PDA

View Full Version : Пак проблеми...



Pliok0019
08-08-2008, 20:09
Един много скъп за мен човек е влюбен в мен... И днес прекратихме всякакви отношения. Той е ужасно мил, чаровен, обръща ми внимание, хубав е, но не съм влюбена в него. И никога няма да бъда. Искам го за приятел, а той мен за нещо повече. Сега ми е доста тъжно, дори плаках малко...Обичам качествените хора в живота ми да са близо до мен, но изгубих един.

С тази тема исках просто да споделя...

rai4etyyy
08-08-2008, 20:13
Aми кажи му,че между вас не може да има нищо повече от приятелство ...,ако те разбере хубаво :)

Pliok0019
08-08-2008, 20:14
Aми кажи му,че между вас не може да има нищо повече от приятелство ...,ако те разбере хубаво :)
Казвала съм му го милион пъти, но той продължава да ме обича. Това е от година сигурно...и няма край.

zaraaa
08-08-2008, 20:15
Защо не се опиташ да си го върнеш, или не можеш :(

Andreev
08-08-2008, 20:16
ми нека си те обича, обясни му,че ти го чувстваш само като приятел и искаш да си останете такива

soulja_girl4e
08-08-2008, 20:18
еми и аз съм така... тъпо е, гадно е, мазно е, долно е и прочие и прочие пък кво да се прави? неа лек за несподелената любов все още...

MartyParty
08-08-2008, 20:18
Защо не се опиташ да си го върнеш, или не можеш :(
И как предлагаш да стане?Човек не се разлюбва за 1 ден.

BWald0rf
08-08-2008, 20:20
Е така е сложно..но според мен най-добре да прекратите всякакви отношения сега и да не излизате..Поне докато не те разлюби,а после може да сте приятели пак.

hahavteen
08-08-2008, 20:41
Знам колко е гадно да загубиш ценен за теб човек и дори наскоро ми се случи за пореден път...
Според мен правилно си постъпила след като не си влюбена в него а той не е съгласен да сте просто приятели..
Както казва мойта най-добра приятелка "Всичко минава и това ще преживеем" :-)

cveti_sexy
08-08-2008, 20:44
ми мацка кажи му че искаш да бъдете само приятели и че не можеш да го възприемеш по друг начин.

VikSsit0oy
08-08-2008, 20:51
И на мен такова нещо ми е доста познато.Поговори с него,обясни му че изпитваш само чисто приятелски чувства,но много държиш на него и искаш да си останете добри прятели.Надявам се да те разбере,защото ще е много гадно,ако стане така,че поради тази причина да прекратите и приятелството си .. На мен лично така ми се случи и ми беше доста гадно.Но пък имам един друг много добър приятел,който от година вече е влюбен в мен,но разбира,че иска да сме само приятели и не ми се съдри.Но това как ще постъпи си зависи от самия човек.Но според мен ако не те разбере и не иска да сте приятели няма нужда да опитваш да оправиш нещата...защото според мен това показва колко и добър приятел ти е,щом не може да те разбере...Успех ! :-)

cinderella_gugutka
08-08-2008, 21:01
съ4увствам ти щото скоро май трябва и аз да направя тва като тебе-да нараня някой наистина мил 4овек...но...в крайна сметка и мен също са ма наранявали и не са отговаряли на 4увствата ми така 4е е справедливо донякъде

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 21:03
Секса му е майката :!:

cherinka
08-08-2008, 21:11
Аз минавам с тезата, че приятелството е много по-ценно от всякак вид други взаимоотношения, а доказателствената ми част не може се побере на тази клавиатура. Дори да не съм права, пак си продължавам с тезата.....

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 21:16
...да мерси... добре с1м...и аз те обичам...

soulja_girl4e
08-08-2008, 21:25
...да мерси... добре с1м...и аз те обичам...
някой е яхнал метлата 8-)

gPa3HuTeJl
08-08-2008, 21:40
Баба Яга... фйууууууууууууУУУУУуу

Junona
08-08-2008, 22:26
Кофти ситуация... Няма как да не го загубиш в случая след като го отблъскваш и му казваш че не го желаеш както той теб.. това което се е случило е най-добрия вариант .. потърси го след време .. може нещата да са различни и той примерно да има и да желае друга ... а може би няма да намери заместителката ти... :?

nejnaDROGA
08-08-2008, 23:14
Pliok0019 :cry: историята ти ми е до болка позната :cry: Преди почти 3 години и аз разбрах,че най-добрият ми приятел е влюбен в мен :cry: Казах му,че искам да сме само приятели,а той продължаваше да настоява поне да се пробваме :cry: Каза ми,че ще изчака да се разделя окончателно с тогавашният ми приятел и че след това иска да пробваме :cry: И аз простата се съгласих (той също беше много мил,чаровен,добър и си признавам,че имах някакви симпатии към него,но те не бяха много силни).Скъсахме с приятеля ми (М.) и след около месец тръгнахме с П.(предварително му казах,че знае колко време ходих с М. и че може пак да се оправим след време както и че искам когато скъсаме да се опитаме да бъдем приятели както преди).Всичко си беше супер в началото,но той започна да ревнува от всяко момче в компанията ни (ние бяхме около 20 човека в компанията,от които само 5 момичета...).Казах му,че тази ревност ме убива и че е по-добре да се разделим и да опитаме да забравим за случилото се.Той ми обеща,че ще се промени и така няколко пъти :cry: Накрая не издържах и му казах,че искам да се разделим...След това се прибрах и видях,че имам СМС от него,в който ми казва да го забравя и че ме мрази.Писахме си цяла вечер СМС-и и уж се разбрахме,че всичко,което стана трябва да се забрави...Скоро дойде лятото,аз заминах с нашите на море,после в Габрово и цяло лято нито СМС-и,нито сигнали,нито НИЩО :cry: Прибрах се в началото на септември и го видях с 2 момчета (които мразя повече от всичко)...Той мина покрай мен и дори не ме поздрави! :-k Веднага му писах СМС и няколко часа след това ми отговори "...аз вече не съм същия човек,който бях до преди 2 месеца...извинявай,че не ти казах "здрасти",но просто...някой ден ще разбереш,а ако искаш да е по-скоро питай брат си" (брат ми е едно момче,с което от много години си викаме "брат ми" и "сестра ми" 8-) ).Веднага писах на В.(брат ми) и той ми каза:"сестричке ти не го ли видя,че се е събрал с наркоманите на квартала,не видя ли колко е отслабнал за 2 месеца,колко е променен...и не се очудвай,че не ти казва здр. и на другите не казва вече".Когато прочетох това бях СЪСИПАНА!!!Питах брат ми каква е причината П. да се захване с наркотиците,а той каза,че не знае.Вечерта си писах с П. и го наредих много яко (за което малко съжелявам)...Казах му,че се е превърнал в скапан наркоман,че никога не съм го очаквала от него и т.н.След като си казах всичко,което имах да му казвам го питах защо се е захванал с тия ла*на,а той ми отговори: "ми преди време имаше едно момиче,което обичах повече от всичко на шибания свят...направих грешка като я ревнувах и задушавах с държанието си...тя ме за*ба и се наложи да намеря начин да я забравя" :shock: Гледах точно като човечето от емотиконата :shock: Казах му "и к'во значи аз съм виновна,че си проваляш живота,а?!" ...Той ми каза само "извинявай" и излезе от скайп...От тогава (почти 2 години) спряхме да си пишем,казва ми "здрасти" само когато е сам и когато аз първа му кажа.Още се мразя,за това което стана ](*,) и едва ли някога ще си простя,че постъпих така ](*,) Та той сам каза,че заради мен е станал такъв :-# ...

•••

Е това беше и моята история :( Сори на всички,за които е била скучна и тъпа и т.н.,но и аз както и авторката имах нужда да споделя случилото се :cry: (в интерес на истината вие сте първите хора,които разбират как точно се чувствах тогава и как се чувствам сега).Гадно е,когато разбереш,че човек когото обичаш (като приятел,та дори и като брат),на когото държиш и за когото си готов на всичко те обича :cry: А още по-гадно е когато разбереш,че този човек си е провалил живота заради теб :-# ](*,)
П.П.Pliok0019 направи всичко възможно да не загубиш приятелството му,защото е УЖАСНО!!!Аз още се чувствам някак празна отвътре...Все едно една част от мен я няма :( Обясни му,че ти го обичаш като приятел и че ако между вас се получи нещо повече след това вече няма да е същото :( Успех :-) и пак се ИЗВИНЯВАМ на тези,на които им е било скучно!!!

TheNewReligion
08-08-2008, 23:20
Не трябва да се предаваш ! Оп;итай се да му обясниш как стоят нещата и му кажи всички мили неща , които каза и на нас за него . Щом е влюбен в теб трябва да ти повярва . Успех . :)

didi_baby
08-09-2008, 08:44
Обясни му го и му кажи че искаш да си запазите приятелството

k0kster
08-09-2008, 09:16
Поговорете и изяснете ситуацията

Pliok0019
08-09-2008, 10:10
Благодаря на всички за отговорите ви. :-)

vamp
08-09-2008, 11:07
Цениш го като приятел...Да бе,по-добре си кажи,че обичаш милите момчета да тичат след теб и да ти се молят :)
Нищо лично,просто така мисля,не харесвам момичета,които постъпват като теб!

Pliok0019
08-09-2008, 11:14
Цениш го като приятел...Да бе,по-добре си кажи,че обичаш милите момчета да тичат след теб и да ти се молят :)
Нищо лично,просто така мисля,не харесвам момичета,които постъпват като теб!
Повдига ми самочувствието ми е ми е интересно, да. Това не ми пречи да го ценя като приятел.

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:00
да..честно срещано явление :-s трябва да се примири...на сила хубост не става :) кажи му, че или приятелство, или нищо .. пък понякога е хубаво да знаеш, че има някой, който те обича :)

dreaml1nd_
08-09-2008, 12:09
и още нещо ... м/у момиче и момче зароди ли се приятелство има 3 варианта
1.Влюбвате се взаимно и .. става квото трябва
2.момичето се влюбва в момчето
3.момчето се влюбва в момичето ...

ии така изводът е, че винаги не е само приятелство цялата работа :smt075 така де...няма спасение от любовта :)

vamp
08-10-2008, 08:43
Цениш го като приятел...Да бе,по-добре си кажи,че обичаш милите момчета да тичат след теб и да ти се молят :)
Нищо лично,просто така мисля,не харесвам момичета,които постъпват като теб!
Повдига ми самочувствието ми е ми е интересно, да. Това не ми пречи да го ценя като приятел.

А защо го прави,защото иска да ти покаже колко те цени и колко значиш за него.Той не иска само да те забавлява,иска любовта ти в замяна.Получава се така,че го използваш...Дали го цениш,какво означава "като приятел".Като не го обичаш,просто му го кажи.Кажи му :"Ей ти не ми харесваш,пъпчив си грозен си,дебел си(примерно).Не бих си легнала с теб,ако искаш може да си ми приятел и да ми тичаш след задника докато ти писне."
Имам предвид,така както ти не искаш любовта му,той не иска само приятелството ти!