PDA

View Full Version : помогнете1?!?



cveti_sexy
08-08-2008, 20:40
та...срещам едно момче всеки ден на спирката и чакаме заедно маршрутката.ужасно много ми харесва но незнам как да го заговора всичко което ми хрумва ми се струва много банално и неподходящо.моля ви помогнете 8-[ 8-[ 8-[

bitanem_25.05
08-08-2008, 20:42
˙·٠•● кФа сЪм аЗ Li?mI тi кЪФ cI? ●•٠·






8-)

cherinka
08-08-2008, 20:47
Ми, попринцип нещо по-шик не мога да ти предложа за това ще ти кажа аз как съм постъпвала.
Значи, просто отивам до въпросния човек (момче, момиче (+момичета такива с които сме били от едно училище, но само сме пътували заедно без да се познавам)) та.. отивам до въпросния човек казвам му "Здрасти" .. седи и ме гледа умно казвам му "Аз съм *еди коя си*" и нахално си бутам ръката в неговата, той си казва името и изтърсвам нещо от сорта на "забелязах, че използваме един транспорт и реших да се запознаем понеже всеки ден ще си гледаме муцуните и поне да си правим лаф мохабет в тъпия рейс, кво ще кажеш?" иииии така.
Относно твоя пич, първо се настрой и дръж приятелски пък вече по-след време направи ГОЛЯМАТА крачка (ако мога така да се изразя), пък току-виж той я направил пръв 8-)

cinderella_gugutka
08-08-2008, 20:48
еми нещо от рода на-здрасти,може ли да се запозная с теб аз съм криси приятно ми е :oops:

cveti_sexy
08-08-2008, 20:53
Ми, попринцип нещо по-шик не мога да ти предложа за това ще ти кажа аз как съм постъпвала.
Значи, просто отивам до въпросния човек (момче, момиче (+момичета такива с които сме били от едно училище, но само сме пътували заедно без да се познавам)) та.. отивам до въпросния човек казвам му "Здрасти" .. седи и ме гледа умно казвам му "Аз съм *еди коя си*" и нахално си бутам ръката в неговата, той си казва името и изтърсвам нещо от сорта на "забелязах, че използваме един транспорт и реших да се запознаем понеже всеки ден ще си гледаме муцуните и поне да си правим лаф мохабет в тъпия рейс, кво ще кажеш?" иииии така.
Относно твоя пич, първо се настрой и дръж приятелски пък вече по-след време направи ГОЛЯМАТА крачка (ако мога така да се изразя), пък току-виж той я направил пръв 8-)

ми...мисля да пробвам мерси много :---)

plmn
08-08-2008, 21:19
Приближаваш го внимателно в гръб...ръгаш го в ребрата и му казваш hi asl pls?Трябва да проработи.Пиши дали е станало.

scoobydors
08-08-2008, 21:35
Приближаваш го внимателно в гръб...ръгаш го в ребрата и му казваш hi asl pls?Трябва да проработи.Пиши дали е станало.

:lol: :lol: :lol:

thefreak
08-08-2008, 22:07
Ми, попринцип нещо по-шик не мога да ти предложа за това ще ти кажа аз....
Моя аватар е по хубав ^^.

cherinka
08-08-2008, 22:09
Ми, попринцип нещо по-шик не мога да ти предложа за това ще ти кажа аз....
Моя аватар е по хубав ^^.
8-) добре.
аз заради черешките съм го сложила 8-)

Junona
08-08-2008, 23:22
Промъкваш се зад него.Вдигаш се на пръстченца.Вдигаш високо ръчички като наказана.Изкарваш най-веселяшката си усмиФФФФФФка.И му шепнеш нежно на ушенце,ма със сички сили: WAZAAAAAAAAAAAAAAA
После го питаш: Е,кфо да не те изплаших.ама е с такафа физиономия --> :-| Показваш му зъбчета.Казваш му нещо от сорта на : Е, сори ако ти изглеждам като некфа откачалка,ма тфа ми го каза некфа дето й хлопа дъската ф един форум (гледаш да не издадеш секретната тайна от къде разбира се (тука нема ама в скайпа има една иконка --> (бандит) ) таа.. след това го заговаряш човека примерно с некфо здрасти е такоа невинно като му опираш пистолет в пишката :smt066 може и къртечница :smt070 .. след което му се усмихваш некфо такоа --> :razz: и бегаш към маршрутката..

Хахах това естествено е в кръга на шегата ... съжалявам че занимавам хората тука с глупости ама 1 годишно ме фаща лигнята, ама кат ме сполети става страшно.. таа мацинка примерно може да отидеш до него и да му кажеш : "ей, май не се засичаме за 1 път.. Какво ще кажеш да се запознаем най-накрая " .. това е възможно най-простия начин да се запознаете .. като причина хаха дано преудолееш срама си :) Успех от мене маци :-) :-) :-) :-) :-)

BaiToq
08-09-2008, 04:28
Ако си момиче,
и ако си секси,както твърди никът ти,
няма да ти е много трудно.
Попитай го някоя простотия-
да ти купи билетче,къде
слиза или нещо подобно.

Vikitooo
08-09-2008, 05:07
Имаше един убавец на спирката та засичахме се чат път докато чаKaxме рейса. И веднъж както всеки път аз си чакам там, и той там та рейса бая закъсня и той "ееееебати рейса пак закъсня" 8-) ..И аз естествено " да бе и на мен ми писна да чакам"..Т :D а така се почна..вътре седнахме на една седалка, говорехме си... :oops:

Та мисълта ми е , че от нещо дребно се почва разговора" ох кво лошо време", и т.н . Не е нужно да му кажеш някаква философия та да завържете разговора. И ако той има interes, или айде не интерес, просто е контактен, не срамежлив..ще потръгне. :-)

blackfate
08-09-2008, 08:01
Като отидеш на спирката го питай, "абе, здрасти, понеже знам, че и ти използваш мойта маршрутка, пък аз малко бързам, отколко време я чакаш" или нещо такова ... Или ако е слънце и той е застанал на слънце ... "Не ти ли е топло на това слънце" :razz:

krisiiiiito
08-09-2008, 08:08
абее какво толкова кажи му здрасти да се надяваме че той ще ти отвърне после добавяш нещо от рода на - пътуваме всеки ден заедно а още не сме се запознали :D аз съм '' --- '' ... и подаваш ръка 8-)

П.С.
охоо а за подписаааа
˙·٠•● кФа сЪм аЗ Li?mI тi кЪФ cI? ●•٠·
:razz: :razz: :razz:

.JuSt.SunShiNe.
08-09-2008, 08:18
Завържи разговора с нещо дребничко и простичко... според ситуацията: "Маршрутката пак закъсня..."..."Леле какво лошо време..."..."Коя е последната спирка на маршрутката...."....абе нещо такова, но трябва да си близо до него... Или се блъсни в него без да си искаш лекичко и кажи..."Опа извинявай..Ъ, познаваме ли се ?" и подай ръка със закачлива усмивка... :wink: Успех и по самоуверено !

voodoo.doll
08-09-2008, 08:19
Иди до него и му кажи "Здрасти!" и му се усмихни. После му кажи името си и нещо от сорта на "Приятно ми е!". Или пък както ти казаха и другите в темата - кажи нещо от рода на "Виждам, че пътуваме заедно, ае си правим лаф в автобуса." ;

П.П.: В краен случай, на помощ идва: "К'фа съм аз? Ми ти къ'ф си?" :shock:

dark_angel_7813
08-09-2008, 14:52
Ми, попринцип нещо по-шик не мога да ти предложа за това ще ти кажа аз как съм постъпвала.
Значи, просто отивам до въпросния човек (момче, момиче (+момичета такива с които сме били от едно училище, но само сме пътували заедно без да се познавам)) та.. отивам до въпросния човек казвам му "Здрасти" .. седи и ме гледа умно казвам му "Аз съм *еди коя си*" и нахално си бутам ръката в неговата, той си казва името и изтърсвам нещо от сорта на "забелязах, че използваме един транспорт и реших да се запознаем понеже всеки ден ще си гледаме муцуните и поне да си правим лаф мохабет в тъпия рейс, кво ще кажеш?" иииии така.
Относно твоя пич, първо се настрой и дръж приятелски пък вече по-след време направи ГОЛЯМАТА крачка (ако мога така да се изразя), пък току-виж той я направил пръв 8-)


+1 добре казано :-D :-)

Whyniser
08-09-2008, 17:10
И аз така с 1 момиче.Чакам рейса нали и аз говорех по телефона и след това викам си:"Дай да вида днеска какво ще правя.И така гледам си тефтера поизпотих се и се качих в рейса.Тя седна срещу мен и аз си викам "мали с какво момиче се запознах в това "време" и тя се обади"Да егати времето и хубаво ли беше момичето" и аз отвръща "ДА" това си "ТИ" е тя как се изчерви не е истина

rai4etyyy
08-09-2008, 18:17
Лелее аз бях същата :grin: !Ами значи ... питай го например колко е часа или нещо такова :) заговори го по някъв нячин ...