PDA

View Full Version : Защо се държи така?!



VerryBerry
08-08-2008, 14:31
Здравейте..преди малко се скарах с приятеля си и то за простотии (няма смисъл да ги изреждам)-накрая той ме обвини,че когато сме заедно аз въобще не съм говорила :shock: (което не е вярно) Какво му става на тоя човек?! Аз винаги го изслушвам,съобразявам се с него,а сега...Казах му че от няколко дена съм забелязала промененото му отношение към мен и го попитах какво има.Отговори,че няма друга,а че му било скучно..е,аз на шут ли да се правя?Защо си го изкарва на мен?Аз ли съм виновна,че не си е взел книжката и че има много работа?! Защо се държи така?! Дайте ми съвет какво да правя..моля ви!

trayana
08-08-2008, 14:34
Ами може би не си ти виновна,но не ти ли е ясно,че в момента е под стрес!Всеки,когато е под стрес си го изкарва на хората,които обича!Просто недей да обръщаш внимание на обвиненията му и изчакай този период да отмине!

VerryBerry
08-08-2008, 14:41
Еми това правя,изчаквам,но ми е крайно неприятно когато ме обижда.Последното,което му писах,е че съм му обидена и въобще няма да го търся :cry:

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 14:56
Мисля, че това е временно.Както каза ma tian rui - той е под стрес.Не го вини, ще му мине и всичко пак ще е ОК.И все пак му кажи, че те наранява като те обижда, защото не заслужаваш такова отношение. :)

Sladuranka :)
08-08-2008, 14:59
ами може би се е зинервил от тези работи и за това си го зикарва на близките си хора..опитаи се да го издържиш и нещата постепенно ще се нормализират..но ще е лошо ако той ти вика и ти също..тогава може и да се изнерви още повече..разсейвай го да не мисли много за това :)

VerryBerry
08-08-2008, 15:07
Той отбягва срещите ни а по скайп е абсурд да го разсее човек.Вчера вечерта му се обадих да се чуем и кво-аз му вадих думите с ченгел.Добре,оставих го да си работи и не му преча..ама и той не е прав като се държи така,поне според мен не е прав.

ScionOfStorm
08-08-2008, 15:12
Как така отбягва срещите ви? Втф?

Иначе като човек е в по-"огнено" настроение въобще не се съобразява и не мисли какво казва и кой наранява, просто е като сляп откъм усет за нещата, не се шашкай толкова. Лятото също действа смазващо, затова може да му е отпуснато и скучно. Че не е прав така да се отнася, не е, ама повечето хора са така. Рядкост са тези, които дори в такова настроение се сдържат и запазват някакво самообладание.

VerryBerry
08-08-2008, 15:15
Отбягва срещите в смисъл такъв,че когато съм го канила да излезем е отказвал..ох..ще чакам сам да ме потърси.Предавам се

ScionOfStorm
08-08-2008, 15:16
Не че се бъркам и правя "мъдри" заключения, ама това е...странно за една нормална връзка.

Ти хубаво се предаваш обаче и ти някой път прояви малко повече хладина и воля, за да не се оставяш да те разиграва както си ще ;]

VerryBerry
08-08-2008, 15:19
В момента това и правя

trayana
08-08-2008, 15:26
В момента това и правя
Пиши после как се развиват нещата!

VerryBerry
08-08-2008, 19:38
Ох,нещата се оправиха за щастие.Сам се обади и се изяснихме.Благодаря на всички за мненията.Темата може да се закрие :)

Едит: I'm sooo happy :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

rai4etyyy
08-08-2008, 19:46
Ами и аз съм била така няколко пъти ... просто си поговорете и си изяснете нещата :)

k0kster
08-08-2008, 19:54
Съвета ми е да го оставиш на спокойствие няколко дни и той сам ще дойде при теб когато е готов! :)

cinderella_gugutka
08-08-2008, 21:23
еми...ако му направиш някоя хубава свирка би тряяло да е мн доволен :-o и да не му е ску4но