PDA

View Full Version : От какво ми закъснява?



fifinkathefreak
08-09-2008, 00:26
Имам цикъл вече 5 години.От него не мога да се оплача.Дори когато съм се молила,не е закъснявал.Точен,швейцарск и,петък,11 сутринта.Е..вчера не дойде.А ен знам защо.Закъснявал ми е веднъж(!!),но тогава бях с 40 градуса и всичко в тялото ми е било на каша.А сега не е така.Добре съм здравословно,времето не е топло,че да е от него..някакви идеи,че нещо се панирам излишно.

fiama
08-09-2008, 07:18
Стрес, диета, промяна на времето... Имала ли си рисков полов акт? Закъснението може да е поради много фактори, дори и хормонален проблем. Изчакай няколко дена, ако имаш съмнения за бременност, направи тест. Ако не, до известно време ако не дойде, иди на лекар. Но да знаеш - колкот повече го мислиш и се притесняваш, толкова повече ще закъснява! Късмет :)

TomorrowCanWait
08-10-2008, 17:52
Това че 5 години подред ти идва редовно не значи че не може да ти закъснее... ако ти идва около датата или точно на нея е нормално....ако през тези 5 години ти е закъснявало както при теб 2 пъти..изобщо не трябва да се притесняваш изчакай следващия месец за да видиш какво е положението