PDA

View Full Version : За живота



KiKi07
08-08-2008, 22:06
Стоя и плача в момента..просто искам да чуя коментарите ви, а и да си излея душата..Замислих се дали съм щастлива и живея пълноценно..И отговорът е НЕ.Единствено щастлив ме прави гаджето ми, толкова много го обичам, само с него ми е хубаво, но сега той си намери работа и ще може да се виждаме само 2 пъти в седмицата това направо ме разби още не мога да осмисля как няма да мога да го виждам :( .и на него също му е много гадно, но няма какво да направи.АЗ излизам само с него, имам други да кажем познати, но с тях не ми е хубаво..Приятели не може да се каже, че имам всеки те използва- не веднъж съм страдала заради това.Аз съм много емоционален човек, но няма с кой да споделям :( срам ме е пред майка ми и аз самата незнам защо, но като поплаквам и ми олеква.Вие щастливи ли сте?Аз не ходя по дискотеки..бих казала, че съм затворена..не съм от отворките и лигли, които вече не си знаят бройката ..Не знам дали от пубертета, но се чувствам ужасно, постоянно ми се плаче, гадно е :(((((((((((((((

Canis_Dirus
08-08-2008, 22:12
:razz:

cherinka
08-08-2008, 22:40
Ще се оправиш.
Не си вкарвай такъв филм, че си отчаяна, че всичко е гадно и непоправимо.
Ооооще колко живот те чака... :)

scoobydors
08-08-2008, 22:41
Имам позната която страда от синдрома на хроничната депресия :D Явно е от побертета :) Незнам какво да те посъветвам мила, но помни едно : опитай се да се радваш на малките неща в иначе гадния живот ! :grin:

Iowa
08-09-2008, 05:30
Гледай позитивно на живота и ще се оправиш.

Аз бях в някфа тъпа депресия, ходих на психолози, пих някфи отвратителни хапчета, и сега толкова съжалявам за тези 2 пропиляни от живота ми години.
Разбрах,че докато аз самата съм негативно настроена и не се опитвам да направя живота си по-красив, никога няма да съм щастлива.
Но ето, че реших да оправя всичко си и се стегнах. Намерих прекрасни приятели, с които да споделям щастието; отворих се към хората(защото и аз бях много затворена); и най-важното, започнах да обръщам внимание на малките и хубави неща около мен и да игнорирам тези, които ме правят тъжна.
Днес обожавам живота си и му се наслаждавам : )


8-) бъди щастлива, мила, животът е прекалено кратък, за това му се радвай докато още го имаш.

Ice_Queen_
08-09-2008, 09:09
Живота си е гадна работа,който и квото да ми говори :)
Ние сами си го правим готин.Тъй че - вместо да се самосъжаляваш,да разсъждаваш над живота,губейки си времето,вдигни си Дто и излез с някоя приятелка.

Хубав ден ти желая 8)

FelisDirus
08-09-2008, 15:42
ОФ, я се стегни и стига циври.
Като почнете на по 15-17 години да ми се изживявате като страдалци с най-големите проблеми, не знам кво ми става.

Прекалено насериозно се взимате, в това ви е проблемът. И адски много обичате да драматизирате и да гледате на себе си като на жертви - несправедливо наранени и нагрубени. Ох, ще ревна.

Няма нелечима болка. Времето лекува всичко, а ако човек се постарае малко повече, много по рядко изпитва тази болка за разлика от останалите.
Така че вместо да циклиш у вас и да си внушаваш колко си нещастна, просто прави нещо.

Ако имаш близки приятели от противоположния пол, излез с тях. Остави ги тия кифли и кокошки, щото само ще ти преебат и сдухат положението още. :)

Pedigree
08-09-2008, 15:47
Хахах, в много филми се вкарвате, това ви е проблемът. По - малко му мислете. По написаното разбирам, че си на не повече от 16. Животът е пред теб, толкова много неща ще ти се случат - и добри, и лоши, просто свиквай. Ако по цял ден цивриш, защото няма с кого да споделяш, няма и да си намериш с кого да споделяш. Излез, разходи се, запознай се с нови хора. Нищо не идва, като си стоиш и цивриш.


Ще се оправиш.

brain_stew
08-09-2008, 15:50
А по написаното аз останах с впечатлението, че е педал! :shock:


Единствено щастлив ме прави гаджето ми, толкова много го обичам, само с него ми е хубаво, но сега той си намери работа и ще може да се виждаме само 2 пъти в седмицата

Уотева...пийни една бира и ще се оправиш!
Света не се върти около това с кого да излизаш или не!

Orono
08-09-2008, 16:07
Много клиширано, но важи в пълна сила - get a life!
Не ходела по дискотеки... Ти ако си мислиш, че това е истинския живот - да си средностатистическа шматка, да ходиш по дискотеки и да кълчиш баджак, яко в грешка си.

Jeuelle
08-09-2008, 17:08
Споко , ще отмине...
Само не се самонавивай , че просто ти е бедна фантазията до къде може да стигнеш !!!!!!!!!!!!!

gPa3HuTeJl
08-09-2008, 17:10
.. аз бях щастлив... поплакнах си малко и вече не с1м... ; ]

Saymon90
08-09-2008, 17:14
Ти ако си мислиш, че това е истинския живот - да си средностатистическа шматка, да ходиш по дискотеки и да кълчиш баджак, яко в грешка си.
Индийд.

Това, че "нямаш приятели" далеч не е най-лошото нещо, което може да ти се случи в момента. Този образ на вечните приятелства от детски години с перфектните моменти и перфектните усмивки е измишльотина на Холивуд. Красива измишльотина, но все пак... измишльотина :)

Не се вкарвай в някакви измислени депресии за такива неща, ами си гледай живота - той е твоя, а не на хората около теб. Когато си с гаджето - супер, радвай му се, скъсвай го от секс, прекарвайте си добре. Когато си сама - бъди сама и прави онези неща, които само сама можеш да правиш със себе си!

brain_stew
08-09-2008, 17:16
Ти ако си мислиш, че това е истинския живот - да си средностатистическа шматка, да ходиш по дискотеки и да кълчиш баджак, яко в грешка си.
Индийд.

Това, че "нямаш приятели" далеч не е най-лошото нещо, което може да ти се случи в момента. Този образ на вечните приятелства от детски години с перфектните моменти и перфектните усмивки е измишльотина на Холивуд. Красива измишльотина, но все пак... измишльотина :)

Не се вкарвай в някакви измислени депресии за такива неща, ами си гледай живота - той е твоя, а не на хората около теб. Когато си с гаджето - супер, радвай му се, скъсвай го от секс, прекарвайте си добре. Когато си сама - бъди сама и прави онези неща, които само сама можеш да правиш със себе си!

хапцелютно...слушай радио, музика, прочети някоя интересна СМИСЛЕНА книжка...

TheNewReligion
08-09-2008, 17:49
Ще се оправиш.
Не си вкарвай такъв филм, че си отчаяна, че всичко е гадно и непоправимо.
Ооооще колко живот те чака... :)

w0sh
08-09-2008, 18:24
бръснача







банята

thegmin
08-09-2008, 19:35
Life sucks, so hate all and love none.

gluhar4e
08-10-2008, 23:30
Гаден е животът,ма кво да правиме...Като се депресираш така си го правиш още по-гадно,за тва вземи и направи нещо за себе си,нещо,което искаш от много време...намери си някво заниманийце и му се радвай :) Радвай се и на малките неща и всичко ще е по-розово ;)

SuNsEt
08-11-2008, 11:09
От побертета е,спокойно!...С времето ще се примириш,че живота си е гаден и няма да ти прави впечатление. :)

PeopleAlwaysLeave
08-11-2008, 11:51
Щом предполагаш, че може да е от пубертета съдя, че възрастта ти е някъде около 14-15 години :) В тоя период всички сме се чувствали така - точто през тези години всеки има поне по 1 момент, в който се депресира и си мисли, че е нещастен, че животът му е свършил...Но не е така. Животът е пред тебе и ако още от сега тръгнеш с нагласага, че е скапан... Той е гаден ама трябва да се бориш с него. Както казаха - ние сами си определяме какъв да е :) За това вместо да се сдухваш вземи излез някъде навън с приятелка, забавлявай се. По дискотеките не ходят само лигли, които не си знаят бройката..Ходят и нормални хора с цел забавление :)

Iowa
08-12-2008, 01:29
не ми е ясно що сички обаче казвате, че животът е гаден?!
животът е повече от прекрасен!

а и ето нещо, което ми се струва подходящо за темата:
http://www.32keys.com/ : )

pandelka
08-12-2008, 08:22
Дали аз съм щастлива в момента отговорът е Да,но моментите с отрицателни отговор бяха повече ..но ги преживях...а ти се "отвори" за нови запознанства и приятели за да ти бъде по-добре когато няма да имаш винаги най-близкия ти човек до себе си :)

ScionOfStorm
08-12-2008, 08:27
Времето лекува всичко

What if healing takes forever?
Мразя я тази фраза, ужасна е. :Р

-------

Нормално, в пубертета сме едни постоянно клатени лодки, направо не знаеш къде се намираш, особено ако си по-емоционален. Важното е, че си си намерила близкия човек, който да ти помага и да те поуспокоява. За пред майка ти - не се притеснявай, особено ако сте малко по-близки и разбиращи се с нея може да е от доста голяма полза и тя също да ти помага в трудните моменти. :)

goldenfox
08-12-2008, 09:17
Рано или късно нещата се оправят,всичко си идва на мястото.
Не се притеснявай,не си единствената с такъв проблем,просто бъди оптимист и мисли положително :)
аз също не излизам по барове и дискотеки и по цял ден съм с приятеля ми :)
няма ли начин да седнеш с твоя и да си поговорите,защо е почнал точно такава работа,а не друга,та да имате повече време да се виждате?
Успех ти желая :)

08-12-2008, 09:19
Гледай позитивно на живота и ще се оправиш.

Аз бях в някфа тъпа депресия, ходих на психолози, пих някфи отвратителни хапчета, и сега толкова съжалявам за тези 2 пропиляни от живота ми години

Ето от това можем да разберем, че си от Канада.
К'ви хапчета за депресия ле?
А пък тея, всичките позитивисти - кур.
От сега да й е гадно, като порастне, да не се разочарова повече.
А авторката - лигла. К'во ни интересуват проблемите ти всъщност?
Тръгнала си да се оплакваш, че те мързи да се запознаеш с нови хора, че всъщност си толкова ленива, че си станала зависима от гаджето си. Предполагам, скоро няма да си му интересна и ще останеш баш тогава сама.
Лоокинг форвард да се посмея на следващата ти тема.

rozova_lady
08-12-2008, 12:38
Мила разбирам те напълно!
Знам как е защото и аз съм страдала така като тебе,
да кажем че при мен беше много по-зле положението.
Моят приятел замина за чужбина за 6 месеца,връзката ни беше само
по skype,sms и рядко разговори по телефона.
И двамата не издържахме един без друг беше голямо изпитание за нас-дали ще се задържим,дали ще истинем един към друг и какви ли не още филми.
Сега той се върна в България заради мене,да ме забере с него,
само годините ме спираха да не сме заедно.
И двамата бяхме наясно че връзка от разтояние няма! Но ето че сме още заедно,и нищо не успя да ни раздели!

krisiiiiito
08-12-2008, 16:13
абее а кажи на колко си?

ScionOfStorm
08-12-2008, 16:25
Времето лекува всичко

What if healing takes forever?
Мразя я тази фраза, ужасна е. :Р

-------


За наша радост времето наистина лекува, а и след всяка случка се натрупват други случки и разочарования, радости и емоции, че след някакво време всичко избледнява и... е излекувано. :)


Освен, ако не си го навиеш на пръстта и сам си вкарваш филма през някакъв период от време..

Със сигурност зависи и от ситуацията, понякога просто налива солни мини в цялата работа. Сигурно защото съм още зелено хлапе, сигурно защото просто понякога чувствам нуждата да си вкарвам филма през нашивка на пръста и да гледам нещата отново, за да ми стане пак гадно, ама си трие сол. Яко, при това. Рядко лекува.

Swinkenhoffer
08-12-2008, 16:32
От личен опит - времето не лекува.
Така де, Цицион е прав. 8-)

Nam3less2
08-12-2008, 17:50
Стоя и плача в момента..просто искам да чуя коментарите ви, а и да си излея душата..Замислих се дали съм щастлива и живея пълноценно..И отговорът е НЕ.Единствено щастлив ме прави гаджето ми, толкова много го обичам, само с него ми е хубаво, но сега той си намери работа и ще може да се виждаме само 2 пъти в седмицата това направо ме разби още не мога да осмисля как няма да мога да го виждам :( .и на него също му е много гадно, но няма какво да направи.АЗ излизам само с него, имам други да кажем познати, но с тях не ми е хубаво..Приятели не може да се каже, че имам всеки те използва- не веднъж съм страдала заради това.Аз съм много емоционален човек, но няма с кой да споделям :( срам ме е пред майка ми и аз самата незнам защо, но като поплаквам и ми олеква.Вие щастливи ли сте?Аз не ходя по дискотеки..бих казала, че съм затворена..не съм от отворките и лигли, които вече не си знаят бройката ..Не знам дали от пубертета, но се чувствам ужасно, постоянно ми се плаче, гадно е :(((((((((((((((Радвай се че изобщо го имаш. Но знай, че връзката ви една ли ще е вечна, и че все някога ще се разделите.

Pliok0019
08-12-2008, 19:27
Дори и да не се виждате често с приятеля ти, пак можете да бъдете щастливи. Така малкото време, което прекарвате заедно ще бъде наистина пълноценно. Приятели винаги можеш да си намериш. Сигурна съм, че около теб стоят истински хора, но в момента просто не ги разпозлаваш. Можеш да споделяш във форума. да пишеш на листа, който изхвърляш, на лърд, без да го запазваш...

Аз съм щастлива. Имам истински приятели, хората около мен ме обичат и ми обръщат внимание, на моменти дори прекалено... Все има някой с когото да разговарям.

Не ходя на дискотеки, рядко на партита и то само заради компанията.

_mimz_
08-12-2008, 20:10
Познато чувство! 8-)
А иначе решението е отърваване от шибания живот :-D

Iowa
08-13-2008, 02:38
Ето от това можем да разберем, че си от Канада.
К'ви хапчета за депресия ле?


=O !!!
че защо?
аз можех и в България да си живея и така да мисля.. :\

хапчетата се казваха prozac.

FelisDirus
08-13-2008, 02:49
Времето лекува всичко

What if healing takes forever?
Мразя я тази фраза, ужасна е. :Р

-------


За наша радост времето наистина лекува, а и след всяка случка се натрупват други случки и разочарования, радости и емоции, че след някакво време всичко избледнява и... е излекувано. :)


Освен, ако не си го навиеш на пръстта и сам си вкарваш филма през някакъв период от време..


Именно.

След петнайстия път як рев и отчайващи мисли от типа на "Никога не ми е било по-зле и никога няма да ми мине" се замислих, че всеки път така си мисля и общо взето всеки път минава. Следователно и този път ще мине, макар и да ми е криво. Ясно осъзнавам, че ще има и следващ.. това е.
Не се мре толко лесно.

Всичко минава.. Самият факт, че съм го осъзнала, ме кара да приемам по-лесно неприятните/тежките моменти. Даже почти не им обръщам внимание - ежедневие, кво да правиш. (:

Riot
08-15-2008, 00:55
I'm feeling rough, I'm feeling raw, I'm in the prime of my life.
Forget about our mothers and our friends
Love must be forgotten
Let's make some music, make some money
Shoot some heroin and cocaine
I'll miss the playgrounds and the animals and digging up worms
I'll miss the comfort of my mother and the weight of the world
I'll miss my sister, miss my father, miss my dog and my home
Yeah, I'll miss the boredem and the freedom and the time spent alone
This is our decision, to live fast and die young.
cut the veins :D

PrionBreak
08-15-2008, 11:01
ooo .. mng gadni filmi si fkarvash .. !! :shock: NEDEI .. !! :-x she se opravish i az s1m taka .. samo deto nqmam gadje .. ami se zaribqvah s edno momche .. a toi zamina za chyjbina i sq mi e nqkfo syper shit .. ama se namira kfo da se pravi .. 1 p1t s1m "stradala" zaradi taka narechenite "priqteli :D " i nqma da napraq teq greshka vtori p1t.. !! imam si edno na ym ..!!
Shte se opravish ste vidish .. :) ne se pritesnqvai .. samo gledai ot polojitelnata strana na neshtata :P