PDA

View Full Version : На горещия стол е Pedigree



shadow4e
08-08-2008, 16:31
След кракта анкета сяда тя на стола и е желателно следващите, които сядат да не бъдат толкова несериозни като предишния :) Затова е хубаво да сядат хора, които посещават този раздел. :)

Давайте с въпросите :)

ScionOfStorm
08-08-2008, 16:33
Кога започна с метхула?

Без него и рока, друга музика, която харесваш?

Любим чуждестранен език (мелодичност, бла-бла, каквито критерии ти си определиш)?

shadow4e
08-08-2008, 16:35
Аз пък почвам с баналните въпроси, на които си отговаряла, ама и без това някой ще те пита :)

Име и години? :)


Кой ти е любимият сладолед? :P

Pedigree
08-08-2008, 16:37
Кога започна с метхула?

Без него и рока, друга музика, която харесваш?

Любим чуждестранен език (мелодичност, бла-бла, каквито критерии ти си определиш)?
Оооо, ти си виновен, ти първи ме предложи. 8-)

1. От две години по - сериозно.

2. Хардкор. :)

3. Немски. Много ми е забавен, супер як, нищо че май много не ми се отдава. :-D

Pedigree
08-08-2008, 16:41
Аз пък почвам с баналните въпроси, на които си отговаряла, ама и без това някой ще те пита :)

Име и години? :)


Кой ти е любимият сладолед? :P

1. Таня, на 14 съм. :)

2. Ммм, имаше някакъв на Изида... сандвич. Суупер як. :smt001

Decu
08-08-2008, 16:50
Ебаси! Веднъж да пусна тема ии.. :D

Любима група? Или по-скоро групи? :)

shadow4e
08-08-2008, 16:58
Би ли живяла в друга държава? Ако да коя? А само за екскурзия?

Напоследък покрай изпитите и класиранията не влизах, тааа ще ходиш ли на море и ако да-къде?
Любимо място в България?

Pedigree
08-08-2008, 17:03
Ебаси! Веднъж да пусна тема ии.. :D

Любима група? Или по-скоро групи? :)
Iron Maiden, Metallica, Judas Priest, Whitesnake, AC/DC, Deep Purple, Queen, Scorpions, Rainbow, Europe, Demons and Wizards, Wuthering Heights, Nightwish, Sonata Arctica, Stratovarius, HammerFall, Apocalyptica, Pantera, Sepultura, Slayer, Cannibal Corpse, Deicide, Death, Incantation, Vital Remains, Dissection, Edge of Sanity, Arsis, Thirdmoon, Children of Bodom, Dark Tranquillity, In Flames, Imperanon, Norther, Kalmah, Necrophobic, Eternal Tears of Sorrow, Ensiferum, Korpiklaani, Xasthur, Gehenna, Dimmu Borgir, Immortal, Pro-pain, Born from pain, Hatebreed, Perkele, Discipline и бла блаа... не ми се пише повече. :P

Pedigree
08-08-2008, 17:09
Би ли живяла в друга държава? Ако да коя? А само за екскурзия?

Напоследък покрай изпитите и класиранията не влизах, тааа ще ходиш ли на море и ако да-къде?
Любимо място в България?

1. Не бих живяла в друга държава. Обичам си България. Всяко нейно кътче. И за миг не бих си представила да се отделя от нея. За екскурзии, дам, може, но не за повече от седмица. :-D Бих се разходила до Шотландия, Ирландия или Финландия. :)

2. Мислех да ходя, но се отказах, тъй като не се кефя много на морето, предпочитам басейните, така че ще пропусна.

3. Велико Търново. Моят град. Моето си местенце. С всичките му плюсове и минути, но пък ти питаш точно за място - Царевец. Колкото и пъти да съм ходила, не мога да му се наситя... има някаква магия в него. :)

TellMeYourName
08-08-2008, 17:12
Любима бира?

тука ше се опитам сам да си отговоря, загорка?! :D

Pedigree
08-08-2008, 17:16
Любима бира?

тука ше се опитам сам да си отговоря, загорка?! :D
Хах, принципно Загорка, дам, но напоследък пия повече Шшшшшуменско. 8)

cherinka
08-08-2008, 17:19
Занимаваш ли се с някакъв вид спорт?
Склонна ли си да подръжаваш сляпо на другите?
Цениш ли чуджото мнение?
Мързелива ли си? 8-)

Pedigree
08-08-2008, 17:23
Занимаваш ли се с някакъв вид спорт?
Склонна ли си да подръжаваш сляпо на другите?
Цениш ли чуджото мнение?
Мързелива ли си? 8-)
1. Мне. Преди с баскет, но спрях.

2. В никакъв случай.

3. Разбира се. :)

4. Охо, че и питаш. 8-)

RiseGirl
08-08-2008, 17:25
Любима песен? :)

cherinka
08-08-2008, 17:29
Смяташ ли, че имаш проблеми с виншния си вид?
Имаш ли проблеми с психиката? 8-)

Pedigree
08-08-2008, 17:31
Любима песен? :)
Ой, въпрос с повишена трудност.

Ми, в живота си съм слушала хиляди песни, а от тези хиляди, дори и 100 няма да мога да нарека 'любими', така че не мога да ти кажа коя ми е любимата песен. Мога да ти кажа коя слушам в момента най - много и ми е супер любима - Entrance(Dimmu Borgir). :)

Pedigree
08-08-2008, 17:33
Смяташ ли, че имаш проблеми с виншния си вид?
Имаш ли проблеми с психиката? 8-)
1. Май не.

2. Според данните на човека, с когото живея в момента, да. Станала съм супер нервна. :D

GbSy
08-08-2008, 17:34
Вярваш ли в Бог?
А в сродната душа?
Страхуваш ли се да кажеш това, което мислиш?
Ядеш ли супи?
А зеленчуци?
А плодове?
Лакираш ли си ноктите? Ако да, с какъв цвят са в момента?
Кое е нещото в теб, което би искала да промениш?
А кое е нещото в теб, което смяташ, че дразни околните?
Гризала ли си си ноктите?
Имала ли си гадже? Ако да, колко гаджета?
Романтична ли си?
Словохотлива ли си?
Заядлива ли си?
Избухлива ли си?
Хубава кожа ли имаш?
Колко тежиш?
Колко си висока?
Коя ти е любимата емотиконка?
Защо пишеш в зелено?

Това е засега! :)

Jeuelle
08-08-2008, 17:35
Джак , Органза или Бали ? :)

RiseGirl
08-08-2008, 17:36
1. Кое е най-откаченото нещо което си правила някога?
2. От какво имаш фобия?
3. Пристрастен ли си към нещо? И ако да към какво?
4. С какво би искала да се занимаваш в бъдеще?
5. Кое е първото нещо което ти прави впечатление в даден човек?

засега стига толкова тормоз :-D

cherinka
08-08-2008, 17:37
Какъв лек против махмурлук използваш? 8)

bloodfrozen
08-08-2008, 17:39
Обичаш ли да пътуваш?
Каква домакинска работа извърваш вкъщи?
Остават нищожните месец и малко отгоре до започването на учебната година.. Иска ти се ваканцията да продължава все така или желаеш да си на училище?
Суеверна ли си? (това го пиша във връзка с днешната дата.. :-o )
Какви филми предпочиташ да гледаш?
Харесваш ли българска литература?
Иии.. последен въпрос - познаваш ли някого лично от този форум?
По-късно е вероятно да продължа серийката с въпроси. 8-)

Pedigree
08-08-2008, 17:47
Вярваш ли в Бог? Мне.
А в сродната душа? Може би.
Страхуваш ли се да кажеш това, което мислиш? Оу, определено не. Винаги казвам какво мисля, и често си патя от това.
Ядеш ли супи? Да. :)
А зеленчуци? Да.
А плодове? Да.
Лакираш ли си ноктите? Ако да, с какъв цвят са в момента? Лакирам ги, да, в момента са в черно, рядко са в друг цвят. :)
Кое е нещото в теб, което би искала да промениш? Бих искала да съм малко по - търпелива.
А кое е нещото в теб, което смяташ, че дразни околните? Ми, обичам да си правя ташаци с хората, понякога не се усещам, и прекалявам, а това дразни останалите. :oops:
Гризала ли си си ноктите? Като малка, но тате ми ги намаза с люта чушка... отказах се. 8-)
Имала ли си гадже? Ако да, колко гаджета? Оу, баси гадната дума. Имала съм да. Едва ли повече от 5 - 6.
Романтична ли си? Не особено.
Словохотлива ли си? Може би.
Заядлива ли си? Понякога. 8-)
Избухлива ли си? Напоследък да.
Хубава кожа ли имаш? Да.
Колко тежиш? 56 килца.
Колко си висока? 1,70.
Коя ти е любимата емотиконка? 8-)
Защо пишеш в зелено? Това е маслинено зелено. Цветът е суупер як, а и така постовете ми се открояват.

Това е засега! :)

-нова съм тук-
08-08-2008, 17:53
Име,години?
Предпочитана музика?
Хоби?

cherinka
08-08-2008, 17:56
Какво е живота за теб?
-Дар от съдбата или огромна сцена на която всеки има определена роля?

GbSy
08-08-2008, 18:02
Имала ли си гадже? Ако да, колко гаджета? Оу, баси гадната дума. Имала съм да. Едва ли повече от 5 - 6. - И на мен не ми е любимата, но "приятел" има и друг смисъл...

Защо пишеш в зелено? Това е маслинено зелено. Цветът е суупер як, а и така постовете ми се открояват. Да де, маслинено зелено е, ама за по-лесно... :D

Pedigree
08-08-2008, 18:06
Джак, Органза или Бали? Джак.

Кое е най-откаченото нещо което си правила някога? Оу, доста неща, не мога да посоча едно. Сещам се за няколко - в някакъв парк някакъв пич поливаше. Ние бяхме 12 човека. Киснем с бирите, музиката до ламаринка, ние си дърдорим. По едно време пичът идва с думите "ае махайте се, гадни метъли, аз ще поливам, а вие нали не се къпете"... един от пичовете, който беше с мен, стана и му се развика. Докато се усети, този, който поливаше го измокри с маркуча. След 10 минути гледаш как 12 човека са мокри до гости и маса хора са се събрали и ни зяпат. Ужас... после цял месец ебавки.

От какво имаш фобия? Хлебарки, паяци и всякакви насекоми... бляях!

Пристрастен ли си към нещо? И ако да към какво? Сладки работи, както и бира.

С какво би искала да се занимаваш в бъдеще? Не знам. Толкова работи са ми из главата, но най - много ми се иска да съм учителка по литература.

Кое е първото нещо което ти прави впечатление в даден човек? Очите.

Какъв лек против махмурлук използваш? Много мноооого спане, а след това леден душ и суупер силно кафе... без захар.

Обичаш ли да пътуваш? Дам. :)

Каква домакинска работа извърваш вкъщи? Чистя си стаята, мия чиниите, пускам прахосмукачка.

Остават нищожните месец и малко отгоре до започването на учебната година.. Иска ти се ваканцията да продължава все така или желаеш да си на училище? Хах, искам да започваме вече. В ново даскало ще съм... ще бъда заек, предполагам, ще е интересно. :-D

Суеверна ли си? (това го пиша във връзка с днешната дата.. ) Не.

Какви филми предпочиташ да гледаш? Ужаси.

Харесваш ли българска литература? Да. :)

Иии.. последен въпрос - познаваш ли някого лично от този форум? Маса приятели имат регове тук, но аз не им помня никовете. Сещам се за ника на най - скъпото ми същество тук - Гарга. :-D

Pedigree
08-08-2008, 18:11
Име,години? Таня, 14.
Предпочитана музика? Метъл/рок.
Хоби? Киснене по пейките, обикаляне, музика, четене на книжки, цъкане из нета... обичайните. :)
Какво е живота за теб?
-Дар от съдбата или огромна сцена на която всеки има определена роля? Дар от съдбата. :)

ScionOfStorm
08-08-2008, 18:37
Reeespeeeect. Waaaalk.

Хм...

Предавали ли са те приятели?
Чувстваш ли се по-сигурна през нощта (както щеш го разбирай)?
Мо'е ли ти викаме колежке 8-)

Disrespect
08-08-2008, 18:39
ае се женим?

cherinka
08-08-2008, 18:43
Кои са ти най-интересните предмети в училище (като изключим музика, физическо и рисуване 8-) )?
И кои предмети от 1ви до 4ти клас искаш да се върнат? 8-)

Pedigree
08-08-2008, 18:49
Предавали ли са те приятели? Разочаровали са ме, но не, никога не са ме предавали.
Чувстваш ли се по-сигурна през нощта (както щеш го разбирай)? Денем ми е най - добре. :-D
Мо'е ли ти викаме колежке? Мо'е. :P
ае се женим? Я съм млада още. 8-)
Кои са ти най-интересните предмети в училище (като изключим музика, физическо и рисуване Cool )? Литература и история. :)
И кои предмети от 1ви до 4ти клас искаш да се върнат? Всички. 8-)

Disrespect
08-08-2008, 18:50
е аз няма за дърто да се женя...

Pedigree
08-08-2008, 18:53
ше го обмисляме.

GbSy
08-08-2008, 19:13
Искам и аз да ти викам колежкеее... :D

Pedigree
08-08-2008, 19:16
Искам и аз да ти викам колежкеее... :D
Ми, хуу. ;p

sword
08-08-2008, 19:16
Коя е любимата ти книга ?
Ами филм ?
С високо самочувствие ли си ?
Коя зодия си ?
Харесваш ли външния си вид ?
Влияеш ли се от мнението на околните ?

ScionOfStorm
08-08-2008, 19:17
ЕЕЕ :( Кажи, че аз съм със специални привилегии, хъхъ :Р

Иначе...

Dark Tranquillity и Agalloch? Доколко обстойно, щото държа да ги чуеш и да ги възприемеш, мисля че си способна на това :)

Ще ме убиеш ли ако ти кажа, че имам баница с боза :Д?

И кое е по-арно - таратор, мусака или баница?

Pedigree
08-08-2008, 19:22
Коя е любимата ти книга ? "Хари Потър", ахахах, ебаам се, не е само една.
Ами филм ? "Смело сърце". :)
С високо самочувствие ли си? Мне, нормално е... май.
Коя зодия си ? Овен. O:)
Харесваш ли външния си вид? Не особено много. Има моменти, в които трябва да стоя 15 минути пред огледалото, и да си повтарям, че изглеждам добре.
Влияеш ли се от мнението на околните ? Не особено.

cherinka
08-08-2008, 19:24
До колко часа те пускаха родителите ти, когато беше малка?
Кока-кола или фанта?
Колко пъти дневно си миеш зъбите?

chocoleptic
08-08-2008, 19:26
Хей ..

Колко пиърса имаш по себе си и къде.. ?
Спорта или алкохола?


:)

Pedigree
08-08-2008, 19:27
ЕЕЕ :( Кажи, че аз съм със специални привилегии, хъхъ :Р Със специални привилегии си. :-D

Иначе...

Dark Tranquillity и Agalloch? Доколко обстойно, щото държа да ги чуеш и да ги възприемеш, мисля че си способна на това :) Dark Tranquillity ги чухме, харесаха ни. Agalloch ще ги чуя и ще ти кажа дали ми харесват. :)

Ще ме убиеш ли ако ти кажа, че имам баница с боза :Д? Възможно. :lol:

И кое е по-арно - таратор, мусака или баница? Мусака... аааууу... мусакаааа!! :smt050

sword
08-08-2008, 19:31
Ъъ .. кой ти е любимия жанр / ако мога така да се изразя / от разновидностите на метъла ?

Disrespect
08-08-2008, 19:31
ЕЕЕ :( Кажи, че аз съм със специални привилегии, хъхъ :Р

фуцк офф!

Pedigree
08-08-2008, 19:33
До колко часа те пускаха родителите ти, когато беше малка? Е, то още съм си малка, но никога не са ми казвали час. Нямала съм вечерен час. Сама си преценявам, а и те са пичове. И в 00 да се прибера, няма да им е пробрем, стига да знаят с кого съм. :)
Кока-кола или фанта? Кола.
Колко пъти дневно си миеш зъбите? Поне 2 - 3.
Хей .. Хаайй. :) Btw, супер странно ми беше, като разбрах, че и ти имаш рег в ПФ, не знам що.

Колко пиърса имаш по себе си и къде.. ? Точно сега е останал само Industrial - ла. Сега спестявам пари за лабрет и ципата на езика. (:
Спорта или алкохола? алкохол :oops:

Pedigree
08-08-2008, 19:39
Ъъ .. кой ти е любимия жанр / ако мога така да се изразя / от разновидностите на метъла ? Ох, тука ми е толкова трудно. На моменти съм. Понякога хеви, друг път траш... или пък дет, или блек. Понякога и фолк. Не мога да избера само едно. :)



Сциона е с привилегии, щото е от MW. ^^

ЕPu
08-08-2008, 19:42
хех индустриал - супер :-D :) може ли да го видя? :Д
Като сме ги почнали пиърсите.. 8-)
Освен лабрета и под езика, какви други пиърси искаш?
Очна линия или молив?
От колко бири се напиваш? :P

Това е за сега, ама не си помисляй, че ще се измъкнеш само с тия въпроси. :-) :D

chocoleptic
08-08-2008, 19:42
Хей .. Хаайй. :) Btw, супер странно ми беше, като разбрах, че и ти имаш рег в ПФ, не знам що.

Колко пиърса имаш по себе си и къде.. ? Точно сега е останал само Industrial - ла. Сега спестявам пари за лабрет и ципата на езика. (:
Спорта или алкохола? алкохол :oops:
Мда.
Аз се регнах скоро.
Да се образовам малко преди да си напрявя пиърс на веждата.
И съм много доволна.Научих доста неща.

Страхотно ти стой индустриала да кажа пак. <3
Прекрасни планове.Дано ги осъществиш скоро. ^ ^

Pedigree
08-08-2008, 19:52
halino0r, то и аз от скоро съм там. А ти трябва да ми покажеш твоя на веждата. :P


хех индустриал - супер :-D :) може ли да го видя? :Д Мм, може - http://i38.tinypic.com/30wpi5v.jpg
Като сме ги почнали пиърсите.. 8-)
Освен лабрета и под езика, какви други пиърси искаш? Смайли, три по езика, може и флеш да им правим после. Между циците се навивам. Вежда също може. Много места. Въпрос на пари и време е. :)
Очна линия или молив? Очна. ^^
От колко бири се напиваш? :P Дай ми една двулитровка и съм вън от играта. 8-)
Това е за сега, ама не си помисляй, че ще се измъкнеш само с тия въпроси. :-) :D И за миг не си го помислям. :smt051

PinkFloydSound
08-08-2008, 20:03
Амм, не смяташ ли, че е рано да се напиваш? :) Нямам нищо, ама абсолютно нищо против теб, просто питам. :)

П.П. Искам и аз да съм на горещия стол, ама наистинааа! :cry:

Pedigree
08-08-2008, 20:08
Амм, не смяташ ли, че е рано да се напиваш? :) Нямам нищо, ама абсолютно нищо против теб, просто питам. :) Брато, аз не съм като мотика всеки ден, но ако си много загрижена, запиши ми час при анонимните алкохолици. :)

П.П. Искам и аз да съм на горещия стол, ама наистинааа! :cry: Не можа нещо да ме трогнеш. :(

chocoleptic
08-08-2008, 20:48
Амм, не смяташ ли, че е рано да се напиваш? :) Нямам нищо, ама абсолютно нищо против теб, просто питам. :)

П.П. Искам и аз да съм на горещия стол, ама наистинааа! :cry:
А ти не смяташ ли,че вече си досадна с постоянните си критики..
Престани да търсиш сметка на хората ..
И аз нямам нищо против теб .. просто питам ..


Имаш ли любим потребител?

ScionOfStorm
08-08-2008, 20:52
И като стана въпрос за любим...най-дразнещ те потребител, дрънкащ простотии?

Pedigree
08-08-2008, 21:00
Любими потребители... не точно любими, имам такива, на които с удоволствие им чета мненията. Примери - Деси_етнис, Сциона, пор, Уискас пише супер хубави неща и още много, ама не се сещам за никовете им.

А най - дразнещ... не точно да ме дразни, просто да ме учудва до огромна степен с тъпотията си - Eмо_дол. Не е толкова лошо момичето. Нищо против нея, но нито цени чуждото мнение, нито като цяло уважава някого(дори и хора на повече години от нея, с маса повече акъл), а да не говорим за хапливите й коментари. Имам чувството, че няма какво да прави по цял ден, и кисне само във форума, и се чудя с кого да се хапе. :)

PinkFloydSound
08-08-2008, 21:02
Хаха, точно си нямам личен живот и не излизам никъде и кисна само тук. :razz:
Не е така. :)

cherinka
08-08-2008, 21:14
Хаха, точно си нямам личен живот и не излизам никъде и кисна само тук. :razz:
Не е така. :)
Някой го интересува.....


С кво се зарибяваш когато ти е скучно?
Можеш ли да играеш CS?
А някаква друга (любима) компютърна игра?
Какво ще кажеш за латиносериалите и следиш ли някой сериал? (Било то и чужд, примерно като "Две момчета и едно момиче", "8 прости правила", "Ева", "Фаворитки", "Приятели", "Царят на квартала", "Развитие в застой" оф и още мн.. хахах)
?

Canis_Dirus
08-08-2008, 21:36
Ей, някой най-сетне се е сетил. Което показва, че като си наумя нещо - става.

Ерго. Ти като си наумиш нещо става ли, или не става? Или не ти става?

Alco
08-08-2008, 21:59
като минавам през ВТ може ли да те заведа в "негро" или "деколте" или е прекелено НЕметъл за тебе??? :booooomb: 8-)

Riot
08-08-2008, 22:07
emo doll е супер невменяема копеле

прав съм ? 8-)

cherinka
08-08-2008, 22:38
Защо очите ти са тоооооооолкова красиви? 8)

Pedigree
08-09-2008, 05:37
Йоо, забелязах, че и Черинка е на стола... баси якото.

С кво се зарибяваш когато ти е скучно? Скачам на леглото и си кисна така, докато не ми мине мързелът, и не изляза.
Можеш ли да играеш CS? Играла съм точно два пъти. Един приятел ме накара. Реших, че не е за мен. Прекалено слаба ми е психиката, аз се филмирам на малки игрички, а какво остава за това... :-D
А някаква друга (любима) компютърна игра? Не цъкам много игрички, даже никак, но може би СИМС. Кефи ме да тормозя хората, да им правя бебета. 8-)
Какво ще кажеш за латиносериалите и следиш ли някой сериал? (Било то и чужд, примерно като "Две момчета и едно момиче", "8 прости правила", "Ева", "Фаворитки", "Приятели", "Царят на квартала", "Развитие в застой" оф и още мн.. хахах) Сапунки не гледам. Иначе по фокс лайф гледам някои, ако нямам какво да правя - "Приятели", "Отвъд вълната"(някаква тъпа американска боза, но пък какво...) също и "Доктор Хаус".
Ерго. Ти като си наумиш нещо става ли, или не става? Или не ти става? Не винаги ми става. 8-)
като минавам през ВТ може ли да те заведа в "негро" или "деколте" или е прекелено НЕметъл за тебе??? Възможно. 8-)
emo doll е супер невменяема копеле

прав съм ? Разбира се. 8)
кво те накара да прислушаш музиката , чиято фенка си ? Някои приятели ме зарибиха, както и баща ми. Хареса ми... и така.
Защо очите ти са тоооооооолкова красиви? Хах, баш кой знае какво не са. :P

Pedigree
08-09-2008, 08:55
от В. Търново ли си?
Да. :)

fall_out_girl
08-09-2008, 09:03
Възраст?
Свириш ли на нещо?
Обичаш ли да ходиш по концерти?
От къде идва ника ти?

Pedigree
08-09-2008, 09:09
Експлойтед, наистина е прекрасен град. :)


Възраст? 14.
Свириш ли на нещо? Не.
Обичаш ли да ходиш по концерти? Е, то кой не обича?
От къде идва ника ти? Такаааам... всичко е просто, идва от кучешката храна Педигри. По онова време, когато се регнах във форума, бях супер запалена по тази храна, та това е. :)

Canis_Dirus
08-09-2008, 09:19
Такаааам... всичко е просто, идва от кучешката храна Педигри. По онова време, когато се регнах във форума, бях супер запалена по тази храна, та това е. :)

Ядеше ли я? :shock:

Pedigree
08-09-2008, 09:22
Да речем, че съм я опитвала. :-D

PinkFloydSound
08-09-2008, 09:41
Викаш, невменяема съм? :) Щом казваш. То и от нощни запои също можеш да станеш невменяем. :-D

Интересува ли те чуждото мнение? Случвало ли се е да се комплексираш заради мнение на случаен човек?

Pedigree
08-09-2008, 09:48
Викаш, невменяема съм? :) Щом казваш. То и от нощни запои също можеш да станеш невменяем. :-D От много злоба най - често се става невменяем. :-)
Интересува ли те чуждото мнение? Случвало ли се е да се комплексираш заради мнение на случаен човек? Интересува ме, разбира се. Най - вече мнението на човек, който наистина уважавам, но да се комплексирам от мнението на случаен човек, който не играе никаква роля в живота ми, не.

fall_out_girl
08-09-2008, 11:19
Pedigree кучешка храна ли беше или се бъркам нещо?
Имаш ли домашен любимец?
Познаваш ли някой от форума лично?
Ще ме поздравиш ли с някоя любима твоя песен?

machoka
08-09-2008, 11:46
а3

machoka
08-15-2008, 06:28
Продължаваме тук до следващия петък ) )

Pedigree
08-15-2008, 08:15
Pedigree кучешка храна ли беше или се бъркам нещо? Кучешка храна е. :)
Имаш ли домашен любимец? Преди имах няколко, но вече нямам.
Познаваш ли някой от форума лично? Приятелите ми, които имат регове тук.
Ще ме поздравиш ли с някоя любима твоя песен? Death - Voice of the soul :smt051


Защо Pedigree? Това ме питаха в новата тема. Аз вече отговорих, но понеже в момента си имам свободно време, ще разкажа подробно.
Преди година с приятели решихме да подарим кученце за рождения ден на един пич. Взехме му кученцето няколко дни преди рождения ден, така че трябваше да го гледаме. Купихме му Pedigree. И сме се събрали 6 човека около кученцето, и се чудим дали ще му хареса, хах. И някой предложи да опитаме. Опитахме, а аз казах, че е хубаво, и така тръгнаха да ме ебават - Педигрий, Педигрий.

И когато реших да се регистрирам във форума, нямах идея какъв да ми е никът. Чудих се супер много. И се загледах в този плакат, който виси от години на вратата на стаята ми:


http://i37.tinypic.com/166ydsm.jpg


И както си гледах плаката, реших да се пиша така тук. :p

b0Nb0n
08-15-2008, 08:31
i vkusna li e taq ku4e6ka hrana pedigree?
zvu4i kato na trite hiksa onaq hvatka :D

Pedigree
08-15-2008, 08:35
i vkusna li e taq ku4e6ka hrana pedigree?
zvu4i kato na trite hiksa onaq hvatka :D
Ем, яка е храната. :D
А тва за хватката на 3X, доста хора от тук мислеха, че никът ми е посветен на нея, ама не. А и никога не съм се кефела на 3Х, харесвах гробаря. 8-)

b0Nb0n
08-15-2008, 08:37
a na kolko godini be6e kato e opita :D
grobarq e legenda :D ba6ta mi mu se kefi6e xaxaaxaxxa

Pedigree
08-15-2008, 08:42
a na kolko godini be6e kato e opita :D
grobarq e legenda :D ba6ta mi mu se kefi6e xaxaaxaxxa
На 13 да съм била, хах.
Гробаря си е класика, да. Помня, че си удрях гъзъ в тавана, като излизаше на ринга.

b0Nb0n
08-15-2008, 10:48
aha opredelo si 6emet :D
a sq na kolko si ?

Disrespect
08-15-2008, 10:51
е нема се женим то се виде..

свириш ли на нещо?


8-)

Pedigree
08-15-2008, 13:54
^^ на 14.


е нема се женим то се виде..

свириш ли на нещо?


8-)
Хаха, не.