PDA

View Full Version : Приятел за секс?



Shift
08-08-2008, 20:44
Какво мислите за така наречените "fuck buddys"? Момче й момиче (или момиче и момиче...?), които се събират единствено за да праят секс и нищо повече, докато намерят правилният човек за връзка.

pretty_fly
08-08-2008, 20:47
Оуу.. friends with benefits. Много радва :D :D :D Готино е, щото хем имаш постоянен партньор, хем не е нищо обвързващо. ;)

hahavteen
08-08-2008, 20:50
Наскоро говорих с един приятел по тази тема. Той от доста време има само такива френдс уит бенефитс..
Аз за себе си не мога да го въприема но както той каза аз съм живяла в клетка. До преди 4 месеца имах сериозна връзка която продължи 2 години и половина и само с този човек съм правил секс...
Не се знае как ще мисля утре :)

PLuScHeTo
08-08-2008, 20:52
ами аз лично съм против ... но това го мисля сега,а за в бъдеще нищо не се знае... всичко се променя :) :P

pretty_fly
08-08-2008, 20:56
Ама това всъщност е подобреният вариант на One-Night-Stand =) По-добре friends with benefits, отколкото всяка вечер с различен ;)

sexy_baby_originale
08-08-2008, 21:18
Какъв е смисъла да правиш секс без нищо повече?!?Без чувства,без обвързване.Според мен секса е нещо,което се споделя единствено с човека ,който обичаш,а не с някой ,за който хабер си нямаш представа.

rozova_lady
08-08-2008, 21:22
Разни хора,разни идеали какво повече да кажа.
В днешно време какво ли няма да се случи,та роднини с роднини
абе ужас направо.Не съм си и помисляла за приятел за секс,защото съм наясно че приятелство между момче и момиче не съществува.

cherinka
08-08-2008, 21:35
Всичко най-хубаво мисля за този вид взаимоотношения, но прост толкова много пъти съм си повтаряла мнението именно в този форум, че ме мързи вече дори да мисля по този въпрос......

Letal
08-08-2008, 21:36
Туу мъч ОТН..Не съм фенн, не бих имал такава приятелка само за секс, но кой знае хората се променят :D

scoobydors
08-08-2008, 21:38
А защо не :) Не виждам нищо кой знай колко грешно в това :D

stealthyGirl
08-08-2008, 21:38
Абе не ме интересуват к'во си прайкат хорицата... Аз иначе едва ли някога ще имам такъв приятел, ама не изключвам възможността (просто не правя секс все още).

delina
08-08-2008, 23:19
...

just_a_girl_z
08-08-2008, 23:25
оооооооо зверскооооо еееее :grin: :grin: :grin: аз няма време за друг вид връзки сега, а ми писна да масторбирам и си намерих приятел за секс :oops:
ама той не ми е само за секса де, мисля че мога да разчитам на него. в смисъл такъв че ако ми е кофти нещо винаги мога да вдигна телефона и да му се оплача :) :)


аз лично го препоръчвам. :grin: :grin: стига да е с правилния човек :)

gPa3HuTeJl
08-09-2008, 00:06
Всичко най-хубаво мисля за този вид взаимоотношения, но прост толкова много пъти съм си повтаряла мнението именно в този форум, че ме мързи вече дори да мисля по този въпрос......

...м1рзи те ама кройме п1клени планове...

marina star
08-09-2008, 05:14
mislq 4e e strahotno rre6enie poneje predotratqva "kurventiqta" i v sa6toto vreme ti dava sexualnite jelaniq

Vikitooo
08-09-2008, 05:30
Аз съм против такова нещо.
Не мога еновременно хем да бъда приятелка с тоя човек, хем и партньорка в сексуалният му живот. :?

In4eto_92
08-10-2008, 12:41
И аз съм против това, защото имах такова преживяване ... и естествено се влюбих .. таа, мисля, че винаги единият чувства другия като повече от приятел. И накрая - наранено сърце .. кофти.

margo_93
08-10-2008, 12:44
На мнение съм,че на кой както му е най-добре.Аз лично съм с положително мнение към такива "връзки".

fiama
08-10-2008, 13:33
Не мога да спя с човек, който ми се води "само приятел", докато аз или той си намерим нещо сериозно. И добре, при един такъв тип взаимоотношения, ако единият от двамата започне връзка, какво? - заявява на другия: вече имам официално с кой да спя ли?
Не ме радват подобни отношения :?

Amateur
08-10-2008, 13:50
Тъпооо тея немогат да има 1 свястна връзка!

nikup
08-10-2008, 13:54
Имал съм такава връзка и общо взето не знам с положително или отрицателно мнение съм. Секса си е секс и определено е по-добре така, отколкото всяка вечер с различна, не знаеш к'во ще ти лепне. Но както се случва в повечето случаи, не завърши добре, аз се влюбих в нея, а тя в друг и то стана една.....абе аз излязох наранения. Ако не сте намерили още точния човек, който да обичате безумно много - защо не, но от личен опит казвам, че секса с любимия човек е нещо върховно, защото не е просто секс.....ама май излязох от темата вече. Та пробвайте, ако има навити, разбира се.

NightGuardian
08-10-2008, 13:56
Ако сте приятели от много време , защо НЕ? :)

Arista
08-10-2008, 19:53
Абе странно е но е лесно постижино :-D
Ходиш дълго време с някой и като скъсате изведнъж се появява на вратата и секс секс уж нали да се съберете пак..... да ама земете че не се съберете и като се повтори няколко пъти :D и вече осъзнаваш че този човек като личност и приятел за теб е приключил и остава само секса.Наистина за мен за е странно но се свиква като си тръгва да не казваш "ше се видим" или "ше се чуем" 8-) тъпа раота ама засега на мен ми изнася :)

SabrinaAa
08-10-2008, 21:29
NE mi dopadat tezi vrazki ako 6te se 6ibam s nqkoi to 6te e sgadjeto mi ako imam takova...no s prqtel edva li.... :? :? :?

`SunFlower`
08-10-2008, 22:30
понякога интимни отношения с приятел могат да помогнат.... не визирам секс,защото все още не съм правила,но колкото до др неща с приятел мхм :oops: мисля,че за в бъдеще не бих имала нищо против да си имаш приятелче за секс :?

Junona
08-11-2008, 00:28
Лошо няма

Slain
08-11-2008, 06:52
Мислим, че така яко се разпространяват всякакви екзотични болести! За вас, разбира се, това не е важно, нали? Пък и едва ли ще се случи точно на вас.... :smt021

krem4et0
08-11-2008, 06:57
Какъв е смисъла да правиш секс без нищо повече?!?Без чувства,без обвързване.Според мен секса е нещо,което се споделя единствено с човека ,който обичаш,а не с някой ,за който хабер си нямаш представа.

Аха, точно. Но хората са различни. Аз не бих го направила, не бих могла да си представя някой от приятелите си в тази светлина, не бих могла да съм интимна с някой по същия начин, както с човек, който ми е мноого повече от приятел. Но хора-всякакви!

pampers
08-11-2008, 06:57
на мен лично ми допадат доста такъв вид приятели, дори си имам :-D :D

sladura89
03-09-2015, 16:50
Напълно съм за макар, че още не съм имал такава приятелка, но какво пък няма нищо лошо в това! Все пак и двата пола имат нужди, а само на мастурбиране трудно се живее. Секс приятеля е нещо подобно на отворената връзка според мен, без обвързване, без ревност! Някои казват пък, че не може да има приятелство между момче и момиче, защо пък да не може аз примерно имам и доста добри приятелки момичета, това че те не могат е друг въпрос!?

deitona22
03-09-2015, 17:06
И аз съм напълно за.Говорил са на тази тема с една рпиятелка,и тяе съгласна пропинцип

ForzaFelipe
03-09-2015, 17:10
Върна 7 годишна тема да си кажеш мнението :lol: Чакай да не си сам :D


Няма нищо лошо, живеем в забързано ежедневие, понякога не ни трябва любов, гушкане, мрънкане и т.н. а просто приятел с който да говориш и понякога просто малко секс. Аз лично в момента съм в период в който нямам време толкова за приятелка и връзка и friends with benefits ме устройва. Все пак обаче, ако продължи дълго, малко трудно ще се запази просто приятелството. Малко или много ако имаш продължително интимен контакт с друг/а проявяваш чувства.

sladura89
03-09-2015, 17:19
Вярно темата е на 7 години! Тук се стига максимум до страница 6 и темите са от тази година! По-стари теми не знам как се отварят може би изчезват, но аз тази я намерих в гугъл! :)
Да при доста дълга такава връзка може и да се появят чувства може и да не се появят! Но, ако се появят тогава е добре да е взаимно, защото иначе кофти се получава! Както се казва, ако двама души не си паснат сексуално връзката им рано или късно приключва, но го има и обратния вариянт от секса да се стигне до чувства при двамата. Но какво пък няма лошо човек да експерементира и да пробва разни неща!! Приятелството за секс според мен е един много добър избор, защото ти може да срещнеш подходящия човек и след 10 години, ама до тогава на сухо ли да караш? ;)

obicham69
03-09-2015, 19:02
в момента имам такава приятелка, и двамата нямаме сериозна връзка, но си пасваме и правим перфектен секс от който не искаме и двамата да се откажем

изяснили сме се и двамата знаем че е само секс, глезим като гаджета когато сме заедно, но никой не обсебва другият и не ревнува нито има нещо напротив другият да се среща и с други ако иска

може да не се чуваме по телефона и със седмици ако имаме някаква работа, после някой звъни на другият и се виждаме

sladura89
03-09-2015, 21:18
в момента имам такава приятелка, и двамата нямаме сериозна връзка, но си пасваме и правим перфектен секс от който не искаме и двамата да се откажем

изяснили сме се и двамата знаем че е само секс, глезим като гаджета когато сме заедно, но никой не обсебва другият и не ревнува нито има нещо напротив другият да се среща и с други ако иска

може да не се чуваме по телефона и със седмици ако имаме някаква работа, после някой звъни на другият и се виждаме
Ех и на мен ми се иска да си имам такава приятелка за секс и да се забавляваме! :)

deitona22
03-10-2015, 08:25
Ех и на мен ми се иска да си имам такава приятелка за секс и да се забавляваме! :)

И аз съм така :D

baby_baby
03-11-2015, 12:47
Не ми харесва тази идея защото може в един от двамата да се появи нещо повече от приятел за секс и няма да е много приятно или само приятели или нищо

sladura89
03-11-2015, 16:29
Не ми харесва тази идея защото може в един от двамата да се появи нещо повече от приятел за секс и няма да е много приятно или само приятели или нищо

То по същата логика и между само приятели може да възникнат чувства при единия от двамата! Освен това, който иска да си прекарва добре с някой и двамата да освобождават напрежението е нужно да рискува без риск няма успех! Може да не се появят чувства, а може и да се появят и при двамата тогава вече ще преминат към сериозна връзка, а че може да се появи само при единия това вече е риска на професията! :)

sladura89
03-11-2015, 16:34
Не знам обаче къде ми е грешката обикновено съм директен и казвам какво търся, а отговор не получавам из интернет пространството поне да ми казваха НЕ пак е нещо, а мълчанието е просто без комантар! :)

obicham69
03-12-2015, 05:33
ти май още не си научил, че едно момиче дори да иска няма да каже директно ДА за нещо такова ;)

sladura89
03-12-2015, 06:54
ти май още не си научил, че едно момиче дори да иска няма да каже директно ДА за нещо такова ;)

Е в такъв случай как да разберем, че иска все още не сме почнали да четем мисли? ;)

heartshapedbox
03-12-2015, 08:33
Имала съм такива отношения преди време, не виждам нищо лошо в тях. Проблем е когато се появят чувства (и са едностранни), за щастие при мен не се е случило така.
От сегашната ми гледна точка обаче мисля, че не бих се чувствала на място в подобни отношения. Някак си само физическата част на секса не ми е достатъчна, имам нужда от любов, интимност и близост, които не мога да получа от 'просто приятел'. Пък и искам партньорът ми да си е само мой, и то по негово собствено желание.

skate
03-12-2015, 09:45
За да не правя нова тема направо тука ще пиша
Въпрос към момчетата.Яли ли сте ананас преди секс....и имали някъв ефект

Rabalka
03-14-2015, 06:26
Какво мислите за така наречените "fuck buddys"? Момче й момиче (или момиче и момиче...?), които се събират единствено за да праят секс и нищо повече, докато намерят правилният човек за връзка.

Еми аз сам само с такива френдс от как ме заряза едно гадже преди 2 години.Поне няма чувства и такиви други измислени нешта.

xToxiic
03-14-2015, 09:13
Според мен това "само секс" прераства в нещо по-голямо в повечето случаи..

sladura89
03-14-2015, 12:49
Според мен това "само секс" прераства в нещо по-голямо в повечето случаи..

Ами не знам според мен не прераства като се разберат предварително, че ще е само секс връзка, а ако пък прерасне и при двамата в нещо повече тогава добре дошло, ама ако е само при единия тогава си е един вид риск, но както се казва без риск няма прогрес или без риск няма удоволствие та така май е и при много други неща, но ако човек иска само да се забавлява без да се обвързва или да усложнява нещата това според мен си е идеалният начин!

xToxiic
03-14-2015, 13:00
Ами не знам според мен не прераства като се разберат предварително, че ще е само секс връзка, а ако пък прерасне и при двамата в нещо повече тогава добре дошло, ама ако е само при единия тогава си е един вид риск, но както се казва без риск няма прогрес или без риск няма удоволствие та така май е и при много други неща, но ако човек иска само да се забавлява без да се обвързва или да усложнява нещата това според мен си е идеалният начин!

Честно да ти кажа и аз бях така известно време и не исках сериозни неща и взех, че започнах да се зарибявам с едно момче и да си "играем" ей така за забавлението. И ето ме сега вече 8 месеца в щастлива връзка. Аз имах късмет. Всеки сам за себе си решава дали може да задържи бариерата между себе си и другия човек. :)

sladura89
03-14-2015, 17:22
Честно да ти кажа и аз бях така известно време и не исках сериозни неща и взех, че започнах да се зарибявам с едно момче и да си "играем" ей така за забавлението. И ето ме сега вече 8 месеца в щастлива връзка. Аз имах късмет. Всеки сам за себе си решава дали може да задържи бариерата между себе си и другия човек. :)

Така си е! ;)

apostola_na_lubovta
03-14-2015, 18:59
то има и два такива филма гледайте ги ,в последствие се влюбват един в друг ,или поне единият се привързва към другият ,както са и повечето коментари

sladura89
03-14-2015, 20:55
то има и два такива филма гледайте ги ,в последствие се влюбват един в друг ,или поне единият се привързва към другият ,както са и повечето коментари

Единият мисля, че съм го гледал, ама не си спомням името, ама филмите са пропаганда за да манипулират общественото мнение, това дето го дават може и да не е така, ама човека си казва, абе щом по филма го дадоха така значи е истина и след като си повярва, че нещата се случват точно така и те наистина му се случват!

dreamwalker
03-14-2015, 20:57
Единият мисля, че съм го гледал, ама не си спомням името, ама филмите са пропаганда за да манипулират общественото мнение, това дето го дават може и да не е така, ама човека си казва, абе щом по филма го дадоха така значи е истина и след като си повярва, че нещата се случват точно така и те наистина му се случват!

Учи се от опита на по-опитните.

xToxiic
03-14-2015, 21:10
Единият мисля, че съм го гледал, ама не си спомням името, ама филмите са пропаганда за да манипулират общественото мнение, това дето го дават може и да не е така, ама човека си казва, абе щом по филма го дадоха така значи е истина и след като си повярва, че нещата се случват точно така и те наистина му се случват!

Friends with Benefits е филмът, но не той манипулира хорското мнение. Точно обратното. Филми се градят на основата на нещо. Винаги. :)

sladura89
03-14-2015, 23:20
Ами след като съм добре запознат, кой държи най-големите студия за снимане на филми ми е пределно ясно и с каква цел ги правят във всеки филм има частица истина и частица лъжа и манипулация, а е доказано, че истината винаги се скрива най-добре когато се смеси с лъжата! Аз примерно съм гледал доста филми където съм схващал истинския замисъл на филма и какво послание отправят "хората" държащи филмовият бизнес, а и не само него, но повечето хора едва ли разчитат тези послания!
П.П. Благодаря за името на филма! :)

MonnyMonsterr
03-16-2015, 22:01
По принцип няма лошо... но почти винаги единия се влюбва и остава наранен защото пък другия не се влюбва. Всеки трябва да го има в предвид ако предприема нещо такова.

Biren911
03-16-2015, 22:29
Аз лично съм против това, секс без чувства... Абе като цяло да се прави секс без обвързване, за мен е чисто неморално действие ама така де то тука е България, за какъв морал говорим :Д

sladura89
03-17-2015, 08:43
Аз лично съм против това, секс без чувства... Абе като цяло да се прави секс без обвързване, за мен е чисто неморално действие ама така де то тука е България, за какъв морал говорим :Д

И момчето и момичето им се прави секс, но не искат някаква сериозна връзка тогава просто стават секс приятели не виждам нищо лошо или неморално в това? Все пак хората си имат своите нужди и е нужно да ги удовлетворяват! Значи ли, че ако цял живот не срещнеш точния човек цял живот няма и да правиш секс? :)

sladura89
03-17-2015, 08:45
По принцип няма лошо... но почти винаги единия се влюбва и остава наранен защото пък другия не се влюбва. Всеки трябва да го има в предвид ако предприема нещо такова.

Така се случва, защото постоянно явно си го мислите, че единия винаги се влюбва, а когато си мислим нещо така си програмираме организма, че то това което си мислим обикновено се случва! :)
Ако си мислите, че може да има секс приятелство без никой от двамата да се влюби, то най-вероятно и така ще стане! :)

VinDiesel
03-17-2015, 09:25
Когато в едно такова приятелство секса е повече от страхотен, в повечето случай момичетата се влюбват.
Това е така, защото напълно ги задоволяваш, а не малка част от жените, не биха се влюбили в хора, които не ги задоволяват напълно. Няма ли хубав секс и най-малките неща започват, да те дразнят и обстановката се изнервя като цяло. От там самата връзка просто рухва. Аз съм на мнение, че в едно такова приятелство, винаги има някакви чувства, когато продължи повече от 1 месец. Това е все едно, да играеш всеки ден футбол, но да казваш, че не го обичаш…..

sladura89
03-17-2015, 11:07
Да то може и да има някакво чувство, но това чувство да е страст и удоволствие към секса, а не любов! Освен това момчетата също са доволни от момичета с които си пасват сексуално и правят невероятен секс! :)

sladura89
03-17-2015, 11:09
А момичетата в сайтовете вместо да ми отговарят гледам, че ме блокират определено имам голяма дарба! :D :D :D

VinDiesel
03-17-2015, 11:24
Хахахах приятелю, забрави сайтовете, разчитай на живо, какво ще направиш…

Ins0mnia_
03-17-2015, 11:48
Подкрепям,че не винаги се появава любов.Двамата просто си пасват сексуално и това е :)
Хубаво е и двамта да са наясно,че "връзката" им се изчерпва до това, иначе голяма драма се заформя ...

Общо взето такива взаимоотношения биха същесвували,само, ако и двамата са честни един към друг и са сигурни в това което искат.

Biren911
03-17-2015, 15:02
Така се случва, защото постоянно явно си го мислите, че единия винаги се влюбва, а когато си мислим нещо така си програмираме организма, че то това което си мислим обикновено се случва! :)
Ако си мислите, че може да има секс приятелство без никой от двамата да се влюби, то най-вероятно и така ще стане! :)

Не ми е идеята това. Може да се влюбят може и да не се. Идеята ми е това, че аз лично мисля, че е неморален полов акт поради очевидната причина, че партньорите не са обвързани по някакъв начин и го правят единствено и само за кеф. Всъщност не е толкова невинно, колкото го описваш. Действието си е доста неморално (за мене), а както защитаваме такива тип идеи, България се напълни с момичета, които са на 16-20 и са се ебали поне с 25-30 момчета, защото смятат, че половия акт, който извършват е не е неморално, нали всеки го прави, обаче това е друга тема :)

sladura89
03-17-2015, 16:59
Не ми е идеята това. Може да се влюбят може и да не се. Идеята ми е това, че аз лично мисля, че е неморален полов акт поради очевидната причина, че партньорите не са обвързани по някакъв начин и го правят единствено и само за кеф. Всъщност не е толкова невинно, колкото го описваш. Действието си е доста неморално (за мене), а както защитаваме такива тип идеи, България се напълни с момичета, които са на 16-20 и са се ебали поне с 25-30 момчета, защото смятат, че половия акт, който извършват е не е неморално, нали всеки го прави, обаче това е друга тема :)
И кой реши, че е неморално това са си нормални взаимоотношения между мъж и жена и не е нужно да са женени или нещо за да го правят, а и хората си имат нужди, които удовлетворяват, защото той брака си е отживелица от едно време и начин за контрол над хората забележи, че в днешни дни повечето хора не се женят, а живеят само на семейни начала, защото така им е по-лесно, по-изгодно и не се чувстват под някакъв контрол! Това, че има такива по на 18 и по-малки дето са се чукали с много хора определено има, ама аз няма как да го твърдя със сигурност, защото аз не срещам такива, а обикновено го чувам от трети лица, а достоверната информация е от първо лице и демек, ако съм го видял и съм сигурен, че е така! :)

sladura89
03-17-2015, 17:02
Подкрепям,че не винаги се появава любов.Двамата просто си пасват сексуално и това е :)
Хубаво е и двамта да са наясно,че "връзката" им се изчерпва до това, иначе голяма драма се заформя ...

Общо взето такива взаимоотношения биха същесвували,само, ако и двамата са честни един към друг и са сигурни в това което искат.
Аз определено съм честен към другите и знам какво искам, а вече за ответната страна няма как да знам дали ще е честна! :)

Хахахах приятелю, забрави сайтовете, разчитай на живо, какво ще направиш…

Е там хич ме няма! ;)

VinDiesel
03-17-2015, 18:24
А от сайт, ако се стигне до среща, какво правим?

sladura89
03-17-2015, 19:15
Ем тогава ще го мислим! Говоря, че не умея ей така да заговоря на улицата някоя случайна, ако сме си писали и сме си уредили среща е друго! :)

VinDiesel
03-17-2015, 20:32
Не е казано, че вървейки по улицата, харесваш си някоя и я спираш. Примерно посещаваш едно и също кафе, сервитьорките определено, доста често се сменят, идва нова, харесваш си я и действаш. Нещо такова ще да е най-лесно.

sladura89
03-17-2015, 22:07
Понякога и това ми се струва трудно, макар и не невъзможно!
Доста рядко ходя на кафе, но благодаря все пак за съвета! :)

Fragments
03-18-2015, 04:35
Приятелите само за секс,стават повече от приятели за секс рано или късно.

sladura89
03-18-2015, 09:22
Приятелите само за секс,стават повече от приятели за секс рано или късно.

Това си зависи от хората едни може и да станат, а други да не станат! :)

sladura89
03-18-2015, 10:51
Friends with Benefits е филмът, но не той манипулира хорското мнение. Точно обратното. Филми се градят на основата на нещо. Винаги. :)

Филма съм го гледал доста отдавна сега го гледам за втори път с Ащън Кътчър е и филма е вярно уникален! ;)

dreamwalker
03-18-2015, 12:57
Понякога и това ми се струва трудно, макар и не невъзможно!
Доста рядко ходя на кафе, но благодаря все пак за съвета! :)

С какво се занимаваш?

sladura89
03-18-2015, 20:33
С какво се занимаваш?

Работя върху себе си! ;)

sladura89
03-19-2015, 13:34
Абе тоя филм Friends with Benefits се разправя за секс приятели, ама накрая се оказа, че и двамата имат чувства егати! :D

dreamwalker
03-19-2015, 14:06
Работя върху себе си! ;)

Само това ли? Да не си внук на Доналд Тръмп или арабски шейх?

hheh
03-19-2015, 14:22
Колкото по дълго продължава една така връзка толкова по-зле става
тоест накрая винаги има преебан

sladura89
03-19-2015, 18:54
Само това ли? Да не си внук на Доналд Тръмп или арабски шейх?

От къде да знаеш света е малък може и на Бил Геитс да съм роднина! :D

sladura89
03-19-2015, 18:56
Колкото по дълго продължава една така връзка толкова по-зле става
тоест накрая винаги има преебан

Ем не съм имал за да кажа, ама предполагам, че има случаи и то доста и когато няма прецакан просто и двамата са си доволни от секса и не искат нещо друго! А относно филма момичето му предлага да са само секс приятели така, че да не се казва, че това е само в главата на момчетата! :)

golemiq_korab_minava
03-19-2015, 19:26
няма просто

не бъди сигурен

работи

picikurchi
04-07-2015, 19:22
Ако още не си намерил... 0886523745

linoleum
04-09-2015, 10:13
Как ги възпитават в днешно време тия момичета..... Защо бе деца секса да не е повод за едно добро приятелство.
Мислите, че има идеални хора, че този който наричате гадже е най- , най- .. няма такова нещо.
Секса може да доведе до влюбване и в мъжа и в жената. Няма ли да си омръзнете много бързо като много си допадате.
Все повече се вижда, че явно това с допадането не работи много много. Сега си допадате, утре не си допадате. Ай шута, ама вече народили деца... И децата трябва да ви търпят капризите?

sladura89
04-19-2015, 20:47
Брей цял форум вярно ли няма поне едно момиче, което да харесва този тип връзки или просто се срамува да си каже? :)

deitona22
04-20-2015, 06:28
Брей цял форум вярно ли няма поне едно момиче, което да харесва този тип връзки или просто се срамува да си каже? :)

Дори и да има ,силно се съмнявам да сподели във форума.По-скоро би ти писала на лично,но и това много малко вероятно.

sladura89
04-20-2015, 07:23
Дори и да има ,силно се съмнявам да сподели във форума.По-скоро би ти писала на лично,но и това много малко вероятно.

Явно се притеснява да си каже както си и мисля! Ама нали все пак тук сме анонимни от какво ще се притеснява тогава? :)
Споделят какви ли не истории, а това да ги тревожи. Е нищо поне съм опитал. :)

AmxModx
04-20-2015, 10:14
Какво мислите за така наречените "fuck buddys"? Момче й момиче (или момиче и момиче...?), които се събират единствено за да праят секс и нищо повече, докато намерят правилният човек за връзка.

Мисля че е лошо да си хомо :D

metavitamin
04-21-2015, 07:33
Като цяло всичкото е много рисковано,винаги има патещ от ситуацията,това е просто доказано 30000000 пъти ако не и повече :D . Но може да се използва като временно решение...

obicham69
04-21-2015, 08:46
ако всичко предварително е ясно и всеки знае какво да очаква няма проблеми

въпреки че като се срещнахме миналата седмица с моята приятелка за секс ми каза "много рядко взе да се сещаш за мен да не ми изневеряваш с някоя друга" :D мисля че се шегува но във всяка шега обикновено има и по малко истина

AmxModx
04-21-2015, 09:21
Какво мислите за така наречените "fuck buddys"? Момче й момиче (или момиче и момиче...?), които се събират единствено за да праят секс и нищо повече, докато намерят правилният човек за връзка.

Ben ödeme olmadan seni lanet edeceğiz

sladura89
04-21-2015, 09:30
Ben ödeme olmadan seni lanet edeceğiz

А сега, ако обичаш на български!!!

AmxModx
04-21-2015, 09:36
Какво мислите за така наречените "fuck buddys"? Момче й момиче (или момиче и момиче...?), които се събират единствено за да праят секс и нищо повече, докато намерят правилният човек за връзка.

Здравей, аз съм новият ти партнер. Аз мога да те радвам по следните начини:
*мога да правя жесток Кунилингус
за повече ино skype: death_10103 чакам те

dreamwalker
04-21-2015, 11:39
А сега, ако обичаш на български!!!

То това не е ли български.

dreamwalker
04-21-2015, 11:39
Здравей, аз съм новият ти партнер. Аз мога да те радвам по следните начини:
*мога да правя жесток Кунилингус
за повече ино skype: death_10103 чакам те

Можеш ли да правиш харакири?

hheh
04-21-2015, 12:21
Здравей, аз съм новият ти партнер. Аз мога да те радвам по следните начини:
*мога да правя жесток Кунилингус
за повече ино skype: death_10103 чакам те


7години по късно се предлагаш, а ?

sladura89
04-21-2015, 15:19
То този дето е пуснал темата е било преди 7 години! :D
А пък и то как да разбереш дали е момче или момиче като не пише? :)

deitona22
04-21-2015, 16:23
То този дето е пуснал темата е било преди 7 години! :D
А пък и то как да разбереш дали е момче или момиче като не пише? :)

Убеден съм че е някой чичка ;дд или фейк профил на друг потребител д

AmxModx
04-21-2015, 17:51
Можеш ли да правиш харакири?

xD..... :D :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=ZfojgoXyyo0

AnRose
09-13-2016, 00:11
Дори и да има ,силно се съмнявам да сподели във форума.По-скоро би ти писала на лично,но и това много малко вероятно.

Преди около месец се запознах с едно момче малко по-голямо от мен(подрастващ мъж така да го кажа) запознахме се по странен начин... Дълга история. Известно време общуваме, бързо намерихме общ език и някак бързо се сближихме може би поради факта че и двамата сме малко луди, отдадени на свободата. В крайна сметка преди броени часове засегнахме темата в чат. Той веднага дойде при мен разбрахме се че няма да се промени каквото и да е (като споделяне един с друг или да се създаде дистанция между нас) казахме си "какво пък" и си продължихме по съществената част. За мен няма нищо смущаващо в такива взаимоотношения. Свободни сме да правим каквото пожелаем, а и щом се нуждаем от нещо защо не бъдем добри приятели и да не си помогнем. Малко повече свободомислие не би навредило на някои хора. Каквото стане, стане. Или ще е страхотно изживяване или интересна история след време.

sladura89
09-13-2016, 04:33
Преди около месец се запознах с едно момче малко по-голямо от мен(подрастващ мъж така да го кажа) запознахме се по странен начин... Дълга история. Известно време общуваме, бързо намерихме общ език и някак бързо се сближихме може би поради факта че и двамата сме малко луди, отдадени на свободата. В крайна сметка преди броени часове засегнахме темата в чат. Той веднага дойде при мен разбрахме се че няма да се промени каквото и да е (като споделяне един с друг или да се създаде дистанция между нас) казахме си "какво пък" и си продължихме по съществената част. За мен няма нищо смущаващо в такива взаимоотношения. Свободни сме да правим каквото пожелаем, а и щом се нуждаем от нещо защо не бъдем добри приятели и да не си помогнем. Малко повече свободомислие не би навредило на някои хора. Каквото стане, стане. Или ще е страхотно изживяване или интересна история след време.

Да, ама повечето момичета не мислят като теб и ги е страх да се сближават така или да пишат с непознати и дори да си пишат не стигат и нямат желание да стигнат до среща и лично запознаване, аз иначе не бих имал нищо против, ако си допаднем! :)

Fisherman
09-13-2016, 14:43
после да не решите да ми гледате деца,курви скапани

нека ви пълнат коремчетата със сперма и не излизайте от вас

divergent
09-13-2016, 14:52
Не съм сигурна за по принцип, но пък съм склонна след като съм имала връзка с един човек, с който ни е куцало общуването, но пък сексът е вървял, да запазим само креватните взаимоотношения, докато не открием някой правилен човек. Разбира се, това е възможно само ако връзката не се е проточила и не е имало време да се привържем силно един към друг или дори да се обичаме.

Fisherman
09-13-2016, 14:53
значи те устройва да гледаш на един човек,като на вибратор,а не като на човек

divergent
09-13-2016, 15:01
Той ще гледа на мен като секс кукла, така че ще е взаимно.

Fisherman
09-13-2016, 17:23
достойнството за нищо го нямате

Mithridates
09-13-2016, 17:36
достойнството за нищо го нямате

После се чудя като намери "подходящия" как ще го погледне в очите и ще дава клетва пред него в църквата..

Fisherman
09-13-2016, 17:51
тия не ходят по църкви

sladura89
09-13-2016, 20:22
Не съм сигурна за по принцип, но пък съм склонна след като съм имала връзка с един човек, с който ни е куцало общуването, но пък сексът е вървял, да запазим само креватните взаимоотношения, докато не открием някой правилен човек. Разбира се, това е възможно само ако връзката не се е проточила и не е имало време да се привържем силно един към друг или дори да се обичаме.

+1 :)

apostola_na_lubovta
09-16-2016, 20:43
Аз чукам всичко лелки,какички и лапета пука ми дали са ми приятелки или приятелките на мои приятелки.Дори и омъжени жени те са най-за предпчочитане!!!