PDA

View Full Version : Направо се побърквам



Miss_^Girlfriend
08-08-2008, 16:50
От много дълго време съм влюбена в едно момче, но вече започнах направо да откачам... На кратко - не мога да стоя близо до него, защото просто краката ми омекват, погледът ми се замъглява, понякгова виждам само него, понякога нищо не виждам... Сърцето ми се блъска в гръдния ми кош и иска яростно да излезе, отива в корема и после се връща, за да ми напомни, че още съм жива...Направо се побърквам.Преди ми е предлагал, но аз на следващия ден просто го зарязах...дори и аз не знам защо...От тогава не си говорим и знам, че аз съм си виновната, но си мислех, че и вече не ме харесва, а напъследък всички ми го намекват, пък и аз от време навреме го улавям да ме гледа, да ми се усмихва или нещо такова, но веднага просто се махам, изчезвам от там....Просто нещо ми става, преобръща ми се всичко на 360 градуса...а колко се срамувам само аз си знам.... Някакви идеи как да престана да се изчервявам и всичко останало ?... Няколко пъти щях да го заговоря със старото "Здравей, как си ?"...но просто...Не мога !... Голямо момиче съм, за да става така... :oops: Плийс помогнете ! :|

BaiToq
08-08-2008, 16:55
От много дълго време съм влюбена в едно момче, но вече започнах направо да откачам... На кратко - не мога да стоя близо до него, защото просто краката ми омекват, погледът ми се замъглява, понякгова виждам само него, понякога нищо не виждам... Сърцето ми се блъска в гръдния ми кош и иска яростно да излезе, отива в корема и после се връща, за да ми напомни, че още съм жива...Направо се побърквам.Преди ми е предлагал, но аз на следващия ден просто го зарязах...дори и аз не знам защо...От тогава не си говорим и знам, че аз съм си виновната, но си мислех, че и вече не ме харесва, а напъследък всички ми го намекват, пък и аз от време навреме го улавям да ме гледа, да ми се усмихва или нещо такова, но веднага просто се махам, изчезвам от там....Просто нещо ми става, преобръща ми се всичко на 360 градуса...а колко се срамувам само аз си знам.... Някакви идеи как да престана да се изчервявам и всичко останало ?... Няколко пъти щях да го заговоря със старото "Здравей, как си ?"...но просто...Не мога !... Голямо момиче съм, за да става така... :oops: Плийс помогнете ! :|
Внимавай,Бай Тоя е притеснен
за здравословното ти състояние.

Miss_^Girlfriend
08-08-2008, 16:56
От много дълго време съм влюбена в едно момче, но вече започнах направо да откачам... На кратко - не мога да стоя близо до него, защото просто краката ми омекват, погледът ми се замъглява, понякгова виждам само него, понякога нищо не виждам... Сърцето ми се блъска в гръдния ми кош и иска яростно да излезе, отива в корема и после се връща, за да ми напомни, че още съм жива...Направо се побърквам.Преди ми е предлагал, но аз на следващия ден просто го зарязах...дори и аз не знам защо...От тогава не си говорим и знам, че аз съм си виновната, но си мислех, че и вече не ме харесва, а напъследък всички ми го намекват, пък и аз от време навреме го улавям да ме гледа, да ми се усмихва или нещо такова, но веднага просто се махам, изчезвам от там....Просто нещо ми става, преобръща ми се всичко на 360 градуса...а колко се срамувам само аз си знам.... Някакви идеи как да престана да се изчервявам и всичко останало ?... Няколко пъти щях да го заговоря със старото "Здравей, как си ?"...но просто...Не мога !... Голямо момиче съм, за да става така... :oops: Плийс помогнете ! :|
Внимавай,Бай Тоя е притеснен
за здравословното ти състояние.

:-D Благодаря за откровението. Ще кажеш ли нещо по въпроса или имаш още неща да признаваш ? :-D

Andreev
08-08-2008, 17:00
бай тоя ти наистина си вярваш май
по темата: стегни се,сама каза,че си голямо момиче. Поговори си с него.

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 17:07
А така, както каза Andreev, стегни се.щом толкова те е срам просто му давай и ти знаци и намеци, че още си падаш по него.Спокойно, момчето няма да те изяде. :wink: И това, че не си говорите отдава значение, но все някой трябва да направи първата крачка.Пробвала ли си ?

Miss_^Girlfriend
08-08-2008, 17:16
бай тоя ти наистина си вярваш май
по темата: стегни се,сама каза,че си голямо момиче. Поговори си с него.

Да, ама не ми е толкова лесно.Не си говорим вече почти година и половина, а всеки ден се срещаме, засичаме се като ходим на училище /в една посока сме/... Носят се слухове, че си има гадже, но не съм сигурна.Ако го заговоря той няма как да не се досети, че още го харесвам и ще стане супер неловка ситуация, защото ще приличам на глупачка... :(


А така, както каза Andreev, стегни се.щом толкова те е срам просто му давай и ти знаци и намеци, че още си падаш по него.Спокойно, момчето няма да те изяде. И това, че не си говорите отдава значение, но все някой трябва да направи първата крачка.Пробвала ли си ?

Аз не съм правила първата крачка, но той много пъти.или поне така е изглеждало, защото ми е махал от далеч /и аз му махнах/, а след това каквото и да направи аз не му отвръщам...от Коледа 2007 не се е закачал или нещо такова /просто защото сигрно вече му е омръзнало да се дърпам/, но когато се разминаваме ме гледа сякаш ще запали пожар...а аз или не мога да махна очи от него, или се правя на разсеяна...и знам, че вече е време да престана...но не мога ПРОСТО да го спра и да му кажа "Здрасти"...или да го заговоря....Просто е абсурд...Друг вариант ? Все пак това е толкова много време.... а преди бяхме "приятели"...Дайде съвети....нещо по-така...Първата крачка, ако ще я правя аз искам да изглежда неволно, а не нещо, което да крещи !!!!"Аз не можах да те забравя! Още съм луда по теб! А ти?"!!!! :neutral: :| Хора вие сте ми надеждата ~!

BaiToq
08-08-2008, 17:34
бай тоя ти наистина си вярваш май
по темата: стегни се,сама каза,че си голямо момиче. Поговори си с него.

Да, ама не ми е толкова лесно.Не си говорим вече почти година и половина, а всеки ден се срещаме, засичаме се като ходим на училище /в една посока сме/... Носят се слухове, че си има гадже, но не съм сигурна.Ако го заговоря той няма как да не се досети, че още го харесвам и ще стане супер неловка ситуация, защото ще приличам на глупачка... :(


А така, както каза Andreev, стегни се.щом толкова те е срам просто му давай и ти знаци и намеци, че още си падаш по него.Спокойно, момчето няма да те изяде. И това, че не си говорите отдава значение, но все някой трябва да направи първата крачка.Пробвала ли си ?

Аз не съм правила първата крачка, но той много пъти.или поне така е изглеждало, защото ми е махал от далеч /и аз му махнах/, а след това каквото и да направи аз не му отвръщам...от Коледа 2007 не се е закачал или нещо такова /просто защото сигрно вече му е омръзнало да се дърпам/, но когато се разминаваме ме гледа сякаш ще запали пожар...а аз или не мога да махна очи от него, или се правя на разсеяна...и знам, че вече е време да престана...но не мога ПРОСТО да го спра и да му кажа "Здрасти"...или да го заговоря....Просто е абсурд...Друг вариант ? Все пак това е толкова много време.... а преди бяхме "приятели"...Дайде съвети....нещо по-така...Първата крачка, ако ще я правя аз искам да изглежда неволно, а не нещо, което да крещи !!!!"Аз не можах да те забравя! Още съм луда по теб! А ти?"!!!! :neutral: :| Хора вие сте ми надеждата ~!
Ходиш на училище???
Малеее,харабия те е ударила жегата.

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:18
значи ти искаш да ти показва некви знаци че те харесва а ти само да се дърпаш щото те било "срам" ми сри ама не виждам момчето за кво да си губи времето след като от теб не получава никва реакция или нещо :? ако искаш нещо да стане както казаха по-нагоре стегни се :? :?

sh3_1s_7h3_0n3
08-08-2008, 19:02
Ако сама не си помогнеш и не събереш кураж да го погледнеш в очите, няма кой да го направи вместо теб.... или накрая ще заима..., но предполагам не искаш някоя да те изпревари.

Miss_^Girlfriend
08-08-2008, 19:12
Напълно сте прави...Все някак ще трябва да го погледна и да действам, защото вече не мога да издържам така да се правим на непознати.Чувството е да "крещиш тихо".И боли, разбира се.Всяко второ момиче, което познавам си пада по него и би дало всичко само за едно здравей, а той само с мен си е бил гадже, ако въобще го зачитаме, само с мен е бил приятел и т.н... Всички ми завиждаХА, задето съм с него, защото сме приятели и пр., а аз не се осъзнавах... После всичко отихна, не говорихме, не се поглеждахме, пълни непознати.Сега също е така, но целия този шум, когато мина покрай приятелите му, всичките нашепвани думи "той те харесва, айде направи нещо", всичките скорошни погледи, неволното блъскане в мен, прикованите му очи в мен, усмивките и факта, че всичките му обожателки отново ме гледат накриво все трябва да значи нещо и трябва да има защо.Той си мисли, че го мразя.Не знам по какви причини, но знам, че е почти убеден в това, щом го повтаря на всичките ми приятели, а иначе крие някога да се е влюбвал в мен.Та в крайна сметка ще действам както инстикта ми подсказва...щом го видя, в първия удобен момент ще му покажа, че не всичко е към своя край...И тъй като вие ми вдъхнахте кураж...няма как да не кажа едно голямо МЕРСИ ! :-) И все пак искам да ми подскажете някак да го сваля..."неволно" като се разминаваме. :oops:

DekoDenev
08-08-2008, 19:21
prosto mu kaji ei kak si neshto se zabravihme s teb toi vednaga shte ti oburne vnimanie prosto kaji neshto ne e tolko trudno :-x :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Bubles
08-08-2008, 19:32
ми блъсни се ил се спъни в него уж неволно и готово (супер изтъркано)

N0_feAR
08-09-2008, 07:15
ми като не можеш да го заговориш ей така (въпреки че би трябвало да се усмелиш, няма да те изяде, ни бой са) прави като сегашното поколение. Почваш със скайп, чаткати там и се поотпускаш, след тва моиж му земиш номера на джиесема и тук таме някое закачливо есемесче и от там на татък ще ти е по-лесно.

Miss_^Girlfriend
08-09-2008, 07:52
Правила съм го и щеше да се получи, ако не го бях премахнала от скайп листата си в момент на ярост...Всички ме бяха ядосали около мен и в скайп и накрая той като почна да ме пита разни въпроси от сорта "имаш ли си гадже и как се казва ?"....и ... пак сгреших.Сега си гледам грешките и се чудя от коя планета идвам... и как съм могла да постъпя така... :(

krisiiiiito
08-09-2008, 08:12
ее събери кураж и направи нещо деее пък и какво като разбере че го харесваш :-o






ми блъсни се ил се спъни в него уж неволно и готово (супер изтъркано)
Абе направо да фърли с нещо по него да го свали на земята,или да му напраи 5-звездно жабешко цамбурване от покрива на някой автобус,или да го сепне да падне да си строши нещо,става и да го блъсне с колело и да каже без да искам,тва са идеални варианти.


:smt081 :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :smt081

Miss_^Girlfriend
08-09-2008, 08:31
Преди малко му пратих сигурно 10 пълномощни, но нищо...или е извън линия, или не ги приема... И преди съм му писала уж съвсем случайно, но той не ми е отговарял и ми е изписвало "2-3-4... недоставени съобщения"... :(

.JuSt.SunShiNe.
08-09-2008, 13:12
Просто НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ! :)

voodoo.doll
08-09-2008, 18:52
Поговори с него открито, признай му чувствата си и не се дърпай, защото така го объркваш. Събери куража и бъди самоуверена. Просто повярвай в себе си и ще видиш, че ще има резултат!