PDA

View Full Version : Кървене..



renchence
08-08-2008, 12:18
Ами първо здравейте! Проблема ми е, че вчера правихме секс с приятеля ми. Не беше за първи път.. Т.е. преди 2 месеца искахме да го направим, но когато той влезе в мен адски мн ме заболя и му казах да спре. И така, вчера пак се получи същото, само че имаше доста кръв. От снощи не е спирало да кърви. Знам, че повечето ще кажете нормало е за първи път или върви на гинеколог. Днес отидох да се посъветвам с личната лекарка. Тя ми каза, че нямала право да ме прегледа или да ми даде каквато и да е консултация без родител, ако нямам 16. Значии не мога да отида на лекар, не мога да кажа на родителите ми и сега не знам какво да правя. Може да е нещо съвсем безобидно, но може и да стане сериозно ако не се лекува. Дайте ми съвет, моля ви! наистина много се притеснявам

Virgin
08-08-2008, 12:23
Има вероятност да не си била достатъчно възбудена или пък да си тясна отдолу, а той - по-надарен. В такъв случай се получава охлузване и съответно потича кръв почти веднага след проникването. Съжалявам, че ще ти го кажа, ама само чичко гинеколог може да ти каже как да се оправиш и гледай да идеш по-скоро, за да не се получи някаква инфекция :?

nightmarebeforehell
08-08-2008, 12:26
hmmm 1-vo da ne e bil mn grub i d ae bytal qko?! 2-ro razgledai se nqkade po samiq otvor da ne estanala nqkva rani4ka ii za tva ti kazvam ako e napanal pove4e da si s ecepnala leko...spokoino ili pak si karvi6 otvatre? :(

eveto_xx
08-08-2008, 12:51
Говори с майка ти, може да имаш раничка на шийката на матката, а това ако не се излекува води и до рак.Принципно се получава при аборт ,или раждане, но една приятелка е девствена ,и не се знае от какво я е получила :? Та такива са симптомите за раничката- болки при полов акт в края на вагината,къървене по време на секс, или просто кървене от време на време, когато не си в цикъл...Така че заминавай при майка ти, и после при чичо доктор..

mishaaaaa
08-08-2008, 12:55
Поговори с майка си, мисля че това е човекът, който ще ти даде най - правилния съвет, защото мисли за теб и знае кое е добре и кое не е.

rozova_lady
08-08-2008, 12:58
И моето мнение е да седнеш и да поговориш с майака си,
защото както сама казваш може да е нещо безобидно но може и да стане сериозно,затова действай и не се чуди.
П.С. Аз когато бях на 14 години и ходих до моята лична лекарка да си взема направление,не за гинеколог но имам в предвид че тя трябва да ти даде,те са безплатни,и не се отказват и важи за 1или 3 месеца не помня точно.

Pliok0019
08-08-2008, 13:07
Първите 3 пъти при мен си тече доста кръв, но след около 2 часа след акта спря.

Моя съвет е да изчакаш още един ден и ако не спре - кажи на майка си.

SpOrTs_GiRl
08-08-2008, 13:08
Първите 3 пъти при мен си тече доста кръв, но след около 2 часа след акта спря.

Моя съвет е да изчакаш още един ден и ако не спре - кажи на майка си.
Мда .. при мен при първия път си тече кръв няколко дни след това, защото съм много тясна .. Втория път също си тече кръв ... Споре мен няма от какво да се притесняваш - но ако продължи още ден-два се консултирай с майка ти.

CuPcake5
08-11-2008, 20:19
аз изобщо не кървях.. дори и капчица ;?

SpOrTs_GiRl
08-11-2008, 20:20
аз изобщо не кървях.. дори и капчица ;?
При всеки е различно ..............

Love0nlyMyself
08-11-2008, 20:25
добре събери пари и отиди на гинеколога направо ... предполагам че тй ще ти даде да влезеш на мен ми дават да влизам и без родител изобщо даже да не го водя

the_legend_of_one_love
08-12-2008, 06:37
aa.. ima li veroqtnost da ti e do6lo :( ...ina4e da otbeleja tvoita li4na lekarka qvno e mn tapa i gadna :shock: az sam 4ela tuka iz toq forum 4e momi4eta hodqt pri ginekolog na 14-15 i to bez roditelite im da znaqt, togava kak stava tova :o ,.taka 4e potarsi nqkakav drug na4in da ide6 pri ginekolog pitai svoi priqtelki ili ne6to takova bi trqbvalo da ima takiva koito mogat da te pregledat i bez napravlenie.. nz ama taq tvoita lekarka trqbva da vleze malko v polojenie :-x a ne da otkazva da pomogne za6toto koi znae kakvo moje da stane vapreki 4e predpolagam 4e 6te ti mine

renchence
08-17-2008, 11:18
Мерси на всички за отговорите. Спря да кърви след два дена. После като се огледах видях, че кожичката ми се е сцепила. Сега зарастна, но се чудя как да го правим вече без да има такива последствия като кървенето.. По принцип като го направихме бях доста навлажнена, но пак се получи така, а и пениса му е доста дебел.. Предполагам, че и това има голямо значение. Някакви съвети?

pandelka
08-17-2008, 12:12
аз изобщо не кървях.. дори и капчица ;?

Никой не пита за теб а тя иска мнение на въпроса и!

Виж колкото и да не искаш да кажеш на майка си налага се това е човекът който ще ти даде най-добрия съвет :)

pitan4icata
08-17-2008, 12:20
1-vo li4nata ti lekarka e Sux,kak 6a nqma pravo da ti dade naprevlenie za genekolog bez roditel tva sa pylni gluposti!(e sq ako si na 11-12 moje i da nqma pravo )
2-ro kazva6 4e e kyrvqlo... ako si se cepnala kakto posle tvyri6.. ne mi se vqrva da e kyrvqlo a prosto da e imalo malko kryv.No ako ima6 predvid karvene kato pri otvarqne e normalno pyrvite 2-3 pyti da ti te4e ;)
3-to i az dosta vreme taka se cepvah(t.e sled sex mi stava6e malka rani4ka,kato draskotina) tva e 6tot na fr e po debeli4ak a vhoda vlagali6teto ti e po tqsno i kojata tam e 4ustvitelna.Nablegnete na lubovnata igra,naprimer lizane ili polzvaite lubrikant,spodeli mu i go pomoli da byde po vnimatelen kogato go vkarva i po bavno da po4vate..
4-to ako pak se cepne6 ili protyrka6.. ima edno krem4e Klotrimazol ;)

t1n4e7o
08-17-2008, 21:55
Ами иди на частно... И това са пълни Bull Shits че не може да ти даде направление, ако нямаш 16. Кажи и да го духа, накарай да ти сменят личната лекарка и иди на частен гинеколог. От 10 до 15 е прегледа. 8)

SK0RP10N
08-17-2008, 22:20
Nishto ti niama