PDA

View Full Version : приятелите му .. (puke)



ilsi_
08-08-2008, 15:27
Кво да ви кажа .. :( Ходя от 4 месеца с едно момче .. много държа на него той също на мен .. Разбираме се чудесно .. има само един проблем .. тъпата му компания ...... НЕ ГИ ПОНАСЯМ !!! Той иска да излизаме с тях , но на мен тая идея въобще не ми се нрави .. не мога да си представя да седна на една маса с тия хора .. не мога да ги гледам , слушам и т.н .. адски много са ми противни .. а той си ги обича и от много години излиза с тях .. ся почти ги е заебал заради мене , но от време на време излиза пак с тях и на мен ми е адски неприятно .. направо умирам от яд , че той е с тях а не с мен ! Кво да направя .. как да преодолея тая омраза и да започна да излизам с тях или пък как да го обедя да ги забрави ( което много ме самнява,че ше стане скору .. ) ;[[

SabrinaAa
08-08-2008, 15:43
Em kaji my 4e ne sa ti prqtni...moje pak da te razbere! :) :) :)

SeXy_BeBe
08-08-2008, 15:44
ами оптай се да ги приемеш защото повярвай ми той няма да ги зареже зареди теб колкото и да държи на теб ......... и да иска да е с теб. Прие ми ги, както той приема твоите приятелки и не го КАРАЙ да си зарязва приятели зареди теб, защото това е НАЙ - ГОЛЯМА ТИ ГРЕШКА!!! Никога не карай един мъж/едно момче да си зареже приятели зареди теб или да избира между теб и приятелите му!!!

asasfdf
08-08-2008, 15:45
някво много егоистично ми звучи да го накараш да си забрави приятелите, щото са ти неприятни..не стига, че човекът ги отебава, за да бъде с теб, ти искаш съвсем да ги разкара..
щом харесваш него, сигурно и в приятелите му имат сходни качества, ама не си ги намерила

**Naley*
08-08-2008, 15:52
Според мен не можеш да го накараш да ги забрави,след като са му толкова близки и се познават от дълго време.Както ти имаш приятели,така и той.За това най-добре е да му кажеш и да намерите някакво компромисно решение :( или пък ги приемаш и така

Andreev
08-08-2008, 15:53
момчетата избират приятелите пред момичетата (лично мнение) 8)

trayana
08-08-2008, 15:54
ами оптай се да ги приемеш защото повярвай ми той няма да ги зареже зареди теб колкото и да държи на теб ......... и да иска да е с теб. Прие ми ги, както той приема твоите приятелки и не го КАРАЙ да си зарязва приятели зареди теб, защото това е НАЙ - ГОЛЯМА ТИ ГРЕШКА!!! Никога не карай един мъж/едно момче да си зареже приятели зареди теб или да избира между теб и приятелите му!!!
...Защото той винаги ще избере тях и ти ще си прецакана!

4eere6ka_kiss
08-08-2008, 15:56
Абе за кво трябва да го разделяш с приятелите му бе ?? Постави се на негово място ! Не само той , но и ти трябва да го уважаваш и разбираш !Направи тая жертва за него като толкова много го обичаш .... Той няма да заебе приятели те си и може накрая да му писне и това да се окаже най-голямата ти грешка ! Не бъди егоистка .

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 16:12
Виж, аз имах същия проблем.Единствения вариант да не скъсате в такъв момент е просто да ги приемеш.Не е казано, че трябва да си първа дружка с тях, но все пак трябва да го направиш, ако искаш да си с него.Аз лично в крайна сметка скъсах с него само, защото не успях да преглътна гордостта си тогава /за което ужасно съжалявам/ и после по други причини и начини всъщност се сприятелих с приятелите му и осъзнах, че са далеч по мили и готини отколкото на пръв поглед, дори ми станаха доста добри приятели.Късно си осъзнах грешката, но важното, че я осъзнах.А ти не я прави ! Щом са му приятели, значи има защо.Сигурна съм, че ще откриеш положителни качества щом ги опознаеш. ;-) Успехчета ! :)

cherinka
08-08-2008, 16:16
Не само той , но и ти трябва да го уважаваш и разбираш!
Не си двай толко зор за глупости.

Не е толкова трудно да седнеш на една маса с хора, които не понасяш. Просто не мисли, че са там и се опитай да им разбереш замисъла за всичко и колкото и да ти са противни, не смяташ ли, че трябва да направиш поне една малка жертва, заради приятеля ти, и да се опиташ поне мааааааааалко да ги харесаш.
В един човек винаги има нещо, което ни отблуска, и нещо, което ни привлича. Не може тия хора да са ти на 100 % противни..

bonbonka90
08-08-2008, 16:20
Неможеш да му наложиш да избира теб или приятелите си ,защото не е справедливо.Опитай се да ги опознаеш може да са 4ак толкова лоши,или пък се разберете,когато излиза с теб да сте само двамата :) В крайна сметка му кажи какво мислиш за тях и се разберете :)

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 16:23
Неможеш да му наложиш да избира теб или приятелите си ,защото не е справедливо.Опитай се да ги опознаеш може да са 4ак толкова лоши,или пък се разберете,когато излиза с теб да сте само двамата :) В крайна сметка му кажи какво мислиш за тях и се разберете :)

+ 1 :)

scoobydors
08-08-2008, 16:32
някво много егоистично ми звучи да го накараш да си забрави приятелите, щото са ти неприятни..не стига, че човекът ги отебава, за да бъде с теб, ти искаш съвсем да ги разкара..
щом харесваш него, сигурно и в приятелите му имат сходни качества, ама не си ги намерила

+1 :D

didi_baby
08-08-2008, 17:00
Все пак са му приятели,поговорете за това че не ги понасяш,но се съмнявам да ги зареже заради теб

ilsi_
08-08-2008, 17:01
ММмм .. съгласна съм с вас , и осъзнавам , че е егоистично от моя страна .. но явно съм твърде горделива за да направя тая жертва .. може после да съжалявам .. но незнам .. за ся мисля да си продължаваме така .. смисал да излизаме само 4-5 човека ... а не с цялата му компания .. ! Проблема не е само в приятелите му но и в "приятелките" му , заквото естествено че една компания не може да е само от момчета ! Тъпо ми е да съм с тия момичета заквото не са мой тип и повярвайте ми не само мен ме дразнят .. чувствата са ни взаимни ! Половината момичета от там са " бивши " на моя приятел,което ме кара да се чувствам още по - зле ! :?

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:30
аве момиче я чек малко ?! секи си има вкус нали ?! и приятели на които държи сръ ама тва ттвойто е супер глупаво не може да се съобразява само с теб щото не ти били приятни фр-тата му и веднага да го отделиш от тях я се осъзнай малко не си ти целата вселена че треа да бъде само с теб ... баси то и той може да не хар твойта компания ама да си мълчи нали и ти направи същото щото тва дет го отделяш от фр-тата му заради твойте капризи е АДСКИ тъп0 !!!

tOniTyy
08-08-2008, 18:36
Щом държиш на него, трябва да направиш компромис.Не може да искаш от него да си забрави приятелите и да спре да излиза с тях, на теб няма да ти е приятно, ако тои поиска да забравиш ти своите приятелки, нали така? :? Ще ти стане неприятно от този факт... Просто се опитай да ги приемеш и това е, ако паккк наистина не можеш, показвай някакво уважение от твоя страна към тях, за да не се чувства приятеля ти кофти.А и нали се сещаш, че никое момче не си оставя компанията... с коятоооо са правили само простотии :) .. и така.хайде успех

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2008, 18:45
Да зареже приятелите си?! http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif Ти изобщо наред ли си да очакваш да се случи такова нещо? още повече да ти се иска. Ти може да не ги понасяш и да са ти неприятни, но това са негови приятели и би било много тъпо, ако се опиташ да го откъснеш от тях. Няма нищо по-силно от мъжкото приятелство и мъжката солидарност. Нашите женски приятелства бледнеят пред техните. Едно момиче много по-лесно би зарязало приятелите си от момче.
Така че примири се с мисълта, че Той няма да ги остави, а и ти не се надявай на такова нещо. Или свикни с тях, или просто не излизай в неговата компания, а се 'мъкнете' с твоята. Но така до никъде няма да я докарате, ако не 'споделяте' тези неща.

VerryBerry
08-08-2008, 19:05
ами оптай се да ги приемеш защото повярвай ми той няма да ги зареже зареди теб колкото и да държи на теб ......... и да иска да е с теб. Прие ми ги, както той приема твоите приятелки и не го КАРАЙ да си зарязва приятели зареди теб, защото това е НАЙ - ГОЛЯМА ТИ ГРЕШКА!!! Никога не карай един мъж/едно момче да си зареже приятели зареди теб или да избира между теб и приятелите му!!!



+1

sladku_bebzi
08-08-2008, 19:15
Пхах.. не може да е с теб постоянно,
все пак приятелите са на 1во място,
дори и да не ти се нрави.

Wrathchild
08-08-2008, 19:16
Няма да ги зареже заради теб.
На мен примерно хич не ми е приятно, когато моят е с един негов приятел, а не с мен. Но пък аз също излизам с мои приятели, а той не се сърди, така че гледам да не се сърдя и аз. Все пак може да не ми е особено приятно, но в никакъв случай не искам той да го заебе заради мен. Нормално си е все пак да има и други контакти. И би било нечестно спрямо тях да ги зареже заради теб.

Amateur
08-08-2008, 19:49
Еми поговори с него нека помисли малко за теб кажи че не са ти приятни и че не искаш да излизаш с тях.Аз примерно си зарязах компанията заради Милото ми и сега с тях сме само на здравей здрасти!

rai4etyyy
08-08-2008, 19:51
Ами остави го да се среща с тях :) нещо нередно и прави там или какво?

k0kster
08-08-2008, 19:52
Всеки има вкус и ако на тебе са ти противни,той ги обича и ти трябва да го приемеш,иначе ще те помисли (или ако не той,то те) за егоист :)

MartyParty
08-08-2008, 20:00
Хм..не виждам за какво толкова се притесняваш.Те са му приятели и е нормално да си ги обича,дори ти да не ги намираш за забавни.Искаш да кажеш,че ти нямаш приятели?И би ги зорязала заради него? :smt012 Някак не мисе вярва.Не ми се вярва и на него да му е приятно да го караш да избира така.Някак егоистично е.Трябва да си доволна,че се вижда по-рядко с тях заради теб.Дори не е задължителн да излизате всички заедно.Когато той иска да се мотат ,ти излизаш с твои дружки(боже,колко мразя тази дума) и така всички са доволни.Могат да се измислят поне 100000000 причини да се избегне неудобното положение.
За това че някои момичета са му бивши приятелки,хич не трябва да ти пука.Той е с теб,не с тях.Вече са си видели керливите ризи и няма какво повече да търси при тях.С две думи всичко ще е наред,когато си изкараш всички филми от главата и му имаш пълно доверие(да,знам ,че е трудно).
Лека вечер и успех. :smt026

VikSsit0oy
08-08-2008, 20:18
Ами до тук всички са прави за това,че ще е тъпа грешка от твоя страна да го накараш да си забрави приятелите .. помисли си ако той не харесва твойте ти ще ги зарежеш ли заради него ? Все пак каквито и да са,са му приятели ! Опитай се някак да свикнеш с тях .. пък и задължително ли е всеки път като той излиза с тях да отиваш и ти ? Може да отдели време за тях, а след това да се срещне и с теб .. не знам до колко този вариант ще ти хареса,но знам ли може и да помогне :) А също може по някъкв начин да му намекнеш за това или да му обясниш как стоят нещата и може би ще те разбере,но в никъкв случей не му казвай да заебе приятелите си или нещо от сорта : " Аз или те ? Избирай ! " .. Айде успех ! :-)

BWald0rf
08-08-2008, 20:23
Виж сега достатъчно е,че ги пренебрегва заради тебе!Не си позволявай да искаш от него напълно да се отдели от тях,защото той не е искал от теб за си зарежеш приятелките нали?! Имай малко уважение,компромиси трябва ;)

Sharpay
08-08-2008, 20:43
и при мен е същото... въобще не ми харесват приятелите му с изкл на няколко които са малко по свестни.. другите пият събират се да гледат мачове.. и нищо др не правят добре поне че той разбира че ме дразнят и не иска да излизам с тях колкото и рядко да го прравят вече

Wrathchild
08-08-2008, 20:48
и при мен е същото... въобще не ми харесват приятелите му с изкл на няколко които са малко по свестни.. другите пият събират се да гледат мачове.. и нищо др не правят добре поне че той разбира че ме дразнят и не иска да излизам с тях колкото и рядко да го прравят вечеВсе едно жените не се събират да си говорят за гримове и да клюкарстват.

ilsi_
08-08-2008, 20:51
Еми нем0гАААААААА .... немога нито да го зарежа заради тва .. нито пък мога да продалжа така .. незнам ко ше прая .. напрао ше се побъркам .. явно сяка вечер когато той излиза с неговите си " приятели " .. аз ше си седя в къщи .. (тъй като нямам с кой да излезна .. иам 2 приятелки и те почти никога не са си в града) и ше пиша тъпи теми в тийн проблемммммм ! #-o :smt022 :-s



и при мен е същото... въобще не ми харесват приятелите му с изкл на няколко които са малко по свестни.. другите пият събират се да гледат мачове.. и нищо др не правят добре поне че той разбира че ме дразнят и не иска да излизам с тях колкото и рядко да го прравят вече

Ем да и моя тва прай кату излезне с тия .. излиза да се напий и да се лигави .. за нищо друго !!!!!! :-x :?

Junona
08-08-2008, 22:35
По- добре е да си има компания и приятели от колкото да се влачи само с теб .. така много по-бързо ще си писнете ... колкото до това да ги разедляш - наистина е голяма грешка не само от тази гледна точка .. НЕ МИСЛИ САМО ЗА СЕБЕ СИ ... недей да се проявяваш с такива капризи в 1 връзка трябва да има компромиси .. и по-добре - приятелки съвет .. помоли някой да заключи тази тема виж че вс 2ри те храни ... :?

gangstata
08-08-2008, 23:22
Не можеш да го ограничаваш..
Щом като държиш на него го остави да се среща с приятелите си..
Кажи му,че на теб ти е неприятно в тяхната компания и не искаш да излизаш заедно с тях..
Но не му поставяй ултиматуми да избира между теб и тях..

ilsi_
08-09-2008, 11:08
Моля, Някой да заключи темата !

vamp
08-09-2008, 11:14
Кво да ви кажа .. :( Ходя от 4 месеца с едно момче .. много държа на него той също на мен .. Разбираме се чудесно .. има само един проблем .. тъпата му компания ...... НЕ ГИ ПОНАСЯМ !!! Той иска да излизаме с тях , но на мен тая идея въобще не ми се нрави .. не мога да си представя да седна на една маса с тия хора .. не мога да ги гледам , слушам и т.н .. адски много са ми противни .. а той си ги обича и от много години излиза с тях .. ся почти ги е заебал заради мене , но от време на време излиза пак с тях и на мен ми е адски неприятно .. направо умирам от яд , че той е с тях а не с мен ! Кво да направя .. как да преодолея тая омраза и да започна да излизам с тях или пък как да го обедя да ги забрави ( което много ме самнява,че ше стане скору .. ) ;[[

Ти какво искаш сега?Май всичко?Момчето се е отдалечил от тях заради теб,но това не ти е достатъчно,трябва да ги остави напълно защото ти не ги харесваш?И защо не ги харесваш?Щото пият бира,псуват и се заглеждат по момичета?Е я се осъзнай и си уважавай момчето!

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:45
т'ва е удост бе... как ще си заебава приятелите... ами като скъсате :? куде ще отиде????????????
все едно да доиде и да ти каже : "Мило, не харесвам приятелките ти щото са големи патки!Искам да спреш да общуваш с тях!!!!!!"

да речем ти го правиш и след време късате..ти си разбита, но при кого отиваш?няма при кого...

тей че т'ва да не ти минава през ума! :smt087

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:47
и при мен е същото... въобще не ми харесват приятелите му с изкл на няколко които са малко по свестни.. другите пият събират се да гледат мачове.. и нищо др не правят добре поне че той разбира че ме дразнят и не иска да излизам с тях колкото и рядко да го прравят вече

Ем да и моя тва прай кату излезне с тия .. излиза да се напий и да се лигави .. за нищо друго !!!!!! :-x :?[/quote]


ама на тях т'ва им харесва!! Кой ви кара да ги разбирате?!

ilsi_
08-09-2008, 12:59
СТИГА СТЕ ПИСАЛИ ПО ТЕМАТА ! ПОМОЛИХ НЯКОЙ ДА Я ЗАКЛЮЧИ ! :x

voodoo.doll
08-09-2008, 18:50
И да искаш, не можеш да го разделиш с дългогодишната му компания. Все пак не се познават от вчера и са добри приятели. Не е и редно дори да се опитваш, да ти кажа. По-добре го оставяй да излиза с тях 1-2 пъти в седмицата, давай му лично пространство и не го задушавай, иначе ще му омръзне от теб и ревността ти.

MartyParty
08-09-2008, 18:56
СТИГА СТЕ ПИСАЛИ ПО ТЕМАТА ! ПОМОЛИХ НЯКОЙ ДА Я ЗАКЛЮЧИ ! :x
Отсега ти казвам,ще има много да чакаш. :lol:

cveti_sexy
08-09-2008, 19:03
постави се на негово място а и щом вече не излиза с тях толкова често значи много държи на теб.остави го да се вижда с тях :arrow:

mini_brutal_barbie
08-09-2008, 22:28
Кво да ви кажа .. :( Ходя от 4 месеца с едно момче .. много държа на него той също на мен .. Разбираме се чудесно .. има само един проблем .. тъпата му компания ...... НЕ ГИ ПОНАСЯМ !!! Той иска да излизаме с тях , но на мен тая идея въобще не ми се нрави .. не мога да си представя да седна на една маса с тия хора .. не мога да ги гледам , слушам и т.н .. адски много са ми противни .. а той си ги обича и от много години излиза с тях .. ся почти ги е заебал заради мене , но от време на време излиза пак с тях и на мен ми е адски неприятно .. направо умирам от яд , че той е с тях а не с мен ! Кво да направя .. как да преодолея тая омраза и да започна да излизам с тях или пък как да го обедя да ги забрави ( което много ме самнява,че ше стане скору .. ) ;[[

abe mili4ka ti s m0m4eto li hodi6 ili s kompaniqta mu??i koq si ti da otdelq6 4ovek ot priqtelite mu?? pfffffffffffffffff :shock: :shock:

NaNa_SladuRana
08-09-2008, 22:34
заради четиримесечна връзка не бих си зарязала приятелите или свиквай,или го остави :?