PDA

View Full Version : Проблем .. !!



krisencee
08-08-2008, 13:17
Наскоро се запознах с едно момче .. Струваше ми се адски готин,симпатичен а и имахме адски много общи теми за разговор .. Попринцип живеехме в един и същ град обаче скоро той се премести и си идва рядко .. Досега никога не сме излизали .. Наскоро се привързах много към него и започнах да го смятам за повече от приятел .. Миналата седмица ми се наложи да ида в чужбина .. Точно тогава тои ми прати SMS и ме питаше дали искам да излезем .. Стана ми много гадно, но все пак му отговорих че не мога защото не съм в България .. Но все пак това си беше истината .. Когато се върнах му обясних всичко и той ми каза да не се притеснявам защото можело и следващия път да излезем но аз мисля че на него му е станало адски кофти и на съм сигурна че ще поиска пак .. Освен това мисля че и той ме смята за нещо повече от приятелка защото напоследък почна да се държи много странно.. А и ме нарича с много мили обръщения .. И не знам какво да мисля .. Адски много съм объркана .. А дори и да излезем не знам какво да правя и как да се дърйа с него .. Просто ме е срам и имам комплекси от това че съм грозна,дебела и т.н. (както всички момичета) макар че всички ми казват че не е така .. Моля ви дайте ми някакъв съвет .. И кажете какво бихте направили на мое място .. Мерси предварително .. :] :smt059

т.7
krem4et0

trayana
08-08-2008, 13:21
Относно момчето:Не чакай да те покани втори път-покани го ти и се постарай да си изкарате приятно!
Относно комплексите:Прекарвай повече време в мислене за хубавите неща във външността ти,а не за тези,които не харесваш!
ПС:Пиши на кирилица:сигурна съм,че повече хора ще четат темите ти!

asasfdf
08-08-2008, 13:32
върни му жеста и този път ти го покани да се видите..ако излезете се дръж естествено.каза, че сте имали много общи теми за разговор, използвай ги..прави нещата, както ги чувстваш.
пусни един пик, че ми стана любопитно как изглеждаш

Erica
08-08-2008, 14:00
Относно момчето...там ти трябва да си прецениш как да постъпиш.Но не виждам да има причина да не излезе с теб,все пак преди не си излязла с него поради обстоятелства,които не са зависели от теб...

За комплексите - опитай се да се освободиш от тях...Ако ти самата не се харесваш,не очаквай другите да те харесат...Научи се да се приемеш каквато си,ако неможеш се опитай да промениш нещата,които не ти допадат...
Въпреки че,не вярвам да си грозна и дебела...

BaiToq
08-08-2008, 16:47
Просто ме е срам и имам комплекси от това че съм грозна,дебела и т.н. (както всички момичета) макар че всички ми казват че не е така ..
т.7
krem4et0
А може би те лъжат? :grin: 8-)

natedog
08-08-2008, 16:50
Значи щом се държи така с теб, това означава че иска да излезете ... ест че ще поиска пак! А до това, че имаш комплекси, не трябва да се притесняваш от него! Щом те е поканил на среща значи те харесва! А щом той те харесва ти какво си набиваш в главата глупости ... Успехчета :)

CandituUu
08-08-2008, 23:38
върни му жеста и този път ти го покани да се видите..ако излезете се дръж естествено.каза, че сте имали много общи теми за разговор, използвай ги..прави нещата, както ги чувстваш.
пусни един пик, че ми стана любопитно как изглеждаш

Напълно съм съгласна.. в днешно време... момичетата вършим цялата работа (извиняваите момчета... нищо лично :-) ) В твоя случей обаче той е направил първата крачка и това е прекрасно... сега е твой ред.. покани го... излезте .. дръж се абсолютно спокойно... ако не се получи... здраве да е... няма да се отчайваш... но щом го хар и чувстваш, че и той те хар... супер... много късмет и успех... :) :)