PDA

View Full Version : малките неща,които ни правят истински щастливи



malka_blizalka_
08-09-2008, 07:30
Днес,всички бързаме на някъде.Нямаме време да кажем едно благодаря или извинявай.Тичаме към голямата цел,която сме си поставили и не обръщаме внимание на малките неща и радости.

Пуснах тази тема,защото се надявам да разкажете за малките неща,жестове,които ви правят щастливи.За дребните работи,които ви карат да се усмихвате.За най-обикновенни хора,които са ви зарадвали.

Нека да има и нещо положително в този свят на злоба,завист и вулгарност. :)

krisiiiiito
08-09-2008, 07:37
да това което си написала е така... някои нямат дори и секунда свободна за да покажат на хората до себе си какво значат за тях защото толкова упорито са искат да стигнат към така желаната си цел
аз лично се старая да обръщам внимание на хората които обичам било то на роднини приятели и т.н старая се да им показвам колко много ги уважавам и държа на тях и им поднасям жестове пък понякога дори и малки да са носят радост от тяхна странаа също получавам любов и разбиране :)

Wrathchild
08-09-2008, 07:41
Вчера, когато се прибирах към нас ме спряха 2 дечица - майка им говореше по телефона, едното ми показваше своя Батман, а другото книжката си с Бамби. Много бяха сладки и много ме зарадваха, после поне половин час не можах да си сваля усмивката от лицето.
А другото, което ме е зарадвало толкова, беше една маргаритка, която приятелят ми откъсна от Борисовата градина и ми я подари.

krisiiiiito
08-09-2008, 07:49
сетих се нещо

предии време не бях добре и не ходих на училище някъде около месец :smt073 един пореден скучен ден както си седях и целият клас дойде при мен донесоха цветя балонии ии подарък 8-) след товаа идваха почти всеки ден .. ноо изненадата когато бяха дошли първия път беше незабравима направиха ме щастлива в този скучен и гаден месец :)

.JuSt.SunShiNe.
08-09-2008, 08:04
Когато хората ми споделят тайните си се чувствам невероятно добре.Така знам, че ми имат доверие и ме приемат наистина като техен приятел.Това ме радва.

vamp
08-09-2008, 09:49
Днес,всички бързаме на някъде.Нямаме време да кажем едно благодаря или извинявай.Тичаме към голямата цел,която сме си поставили и не обръщаме внимание на малките неща и радости.

Пуснах тази тема,защото се надявам да разкажете за малките неща,жестове,които ви правят щастливи.За дребните работи,които ви карат да се усмихвате.За най-обикновенни хора,които са ви зарадвали.

Нека да има и нещо положително в този свят на злоба,завист и вулгарност. :)

Когато ТЯ ме галеше,когато ме целуна по врата разплакана,когато се прибирах с нея вечер по празните улиците.Общо взето това е,с любовта са свързани...

Pliok0019
08-09-2008, 10:16
Ужасно много неща ме карат да се чувствам щастлива. Последното беше като предложихме докато обядвахме в един ресторант да сгъден салфетките. :D Просто ей така...да им помогнем, понеже в петък има много клиенти там. Сгънахме ги за около половин час и после готвачката ни черпи с мелби. :D

EternalSilence
08-09-2008, 13:27
Усмивката на някое момиче, без значение дали я познавам или не, дали я намирам за красива или не... похвалата на някой, на когото наистина държа... и без значение как ще прозвучи - прегръдка или целувка по бузата от майка ми :)

cinderella_gugutka
08-09-2008, 13:39
в4ера бях мн гладна и отидох и си купих дюнер4е :grin: бях мн щастлива (сори,ама неможах да се сетя за дребно нешо коет ме прави щастлива)

vetev
08-09-2008, 13:41
ми има много неща които могат да ме направят щастлива...примерно приятеля ми да ми каже 4е ме оби4а без никаква при4ина просто ей така :smt007 смятайте 4е следващата седмица усмивката няма да ми слезе от лицето... :-D според мен абсолютно всеки един малък жест та дори и една усмивка от някой който оби4аш може да те направи мн щастлив...

BaiToq
08-09-2008, 16:42
Днес,всички бързаме на някъде.Нямаме време да кажем едно благодаря или извинявай.Тичаме към голямата цел,която сме си поставили и не обръщаме внимание на малките неща и радости.

Пуснах тази тема,защото се надявам да разкажете за малките неща,жестове,които ви правят щастливи.За дребните работи,които ви карат да се усмихвате.За най-обикновенни хора,които са ви зарадвали.

Нека да има и нещо положително в този свят на злоба,завист и вулгарност. :)
Дребно нещо като правописа ти
не радва Бай Тоя.
Но иначе го радват жестовете на близките
му,срещите,разговорите с тях,
подкрепата,която получава от тях.
Бай Тоя се наслаждава като даде
точен пас на терена 8-)
Бай Тоя се кефи като чокне
някоя аванта отнякъде.
Той се кефи и на победи на
белот,покер,билярд.
И така.

voodoo.doll
08-09-2008, 16:56
Аз като си вървя по улицата и си слушам музика на mp4 player-а често се усмихвам и с хората си разменяме усмивки.. в такива моменти се чувствам много щастлива. Обичам да помагам с каквото мога, радвам се на децата, на всички животинки и на природата.. на всички хубави неща в живота!