PDA

View Full Version : Виждам много "Двойки"



kykyto
08-09-2008, 05:06
Напоследъка забелязвам следните странни "гаджета" . Изобщо не си говорят , целуват и тн .Момичето подава СИЛНИ "IOD" (indetificators of dessinterest) Просто момичето излиза от входа и започва да върви с момчето Като нями . И така вървят си (понякога се държат за ръце) и някоя суха дума излиза от устата на момчето . Сигурно момичетата в така наречените "двоики" не изпитват чувства към момчето . А са с него за да не го "разочероват" като го срежат еи така
Аз имам приятел който беше в такава двойка . И момичето ми каза че изобщо не го харесва просто се е хванала с него защото "е бил от групата с която излиза и не искала да си разваля отношенията" Едни пък скъсаха точно пред мен вчера . Чух омръзна ми да се оплакваш с проблемите си :(

Vikitooo
08-09-2008, 05:15
До сега съм прочела точно две твой теми. Честно ти казвам, не схващам мисълTа ти ..но все пак.

Аз лично казвам, че никога не бих си хванала гадже само защото той е в" компанията ми" или ми е приятел, или бла бла.. Глупаво е ако нямаш интерес към съответният човек, не говоря за чуства. Но има и такива хора , "just for fun" kakto kazvat tuka. :)

BaiToq
08-09-2008, 05:20
:-o :-o :-o :-o :-o

LadySunshine
08-09-2008, 05:50
пф бе тва е глупава работа
ше тръгнеш с някой и после ще го разиграваш :?
не знам обаче в такава връзка нито аз, нито партньора ми не бихме се чувствали добре така че какъв е смисъла че не ми го побира главата?!?! :neutral:

MostHated
08-09-2008, 06:48
До сега съм прочела точно две твой теми. Честно ти казвам, не схващам мисълTа ти ..но все пак.

Аз лично казвам, че никога не бих си хванала гадже само защото той е в" компанията ми" или ми е приятел, или бла бла.. Глупаво е ако нямаш интерес към съответният човек, не говоря за чуства. Но има и такива хора , "just for fun" kakto kazvat tuka. :)

напълно е права

Wrathchild
08-09-2008, 07:45
Вървяла съм на разстояние и съм мълчала, само ако с приятелят ми нещо сме се скарали.
Може пък момичетата, които виждаш така, да са се видяли с гаджето, да искат да отидат на по-скришно място, защото татенцето е тъп галош, или тя да има някакъв проблем и хич да не й е до това да му се метне на врата. Избягвам да си мисля нещо конкретно, защото не се знае каква всъщност е ситуацията при такива двойки.

krisiiiiito
08-09-2008, 08:25
:-o

Love0nlyMyself
08-09-2008, 08:49
тези момичета си немат работа ама като се замислиш понякога е точно обратното момче се фаща с момиче и т.н.

gLoRiOuS_aNGeL
08-09-2008, 09:06
Наистина хората,които са заедно и знаят защо е така стават все по-малко...

rai4etyyy
08-09-2008, 09:14
Аз имам приятел който беше в такава двойка . И момичето ми каза че изобщо не го харесва просто се е хванала с него защото "е бил от групата с която излиза и не искала да си разваля отношенията" Едни пък скъсаха точно пред мен вчера . Чух омръзна ми да се оплакваш с проблемите си :(


Малеее колко гадни неща са ти се случили :shock: :?

gPa3HuTeJl
08-09-2008, 09:22
:shock:

zaraaa
08-09-2008, 09:42
До сега съм прочела точно две твой теми. Честно ти казвам, не схващам мисълTа ти ..но все пак.

Аз лично казвам, че никога не бих си хванала гадже само защото той е в" компанията ми" или ми е приятел, или бла бла.. Глупаво е ако нямаш интерес към съответният човек, не говоря за чуства. Но има и такива хора , "just for fun" kakto kazvat tuka. :)

+1 - съгласна съм с нея :)

Pliok0019
08-09-2008, 10:33
Да. Има ужасно много псевдо двойки. В тези връзки се крие определена цел - пари, секс, влизане в "Готината компания", да накараш някой да ревнува... И всичко изглежда като бартерна сделка, със споразумение. Няма любов, има бизнес. И толкова.

devine'
08-09-2008, 10:36
Аз лично не виждам смисъл щом двама човека нямат какво да си кажат да са заедно. А това, че не си говорят, докато вървят не е задължително да е по вина на момичето.

sladku_bebzi
08-09-2008, 10:53
wtf?

GLeZoRanA
08-09-2008, 11:10
Все жените са ви виновни

Wrathchild
08-09-2008, 11:44
Добре де, а защо пък да трябва да плямпат нон-стоп? Знаете ли примерно колко е хубаво да гледате залеза примерно и да не говорите. Човек понякога има нужда от тишина, допълнена от прегръдката на любимия човек.

dreaml1nd_
08-09-2008, 11:51
Наистина хората,които са заедно и знаят защо е така стават все по-малко...

даммм :!: :roll: :-k тъпо, но факт [/b]

Bellatrix
08-09-2008, 14:48
Добре де, а защо пък да трябва да плямпат нон-стоп? Знаете ли примерно колко е хубаво да гледате залеза примерно и да не говорите. Човек понякога има нужда от тишина, допълнена от прегръдката на любимия човек.
+1,napalno sam saglasna :grin:

Saymon90
08-09-2008, 16:02
Във всяка връзка има бавни моменти. А и не е нужно непрекъснато да обменят слюнка, за да имат здрава връзка. Честно казано, ме дразнят тези двойки, които държат непрекъснато да демонстрират, че са заедно... има един такъв тип момчета, дето като видят, че примерно си загледал мааалко по-дълго момичето им (според тях) и почват да я целуват и да я прегръщат възможно най-демонстративно... смешно е. Както и да е, това е друга тема.

А и не мисля, че момичетата прецакват връзките. И от двамата е обикновено... а и в една гей връзка като няма момиче, кой прецаква нещата, според вас?!

voodoo.doll
08-09-2008, 18:24
Да. Има ужасно много псевдо двойки. В тези връзки се крие определена цел - пари, секс, влизане в "Готината компания", да накараш някой да ревнува... И всичко изглежда като бартерна сделка, със споразумение. Няма любов, има бизнес. И толкова.

Подкрепям с две ръце. Наистина има много такива "двойки". Виждала съм момичета, които минават поне през 5-6 момчета, само и само, за да се впишат в "готината компания"!

Bubles
08-09-2008, 19:31
Добре де, а защо пък да трябва да плямпат нон-стоп? Знаете ли примерно колко е хубаво да гледате залеза примерно и да не говорите. Човек понякога има нужда от тишина, допълнена от прегръдката на любимия човек.
+1,napalno sam saglasna :grin:

+1 :-P

258
08-09-2008, 19:34
Във всяка връзка има такива моменти.Моменти на отчуждаване.Но ако една връзка е такава от самото начало и не се променя към по-добре,въобще не можедасе нарече връзка. :?

6emet4e
08-09-2008, 19:46
Вървяла съм на разстояние и съм мълчала, само ако с приятелят ми нещо сме се скарали.
Може пък момичетата, които виждаш така, да са се видяли с гаджето, да искат да отидат на по-скришно място, защото татенцето е тъп галош, или тя да има някакъв проблем и хич да не й е до това да му се метне на врата. Избягвам да си мисля нещо конкретно, защото не се знае каква всъщност е ситуацията при такива двойки.
подкрепям мнението...
а и се чудя....защо решавате все че момичето е виновно в някакъв такъв случай?!
а относно анкетата...ако трябва да се гласува бих избрала 3-тия отговор,защото и такива моменти има...но все пак...като видиш двама непознати да се държат така как можеш да кажеш че имат еди си какъв проблем,или че момичето е виновно или пък,че не се обичат....