PDA

View Full Version : не го харесвам



fool_around
08-08-2008, 21:24
недей да му даваш напразни надежди, ще се почувства по-гадно!

Lord_Of_The_Night
08-08-2008, 21:34
Не трябва да допускаш от жал да му даваш напразни надежди.Така и ти и той ще се измъчва,по-добре му кажи наистина какво изпитваш,вместо просто от жал да излизаш с него,колкото и да му е гадно ще трябва да го преглътне,все пак на сила хубост не става са казали хората.Ти самата трябва да си решиш с кой ти е по-приятно.Аиде успех. :)

VikSsit0oy
08-08-2008, 21:36
Ами избери един от двамата.Помисли добре с кой искаш да си, с другия поговори откровенно и му обясни,че найстина исакш да си бъдете приятели,но нищо повече ... Но недей и двамата да ги лъжеш или пък да бъдеш с единия само,защото ти е жал .. правила съм така и разбрах,че няма смисъл и щом не харесваш един човек и няма пламък значи няма нищо да се получи и след време.Избери най-доброто за теб,така че да си щастлива с момчето с което си! :) Успех :-)

nqkfa_malka
08-08-2008, 21:37
Ами ако с първото момче ти е по- добре, кажи на "новият", че имаш чувства към друг, за да не го нараниш повече след това... Ако мислиш, че "новото" момче е твоя човек, обесни на другото, че си срещнала момче, което наистина харесваш и ти е добре.. Иначе ако само ще го съжаляваш.. Не постъпваш ли малко както той с приятелката си? :?

zaraaa
08-08-2008, 21:50
"но един месец излизах с него и сега ми е жал" - 1-то момче е допуснало грешката от ЖАЛ да комуникира с бившата си приятелка и така да и даде напразни надежди, че може би отново ще бъдат заедно, НЕ ДОПУСКАЙ НЕГОАВАТА ГРЕШКА, а бъди с новото момче щом има чувства и от двете страни :)

scoobydors
08-08-2008, 21:57
Наслаждавай се на миговете с новото сладурче ;)

vvs_go
08-08-2008, 21:59
ti mu kaji 4e ot jal 6go zareje6 bahti obitaka

Pep1no
08-08-2008, 22:03
ем ддзн... послушай сърцето си към кого ти казва да отидеш :)

fool_around
08-08-2008, 22:14
ако не можеш да му кажеш, не сте толкова близки фр : D

Junona
08-08-2008, 23:04
Уредете си среща, седнете някъде, поговорете за общите неща и когато започне да ти говори за връзка или чувства към тебе му обясни, че след като си прекъснала контакт с него (макар че аС така и не разбрах какво е виновен той че бившата му ходи по гъза а той явно си е имал чувства към момичето и иска да запазят някфи смешни отношения..но това е друга тема ) таа .. обясни му че през това време си срещнала друго момче,с което мислиш че ще имаш някакво бъдеще.Няма начин да си прекратите по-личните отношения и да запазите приятелските си без да го заболи поне малко ако наистина си му влезнала под кожата както твърди, но поне опитай да му дадеш някаква поука - че следващия път трябва да бъде малко по решителен и да не оставя момичето което му е в главата да се цупка и през това време да си намира друг...
Не е най-обективния отговор който мога да ти дам в момента,защото аС самата не съм много адекватна, ама ... дано поне част от труда ми да уцеля правилните копчета ти е помогнал с нещичко ...

Junona
08-08-2008, 23:06
:smt048 :smt045 =; :mrgreen:

gangstata
08-08-2008, 23:20
Помисли си хубаво кой от двамата харесваш повече и избери сама..
Гадно е непознати хора да те направляват в личния ти живот..
Лошото е,че си позволила на второто момче да те целуни и си му дала някаква надежда..

N0_feAR
08-09-2008, 07:07
Няма за кво да ти е гузно. Стой си с новото момче, а оня да е мислил на време. Просто не го залъгвай, кажи му така и така срещам се с друг ала бала, бе завърти си някак думите, ся искаш или не искаш пак ши му е кофти на момчето, независимо по къв начин ши му кажеш. Разреши си проблема по-скоро че да ти е по-спокойно.

lipsvashh_mi
08-09-2008, 07:24
остани си с 2рото момче...той те харесва и ти него...не виждам никакъв проблем..що се отнася до другият кажи му направо,без да овърташ,че си си намерила друг и така...смисъл не го заблуждавай и не излизай с него от съжаление....
той е имал време и шанс да е с теб ама не се е възползвла...напротив,играе л е по свирката на бившата си...кой знае дали няма пак да й играе някой ден... :x

didi_baby
08-09-2008, 07:37
Ти избираш,или искаш и двамата да ги въртиш...повярвай ми всичко ще се разбере

krisiiiiito
08-09-2008, 07:43
поговори с първото момче кажи му че не изпитваш силни чувства към него но не искаш да го нараняваш таа да си останете близи ( имам предвид като приятели ) аа ти продължи с новото момче щом тка ти е добре :)