PDA

View Full Version : въпрос



yuppy
08-08-2008, 21:13
Начи положението е следното преди 2 месеца излизахме с едно момиче доста често но и 2мата неискахме да бързаме затфа не стана нищо поече от държене на ръце и такиа работи след тфа аз бях на море и кат се върнах усетих че тя нещо бе загубила интерес затфа я остаих след тфа е срещнах случайно и я подминах нарочно.. писа ми в скаип що не ме поздравяваш а аз исках да и го върна и писах нмз обаче ся ми е гадно искам съм с нея и нз кво да праа.. help

sry za spama

cherinka
08-08-2008, 21:17
праФете си напук, дИца мои, продължаФайти Ф същия дух. Много ще просперирате.
Абе, само за шамари си, от де разбра, че е изгубила интерес към теб!?
Кво да прафиш ли? Ами може би трябфа да я потърсиш.
Как ще чакаш тя да ти се нагнезди при положение, че си я подминал, бе, чофек?!?

plmn
08-08-2008, 21:17
Искаш да си с нея, а й пишеш нмз.Май незнаш какво искаш а? :D

unicorn_f
08-08-2008, 21:25
изобщо не се прави на интересен ами кажи на момичето каквото трябва щом я харесваш...че да не земи да ти бие шута преди да е станало нещо повече

yuppy
08-08-2008, 21:25
нарочно го напраих да не си мисли че съм и в краката

cherinka
08-08-2008, 21:27
нарочно го напраих да не си мисли че съм и в краката
оффф, излагаш се...
Друг път като искаш да й покажеш, че не си й в краката, поне го направи по някакъв интелигентен начин, а не с това просташко поведение..
Ако ми се беше случило на мен, вярвай ми, повече нямаше и да те погледна......

yuppy
08-08-2008, 21:27
hmm fuck :D ;S

soulja_girl4e
08-08-2008, 21:28
нарочно го напраих да не си мисли че съм и в краката
тва само момичетата имаме право да го правим!
стига сте ни крали техниките за прелъстяване!
да се правиш на недостъпен е НАША запазена марка!
видя ли докъде те докара всичко тва!?
бъди истински мъж и си вземи гаджето бе! :-x

scoobydors
08-08-2008, 21:49
нарочно го напраих да не си мисли че съм и в краката
оффф, излагаш се...
Друг път като искаш да й покажеш, че не си й в краката, поне го направи по някакъв интелигентен начин, а не с това просташко поведение..
Ако ми се беше случило на мен, вярвай ми, повече нямаше и да те погледна......

+1 :oops:

yuppy
08-08-2008, 21:54
xoo ima napredak pishem si 8) mersi :)

tedy_hi91
08-08-2008, 22:33
Много по-просто е отколкото изглежда. Просто събери смелот и и кажи, че икаш да си с нея . Другото вече не зависи от теб ... :P

Junona
08-08-2008, 22:49
Поговори с мадамата и я питай за намеренията й към теб... и нека не бъде разговор по телл-а скайпа ай-си-кю и некфи такиа.. извикай я някъде да излезнете и се изяснете .. ако ти откаже - то да знаеш че ще си играете на 'вземи и дай' още доста ако не почнеш да се държиш малко по-подобаващо... Ако се съгласи просто поговорете и я накарай да ти обясни какво иска да има с теб.. ако желанията са ви еднакви - действай ... ако ли вече не са .. търси си ново бонбонче да си се инатите 8)

BaiToq
08-09-2008, 04:30
Начи положението е следното преди 2 месеца излизахме с едно момиче доста често но и 2мата неискахме да бързаме затфа не стана нищо поече от държене на ръце и такиа работи след тфа аз бях на море и кат се върнах усетих че тя нещо бе загубила интерес затфа я остаих след тфа е срещнах случайно и я подминах нарочно.. писа ми в скаип що не ме поздравяваш а аз исках да и го върна и писах нмз обаче ся ми е гадно искам съм с нея и нз кво да праа.. help

sry za spama
Срещни я случайно 8-)

Vikitooo
08-09-2008, 05:00
Поредният заблуден муцан

mimoza16
08-09-2008, 06:44
праФете си напук, дИца мои, продължаФайти Ф същия дух. Много ще просперирате.
Абе, само за шамари си, от де разбра, че е изгубила интерес към теб!?
Кво да прафиш ли? Ами може би трябфа да я потърсиш.
Как ще чакаш тя да ти се нагнезди при положение, че си я подминал, бе, чофек?!?

+1 osven tova momi4etata ponqkoga se darjat taka za da vidqt dali mom4eto 6 im obarne vnimanie (prosto kato proverka) a ti qko si se izlojil....

krisiiiiito
08-09-2008, 08:19
охоо тва е модерното писане ... ябаа :D :shock: :D :D
емии OK :-o

афе остафи момичето бахму чофекъ майнъ

.JuSt.SunShiNe.
08-09-2008, 08:25
Ми питай я дали иска да излезете някой ден и си изяснете всичко.Ние момичетата, много често обичаме да се правим на недостъпни, така че, не се отказвай, а ти бъди уверен и се закачай ...нещо такова...дръж се мило...Щом се прави на недостъпна - значип те харесва - и това от друга страна значи, че ще се получи нещо !

П.П. Прочети подписа ми ! :wink: Айде смело ! :)

dark_angel_7813
08-09-2008, 14:49
Искаш да си с нея, а й пишеш нмз.Май незнаш какво искаш а? :D

+1 :-D