PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ !



krisencee
08-08-2008, 13:52
Тази седмица бях на Франция и там се запознах с едно момче от Литва .. Беше много добър и беше сладък .. Завъртя ми главата .. И аз неговата също изглежда .. Обаче на сутринта той си замина и аз останах сама само с едно листче в ръка в което пишеше скайп-а му и е-мейл .. Плаках много и не знам какво да правя .. Мисля че почнах да го забравям .. И отново да харесвам този който преди .. Но все пак още ми се върти в главата .. А обичам другото момче .. Какво да правя ?

т.7
krem4et0

TheNewReligion
08-08-2008, 13:55
Щом ти е дал скайпа и и-мейла си явно иска да продължите да комуникирате , но ако смяташ , че връзката ви няма перспектива хич не го и търси . Успех !

krisencee
08-08-2008, 14:09
Ем не смятам нищо но едва ли ще го видя отново .. Все пак е от Литва .. А толкова много искам .. :cry:

Andreev
08-08-2008, 14:14
я пъ вчера бяхме на луната и си харесах ена юпитерийка...ама тя си тръгна щот и свърши отпуска и ми даде МСН и скайп ся ше рева мноо :lol: :lol: :lol: :razz:

Whyniser
08-08-2008, 14:16
Еми опитваш нещо друго,което ти отвлича вниманието.Момчета/момичета много,но истинските,свястните се намират трудно и затова ти е така мудно

trayana
08-08-2008, 14:18
Не мисля,че има смисъл да го търсиш и само да си причиняваш болка!

hitru6ata
08-08-2008, 14:22
Виж какво ще ти кажа,хората казват ,че само веднъж късмета чука на вртрата и има шанс да го изпуснеш ако не чуеш!!!Направи си равносметка дали има възможност ,но какво пък най- много да отидеш при него някой ден!!! :-o

NeLLy_BaBy
08-08-2008, 14:24
Ами щом ти е дал имейл и скайп пишете си. ;)

asasfdf
08-08-2008, 14:26
пишете си най-малкото!

malkyglezotika
08-08-2008, 14:27
ee spokoino 6ti mine vremeto e nai dobriq lek i az predi 2 godini bqh na more v marmaris i se zapoznah s edin ot rusiq razmenihme skype ama da sme si pisdali mn malko pati i vij minaha 2 godini i ve4e sam go zabraila makar 4e i az postoqno za nego misleh pak i pri tova poslednata ve4er predi da si tagnem sam revala kakvo li ne sma praila ama eto na zabraih go :)

VerryBerry
08-08-2008, 14:33
Увлякла си се,но това не е любов..може би би била ако бяхте от едно място(т.е-държава) затова можеш само да си пишеш с него,но няма смисъл да се надяваш на повече

SabrinaAa
08-08-2008, 15:48
zabravi go i gledai napred qvno nqma da ste zaedno! :-o :-o

Amateur
08-08-2008, 20:31
Да не е само той!

258
08-08-2008, 23:01
Ти като не го виждаш,ще го забравиш! Ама ако си пишете мисля,че ще ти е по-трудно.

gangstata
08-08-2008, 23:16
Пиши му..



пп:тва да не е няква фейк историйка..

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 23:17
мене п1к ми се в1ртят 2 момичета... к'во ш'е пра'им с'а :?:

Junona
08-08-2008, 23:39
Като гледам нямаш голям избор при положение,че е на путка си майна разстояние ... По-добре иди при приятеля си и го остави да ти отвлече вниманието и да те накара да мислиш за него ... аС какво да кажа като преди време се запознах с мъж на НДК от Румъния бяхме половин ден заедно няма и толкова накрая трябваше да заминава за Варна някъде и после да си отива към Румъния.. Да ти описвам ли,че докато не се отдалечи до толкова,че да не се виждаме дори, той не спря да се обръща и да ме гледа някак си едва ли не влюбено докато си отиваше...Никога няма да го забравя този поглед..човек..изживяване.. Много кофти положение - Дано поне поддържате връзка в скайп или .. знам ли .. Невероятно приятно е да има и такива моменти в живота ти, които те карат да потръпваш когато се сетиш за тях... :) Дано остане като светъл спомен за теб и дори да плачеш - то да е от щастие че си имала късмета да се срещнете :) Вярвам в теб - въпроса не е да го забравиш - ти рано или късно ще осъзнаеш,че вероятността да се срещнете отново е малка (освен ако нямате някфа връзка и възможност някой да да отиде на гости на другия примерно..) да не говорим за вероятността да сте отново заедно .. въпроса е да го запомниш с добро.. с усмивка .. да си щастлива щом се сетиш за почивката си в Париж ... макар,че си изневерила на приятеля си ... Успех, мила :-)

krisencee
08-09-2008, 05:52
Не ! Не е FAKE история .. :?