PDA

View Full Version : Детско държание...защо ? ;(



cat_woman
08-08-2008, 14:00
ами ето я и моята история....занимавам се с едно момче от 3-4 месеца, но по така от месец само......когато сме с неговите приятели и то точно определени хора от тях, като са с нас....той се държи все едно не съм там....нито ще се сети да ме прегърне, целуне, нито нищо, само от време на време се сеща да ме пита "кво правиш".....имам чувство , че го е срам или нз не иска да продължаваме.Има и нещо друго....той е голяма шматка....примерно казва ми ще ти се обадя по късно, а се сеща след няколко дена чак или така , ако случайно се засечем някъде....Мн ми е кофти, защото аз изпитвам някакви мн силни чувства към него....а той не иска да го оцени това и си прави и придава някакви чалъми, които мен мн ме дразнят.Приятелите му мн мн не ме харесват и ми го показват по всякакъв начин, а той се влияе мн от тях....Какво да правя, кажете ми, не издържам вече по този начин :( :( :( :(

Lord_Of_The_Night
08-08-2008, 14:05
Е ти сама си си отговорила на въпроса,че поведението му е детинско.Поговорете кажи му всичко това,и сама прецени дали има смисал да продължаваш.

Love0nlyMyself
08-08-2008, 14:08
ми щом не те хар приятелите му а той мН се влиае от тях ... мисля че е ясно шо се държи така в компания ... :х

а инече можеш да поговориш с него

trayana
08-08-2008, 14:12
Е ти сама си си отговорила на въпроса,че поведението му е детинско.Поговорете кажи му всичко това,и сама прецени дали има смисал да продължаваш.
Така е!Освен това,ако наистина иска да е с теб ще остави мнението на приятелите му да мине покрай ущите му!В ортивен случай няма смисъл да се бориш за него!

Andreev
08-08-2008, 14:22
friends before women :smt040

SabrinaAa
08-08-2008, 15:49
Moje da se pritesnqva...6tom toi ne go pravi pravi go ti! :-) :booooomb:

BaiToq
08-08-2008, 16:45
ами ето я и моята история....занимавам се с едно момче от 3-4 месеца, но по така от месец само......когато сме с неговите приятели и то точно определени хора от тях, като са с нас....той се държи все едно не съм там....нито ще се сети да ме прегърне, целуне, нито нищо, само от време на време се сеща да ме пита "кво правиш".....имам чувство , че го е срам или нз не иска да продължаваме.Има и нещо друго....той е голяма шматка....примерно казва ми ще ти се обадя по късно, а се сеща след няколко дена чак или така , ако случайно се засечем някъде....Мн ми е кофти, защото аз изпитвам някакви мн силни чувства към него....а той не иска да го оцени това и си прави и придава някакви чалъми, които мен мн ме дразнят.Приятелите му мн мн не ме харесват и ми го показват по всякакъв начин, а той се влияе мн от тях....Какво да правя, кажете ми, не издържам вече по този начин :( :( :( :(
Дрогирай го! 8-)

didi_baby
08-08-2008, 16:58
Ами като не го оценява,какво се занимаваш с него

4eere6ka_kiss
08-08-2008, 17:00
Много момченца са така- :D И как ме нервят БЕ ЧАКАЙ БАЙ ТОЯ ЩЕ ТИ ОТГОВОРИ :razz:

mimoza16
08-08-2008, 17:57
Е ти сама си си отговорила на въпроса,че поведението му е детинско.Поговорете кажи му всичко това,и сама прецени дали има смисал да продължаваш.

+1

258
08-08-2008, 18:15
Ем говори с него ;)

buffalo88
08-08-2008, 18:37
Недей му се обажда и чакай той да се сети за теб.Ако не се сети си намери нов ;)

Junona
08-08-2008, 21:01
Момчето или не те харесва наистина ( не само пред приятелите му ) или наистина е дете.. Явно просто не иска нищо сериозно след като се държи все едно нямате нищо общо .. поне да те защити пред приятелите си и да им обясни че не му е приятно да се държат така с тебе егати .. не си заслужава според мен да си хабиш нервите заради човек, който изобщо ... не хае .. да кажем .. Според мен е по редно колкото и неприятно ти е да си намериш ново момче с което да се 'занимаваш' успех 8)

cinderella_gugutka
08-08-2008, 21:07
намери си друг :)

TheNewReligion
08-08-2008, 21:13
Ами , щом поведението му е детинско значи просто не е достатъчно зрял за сериозна връзка . :-| На твое място бих го зарязала , защото не понасям някой да се държи пренебрежително с мен .

TheNewReligion
08-08-2008, 21:17
Джунона : дори , когато момченце в детската градина си харесва някое момиченце се старае да и обръща внимание и да показва , че не му е безразлична . Следователно по-вероятен е първия вариант , но си е и до човек . :)

VikSsit0oy
08-08-2008, 21:22
Ох,колко ми е познат проблема ти!И аз мях точно така..момчето постъпваше по същия начин с мен,а аз ужасно много го обичах и направих голяма грешка,че поради тази причина нищо не му казах..търпях си,търпях си това пренебрежение и един ден той просто ме заряза ... беше ми много гадно и от личен опит ще ти кажа не му позволявай да се държи така с теб!Поговори с него за това и ако той се промени тогава супер! Ако пък не обърне внимание и продължава да се държи така с теб..бий му шута,няма смисъл да се подиграва така с теб..още повече ако го търиш той ще продължава по същия начин! Пък и щом се държи така гадно с теб,значи не те заслужава!Сигурна съм,че има много други момчета,които биха отвръщали на чувствата ти и биха се държали много по-добре с теб! Успех ! :-) :-) :-)

Erica
08-08-2008, 21:26
Има много,хора без собствено мнение ,които се влияят от другите...

1. Не те харесва...
2.Харесва те,но не иска да го признае пред приятелите си...
3.Незнае какво иска...
4.Незнае,как да ти покаже какво точно иска от теб...и се държи детински,както го описваш ти самата...

А на колко години сте?

cat_woman
08-08-2008, 21:36
Има много,хора без собствено мнение ,които се влияят от другите...

1. Не те харесва...
2.Харесва те,но не иска да го признае пред приятелите си...
3.Незнае какво иска...
4.Незнае,как да ти покаже какво точно иска от теб...и се държи детински,както го описваш ти самата...

А на колко години сте?
ами аз съм на 17, а той на 21

Erica
08-08-2008, 21:40
Има много,хора без собствено мнение ,които се влияят от другите...

1. Не те харесва...
2.Харесва те,но не иска да го признае пред приятелите си...
3.Незнае какво иска...
4.Незнае,как да ти покаже какво точно иска от теб...и се държи детински,както го описваш ти самата...

А на колко години сте?
ами аз съм на 17, а той на 21

Е уж не е малък...защо постъпва така - един господ знае...Говори с него и му кажи това,което сподели тук...Но по-добре не влагай големи надежди...,може просто да си играе с теб...,а може просто да незнае как да постъпи и да се притеснява да си признае чувствата,ако ги има...Мисля че ,отговорите на въпросите си можеш да получиш само и единствено от него!

renesanZ
08-08-2008, 21:55
cat_woman, поговори си с него хубавичко,а ако не ти измрънка свястно извинение майни го тоя.Пък казват,че жените били лигави... :?

LINKNOT
08-08-2008, 22:05
Не е сигурен в това дали иска да се обвърже с теб. След като изпитва доза срам от реакциите на приятелите му,когато разберат за вашите по-интимни отношения (не говоря за секс) , значи не е достатъчно убеден,че те харесва. Един истински влюбен човек не би се държал така.

Възможно е да има други очаквания от теб,за които според него не е необходимо обвързване. От това,което разбирам,си правя изводите,че той не си струва и колкото и силни чувства да имаш към него ще е по-добре да прекратиш тези драми сега,за да не се влоши положението ...

Можеш спокойно да си намериш момче,което няма да се притеснява да каже "Тя е моето момиче! Аз я обичам и ако това не ви харесва - Fuck off. Аз ще си остана с нея." Въпрос на време е. Не губи вяра,защото занимавайки се с подобни типове си губиш времето,в което можеш да срещнеш по-горе описаното момче.

renesanZ
08-08-2008, 22:10
Не е сигурен в това дали иска да се обвърже с теб. След като изпитва доза срам от реакциите на приятелите му,когато разберат за вашите по-интимни отношения (не говоря за секс) , значи не е достатъчно убеден,че те харесва. Един истински влюбен човек не би се държал така.

Възможно е да има други очаквания от теб,за които според него не е необходимо обвързване. От това,което разбирам,си правя изводите,че той не си струва и колкото и силни чувства да имаш към него ще е по-добре да прекратиш тези драми сега,за да не се влоши положението ...

Можеш спокойно да си намериш момче,което няма да се притеснява да каже "Тя е моето момиче! Аз я обичам и ако това не ви харесва - Fuck off. Аз ще си остана с нея." Въпрос на време е. Не губи вяра,защото занимавайки се с подобни типове си губиш времето,в което можеш да срещнеш по-горе описаното момче.


Напълно съм съгласна!!!

N0_feAR
08-09-2008, 07:10
Абе тоя голем обитак. Мен ако питаш го заеби, освен ако той не поеме инициативата, щот от думите ти ми се струва, че ти него го харесваш по-така, а той тебе те има само за компания

krisiiiiito
08-09-2008, 08:23
щом се влия от компанията си е ясно какво ще станее :smt064 намери си нов :smt040 :smt026

gLoRiOuS_aNGeL
08-09-2008, 09:20
Даже не мога да си обясня как все още си с него...Надявам се,че хората,които са ти казвали да се жертваш още за безсмислената ти връзка,не са ти повлияли...Я стига!Той не е последното момче на света,аи не те заслужава изобщо...Веднага трябва да го зарежеш...Що за повведение?Та той се държи с теб като с боклук...А пък това,че слуша приятелите си е още по-лошо,защото от странични хора пропадат повечето връзки...Ако все още искаш да те третират като играчка,продължавай,а ако ти е писнало-зарежи го... :?

zaraaa
08-09-2008, 09:45
Според мен това момче само те разиграва и не иска нищо сериозно да се получи между вас, така че съветът ми е да не се занимаваш повече с него :)

Pliok0019
08-09-2008, 10:25
И аз съм имала подобен случаи, случи ми се наскоро. Разделихте сме, защото не съм свикнала да бъда с някой, който е безотговорен и несериозен.

Въпросите пред теб са дали той изпитва същото, което и ти и дали го обичаш дотолкова, за да се бориш?

Можеш да спреш да го търсиш за момент, за да предизвикаш вниманието му.

vilinanova
08-09-2008, 11:33
Те повечето момчета се държат така, когато са сред приятели( нали трябва да се покажат като по-мъжествени) А ако те прегърне или целуне може да решът, че е мекушав 8-) А за тва, че не ти се обажда на време само той може да ти отговори! :-o

dreaml1nd_
08-09-2008, 11:38
ми щом не те хар приятелите му а той мН се влиае от тях ... мисля че е ясно шо се държи така в компания ... :х

а инече можеш да поговориш с него




+1 :-D

**Naley*
08-09-2008, 11:42
Ами , щом поведението му е детинско значи просто не е достатъчно зрял за сериозна връзка . :-| На твое място бих го зарязала , защото не понасям някой да се държи пренебрежително с мен .

И след като се влияе от приятелите си - много лошо :(

pepelq6kaaa
08-09-2008, 11:55
tc da i moq biv6iq tai prai6e sabrali sme se kompaniq i toi samo ko pr pak negovite pr s gadjetata tam sa natiskat celyvat ..:((( prosto ne si zaslujava6e za toq!! .. :razz: am saveta mi ako naistina izpitva i toi silni 4yvstav kam tebe vreme e da mu kaje6 da gi pokazva in4e krai