PDA

View Full Version : БирА



bubenceee
08-08-2008, 13:06
Такаа кажете ми как точно си оформяте косата с бира..?Аз правя така-значи след като у измия с шампоан я заливам с бира и много хубаво я мачкам,не роша,а мачкам и все едно разтривам скалпа.КАзаха ми,че това е по-скро за заздравяване на косата ,а не за правене на причски,но и по този начин косата ми става адски мека и бухнала,но пак е непокорна и не се получава желана прическа :( кажете вие как я правите с бирата..само с пяната на бирата ли как..?Иска ми се да постигна ефекта на тези реещите се къдрици ситничките,но без някакви пяни и лакове.. :) :-D

blackfate
08-08-2008, 13:40
ЪЪЪ ,... БИРА? до сега не ябх чувала, че бирата омекотявала косата ... По скоро да си я пиина, отколкото да я изливам :lol:

Karin_Vall_Gabbriel
08-08-2008, 13:43
ЪЪЪ ,... БИРА? до сега не ябх чувала, че бирата омекотявала косата ... По скоро да си я пиина, отколкото да я изливам :lol: :D

Isabelle
08-08-2008, 14:00
с пяна май че е по-удобно нз не съм използвала бира а и не виждам смисъл

cherinka
08-08-2008, 14:02
За яйца и урина съм чувала, ама за бира.. :-o
А и ако искаш къдрава коса с бира.. бирата няма толкова много съставки, че да затвърди положението на косата.
Попринцип докато се пека се мажа с бира, щото се хваща хубав тен и след 3-4 мин след като съм се намазала усещам как ми стяга кожата, но съвсем ляко.. а кво ли остава за толкова много кичури коса на главата.. :-o

Decu
08-08-2008, 14:24
E как не сте чували бе? :D
Аз обаче мисля да не пробвам. Не искам да смърдя на бира. :Д

TellMeYourName
08-08-2008, 14:25
Не пилейте бирата бе, макя ви! :x

Pedigree
08-08-2008, 14:28
Ох, аз ще се хвърля през балкона, но няма да пропилея дори глътка от бирата си за нещо друго освен за пиене.

Инак, и аз съм чувала за това с бирата, една приятелка се направи така, косата й беше супер бухнала и яка, но от 100 км смърдеше на прогонена от анонимните алкохолици. :-D

По - добре се прави с пяна, не се мацай и не хаби бирата. ;)

g1rl4eto_
08-08-2008, 14:31
probvala sum s bira no sled tova pak trqbva da si s lak ,zashtoto mirishe gadno..ne mislq da probvam pak vse pak nai-dobroto prilojenie na birata e za piene :P

mirelS
08-08-2008, 14:51
Az si slagam bira ponqkoga. . . efekta e kato na pqnata no mnogo po-dobur de .. :D Birata se slaga na vlajna kosa a ne morka i ne trqbva da si vtriva v skalpa :shock: a da machkash grivata samo :)) A i ne se slaga tolkova mnogo chak da zalivash ami v shepi vzimash i si mokrish kosata s birata... sled koeto q sushish dokato q machkash i taka se nachupva i stava jestoka no ako shte q pravish s bira ne q pravi vecher predi lqgane e predi da izlizash za da moje efekta da ostane po traen :)) i ne e nujno predi da slojish birata da si izkupehs kosta moje v banqta samo da q navlajnish s voda :)) Taka pravq az i efekta e mnogo dobur :)

_sladyrche_
08-08-2008, 14:52
dori ne bqh chuwala che se oformq pricheska s bira :? :?

krem4et0
08-08-2008, 16:20
О, с всеки алкохол общо взето става нещо подобно. Адски омекотява косата. Едно време я правех с бира, със сода (също се къдри добре от газираното) или с подсладена вода. Последното не се препоръчва, ако ще ходиш някъде, където има насекоми че се лепят....

fiama
08-08-2008, 16:33
Много мои познати си правят косата с бира. Получава се доста добър ефект. При мен лично косата става ужасна, нито е начупена, нито е права, една такава стърчаща. Явно зависи от косъма.

N0_feAR
08-08-2008, 19:16
Е не ти ли вуни косата на бира после??? Как ни ва е срам да заносвате тази така приятна напитка на вятъра 8-) 8-) Аз ши ва науча как се ползва бирата

g1rl4eto_
08-08-2008, 20:10
:smt006

SwEeT_PriNceSsS
08-08-2008, 20:34
аз си правя косата с бира също.. слагам бира колкото да се намокри косата и я намачкавам за да може да се хване с ластик колкото се може по нависоко, обаче не я сресвам а е мачкам намачкана да е... връзвам се и лягам да спя :D на сутринта като се събудя косата ми е СУХА и НЕ МИРИШЕ.. Ако косата ти е влажна или мокра тогава мирише ако е суха не.. може ако ти е влажна както си е вързана да я изсушиш със сешоара и всичко е Ок ... не знам дали защото косата ми е чуплива обаче става доста добре 8-)

mirelS
08-08-2008, 20:36
Otnosno dali mirishe .. pri men vuobshte .. sled kato q izsusha s seshoara ne mirishe nikak :)) smao na shampoana koito sum slojila

Spider4eto
08-09-2008, 06:50
Хм... до сега не съм мислила да се правя с бира, ама вие ме заинтригувахте, ако не е проблем може ли някой да постне снимка да видя за какъв точно ефект иде реч?

bubenceee
08-09-2008, 10:02
Ами може да се каже,че ефекта е на гнездо в ремонт :-D ..нЕ не шегувкам се!ами аз вчера пробвах на влажна коса само преди да изляза и наистина сатна перфектно.има голямо значение дали косатат ти е чуплива попринцип,тогава става направо жестоко,но ни мирише въобще,уверявам ви :D поне при мен не :-P особенно пък ако ти е къдрева косата ефекта е УбИйСТвЕЕн :booooomb: стои една таква лъскавичка и бухнала..на ситнички къдрички :smt002 :-D ,ноо наистина трябва да е леко влажна,а не мокра.И с пяната на бирата става по-яко :P :) :-)