PDA

View Full Version : Къде ходите на диско? (за софиянци)



RindeR
08-08-2008, 11:53
Е, въпросът е ясен. Съжалявам, ако има такава тема. А за непълнолетните - ходили ли сте на нощна дискотека от типа на Sin City и т.н.? Ако да - как влизате, с кого ходите и докога ви е позволено да останете (тук се намесва и въпросът с родителите - моите лично не са толкова либерални и не биха ме пуснали, освен ако не съм с надежден придружител, а за сега такъв липсва :( ) Ходила съм само в DV и Амор, но те честно казано не ми допадат, цялата цигания на Сф се събира там... Иначе доколкото знам в Ст. град има разни клубчета, в които пускат всички, но и там сиг е неква мизерия... А да, и още един въпрос - какъв тип забавление предпочитате: домашен купон в апартамент, на вилата и т.н. ИЛИ дискотека? Аз лично - дискотека, въпреки че за момента се задоволявам само с партита в домашни условия.

Е вие сте... :)

ПС: Момиче съм, на 15, за 9ти клас (ако е от значение)

machoka
08-08-2008, 12:12
Мхмм, взехте ли вече дробите?

Рано ти е за нощни изпълнения ;)

SeXyL[!]Nk@
08-08-2008, 12:49
Planet клуб
Plazza
Karamel
edit:обаче в Карамел стават много побоища,не е за малки деца. :D

TheNewReligion
08-08-2008, 13:06
Никъде , защото по тези места в почивните дни се излива почти цялата утайка на обществото . :)

Jeuelle
08-08-2008, 16:38
^ ох , принцесо.....

GbSy
08-08-2008, 16:40
Никъде , защото по тези места в почивните дни се излива почти цялата утайка на обществото . :)

Ти и без друго си малка за дискотеки...

По темата: Не ходя, макар че имам връстници, които смятат това за напълно естествено.

_showy_
08-08-2008, 20:22
Мразя дискотеки, но ако все пак ходя някъде ще е в Най-клуб.

Pliok0019
08-08-2008, 20:34
Не ходя на дискотека. Ходила съм на няколко партита в Блек бокс и на 4ти километър. Попринцип харесвам купони в домашни условия/вила/парк...

TellMeYourName
08-08-2008, 20:47
Не ходя на дискотека. Ходила съм на няколко партита в Блек бокс и на 4ти километър. Попринцип харесвам купони в домашни условия/вила/парк...Да, на домашно е най-яко.

gluhar4e
08-08-2008, 22:02
Не ходя на дискотека. Ходила съм на няколко партита в Блек бокс и на 4ти километър. Попринцип харесвам купони в домашни условия/вила/парк...Да, на домашно е най-яко. 1000 пъти по-яко е хоум парти :-P налагало ми се е да ходя по дискотеки заради приятели,рожденни дни и тн,ама не ме кефи идеята особено :)

ScionOfStorm
08-09-2008, 07:34
Не ходя на дискотека. Ходила съм на няколко партита в Блек бокс и на 4ти километър. Попринцип харесвам купони в домашни условия/вила/парк...

word.

И аз така си предпочитам, установил съм, че не съм най-големия купонджия ;р Събирания му е майката. ;р

Jeuelle
08-09-2008, 10:11
Еееее , домашно , та домашно.
Излезте няакъде , пък после едно афтър парти.

GLeZoRanA
08-09-2008, 10:50
[quote=dark_sw]Никъде , защото по тези места в почивните дни се излива почти цялата утайка на обществото . :)
Тук съм съгласна ;)

brain_stew
08-09-2008, 15:04
[quote=dark_sw]Никъде , защото по тези места в почивните дни се излива почти цялата утайка на обществото . :)
Тук съм съгласна ;)

AAAA...добре...тъкмо си помислих, че ще изрекламираш някое...заведение? :P

_mimz_
08-09-2008, 18:40
Мразя дискотеките и не ходя на такива места. Много по-забавно е като се събираме с приятели в домашни условия :P

InitialD
08-09-2008, 19:24
Не ходя на дискотека. Ходила съм на няколко партита в Блек бокс и на 4ти километър. Попринцип харесвам купони в домашни условия/вила/парк...

word.

И аз така си предпочитам, установил съм, че не съм най-големия купонджия ;р Събирания му е майката. ;р

Yeah right!!!

Let's crush a party!!!

j_adore2
08-09-2008, 19:39
В Тантра ходи .. там не пускат нииииииииииииииииикаква чалга :D :razz:

mumiikataa
08-10-2008, 09:33
Не обичам дискотеки и не ходя. Предпочитам сама да си я направя дискотеката... Хем мога сама да си определям музиката, силата,басовете и приятелите.... През деня като ми е скука и ми се слуша силно музичка, надувам колонките...Веднъж татко се прибира "Знаеш ли къде се чуваш?" "Не,тати,къде?" "На улицата"(ние сме на 5 етаж)

MiSs_DioR_CheRiE
08-10-2008, 17:01
Otivash v studentski grad i nqmash problemi :D :D :D :D :D :D :D Tam she te pusnat na vsqkude , nishto , che diskotekite sa malko dupki ma she go prejiveesh :D :D :D :D :D :D :D :D

GLeZoRanA
08-10-2008, 19:43
[quote=dark_sw]Никъде , защото по тези места в почивните дни се излива почти цялата утайка на обществото . :)
Тук съм съгласна ;)

AAAA...добре...тъкмо си помислих, че ще изрекламираш някое...заведение? :P Аз пък тамън реших , че си поредния надъхан форумец , а то мойта стара любов пак се появи :) :-)

Amateur
08-10-2008, 21:36
Double Vision 2-3 пъти съм ходил и ми хареса много!

Mirelchetoo14
08-10-2008, 21:38
Мразя дискотеки, там всичко е само показност, не може да се отпуснеш както трябва. Домашни събирания му е майката :grin:

TheNewReligion
08-11-2008, 01:02
^ ох , принцесо.....
Не е ли така ? 8) Аз лично съм посещавала такива места (на рожден ден ) и не беше частно парти . Нагледах се на супер идиотщини . 8)