PDA

View Full Version : Корем



kloshar
08-08-2008, 20:40
haresvam vsi4ko v tqloto si samo korema ne moga da si go turpq,a ot vs nai-mn mrazq da pravq koremni presi..ima li nqkuf dr na4in..
btw ne piq bira,ne sportuvam ne6to opredeleno,ne hodq na fitnes,obi4am da se razhojdam 4as-dva na den nqkude navun..staraq se da ne qm vsi4ko koeto vidq xD ;S

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Inlofee
08-08-2008, 22:03
мм за жалост те са най-ефикасни..ли4но на мене ми помогнаха доста .. в на4алото е гадно, но после се свиква . Аз на ден правих по около 100-150 макс 200 и са си харесвам корем4ето.. ама ги спрях..мързел ме е :D

stealthyGirl
08-08-2008, 23:16
Еми ти к'фо искаш - не ходиш на фитнес, не спортуваш... Няма вариант да имаш плосък корем и стегнато дупе, освен ако не ходиш МНОГО повече от 2-3 часа. :?
Спортувай .. в малко спортове има коремни преси, даже като се замисля няма такива.

kloshar
08-09-2008, 06:07
e az ne iskam nqkuf suuuuuuuuuuuper plosuk korem i kvo da sportuvam

fiama
08-09-2008, 07:02
Въртене на обръч и танци също са добър вариант. Във втория случай даже ще стегнеш цялото си тяло ;)

ProstoAz
08-09-2008, 07:49
Тичай.

Redo
08-09-2008, 08:13
Тичай.
Зависи от случея. ;)

nejnaDROGA
08-09-2008, 08:15
Тичай.
Добре бе явно не съм от най-умните :D ,но какво общо има тичането със стягането на корема?!

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-09-2008, 08:28
Ето една статия-мисля, че ще ти е полезна!

5 факта, които трябва да знаете, ако искате да имате плосък корем

1. Много от така наречените "здравословни храни" всъщност представляват "junk food", която стимулира производството на мазнини в областта на корема. Фирмите, произвеждащи диетични храни, продължават да ви лъжат, просто за да увеличат продажбите си.

2. Упражненията за стегнат корем като коремните преси и уредите, които натоварват тези зони, са най-неефективният метод за правене на плочки.

3. Скучните упражнения, които натоварват сърцето, не са най-добрият начин да стопите излишните килограми и да оформите стегнати коремни мускули. Има натоварвания, които са 10 пъти по-ефективни от тях.

4. Не харчете парите си за скъпи хапчета за отслабване или други безполезни добавки. Много по-голям ефект могат да окажат добре подбраните естествени храни.

5. Всички уреди, които служат за стягане на коремните мускули, са пълна загуба на пари и време. Нито един от моделите, участващи в рекламите на тези уреди, не е постигнал перфектната фигура, като е използвал този уред. Те изглеждат по този начин, защото са правили истински упражнения и са следвали истински хранителен режим.

Redo
08-09-2008, 08:39
То ако вярваме на всички статий .... тренировки и добро хранене е решението.Цял живот да се наказвам и да ям корени и храсталаци ли ?!?

wo0p
08-09-2008, 08:55
абе тичай си по 2,3 пъти на седмица и прави си по 50/100 коремни прески на ден

SeXyL[!]Nk@
08-09-2008, 11:41
Тичай.
Точно така + скачай на въже,много калории и мазнине се топят.. :)

SeXyL[!]Nk@
08-09-2008, 11:46
Ето една статия-мисля, че ще ти е полезна!

5 факта, които трябва да знаете, ако искате да имате плосък корем

1. Много от така наречените "здравословни храни" всъщност представляват "junk food", която стимулира производството на мазнини в областта на корема. Фирмите, произвеждащи диетични храни, продължават да ви лъжат, просто за да увеличат продажбите си.

2. Упражненията за стегнат корем като коремните преси и уредите, които натоварват тези зони, са най-неефективният метод за правене на плочки.

3. Скучните упражнения, които натоварват сърцето, не са най-добрият начин да стопите излишните килограми и да оформите стегнати коремни мускули. Има натоварвания, които са 10 пъти по-ефективни от тях.

4. Не харчете парите си за скъпи хапчета за отслабване или други безполезни добавки. Много по-голям ефект могат да окажат добре подбраните естествени храни.

5. Всички уреди, които служат за стягане на коремните мускули, са пълна загуба на пари и време. Нито един от моделите, участващи в рекламите на тези уреди, не е постигнал перфектната фигура, като е използвал този уред. Те изглеждат по този начин, защото са правили истински упражнения и са следвали истински хранителен режим.

Като твърдиш тези неща,ще кажеш ли фна кои уриди да работиме? :-o
Пък и това,че добавките нямали ефект не е вяро,аз бях смъкнала 12кг за месец,като пиех 2 таблетки ел карнетин преди всяка тренировка,+ това правих по- 300 коремни преси и корема+ горната част ,където е месцет0 в областта на стомаха е там бях го стопила толко много,че беше едвам забележимо.

SeXyL[!]Nk@
08-09-2008, 11:52
kloshar , ако ходиш на фитнес на пътека или тренажора тичай , но не примерно 1 час,но супер бавно,то трябва да много бързо,значи прави следното,бягай супер бързо 10 минути,почини си малко,после още 10 минути много бързо.....и така.
Така,е по- ефикасно.Прави по 100-коремни на тренировка,то и аз ги мразих преди,но си наложих да ги правя,защото иначе няма спасение от мазнините.Но не лягай с целият си гръб,до земята, значи така:Лягаш и почваш ,правиш първо 10 примерно,но плешките ти не трябва да упират до земята.

pcdollsbmagi
08-09-2008, 12:28
haresvam vsi4ko v tqloto si samo korema ne moga da si go turpq,a ot vs nai-mn mrazq da pravq koremni presi..ima li nqkuf dr na4in..
btw ne piq bira,ne sportuvam ne6to opredeleno,ne hodq na fitnes,obi4am da se razhojdam 4as-dva na den nqkude navun..staraq se da ne qm vsi4ko koeto vidq xD ;S

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
az nai-mnogo si haresvam korema i taliikata,a znaessh li koe naistina deistva-vyrtene na obrach,opitai shte vidi6,po nqkolko chasa na den :)

SeXyL[!]Nk@
08-09-2008, 12:31
haresvam vsi4ko v tqloto si samo korema ne moga da si go turpq,a ot vs nai-mn mrazq da pravq koremni presi..ima li nqkuf dr na4in..
btw ne piq bira,ne sportuvam ne6to opredeleno,ne hodq na fitnes,obi4am da se razhojdam 4as-dva na den nqkude navun..staraq se da ne qm vsi4ko koeto vidq xD ;S

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
az nai-mnogo si haresvam korema i taliikata,a znaessh li koe naistina deistva-vyrtene na obrach,opitai shte vidi6,po nqkolko chasa na den :)

Ами , ако неможем да въртим обрач?Защото аз немога. :-o :(

Fickle
08-09-2008, 12:36
ми научи се ..

SeXyL[!]Nk@
08-09-2008, 12:37
ми научи се ..
xaxaxa...толко пъти съм пробваала....
ама нищо не стаа' :booooomb:

Fickle
08-09-2008, 12:39
еми то от веднъж няма да стане.. лека полека ще се научиш

Cvetito53
08-09-2008, 13:20
Spored men re6enieto e -koremni presi vseki den!!!! :-P :-P

machine
08-09-2008, 13:33
[quote]haresvam vsi4ko v tqloto si samo korema ne moga da si go turpq,a ot vs nai-mn mrazq da pravq koremni presi..ima li nqkuf dr na4in..
btw ne piq bira,ne sportuvam ne6to opredeleno,ne hodq na fitnes,obi4am da se razhojdam 4as-dva na den nqkude navun..staraq se da ne qm vsi4ko koeto vidq xD ;S[quote]

НЕ.АКО БЕШЕ ТАКА ЛЕСНО ВСИЧКИ ЩЯХА ДА ИМАТ СТЕГНАТИ И ДОБРЕ ИЗГЛЕЖДАЩИ КОРЕМНИ МУСКУЛИ!

Ето една статия-мисля, че ще ти е полезна!

5 факта, които трябва да знаете, ако искате да имате плосък корем

1. Много от така наречените "здравословни храни" всъщност представляват "junk food", която стимулира производството на мазнини в областта на корема. Фирмите, произвеждащи диетични храни, продължават да ви лъжат, просто за да увеличат продажбите си.

2. Упражненията за стегнат корем като коремните преси и уредите, които натоварват тези зони, са най-неефективният метод за правене на плочки.

3. Скучните упражнения, които натоварват сърцето, не са най-добрият начин да стопите излишните килограми и да оформите стегнати коремни мускули. Има натоварвания, които са 10 пъти по-ефективни от тях.

4. Не харчете парите си за скъпи хапчета за отслабване или други безполезни добавки. Много по-голям ефект могат да окажат добре подбраните естествени храни.

5. Всички уреди, които служат за стягане на коремните мускули, са пълна загуба на пари и време. Нито един от моделите, участващи в рекламите на тези уреди, не е постигнал перфектната фигура, като е използвал този уред. Те изглеждат по този начин, защото са правили истински упражнения и са следвали истински хранителен режим. [quote]

Здравословни храни-не няма таквоа нещо има добър хранителен режим.права си за това
права си с коремни преси не се правят плочки,НО се стяга пресата и са най-добрият вариант-има някаква истина в това ,което си написала
сърце-няй-важният мускул,от който зависи всичко.Но какво общо има сърцето с изгарянето на мазнини?
добавки-идеално решение при некачествено хранене.ТЕ НЕ СА ВРЕДНИ и подпомагат редице дейности на организма.Естествени храни-кои са те,всички минават през някакъв вид обработка.Ако трябва да се храним наистина правилно и разделно трябва меню от 14-15 храни,които да ядем цел живот,но е доста скъпичко
за тия уреди съм съгласен-пълна измама
Имаш някакви попадения.БРАВО :)

machine
08-09-2008, 13:36
haresvam vsi4ko v tqloto si samo korema ne moga da si go turpq,a ot vs nai-mn mrazq da pravq koremni presi..ima li nqkuf dr na4in..
btw ne piq bira,ne sportuvam ne6to opredeleno,ne hodq na fitnes,obi4am da se razhojdam 4as-dva na den nqkude navun..staraq se da ne qm vsi4ko koeto vidq xD ;S[quote]

НЕ.АКО БЕШЕ ТАКА ЛЕСНО ВСИЧКИ ЩЯХА ДА ИМАТ СТЕГНАТИ И ДОБРЕ ИЗГЛЕЖДАЩИ КОРЕМНИ МУСКУЛИ!

Ето една статия-мисля, че ще ти е полезна!

5 факта, които трябва да знаете, ако искате да имате плосък корем

1. Много от така наречените "здравословни храни" всъщност представляват "junk food", която стимулира производството на мазнини в областта на корема. Фирмите, произвеждащи диетични храни, продължават да ви лъжат, просто за да увеличат продажбите си.

2. Упражненията за стегнат корем като коремните преси и уредите, които натоварват тези зони, са най-неефективният метод за правене на плочки.

3. Скучните упражнения, които натоварват сърцето, не са най-добрият начин да стопите излишните килограми и да оформите стегнати коремни мускули. Има натоварвания, които са 10 пъти по-ефективни от тях.

4. Не харчете парите си за скъпи хапчета за отслабване или други безполезни добавки. Много по-голям ефект могат да окажат добре подбраните естествени храни.

5. Всички уреди, които служат за стягане на коремните мускули, са пълна загуба на пари и време. Нито един от моделите, участващи в рекламите на тези уреди, не е постигнал перфектната фигура, като е използвал този уред. Те изглеждат по този начин, защото са правили истински упражнения и са следвали истински хранителен режим. [quote]

Здравословни храни-не няма таквоа нещо има добър хранителен режим.права си за това
права си с коремни преси не се правят плочки,НО се стяга пресата и са най-добрият вариант-има някаква истина в това ,което си написала
сърце-няй-важният мускул,от който зависи всичко.Но какво общо има сърцето с изгарянето на мазнини?
добавки-идеално решение при некачествено хранене.ТЕ НЕ СА ВРЕДНИ и подпомагат редице дейности на организма.Естествени храни-кои са те,всички минават през някакъв вид обработка.Ако трябва да се храним наистина правилно и разделно трябва меню от 14-15 храни,които да ядем цел живот,но е доста скъпичко
за тия уреди съм съгласен-пълна измама
Имаш някакви попадения.БРАВО :)

TasteOfSin
08-09-2008, 16:06
С две ръце за въртенето на обръч :grin:

VerryBerry
08-09-2008, 16:12
http://www.cosmopolitan.bg/moda_krasota/p3_327_0.html пробвай с тези ;)

silver_moon
08-09-2008, 17:13
ако искаш пиши ми лично съобщение и ще ти пратя няколко много ефикасни упражнения, които не са и толкова сложни.

хора един съвет от мен: каквито и упражнения да правите не ги правете всеки ден, а през ден, защото иначе мускула свиква с натоварването и няма резултатче...аз така правих по 250коремни на ден в продължение на месец и половина и никакво напрежение не усещах и ефект нямаше...после си намерих едни упражнения, които правя и до днес, но през ден и венага се усеща напрежение и има ефект :)

pcdollsbmagi
08-09-2008, 17:30
Spored men re6enieto e -koremni presi vseki den!!!! :-P :-P
men koremite trenirali koremni presi izob6to ne mi haresvat,tezi koremni presi sa samo za muje,e tova si e moe li4no mnenie,no mislq 4e momi4etata trqbva da imat ploski,sladki korem4eta ,a ne sys grubi plo4ki
zatova nai mi haresva efekta ot vyrtene na obry4 :) :-P :)

krisito9212
08-14-2008, 17:32
тичаи по около 20-30 мин бавничко+ коремни преси примерно 3 серии по 50 ;) а стичането ще си стегнеш не само корема а и цялото тяло.