PDA

View Full Version : Tyson!



Orono
08-08-2008, 09:20
http://www.youtube.com/watch?v=vkhUn6I07ZI

Andreev
08-08-2008, 09:41
що не изкопаеш нещо от времето когато в египет е имало фараони? :-o

Orono
08-08-2008, 10:19
Щото тогава не е имало такива боксъори.

А вие се радвайте на тия кадри, защото това са най-добрите времена на Тайсън, уникален е просто.

Andreev
08-08-2008, 10:20
не си живял тогава не можеш да си сигурен 8)

Orono
08-08-2008, 10:23
Докажи ми, че не съм прав 8)

Не, всъщност не ме ебе к'во пишеш, темата не е за такива кат' теб.

Valkyrie
08-11-2008, 13:22
Това клипче е едно от малкото красиви, в които присъства мутрата на тоя. В мачовете му няма никаква красота, като го гледам как е нокаутирал - размята нек'ви селски пестници (признавам, личи си колко мощен е ударът), но липсва всякакъв стил и техника. Мяза на някакво побесняло огромно диво животно. Определено това не е боксът, който обичам да гледам.

Natalia
08-11-2008, 13:41
тои за мен е наи големия изрод.. не че съм маниак по бокса но както и да е
навътре съм с скачането на важе и не е нищо усобено това което прави (ако ви е хванало окото) но за неоговите кила никак не е лошо :)

Valkyrie
08-11-2008, 13:58
Сигурно съм поне толкова "навътре" в правописа, колкото и ти в скачането на въже, та искам да кажа, че твоят правопис е срамен за възрастта ти.
А по темата - Майк Тайсън наистина е най-големият изрод (не влагам абсолютно нищо положително в това определение). За мен един от най-големите е Джордж Форман. Даже се опитвах да ползвам отчасти неговия стил, ама не ми се получи... тюх :( .

Orono
08-11-2008, 14:24
Красота? Нали не си забравил, че това е бокс.
Какво очакваш - да гали противниците си ли? Много ясно, че като има възможност ще ги нокаутира. Селски "пестници"? Липсва му стил и техника? :shock:
Т'ва беше най-големия бисер, който съм чел за Тайсън.
Ти го изкара селски бияч направо :razz:

Стилът му се нарича puncher, подходящ за боксъори с неговите ръст и килограми, но никой друг не може да се доближи до неговото ниво в тоя стил, той е уникален. Другите боксъори са се страхували от него докато е изгрявал в тежката категория.
Това не е балет, това е професионален бокс!

Разбира се другите, като не могат да достигнат неговото ниво, ще го упрекват, че не правел красив бокс :lol:

А Natalia, теб се чудя въобще да те коментирам ли "навътре съм с скачането на важе" :lol:

hamilcar
08-11-2008, 14:25
Тайсън беше добър шампион. Много хора са го признали, а и неговата кариера си голямо постижение, като се има предвид откъде е тръгнал. Това как е спечелил титлите си е без значение, дали с финес или груба сила. Клипчето ми харесва.

Tqnko, xaxa, Natalia или там както си, колко си навътре в скачането на въже ?

Valkyrie
08-11-2008, 14:37
Красота? Нали не си забравил, че това е бокс.
Какво очакваш - да гали противниците си ли? Много ясно, че като има възможност ще ги нокаутира. Селски "пестници"? Липсва му стил и техника? :shock:
Т'ва беше най-големия бисер, който съм чел за Тайсън.
Ти го изкара селски бияч направо :razz:
Разбира се другите, като не могат да достигнат неговото ниво, ще го упрекват, че не правел красив бокс :lol:
Не съм забравила, че това е бокс. Боксът е най-красивият спорт, който съм гледала.
Сравнявайки го с други големи боксьори, ... ми няма я красотата на движението и на удара. Да, отстоявам израза си "селски пестници". Сравни го с Холифийлд, примерно. Липсват му много неща, които да го направят мой любим боксьор. Разбира се, това са си лично мои разбирания за бокса, мой собствен вкус.
А ти да не би да си гледал само Тайсън, та затова да не можеш да видиш красотата на бокса?

Orono
08-11-2008, 14:40
Моят любимец е Кличко.. Витали.
Но оценявам Тайсън, защото е феноменален, нечовешка бързина за такива килограми, нечовешка сила. Виж му отклоните... А играта му с крака няма смисъл да я коментирам.

Не знаех, че си момиче - това може би обяснява факта, че се възмущаваш от брутализма му.

Valkyrie
08-11-2008, 15:01
Моят любимец е Кличко.. Витали.
Но оценявам Тайсън, защото е феноменален, нечовешка бързина за такива килограми, нечовешка сила. Виж му отклоните... А играта му с крака няма смисъл да я коментирам.

Не знаех, че си момиче - това може би обяснява факта, че се възмущаваш от брутализма му.
Хахаха... имаме общ любимец, не може да бъде!!! Поздравления!
Играта му с крака (на Тайсън) не е най-добра. Все пак не искам да коментирам по този начин боксьор, който е постигнал неща, които аз мога да си сънувам. Просто не ми харесва как играе, това няма нищо общо с брутализма му.

Orono
08-11-2008, 15:05
А какво мислиш за новоизгряващата звезда в тежка при професионалистите?
http://www.dailymotion.com/relevance/search/povetkin/video/x45de4_alexander-povetkin_sport

Valkyrie
08-11-2008, 15:26
А какво мислиш за новоизгряващата звезда в тежка при професионалистите?
http://www.dailymotion.com/relevance/search/povetkin/video/x45de4_alexander-povetkin_sport
Ами много добре изглежда на ринга, виждам, че доста надежди му се възлагат. Доста хубави, агресивни и бързи атаки, въпреки че не съм виждала много от него. Има още какво да развива, но е млад, тъй че занапред ще го следя. Както и да е, боксът се развива, а аз изоставам, ще гледам да понаваксам.