PDA

View Full Version : Защо все на мене ...



ivetoOo
08-08-2008, 15:24
Просто имам нужда да кажа на някой...Имах връзка с момче което обичах до болка много,но преди месец се разделихме...И колкото и да се опитвам не мога да го преживея ...всеки ден ми липсва все повече и повече...Липсват ми простотията му,лигавенето му такива неща които преди са ме дразнили :cry: :cry: ....Сега съм с друго момче най-милото и добро момче искам да го обичам но не се получава все едно сърцето ми го няма или отказва да ме слуша :cry: :cry: Всичко ми напомня за бившия искам да продължа напред и я играя тая роля но какво правя? Лъжа единствено себе си .. :cry: :cry: :cry: Мерси за вниманието :(

SabrinaAa
08-08-2008, 15:45
Ami ..kofti...no ako ne moje6 da obi4a6 novoto si gadje po-dobre se razdelete...ne e trqbvalo da si gva6tat novo predi da zapvavi6 stroto...no vse pak az sam na mnenieto 4e NE VREMETO A LUBOVTA LEKYVA VSI4KI RANI! :-) :-) :-)

Erica
08-08-2008, 15:48
Просто имам нужда да кажа на някой...Имах връзка с момче което обичах до болка много,но преди месец се разделихме...И колкото и да се опитвам не мога да го преживея ...всеки ден ми липсва все повече и повече...Липсват ми простотията му,лигавенето му такива неща които преди са ме дразнили :cry: :cry: ....Сега съм с друго момче най-милото и добро момче искам да го обичам но не се получава все едно сърцето ми го няма или отказва да ме слуша :cry: :cry: Всичко ми напомня за бившия искам да продължа напред и я играя тая роля но какво правя? Лъжа единствено себе си .. :cry: :cry: :cry: Мерси за вниманието :(


За нищо пак заповядай!

mobsita
08-08-2008, 15:54
Да-не е трябвало толкова скоро да започваш нова връзка,щом не си забравила предишното си гадже.Това,новото момче,може да е мн добро,мило и т.н, но ако не го обичаш\харесваш,не го оставяй в неведение-не го заблуждавай,че имаш чувства към него,а дефакто не е така.Защото рискуваш да го нараниш :-o

Andreev
08-08-2008, 15:54
кат' ти е ковти с новия ти приятел му кажи докато е време щото после на теб нищо няма да ти има,ама на него ше му е 'ного криво :(

**Naley*
08-08-2008, 15:55
Ако не можеш да си с това момче по-добре му кажи и се разберете някак,защото по този начин лъжеш не само себе си,а и него,което не е честно :?

ivetoOo
08-08-2008, 15:55
Ami ..kofti...no ako ne moje6 da obi4a6 novoto si gadje po-dobre se razdelete...ne e trqbvalo da si gva6tat novo predi da zapvavi6 stroto...no vse pak az sam na mnenieto 4e NE VREMETO A LUBOVTA LEKYVA VSI4KI RANI! :-) :-) :-) Аз точно на това се надявам смисъл знам че звучи тъпо но хванах си ново гадже за да забравя бившия ама нещо не се получава,но може би с времето ... :(

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 16:21
Първо бъди честна със себе си, не се самозалъгвай, защото така повече боли.После бъди искрена с новото си гадже, защото ще го нараниш много, то се усеща и ще го заболи много.
И в това положение остааш докато напълно не забравиш приятеля си...А това ще се случи вероятно когато срещнеш накой, който наистина ще те накара да забравиш дори ти коя си.
И все пак да питам - изключила ли си вече варианта да се събереш по някакъв начин отново с бившето си гадже, щом го обичаш толкова ?

scoobydors
08-08-2008, 16:30
Често срещано е да си хванеш друг, с мисълта че ще забравиш стария :) Е... да ама не ! :-o Мисля, че ти трябва малко време, най-добре се раздели с новото момче - той не заслужава така да се подиграваш с него ! :shock:

didi_baby
08-08-2008, 17:03
Познато...и във всеки друг търсиш бившия...опитай се да му дадеш шанс и на твоя приятел,а ако не стане,му кажи за какво става въпрос

Baby_b
08-08-2008, 17:15
Хм.. сложна ситуация
1. можеш да истанеш с момчето, което не обичаш, но така ще нараниш и него, но пък ако останеш с него може с времето да се появят чувства към него
А има ли надежда да се съберете с момчето, което обичаш? :-o [/b]

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:26
:-# леле мн кофти ... мн съжалявам чак на мен ми стана гадно ... добре де опитвала ли си се по всевъзможни начини да се съберете нещичко поне аз ако бех на твоя място нема се предам дори и цял живот да ми отнеме но пак да бъда с него помисли поговори си с него обясни му как се чувстваш и т.н. късмет :-)

cherinka
08-08-2008, 18:30
Ще го преживееш. :)

tOniTyy
08-08-2008, 18:42
ХАх 8-) Ако не се впрягаш толковаа и драматизираш, ще се чувстваш много по - добре повярвай!Да, понякога най - добрия начин да забравиш някого, е когато започнеш да излизаш с друго момче, но защо не опиташ да излизаш повече с приятелки, да се забавлявате, това онова.. те да те разсейват, нали са ти приятелки :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2008, 18:55
то поне да лъжеше само себе си... а то ти лъжеш 2-ма... :?

ivetoOo
08-09-2008, 00:52
Аз вече не искам да се съберем да наистина го обичам страшно много но се случиха неща които не могат да се оправят или поне много трудно просто искам да го забравя но стана вече месец не мога мисля почти постоянно за него :? :(

Vikitooo
08-09-2008, 01:43
Прочетох го, моля :)