PDA

View Full Version : Съвет за гинеколог...



t1n4e7o
08-08-2008, 16:51
Аз по принцип съм от Хасково, но на 1 септември с гаджето ми ще ходим в София (там баба му има къща, а тя ще ходи на море с прятеля си.. :D и... ) ще сме сами... за да не оставяме къщата без никой.. Та въпроса ми е към момичета от София, който знаят къде има частен и горе долу евтин гинеколог, за да ми предпише някакви противозачатъчни, защото тук в Хсково майка ми ги познава всички, следователно и те мен, а тя не ми разрешава да ги пия, защото мисли, че съм малка.. (на почти 17 съм) Та моля ако някой знае да казва :)

DevilWish
08-08-2008, 16:53
Хубаво ще ти предпише ,ама противозачатъчните се почват от първия ден на меструацията ти и действат след 7 дни . . . вие колко време ще сте там!?

girl_in_black
08-08-2008, 16:59
Противозачатъчните се започват от първия ден на менструацията, пият се 21 дни, после 7 се почива.Не се пият за една седмица.Така само ще си разбъркаш хормоните, а и няма да има ефект от хапчетата.

t1n4e7o
08-08-2008, 17:14
Хубаво ще ти предпише ,ама противозачатъчните се почват от първия ден на меструацията ти и действат след 7 дни . . . вие колко време ще сте там!?


Но на мен не ми трябват точно за там а по принцип да си пия.. искам само да ми каже какви а аз и след месец може да си ги взема.. :)

DevilWish
08-08-2008, 17:22
Но на мен не ми трябват точно за там а по принцип да си пия.. искам само да ми каже какви а аз и след месец може да си ги взема.. :)
Аха ,така може :) Еми има едни ,които мисля ,че се предписват много на момичетата и те се казват Жанин и струват около 12 лева някъде според мен ще ти предпише тях.Отиди на доктор аз само ти казвам ,за да ти кажа колко пари да имаш.
Обаче ако майка ти не знае ,не е много добре. . .
Иначе успех! :)

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:55
ем земи си направление от личния лекар за гинеколог и така даже ще ти е безплатен :?

Escarina
08-08-2008, 19:11
Защо не поизчакаш малко с противозачатъчните? Смисъл... на тая възраст може да стане някой гаф. Иначе ако си решила, в Младост 4 на задната част на 25та поликлиника има една много добра частна клиника - Грийнберг. По последни спомени прегледа беше ещо от сорта на 30 лв. Ако те интересува пиши на ЛС.

BurningDesire
08-09-2008, 07:48
Защо не поизчакаш малко с противозачатъчните? Смисъл... на тая възраст може да стане някой гаф.
Не е вярно, противозачатъчните са НАПРАВЕНИ за момичета на тази възраст, макар че много хора си мислят друго. Лично от гинеколог я имам тая информация.

Ice_Queen_
08-09-2008, 08:14
На 17 противозачатечни,хахаха.
Отворила си се на 13 нали ?

:lol:

blackfate
08-09-2008, 08:27
Какво толкова бе???
На 17 -- и хапчета ... Ми щом момичето иска да е по сигурна - евалата и ...
Аз като съм на 15 и искам да почвам, кфо ще ми кажете ... Че съм го направила на 5 ли? Пффф тъпи хора ...
Противозачатъчните в момената са именно за тая възраст, по пречистени, с по малко хормони, за да сме сигурни, защото презервативите се късат, а като се късат, за какво ни е една привидна сигурност, дето хич не е сигурна. + като си с един постоянен партньор .... Предпочитам да се пазя аз сама с хапчета, отколкото той да ме пази ... А и това с огромното окосмявате и всичко - то е до организъм, а за всеки орг. има благоприятни таблетки.
А и какъв гаф ще стане, ако момчето не сфършва вътре ... само от предеякуационната течност ... хах и с хапчетата .... нищо няма да стане ... А и опр. са по ефтини от ескапелето.

Само нещо се обърках ... към авторката ... бабата на приятеля ти ще ходи на море с нейния приятел .. ОМФГ :shock: :shock: :shock:
А Защо да е честен ..гинеколога ... смисъл... тука немога да ти помогна, частниците не ги знам .. Обаче не му позволявай просто ей така да предпише ... искай иследвания ...
Макар, че ако хапчетата не ти понесат ще е малко кофти, щото треа се връщаш в СФ, да не ходиш в Хасковото .. Ама те ония не би треало да казват на майка ти,... баси лекарите има вече. Ако си над 16 за гинеколог. преглед не е нужно родител да знае ... а какво става в стаичката лекаря НЕ трябва да казва на никой.

Nadelina
08-09-2008, 09:18
... А и това с огромното окосмявате и всичко - то е до организъм, а за всеки орг. има благоприятни таблетки.
Maika mi pieshe predi vreme protivozachatachni, ot koito ne i rastqha kosmi, pyk kamo li ogromno okosmenie.

blackfate
08-09-2008, 10:02
ми аз това имах предвид... има някой, на които им деиства гадно определено противозачатъчно, а същото на други им действа перфектно ...