пък ,а и забивка е доста силно казано :?

mr0b1
08-08-2008, 17:45
Как звучите все1 има някакъв шанс с тоя поляк.А според мен трябва да си запази добрия спомен за поляка и да си обича гаджето.Но в никакъв случай да го забравя! : )

ludo_momiche
08-08-2008, 17:51
Отиваш с гаджето си на море,пък се забиваш с други и накрая обичаш и дватама. #-o :D


Тц,Тц,Тц не съм била с гаджето ми на море :D !Пък ,а и забивка е доста силно казано :?

Ама ти още в началото казваш,че си се забила с поляка пред гаджето си...Как да го разбираме??

rai4etyyy
08-08-2008, 17:53
Отиваш с гаджето си на море,пък се забиваш с други и накрая обичаш и дватама. #-o :D


Тц,Тц,Тц не съм била с гаджето ми на море :D !Пък ,а и забивка е доста силно казано :?

Ама ти още в началото казваш,че си се забила с поляка пред гаджето си...Как да го разбираме??

Нем вие не сте ме разбрали ... аз написах,че докато съм била с гаджето ми(демек бяхме заедно) ,на морето се бабих с поляк ;)

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:13
най-добре да си останеш с гаджето ти и да се опиташ да забравиш поляка щот според мен нямате никакво бъдеще заедно.Замисли се колко км ви делят,по-добре е да не разваляш настоящата си връзка заради някаква лятна забивка .. ;)

+1

Lord_Of_The_Night
08-08-2008, 20:57
Отиваш с гаджето си на море,пък се забиваш с други и накрая обичаш и дватама. #-o :D


Тц,Тц,Тц не съм била с гаджето ми на море :D !Пък ,а и забивка е доста силно казано :?

Ама ти още в началото казваш,че си се забила с поляка пред гаджето си...Как да го разбираме??

Нем вие не сте ме разбрали ... аз написах,че докато съм била с гаджето ми(демек бяхме заедно) ,на морето се бабих с поляк ;)
Добре дори така да е било,яко наистина обичаше гаджето си нямаше да мислиш за другия,така че,не бъркай харесването с обич.И по добре забрави за него.

cinderella_gugutka
08-08-2008, 21:17
еми то се иска мн воля и желание за да го забрайш-то не може да си крещиш"няма пък да го забравя" и да го забравиш ей така

pepelq6kaaa
08-09-2008, 12:01
най-добре да си останеш с гаджето ти и да се опиташ да забравиш поляка щот според мен нямате никакво бъдеще заедно.Замисли се колко км ви делят,по-добре е да не разваляш настоящата си връзка заради някаква лятна забивка .. ;)
+1

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:36
[/quote]
Добре дори така да е било,яко наистина обичаше гаджето си нямаше да мислиш за другия,така че,не бъркай харесването с обич.И по добре забрави за него.[/quote]


дам [+1]

didi_baby
08-09-2008, 12:44
Мисля че приятеля ти не го заслужава това,остани си с него щом го обичаш

malko_kalpazan4e
08-09-2008, 15:18
tctctct kvi ste vie hora be. moga da ti kaja 4e ne znae6 kvo iska6. "Obi4am gadjeto si, no mislq za nego" O_o zemi se syzemi malko. sppored men vryzkata vi e nevyzmojna toi e ot pol6a ti e ot bylgariq. kat obi4a6 gadjeto si si stoi pri nego i stiga si se ligavila